|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/21
30.3.2021 20:24:33   
mati
Von, baš mi je drago za baku. To su te generacije koje su sve navikle same i sve mogu. Ma suze mi idu čim se set_im...
Ivanka, bitno da imaš sada terapiju, pa polako.
Ufff sa tim palacinkama. Ali nemam snage. I pojela sam sama tri mandarine čim sad se vratila.

< Poruku je uredio mati -- 30.3.2021 20:26:10 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori mama 03/21
30.3.2021 20:27:54   
Ivanka 75
More, vidim ja da cu posle mog banjanja tamo u maju odma da uskocim i u tu tvoju komoru 😊


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori mama 03/21
30.3.2021 21:01:04   
vonavoj
Mati,bas tako..to su te generacije kojima nije nista tesko,a svasta su prosli kroz zivot..

Dok danas mi imamo skoro sve i nikad zadovoljni..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori mama 03/21
30.3.2021 21:08:45   
Ivanka 75
Kumina majka bar 5 operacija na stomaku imala. Jadna zena sva u oziljcima. Nikad nije nista rekla, tek nekad prosle godine pomenula kako je oziljci presecaju povremeno. Kad mi pokaza oziljke, mako mila 😔

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori mama 03/21
30.3.2021 21:44:20   
smeško
Добро вече, маме. Драго ми је да сте добро. 

Маро, ја имам нападе мигрене са ситном температуром. Ваља то преконтролисати, мада је то у Београду сада немогућа мисија.Пуно вас поздрављам, немам времена да дишем. 😬Мати, налетех на твоје писање о хипербаричној комори. Много добро звучи. Ја бих ту радо одспавала.😀 Ја јурим базен, нико да се јави на телефон да ми одговори да ли Бањица ради за грађанство.И тако...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori mama 03/21
30.3.2021 21:45:15   
mati
Jednog deku kod nas skoro udario auto isparkiravajuci se unazad. Slomio mi kuk. Izašao iz bolnice, mi otišli nešto da pomognemo on seda i ustaje sa stolice. Ja zinula. On bez grimase, ičega. Jel vas boli? Kaze, ne boli...
Moju nanu i deku je ubio grad. Od kako su prešli, jer je dedi amputiran palac na nozi, oni su počeli da venu i da se raboljevaju. Pre toga za lekara nisu znali. Navikli da rade od jutra do mraka. A ovde sve imali, svoje, da uživaju u penziji, al nece duša seljačka.( u pozitivnom smislu)


< Poruku je uredio mati -- 30.3.2021 21:46:31 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori mama 03/21
30.3.2021 21:50:51   
smeško
Мати, град убија и нас који смо рођени у њему.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori mama 03/21
30.3.2021 21:58:18   
flamingos
Smeško,pozdravljam te.Razumem te u potpunosti u vezi migrene.Ko je nema,ne zna kakve su to muke.Imam terapiju i brzo prođe.Šta znam u vezi temperature,nemam he.Išla sam kod neurologa,odradila sve analize i utvrdiše da je u pitanju migrena.Odi da proveriš i da znaš na čemu si.Piješ li nešto?Meni je prepisao naproksen i klometol.Klometol ne pijem,em i ovako nemam redovno ciklys,em sam prinetila da,kada pijem klometol,još dodatno stvara probleme po pitanhu ciklusa,a i piše u kontraindikacijama.Prepoznam migrenoznu glavobolju od obične,popijem idmah lek i bude mi bolje.Budite mi dobro.❤


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori mama 03/21
30.3.2021 21:59:53   
mati
Smeško, i ja bi odspavala, ali sam bila uzbuđena, neočekivano sve. Ja sam prvo čitala, kao i o svemu novom sa ci se susrećem, otišla tamo bez nakita, šminke, metalnih dugmića. Bez sluski. Kaže, kod nas sve to može nismo mi... Zaboravila sam izraz(medicinski)... A telefon na rezervi... Ma super je.
Oni su živeli u gradu jedno vreme, pa otišli na selo, kupili stado ovaca, izgradili novo sve... Ali eto, deda dobio šećer, gangrena. Poziveli, su, nije da nisu. Ali je grad def doprineo tome.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori mama 03/21
31.3.2021 7:26:19   
mati
Jutro majke!!!
Mislim da sam se sinoć uspavala u 22h. Ne pamtim kad mi se to desilo. Imala sam tri buđenja, ali nije bilo strasno.
Zaboravila sam juce pumpicu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori mama 03/21
31.3.2021 7:26:45   
smeško
Фламингос, не пијем лекове, не волим. Истрпим уз кукање.😬Мати, људима који су из села дошли у град макар и на годину дана град битно скрати живот. Обрнуто је реткост. Посебно у зрелијим годинама. Добра ти је та комора. Знаћеш следећег пута, одмори и душу и тело. То ме подсећа да Н има магнет сл. недеље. Још му нисам рекла.Добро јутро! Јурим на посао! Поздрављм вас!


