|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/22
19.1.2022 14:25:05   
Mirko Svirko
Sta radite?

Mi bili u crkvu.Isli da pozacrsavamo neke obaveze.Rucali sad i mozda M spava. Vidim da su okice na pola 😊..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 01/22
19.1.2022 14:56:30   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Evo mene. Ivanka, tetiva ramena. Prvo idem na fizikalnu pa na kontrolu za 3 nedelje. Ako nema boljitka onda moram kod ortopeda a on će odlučiti šta dalje.

Zakazala sam odmah i fizikalnu terapiju, kod mene u kraju ima privatna ambulanta. Idem danas u 18h.



Navijamo da uz terapije sve prodje 🍀👍

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 01/22
19.1.2022 20:45:31   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Samo da mahnem i nastavljam dalje. Deca da vereraju, a ja da nastavim sa učenjem.Spremala sam školu za svetog Save šta ću da podelim deci. Bas sam umorna. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 01/22
19.1.2022 21:15:41   
vocicana
Dobro vece devojke. Evo me posle 300 godina, ne postizem nista.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 01/22
19.1.2022 21:20:14   
Ivanka 75
Dobro veceeeee user posted image
Koja zena pa postize nesto user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 01/22
19.1.2022 21:22:26   
vocicana
Ivanka, ja samo jurim i stvaro vise ne znam kako postizem sve sto sam zamislila, ugllavnom, sve sam namirila, dok ne budem kljoknula jedan dan samo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 01/22
20.1.2022 10:58:04   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam mahnem.Nadam se da ste dobro.Srećna slava svima koji slave.


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 01/22
20.1.2022 11:37:16   
Sanjica26 RR
Добар дан. Срећан празник и слава свима који славе. И мени моја девојачка слава.❤️


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 01/22
20.1.2022 19:04:08   
dddaca
Samo da mahnem. Vidim da ste prethodnih dana bile bas aktivne na forumu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 7:10:54   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Makar je petak danas 😁.Popodne vodim macu na balet - gimnastiku pa me interesuje kako ce joj biti. Trazi mi već neko vreme. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 7:49:50   
dddaca
Dobro jutro i ovde. NIsam bas detaljno citala sta ste pisale prethodnih dana, samo sam preletela preko strana.
Ivanka kako ste? Vidim da si pisala da ste pozitivni. Samo da sto blaze prodje user posted image
Ivana, bice joj super sa drugom decom, samo da du pribliznog uzrasta. Pa koja devojcica ne voli balet?
Ana, nadam se da ce mterapije da pomognu i da ces uspeti da izbegnes operaciju.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 11:18:56   
flamingos
Dobar dan.Ivana,uživajte na baletu.Ivanka,jeste li dobro?Ostale mame?Mislim na sve vas.Da završavam šta imam.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 11:31:00   
Sanjica26 RR
Masem i odoh na druge zadatke. Imam nastavnicko. Žurim jos nesto da zavrsim i da se obucem posto sam još u pidžami😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 11:38:50   
Ana RR
Daco, hvala. Ne znam da li tripujem ali imam utisak da mi je za mrvicu lakše, pogotovo noću kada me najviše boli. Valjda će me opraviti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 12:17:44   
Bambino1
Zdravo mame, i ja da vam mahnem, na poslu sam. Radujem se sto je petak. 🙂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 15:02:12   
Ivanka 75
Ej evo me 😊

Idoh rano na posao da, zavrsim nesto i rano se vratih. Moji jomtek ustali kad sam dosla. Ko je pitaklo kako smo, dobro smo. Ja uveliko radim, mm pocinje od ponedeljka, niko vise nije u izolaciji. 🍀☘️Dete uziva napolju sa drustvom, da rucamo pa nista onda 😊 Vikeeeeend

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 15:28:30   
Milena18
Dobar dan, mame!
Ivanka, super ste vi to pregurali 💪
Ana, kako je na vežbama? Osećaš li neku promenu već? 
Meni danas dolazi drugarica, baš se radujem, dugo se nismo videle.
Nadam se da ste sve dobro. Pozdravljam vas 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 15:32:34   
Ana RR
Milena, još uvek ne radim vežbe, kaže fizioterapeut da prvo mora da me oslobodi bola. Ali rekla bih da mi je malo lakše posle dve terapije (magneti, laser, lampa...). Čak mi je i noću bol manji a obično je noć najgora.

Danas je baš ledeno napolju, izlazila sam po Marlija i smrzla sam se.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 19:44:29   
Ivanka 75
Ana, jesi li probala da nocu poturis nesto ispod ramena da smanji bol? Mozda bi ti prijalo. Sklopljen peskir npr? Da li bi pomoglo? 


Moja mama je 2002 slomila ruku ali je i lakat i rame povredila. To su joj savetovali da bi se opustilo rame nocu. Naravno, da spava na ledjima. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 20:38:23   
Ana RR
Jesam, ali nije mi prijalo. Noću se bol pojača pa onda ni jedan položaj ne odgovara, ne mogu da se pokrijem, okrenem... user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 21:36:12   
Tiziana
Dobro veve devojke. Slabo sam vas citala ovih dana.Ana to je bas nezgodno. Mene nekad uhvati isijas pa znam komiko je nezgodno nocu, mogu da zamislim tek kako je tebi. Meni je nedelja proletetela, guzva na poslu standardno. Dobila sam nove klizaljke, sutra moram da ih isprobam🙂Napravila muzu i deci mafine sa cokoladom, malinama, bananom, komadicima cokolade, samo nesto izmisljamo sta da dodamo. Oni to obozavaju, ja nisam ljubitelj. Musko dete do 21.30. na treningu. Kasno mi to nesto. Sipala sam sebi vino da se malo opustim, ipak petak je.. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 22:09:57   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jesam, ali nije mi prijalo. Noću se bol pojača pa onda ni jedan položaj ne odgovara, ne mogu da se pokrijem, okrenem... user posted image



Nadam se da ce ti pomoci terapije i vezbe. Znam koja je muka. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 22:20:31   
IvanaSK RR
Moja maca oduševljena baletom. Sad u kupovinu baletankica 🙄. Dosta sam bila u stucnama, kopackama... Izgleda da je vreme za bodice, suknjice, baletanke 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 22:34:06   
Sanjica26 RR
Sta ti fali ❤️Malo da budes i dama. 
Tizi, dopada mi se tvoja kombinacija mafina. 🍰

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 01/22
21.1.2022 22:38:01   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Dobro veve devojke. Slabo sam vas citala ovih dana.Ana to je bas nezgodno. Mene nekad uhvati isijas pa znam komiko je nezgodno nocu, mogu da zamislim tek kako je tebi. 


Tizi, a prošle godine u maju/junu sam išla na terapije zbog išijasa user posted image user posted image jbt ponekad se zapitam da mi neko nije falsifikovao godinu rođenja, kao da imam 60 user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here