|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Putne tašne (koferi)
31.7.2009 14:02:01   
Anoniman
Već godinama se grebemo za bakine koferčiće, i sada smo odlučili da ih kupimo.

Evo ovaj:

user posted image

U IKEA-i košta oko 40 eur.

Uz njega proizvoljno može da se kupi i jedna manja tašna, koju trenutno ne mogu da pronađem na sajtu! user posted image

Kakve vi kofere / putne tašne imate?

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Putne tašne (koferi)
31.7.2009 23:34:18   
Mai
Ja imam nekoliko standardnih kofera sa tockicima u raznim velicinama i bojama, za razne vrste putovanja
Ne znam sta bih bez njih, a svi se lepo upakuju jedan u drugi tako da ne zauzimaju puno prostora

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Putne tašne (koferi)
14.8.2009 12:14:24   
Anoniman
E, one tašne iz prvog posta su rasprodate, pa smo kupili ove:

user posted image

45eur obe sa slike.

(odgovor članu Mai)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Putne tašne (koferi)
15.8.2009 13:27:14   
mihi
Kada  sam prvi put putovala u Ameriku ambiciozno sam kupila Sergio Taccini kofer i cary on i platila gomilu para za to, i onda sam na aerodromu u Chiccag-u videla kako jedan od momaka koji istovara prtljag iz aviona baca moju torbu a drugi je dočekuje nogom ja sam se šlogirala, tada još nije bilo mogući zaštiti ga providnom folijom. tako da se ne isplati previše ulagati u kofore...... Ovi iz Ikee su super.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Putne tašne (koferi)
6.9.2009 10:49:51   
bonita
ja sam do skora imala onaj obicni platneni na tockice,sluzio me super,ali mu je drska za vucenje otpala.Tako resimo mi da kupimo neke lepe,kvalitetne is skuplje,ali bar da imamo dobre kofere.
I tako mi krenuli na put,kad sleteli iz aviona moj kofer polomljen u parcice.
E zali boze pare,vise nikada skup kofer.
Samo neki jeftin,platnen,jer bacaju kao nenormalni iz aviona i u avion


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Putne tašne (koferi)
7.9.2009 11:08:10   
oliveradj
Ja nemam kofer user posted image , uvek se grebem za kofer. Kao mlađa nosila sam uvek ranac, a poslednjih godina se grebem nikako da ih kupim. Pozajmila sam od drugarice kofer kad smo išle Grčku, posle puta dođe mi tata ja spremila kofer da vratim i kaže "Ej idem na službeni ajde mi pozajmi kofer" , i ja zovem drugaricu i ona kaže ma može nema problema, izgleda da mi je to familijarno pozajmljivanje.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 1:35:07   
dunja RR
Ih bre, samo par postova ovde, a taman sam se ponadala user posted image

Zbog S bih da uzmem sada neki bolji kofer. Do sada smo uvek imali platnene, tj. imam jedan kineski kome je otpala ručka, i imam jednu tornu na točkiće koja je ok, srednje velićine.

Da li da sada uzmem neki baš, baš veliki ili da uzmem neki veći, ne baš ggant? Kada se sa bebom/manjim detetom ide na put na more, avionom u mom slučaju, koliko torbi ste nosile?


One tvrde kofere ne bih, pre bih platnene. Da li imte neke kofere za preporuku, I ZANIMA ME CENa.
Hvala unapred

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 6:28:48   
Trcosava
Dunja, jel se računaju moja putešestvija do Bg-a? Jel mora baš more? user posted image

Igor i ja se uglavnom oboje spakujemo u jednu veću sportsku putnu, Anu u srednju sportsku (avionom nismo išli user posted image ) i sad ću tako i Luku. I kad budemo išli za Bg i kad budemo išli na more.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 6:41:37   
Maraj
Dunja i meni su bolji platneni koferi nego oni čvrsti. Vise stane u platnenim. A i oni cvrsti se grebu dosta. Mi imali jedan samsonite cvrsti. Oni na aerodromu tako bacaju te kofere da je sav izgreban. A ja bi uzela pre dva manja nego jedan ogroman.

< Poruku je uredio Maraj -- 13.4.2015 6:42:35 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 6:46:22   
Maraj
E da ja imam.sada beneton putnu torbu. Ustvari to je onaj kofer ali platneni. I super mi je. Da ne ureknem sve je na svom mestu a imam ga vec 9-10 godina. Mislim da treba kupiti "jedan ali vredan" a ne one kineske ili one jeftine po marketima pa svake godine novi da kupujes. Sto bi rekla ona izreka "Nisam toliko bogata da kupujem jeftino" user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 6:46:23   
Ana RR
Mi imamo Dormeo, odlicni su.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 10:48:08   
wivern
Dunjci moja sestra vecito vuce krmace od kofera kad putuje avionim sa decom. Lakse joj je da vuce jedan veliki kofer nego da ima vise manjih. Doduse ona vecinom ide sama sanjih troje, pa joj je zato i lakse.
A i zavisi dosta od toga koliko ti nosis stvari za sebe. Ja sebe spakujem u najmanji kofer, nisam od onih zena koje nose toalete na more. Samo ono najosnovnije, ali zato mm ne mogu da spakujem ni u srednji on ponese ceo orman user posted image
I nekako sam uvek za mekani kofer tj platneni, pogotovo kad se putuje avionom. Oni te kofere bacaju kako stignu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 11:13:51   
Maraj
Ma da najbolji su koferi od platna
a i mm isto. Kad idemo na more ponese po 3 majice za svaki dan koliko ostajemo plus ostalo. Ja 2-3 haljine za plazu , 4-5 za uvece i jos par sitnica tipa sorcevi i majice

