|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 11/22
31.10.2022 21:58:18   
IvanaSK RR




Drage mame, stigao nam je novembaruser posted image

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati.

Tome u prilog predlažemo da pročitate:

Opšte uslove korišćenja foruma


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 11/22
1.11.2022 6:17:13   
flamingos
Dobro jutro.Stigao nam je novembar.Nama sinoć pustili grejanje.Bambino,jesi li dobro?Ostale mame?Mi smo odlično.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 11/22
1.11.2022 9:28:16   
dddaca
Dobro jutro. I mi imamo grejanje vec nekoliko dana unazad. Puste samo ujutro i bas znaci. Uvece ne greju. Obzirom na temperature ovih dana i ne treba uvece.
Flam, Ana, kako su deca? Ja sam pocela svojoj da dajem Imunoglukan, obzirom da je pre par nedelja bas zaredjala sa prehladama.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 11/22
1.11.2022 9:31:08   
Bambino1
Dobro jutro mame. Hvala svima na pitanju, bolje sam. Nemam vise dijareje, samo me po malo boli zeludac. I danas sam kuci, da malo odmorim koliko je moguce pa sutra na posao. Kako ste vi? 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 11/22
1.11.2022 9:35:35   
flamingos
Daco,hvala na pitanju.Super je Anđela.Hajd da i vi,a i sva ostala deca,budete dobro.Bambino,drago mi je da si dobro.Evo me u kuhinji.Zamesila sam univerzalno testo,pa da napravim i slana,a i slatka peciva.Nešto da ispečem,a nešto da zamrznem,pa po potrebi da pečem.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 11/22
1.11.2022 9:48:06   
Olga75
Ahoj mame! Ja prošli put u kafanu kad tamo nigde nikoga user posted image , rekoh sad da pišem ovde user posted image
Zaželela sam vas se a Zver ima neku temperaturu (veliko mi dete ali nema šanse da ne propratim bar danas) i još spava pa da čujem novostiuser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 11/22
1.11.2022 12:07:03   
Ivanka 75
Ooooo Olga ❤️
Cesto te citiram, samo da znas 😊

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 11/22
1.11.2022 12:09:59   
Ivanka 75
Evo ga novembar a i mene s njim 😂Provedih celo jutro na terasi, toplooooooo, milina. Ljubac za Andjelu, bitno da je dobro. Bambino, taj virus se vrti vec nekoliko nedelja, samo nek prodje. 
Olga, kako je Zvercica? 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 11/22
1.11.2022 12:23:31   
flamingos
Hvala Ivanka.Ljubi i ti Ivku.Olga,kako je tvoje dete?Stomačni virus je i ovde harao još pre ekskurzije.Anđelu je zaobišao.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 11/22
2.11.2022 6:24:40   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu i pečem kiflice da dete ponese za užinu.Danas fa odem do lekara opšte prakse da vidim kad radi.Svašta mi nešto fali.Bambino,kako si?Ana,Olga,kako su vaša deca?Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 11/22
2.11.2022 9:39:41   
Milena18
Dobar dan!

Bambino, drago mi je da si konačno bolje. user posted image

I mi smo imali stomačni virus, samo je V zaobišao. Doduše, ja sam imala samo mučninu i gubitak apetita nekoliko dana.

Kod nas sve standardno, deca u vrtiću, ja na poslu. Danas mi je malo sporiji dan, pa rekoh da se javim i pozdravim vas. Mislim da ću čak i na pauzu da izađem, da me sunce malo ogreje.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 11/22
2.11.2022 11:19:26   
Sanjica26 RR
Добар дан.
Милена код нас данас нема сунца.

