|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 9:17:09   
Milena18
Dobro jutro, mame!
Ja se danas vratila na posao. Baš mi se nije dolazilo, ali mora se. M mi je jutros tražila da idemo pešice do vrtića, tako smo se lepo ispričale, baš  sam uživala. Hoće da uzme pacova za kućnog ljubimca, pa se čudi što ja ne bih 😂 Divna mi je ta njihova nevinost i otvorenost prema svetu. 
Sanjice, držim fige da to danas prođe brzo i što bezbolnije
Von, Pari, kako ste od jutros?
Flamingos, grliša za tebe. I meni nedostaje moja mama.




(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 9:35:39   
Ana RR
Dobro jutro :)

Ja još uvek u pidžami, za laptopom. Da doručkujem pa da skuvam kafu. Glava ne boli konačno. Sinoć mi je pritisak bio 102 sa 67, nije ni čudo što sam bila šuntava.

Na roditeljskom ništa posebno, podelila nam ocene, pričali o tome šta treba da vežbaju, o rekreativnoj, itd.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 9:38:06   
flamingos
Milena draga,hvala,grlim i ja tebe.Žao mi tvoje mame...Ja sam rano ostala i bez oca,a i bez majke😢Tužno-nisam više ničije dete.Ali,nećemo o tim tužnim temama.Uživajte mame sa svojom dečicom.Pozdrav i poljubac svima❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 9:48:38   
bebilule
Milena, nadam se da si se bar fizički oporavila. Jeste li već morali pričati sa M o svemu što se desilo? user posted image
Sanjice, srećno danas.
Von, baš je kasno taj pregled. Nadam se da će vijesti biti dobre.
Flamingos user posted image
Anaaaaa, radiš u pidžami!user posted image

< Poruku je uredio bebilule -- 19.11.2019 9:49:46 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 9:53:58   
vonavoj
Milena,brzo si se vratila na posao..pretpostavljam da si dobro.Meni dosla baba,igra se sa M,spremam kucu za goste,tata sprema slavu,mi za rodjendan,ova nedelja je ispunjena.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 10:59:36   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule

Anaaaaa, radiš u pidžami!user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 11:22:36   
Milena18
Flamingos, Von, jesam dobro fizički, a emotivno onako, bez veze. M je mala još pa ne postavlja puno pitanja. Priča i dalje svakodnevno o sestri i kad ona bude velika sestra, ali to kod nje traje već mesecima, počelo je mnogo pre nego što sam zatrudnela. Ja sam joj rekla da sada nemamo bebu i da ćemo je možda imati uskoro, i prihvatila je to fino, ali priče o sestri ne prestaju ☺
Von, javi šta je rekao ORL. 
Ana, svi ti zavidimo na pidžami 😁


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 11:33:20   
Ana RR
Milena user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 11:40:06   
Mirko Svirko
Dobar dan mame.. kako ste danas? Milena vi biste bar pacova za kucnog ljubimca,a moj sin zeli nilskog konja 😂Flamingos, zao mi je zbog tvojih. Ja imam moje ali su svi daleko. Naravno to nije isto. Zato u kazem zao mi je. Ali ako ti je tesko eto imas nas ovde na forumu.. veliki zagrljaj za tebe 🤗
Ana drago mi je da je prestala glavobolja. I super sto je ocni pregled uredan.Ja jos nisam otisla. A kao brinem o sebi 🤔
Ostale mame, jeste li bolje?Ne mogu da se set_im ko je rekao da ima problema sa sinusima.. pari ili rosi malo sam suntava ovo jutro...Gdr nam je Ivanka?Kamicak?
Poljubac za sve

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 11:50:56   
mama Jo
Ana, blago tebi 🙃

Milena, Flamingos, saljem veliki zagrljaj.

< Poruku je uredio mama Jo -- 19.11.2019 11:51:25 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 12:39:07   
pari
Milena,ja nisam znala da ti se to desilo, baš mi je žao,uz tebe sam 🤗


Ja sam ta sa sinusima...i dalje bole, kao i grlo, ali verujem da će biti bolje sutra, pijem ab i Sinupret...Odvezla sam jutros auto kod majstora, mnogo je star i kilav, valjda će uspeti da ga poprave,ja bez auta ne mogu.
M je sinoć plakao kratko, samo ispred zgrade kada ga je tata ostavio. Posle je bio ok. I jutros je kenjkao da mu se ne ide u vrtić...uvek je tako jer on 3 dana ne ide u vrtić pa mu utorkom uvek bude teško.
Svima puno pozdrava!Sanjice, javi kako je prošlo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 14:31:03   
mama Jo
Pari, neka masjtor popravi da te jos sluzi. Nama se blizi registracija, i sve sto to podrazumeva, sa sto nekuh troskova, jos smo menjali auto pa ce biti nesto skuplje, bas mi se za to nikada ne daju pare 😊
Pari, kad vi putujete?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 17:31:50   
pari
Moram sutra opet do majstora, nisu danas stigli...