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 17:04:41   
Ana RR
Dunjci, mi smo se za dolazak u Kanadu spakovali u dva najveca Dormeo kofera plus rucni prtljag. Za 10 dana na moru verujem da je dovoljan jedan veliki kofer plus rucni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 17:20:22   
Ivanka 75
Nas troje se pakujemo u jedan veliki kofer i jedan srednje velicine.
Nikad ne nosim previse stvari, lakse mi da operem majicu nego da gomilam stvari, iskombinujem sta cu kad da nosim i to je to.
I mm je mnogo smanjio sto se tice garderobe, nekad se on sam pakovao u jedan kofer i bilo mu malo, a onda je shvatio da pola toga i ne izvadi na letovanju pa se sad pametno pakuje, tj slusa mene user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 18:01:53   
jess021
I obavezno tamne boje, meni je narandzasti unisten od one trake za prtljag na aerodromu, sav je u crnim straftama.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 18:22:08   
Maraj
Meni m kupio roze u benetonu. Isprlja se svaki put kad putujemo. Al ga mm i opere svaki put.user posted image sva sreca lepo se pere samo sa sundjerom i malo ferija- tako kaze user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 19:14:06   
dunja RR
Odlične ste, hvala vam punoooo! Znači, platneni, svakako tamni, tako sam i planirala, i onda bi jedan veći da uzmem, jer već ima tu srednju torbu na tokčkiće, trebalo bi da nam to bude dovoljno.

Anči baš ću pogledati Dormeo, nisu i pali na pamet. Gledala sam Samsonite ali su mi mnogooo skupi, imam utisak da su Dormeo ipak nešto povoljniji ali proveriću.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 19:17:51   
Ana RR
Dunjci, nisu jeftini ni Dormeo. Oko 16 hiljada su ti najveci ali mi smo letos kupili kad su bili na 50% popusta. Proveri, mozda opet imaju neku akciju.

< Poruku je uredio Ana RR -- 13.4.2015 19:55:11 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 19:26:26   
dunja RR
Anči, ma ja ovo što gledah za Samsonite, ne nađoh ispod 25.000 velike. Tako da mi to 16.000 zvuči bolje user posted image , a još ako je popust, ihahaj.
Hvala ti, proveriću user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 19:43:55   
jabudic
E moj brat ima set od 3 Samsonite, i odlična su. Baš su se pokazali kao dobri, a naputovao se sa njima svuda po svijetu.
Ja moram kupiti neki, trenutno nemam nikakav (sem babin zeleni iz 50ih, koji mi je dala za uspomenu) user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 19:47:38   
Olga75

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči, ma ja ovo što gledah za Samsonite, ne nađoh ispod 25.000 velike. Tako da mi to 16.000 zvuči bolje user posted image , a još ako je popust, ihahaj.
Hvala ti, proveriću user posted image

uh bra 25iljada user posted image
ja sammarijine stvarcice pakovala u jednu torbu , nase u drugu
koferi mi deluju neprakticno , doduse mi smo isli malim renoom i tu je trebalo biti skroman pri iyboru torbi da stanu u gepek user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 19:53:38   
dunja RR
Verujte mi, gledala sam, ti veliki suod 25.000 pa na gore. Ostalo što sam našla je kinesko, to imam, i neću (ručka pukla odmah).
Da li ima još nešto dobro pored Samsonite i Dormea?

Oldži, kontam da će biti lakše kada budemo išli kolima, ali sada avionom, kada vučemo, kolica, nosimo dete, moram neki ok kofer imati. Ne mora biti Samsonite, ni ne želim ga kada je papren, ali bila bih srećna da nađem nešto pristojno, za pristojne novce, bolje da dam i nešto više para, ali da mi ne pukne ručka odmah kao kod čajniz.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 19:57:04   
milicicak
Dunja, mi imamo Carpisin komplet kofera. Veliki koji mm mrzi, srednji i neseser. Nas troje se bez problema spakujemo u to.
Ne znam koje su cene ali ja sam jako zadovoljna kvalitetom i izdrzljivoscu ;)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Putne tašne (koferi)
13.4.2015 19:58:19   
Ana RR
Ja sam stvarno zadovoljna sa Dormeo, kvalitetni su. Mi nismo bas tipovi koji ce kupiti bilo sta, volimo lepe i kvalitetne stvari pogotovo ako znam da ce nam trajati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here