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori mama 03/21
31.3.2021 7:31:11   
Maraj
Jutro mame.
Moji odose u vrtic.
Smesko, jesi li kontrolisala glavobolju pracenu T? Imas li kakvu "dijagnozu"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori mama 03/21
31.3.2021 7:40:11   
mati
Joj Smeško, šta snima? Magnet nije prijatan uopšte.
Maraj, drugarice koronasice... Bar smo se tešile. Mene grudi i dalje bole, i to sam uhvatila da me u jednom položaju znatno više bole.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori mama 03/21
31.3.2021 7:44:26   
Maraj
Da da... rekoh ti, i mm. a evo peti mesec je od kako je prelezao koronu. Zali se povremeno na bol u grudima

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori mama 03/21
31.3.2021 7:47:26   
mati
Ja nisam toliko pridavala značaj, računala sam da je jedan od simptoma, tako su i rekli i toliko. Ali niko mi nije rekao da će još dugo posle izolacije da boli. Što kažeš, nekad jače nekad slabije.

< Poruku je uredio mati -- 31.3.2021 7:48:13 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori mama 03/21
31.3.2021 7:54:51   
jess021
Jutro mame! Nesto sam se probudila sa glavobolje, ove nedelje je mm od kuce pa bar ne ustajem zbog macke, sve on obavi 🙃

Danas cu na pijacu, juce sam se smorila od nabavke, bas sam crkla. 50kg sam prebacila preko ruku. U Lidlu uzmem drugarici aparat za krofnice, a sebi ne. Tako da cu danas ponovo

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori mama 03/21
31.3.2021 9:25:18   
flamingos
Dobro jutro.Smeško,dobro kad možeš da istrpiš bol.Bez lekova ne mogu,jer mi je mnogo loše.Mučnina,glavobolja bude mnogo jaka tako da ja,koja baš mogu da izdržim svaki bol,to ne mogu.Mnogo mi bude loše.Jess,promene vremena,pa otuda i tvoja glavobolja.Nema nam Emice Mama Jo nadam se da je mama dobro.Pari,Ivanka,ostale mame,kako ste?Pozdrav svima.Lep je dan.Kuvam sarmu,pa odosmo u školu.❤

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori mama 03/21
31.3.2021 16:51:20   
Milena18
Dobar dan! Ja da podignem temu, zatrpana je 🙂


Opet sam ostala duže na poslu. Sad čekam M da idemo u nabavku, eno je napolju sa stricem. 
Flam, Emica je otišla u Bosnu, obično se ne javlja kad je tamo. Ne sećam se koliko je pisala da ostaje. 
Jess, da li je prošla glavobolja? 
Smeško, šaljem ti grlišu. Nadam se da ste svi dobro. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori mama 03/21
31.3.2021 16:56:08   
Ivanka 75
Milena ❤️


Ajte na cokoladu, 200gr samo za mene 😊

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori mama 03/21
31.3.2021 16:56:41   
flamingos
Milena,znam da je u Bosni,ali sam mislila da će da se havi.Uživajte u lepom vremenu.Anđela završila domaći.Odoh neke stvari da prepakujem u regalu,da vidim šta mogu da nosim u selo.Planiramo i nas dve ovih dana da odemo malo do kuće.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori mama 03/21
31.3.2021 17:03:24   
mati
Milena ne stajes... Rece da uskoro ideš na odmor ili mi se cini?

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori mama 03/21
31.3.2021 19:45:01   
Milena18
Da, Mati, trebalo bi za nešto više od dve nedelje da počnem da koristim odmor.


Mi išle u nabavku, malo prošetale. M se igra sa drugaricom napolju, već bi trebalo da se spremamo za spavanje, ali žao mi da ih prekidam. 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori mama 03/21
31.3.2021 19:50:44   
mati
A jel možeš da uzmeš porodiljsko i ostaviš odmor, tj sačuvas ga?
Ja sada kad pogledam, zao mi je sto u prvoj trudnoći nisam odmah počela da koristim porodiljsko.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori mama 03/21
31.3.2021 20:06:26   
Milena18
Ne mogu tako, Mati, jer bih morala da ga iskoristim do 30. juna sledeće godine, a tada ću biti na porodiljskom ako sve bude kako treba. Tako da bolje da iskoristom sada, nego da mi propadne. 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori mama 03/21
31.3.2021 20:07:52   
Sanjica26 RR
Prelazimo u Apil mesec. KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here