|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 10:55:47   
dddaca
Milena, bas veseo pocetak dana user posted image
Kod mene se nista posebno ne desava, tako da i ne pisem, ali pratim sta pisete

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 11:24:15   
Bambino1
Jao Milena bas veselo kod tebe. 😀 Lep dan danas, najavise kisu, nadam se da je nece biti. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 12:47:34   
Sanjica26 RR
Добар дан. Само да махнем. Надам се да сте сви добро.Ја уђох у кућу и одох даље на часове. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 14:38:56   
IvanaSK RR
Milena, za posao, bice, bice 😁. Nema veze, taman da odmorim koji dan, prijace mi. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 14:41:53   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Milena, za posao, bice, bice 😁. Nema veze, taman da odmorim koji dan, prijace mi. 



Menjas posao? Nisam ispratila... 
Jao i ja bi... 😟

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 14:58:07   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Jutro!
Kod nas od jutros frka i trčanje. M je trebalo da vodi moj brat u vrtić, on došao, a ona plače da je vodim ja. Pa brzo spremih V, a onda se on pred vratima ukaki. Savršen tajming 😂 Jedva smo stigli na vreme. 
Flam, javi šta kaže dr. 
Ivana, šta je bilo sa tvojim poslom, ima li nekih novosti? 
Sanjice, kreću li uskoro ispiti? 



Krecu, krecu. A ja u haosu i oko posla, i oko dece. Puno obaveza odjednom. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 16:39:39   
flamingos
Milena,veselo od ranog jutra.Evo nas sa lepim vestima.Vid se dlsta poboljšao,tako da menjamo dioptriju.Ali,pošto mora da da naočare i bez njih bude 4 dana,sačekaćemo da u školi prođu svi kontrolni,pismeni i ostall,pa smo se dogovorili da 6.juna odnesemo naočare kad ide pre podne u školu i napisaće doktorka da je hitno,tako da ponedeljak predamo posle škole i do petka biće gotove.Sparno je.Ko je za limunadu?Smućkah i 2 u 1,a imamo i sladoled-pa ko šta voli neka izvoli.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 16:45:18   
Ivanka 75
Bravo za Andjelu, bitno da he bolje 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 16:55:51   
IvanaSK RR
Super, flam!
Ivanka, konkurisala sam u jednoj drzavnoj ustanovi. Ovamo sam dala otkaz jos u aprilu i tu sam do utorka sledeceg 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 17:12:11   
Ivanka 75
Super Ivana! Drzavno, sjajno, samo nek se zapelcuje 😊


Mada ja i dalje nemam pojma cime se ti bavis 😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 17:27:11   
vonavoj
Vise nisam u pms-u,dobila sam..ali danas bi tek plakala..plus me glava boli. Jedva sam izdrzala dan na poslu..plus neka negativa..Ivana kad ces saznati za posao?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 17:30:04   
vonavoj
Mogla bi i u temu negativa,ali me mrzi. M slavimo rodj,narucila sam jednu tortu,rekla mm da pita njegovu mamu,da li moze da napravi. Pa nije bas planirala...zena u penziji..sedi kod kuce..tugo moja..Sa mojom nemam nista...Zao mi da cimam tatu,on mi jedini i pomaze oko dece.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 05/22
24.5.2022 17:32:27   
Ivanka 75
Eeeee Von... U se i u svoje kljuse.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 05/22
25.5.2022 6:21:52   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja da odem kod svoje doktorke da vidim jesu li izbacili termine za boonicu za očno.Treba mi veća dioptrija.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 05/22
25.5.2022 8:35:33   
dddaca
Dobro jutro! Flam super da se Ivi poboljsava dioptrija.
Mene glava boli od jutros. Verovatno zbog vremena. Dobila sam pre neki dan tako da se raspolozenje popravilo na radost ukucana user posted image Jos da padne kisa, pa i glava da prodje
Von, ne nerviraj se. Ja za svaki rodjendan narucujem

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 05/22
25.5.2022 8:51:04   
Ivanka 75
Dobro jutro i ovde. Popih kafu pa da pristavim rucak i da idem dalje. Ivka be ode u skolu, jos spava a slinava je od vikenda.


Dan je leeeeep 😊

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 05/22
25.5.2022 9:03:04   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ivanka, ja sam frizer, ali to ne radim zadnjih par godina jer ne mogu da uklopim radno vreme u salonima i vrtic. Trenutno sam kod jednih ljudi tipa kucne pomoćnice, u stvari, i dadilja, i cuvar i svasta nesto 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 05/22
25.5.2022 9:50:18   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Ivanka, ja sam frizer, ali to ne radim zadnjih par godina jer ne mogu da uklopim radno vreme u salonima i vrtic. Trenutno sam kod jednih ljudi tipa kucne pomoćnice, u stvari, i dadilja, i cuvar i svasta nesto 🤣



Uh, zafrknuto bas. Moja frizerka ima dve smene, subotom povremeno i to iskljucivo zakazivanje a nedeljom ne rade uopste. Bas je pitah zadnji put kad sam bila. 
Nadam se da ce ti se ispuniti poslovna zeljica 💪🏆

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 05/22
25.5.2022 9:52:44   
Sanjica26 RR
Добро јутро. Сви четворо смо на радним задацима. Баш сам у последње време уморна. Сад завршавам у школи, па идем да предам пријаву за Софијин пријемни у музичкој. И да пробам неку хаљину за нека дешавања. Баш ми се допада. Уживајте. Данас ће да буде још топлије. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 05/22
25.5.2022 10:05:30   
IvanaSK RR
Ivanka, meni su uglavnom smene bile od 10-18h i od 12-20h.A i uglavnom sam radila i subotu i nedelju. Imam problem sto je muz često po terenima pa ne mogu da se oslonim na njega nikako. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 05/22
25.5.2022 13:16:31   
Ivanka 75
Sve te razumem sa smenama. I moje su nenormalne. 2x dnevno idem na posao. Trazi bolje i jednostavnije. 😊 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 05/22
26.5.2022 6:17:06   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja da završavam šta imam.Da pakujem stvari za selo.Bože zdravlja planiramo u subotu da idemo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 05/22
26.5.2022 7:05:50   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mi smo na putu. Ne znam sta se desilo, ali sam bas ukocena. Izgleda me je zeznula neka vežba. Jedva se okrecem u krevetu. Sutra je istezanje, pa ce biti lakse.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 05/22
26.5.2022 8:32:40   
Ivanka 75
Dobro jutro. Flam  selo, milina 😊 Sanjice jel poppustili malo?


Moje dete ni danas ne ode u skolu. Ne curi joj nos ali nek odmori. Imaju kontrolni iz matematike danas a ona ima sve petice tako da, u sustini, ne propusta mnogo. 
Ja, kao i obicno, cekam petak. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 05/22
26.5.2022 8:35:11   
Sanjica26 RR
Ivanka, nije popustilo. 
I moje su proslinavile. Izgleda su pokupile od sestricine. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here