Ја сам зготовила ручак, мало куцкам у електронски, па ћу на посао. Поздрављам вас све.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 11/22
2.11.2022 11:41:47   
flamingos
Milena,super kad je dete zaobišao virus.Blago vama,imate sunce.Ovde je jutros bila baš velika magla.Sad je tmurno,hladnjikavo.Kuvam pasulj i pijem 2 u 1.Završih kod doktorke.Moram kod ortopeda zbog bolova u laktu.Sutra idem.Dala mi je doktorka uput.Prekosutra kod fizijatra zbog kičme.U ponedeljak da dam krv na analizu da vidim kako stojim sa gvožđem i kalcijumom pošto sam u menopauzi.Pijem vitamin D.Godine...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 11/22
2.11.2022 15:54:29   
Olga75
Ahoj!
dobro je Zverčica, neki respiratorni virus je uhvatila. Kad je stigla iz Petnice bila je šmrcava, to se smirilo bez temperature i evo tri nedelje posle je izgleda zakačila neki drugi. Ali to je valjda i za očekivati, par godina maski i distance i sad moramo izgleda svi da prokužimo ponovo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 11/22
2.11.2022 16:59:15   
Bambino1
Dobro vece. Flam, Milena hvala. I meni je super sto je P zaobisao virus iako je bio non stop samnom. I kod nas magla ceo dan i bas zahladilo.Mislim da Sanjica i svi koji rade sa decom znaju, svaki virus sa decom prelezimo. 🙂

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 11/22
3.11.2022 6:04:35   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa svako svojim putem-dete u školu,ja u bolnicu kod ortopeda.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 11/22
3.11.2022 7:02:19   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Bambino1

Dobro vece. Flam, Milena hvala. I meni je super sto je P zaobisao virus iako je bio non stop samnom. I kod nas magla ceo dan i bas zahladilo.Mislim da Sanjica i svi koji rade sa decom znaju, svaki virus sa decom prelezimo. 🙂



Dobro jutro. Ja sam u busu za Bg. Idem na prva predavanja. Moram za početna da čujem. Uzela sam slobodan dan, ali sam te časove vec odradila. 
Nadam se da ste vi dobro. Na autoputu je magla. Verovatno je tako i u Bg. Videcemo. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 11/22
3.11.2022 8:27:22   
Bambino1
Dobro jutro. Ja na poslu radim prvu, pa posle posla imam gomilu obaveza. I kod nas magla, u gradu je nema ali kod mene u selu je bila bas gusta jutros. 🙂


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 11/22
3.11.2022 11:00:29   
flamingos
Dobar dan.Hladnjikavo,ali prijatno.Stigoh i evo da popijem kafu,pa odoh u kuhinju.Imam fizikalnu terapiju,a pošto sutra imam zakazano kod fizijatra taman 2 u 1-i za kičmu,a i za ruku.Prepisao mi lekove i neki gel.Da je ne opterećujem isuviše(što je nemoguće) i to je to.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 11/22
3.11.2022 11:04:33   
Bambino1
Hajde Flam da sve bude dobro. I mi smo isli prosle ned kod ortopeda, P gazi ka unutra, pa je dobio cipelice, cekamo da stignu. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 11/22
3.11.2022 11:12:37   
flamingos
Hvala Bambino.Hajd da i vi budete dobro.Rešićete brzo problem uz adekvatnu obuću.Ljubi dete.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 11/22
3.11.2022 20:58:39   
IvanaSK RR
Dobro veceMoja maca vec par godina nosi te cipelice. Koristi ih u vrticu,umesto patofni. Stopala su joj u poboljšanju. Mada, često je u "turskom sedu" a i bosa. Mada ide i na balet skoro godinu dana. 
Ja legla u krevet, da odgledam malo Partizan, sin mi je na utakmici. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 11/22
4.11.2022 6:14:46   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu.U 9 h da budem kod fizijatra.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 11/22
4.11.2022 12:00:42   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Ja sam kao na traci. Juce sam bila u Bg. Vratila sam se u pet, i otisla posle na trening. Bas sam bila mrtva. Sad sam usla u kucu posle časova. Malko da odmorim

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 4.11.2022 12:01:23 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 11/22
5.11.2022 1:59:02   
Milena18
Ćao, devojke! Evo mene u sitne sate.
Flam, šta kaže fizijatar? 
Sanjice, svaka ti čast kad si uspela i na trening da odeš! Meni tako nedostaje vežbanje, ali nemam kad. Jedino bih vikendom mogla, ali to mi je malo. A bolje nimalo nego malo. 🤣
Sutra ujutru M i ja idemo u biblioteku i na pijacu. Baš se radujem, odavno se nismo družile samo nas dve. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here