Mi putujemo 7og...jos malo

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 17:42:15   
flamingos
Milena,drži se.Mama jo,grlim te,kao i sve mame i svu dečicu.Evo dete opralo kosu,istuširala se.Ja se spremam da odem do škole,po domaći i da vidim šta su radili.Sutra krećemo u śkolu.Budite mi svi dobro❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 18:04:29   
mama Jo
Flamingos, boginje prosle, oporavila se skroz, a?
Pari, jos malo... veeujem da jedva cekas!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 18:11:38   
jess021
Mame, evo i mene. Neka gužva ovih dana pa nisam stigla da se javim. Sad dovela devojke na ples, pa malo kuliram. Prekosutra nam je slava, pa razmišljam šta da spremam.


Pari, dobro da si dobila ab, da zdrava odeš. 
Flamingos, nešto mi to baš brzo prošle vaše boginje ili se to meni cini. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 18:27:44   
Mirko Svirko
Pari,jel se spremate?Taman da ozdravis do tada..Falmingos,super za boginje i sto krecete u skolu.. Mi cemo od januara u vrtic. Sada jos malo da se oporavi i da idemo kod deda mraza j na tu priredbu pa oni imaju valjda neki raspust.. pa cu od januara da ga pustim da ide i da malo spoji.. pre smo isli po nedelju dana i odmah zaglavimo. Sad vise ne znam..Taman 10.januara rodjendan. Da slavi i u vrticu po prvi put 😥 a inace smo 3 god u vrticu.. toliko o tome. Ostale mame,kako ste? Sta radite?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 20:32:55   
mama Jo
Evo spremam decicu za spavanje, jedva cekam da ih strpam u krevet user posted image
Onda da se okupam, i zavrsim neke stvarcice, i planiram ranije u krevet.

Sanjice, javi se kako je proslo danas.
Von, uskoro i vi na pregled, javi se posle!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Razgovori mama 11/19
19.11.2019 21:11:40   
kamičak
Flamingos, srecno u skoli 😃 Mirko, drago mi je da nam se drugar oporavio.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Razgovori mama 11/19
20.11.2019 7:32:42   
pari
Kako malo spava ovo moje dete...zaspala je posle 10 sinoc, a jutros se probudila pre 7  i naravmo budila se u toku noci...


Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Razgovori mama 11/19
20.11.2019 7:46:39   
Milena18
Dobro jutro!

Hvala ti, Pari! Kako si ti danas, je l'' počeo da deluje antibiotik?

Flamingos, super što je Anđela tako fino pregurala boginje. Srećan povratak u školu.

Von, kako ste prošli na pregledu, šta kaže lekar?

Ja na poslu. Danas nastavljam i sa vožnjom, nešto mi se odužilo. Jedva čekam da završim sa tim, pa da kupim neki autić. Jeste da mi budžet nije baš neki, ali nešto solidno za gradsku vožnju ću valjda uspeti da pronađem.

*Von, sad vidim da si pisala u temi.

< Poruku je uredio Milena18 -- 20.11.2019 7:48:14 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Razgovori mama 11/19
20.11.2019 8:50:55   
vonavoj
Pisala sam u temi.Milena,bices svoj covek sa kolima,mnogo znaci,jeste da su dodatni troskovi.Mene baba sinoc uplasila,ne moze da ustane,sve ne boli..tata otisao da spava kod nje..a slavu sprea za sutra..i naravno da mi je skocio pritisak..sva sam se ukocila..sestra mi dolazi,ne mogu ni da se radujem kako valja.A bila je baba juce kod nas,ima 84.g..kolena je bole,ofarbala sam je,oprala kosu,i otisla kuci i ne moze na noge..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Razgovori mama 11/19
20.11.2019 9:27:30   
mama Jo
Jutro mame.

Kako je baka od jutros Von?
Milena, bas isto mislim, znacice ti auto sigurno... ja jedva cekam da obnovim voznju, samo malo da stanemo na noge... ne mogu svaki cas da cekam da nas neko negde vozi.

Kako ste ostale mame?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Razgovori mama 11/19
20.11.2019 9:34:11   
Maraj
Jutro mame.
Srcem kafu , rucak sam zavrsila, pa bezim na posao.
L u vrticu. S kod b&d. Zdravi su sto je najvaznijeuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Razgovori mama 11/19
20.11.2019 9:34:31   
flamingos
Kamičak,Milena,hvala,spava Anđela.U 12 h da bude ispred Centra za kulturu,vode ih na likovnu i kreativnu radionicu,pa odatle odmah u školu sa učiteljicom(a škola je preko puta Centra za kulturu).Srećno Milena na vožnji.Mirko,super kad ste dobro,pregurali ste,sad uživajte.Pozdravljam vas kao i ostale mame i dečicu.Ivanka,zima?❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here