|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trema pred porođaj?
29.11.2014 14:23:37   
Kata90
sad kako mi se sve vise blizi,bogami trema je tu.....htela ili ne htela....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Hristinica)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Trema pred porođaj?
29.11.2014 15:11:16   
Olga75
malo mora Kate moja al videces , kad krene nema treme
i mali ot : cestitam ti imendan od pre koji dan
i dobro kazu : sveta Kata snig za vrata user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Trema pred porođaj?
29.11.2014 15:15:43   
branki*

IZVORNA PORUKA: Olga RR

i dobro kazu : sveta Kata snig za vrata user posted image

a,ima i ona-sveti mrata,sneg do vratauser posted image ,24.novembar.

kad sam vec u temi,imam tremu.sad ne jos veliku,mada mi se desi da uvece razmisljam o porodjaju,o stavljanju katetera,tubus,budjenje iz anestezije...user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Trema pred porođaj?
29.11.2014 15:20:39   
Trcosava
Alo bre vi, dosta o snegu!!!

Btw ja nemam tremu, što reče Maslačak na trudničkim temama, da se porodim moram. Ne mogu stisnem noge i kažem neću user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Trema pred porođaj?
29.11.2014 15:20:46   
Olga75
a sveta Kata je 25

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Trema pred porođaj?
29.11.2014 15:21:00   
wivern
Ja uopste nisam imala tremu, posle svih godina iscekivanja ja i dan danas nisam svesna da sam se porodila.
E jedino sto kaze Branki kod sledeceg porodjaja taj kateter bi mi pravio tremu user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Trema pred porođaj?
29.11.2014 15:23:38   
branki*

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Alo bre vi, dosta o snegu!!!



trco,pusti nas jos malouser posted image

wiv,meni je kateter katastrofa ziva!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Trema pred porođaj?
29.11.2014 15:31:14   
wivern
Branki pre neki dan me neko pitao za porodjaj i meni sve bilo super, a onda se setim katetera. U zivotu nista neprijatnije ne doziveh, uzas koja odvratnost. user posted image
E ako uspem opet da ostanem trudna, taj kateter ce mi nabiti veeeeeliku tremu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Trema pred porođaj?
29.11.2014 15:33:16   
branki*
ne zna se sta je gore,da li dok ga stavljaju ili kad treba da piskis ili posle njega!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Trema pred porođaj?
29.11.2014 15:36:02   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Alo bre vi, dosta o snegu!!!

Btw ja nemam tremu, što reče Maslačak na trudničkim temama, da se porodim moram. Ne mogu stisnem noge i kažem neću user posted image

eee kad mi je pukao vodenjak , cela frka pre toga i ja ko da me neko sakom u stomak kad pomislim o porodjaju
i tako pukne vodenjak i ja u prvi momenat - mozda nije user posted image
jako sam se plasila , sve one price o neizdrzivom bolu pa komplikacije pa trista cuda i jos toliko pre termina
prestravljena sam bila
a kad sam ono skapirala da je krenulo , ja nikad u zivotu nisam dozivela toliko fokusiranje na nesto
znaci uspela sam da spavam izmedju kontrakcija
tako kao sto sam Mariju rodila mogla bih jos desetoro casna rec

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Trema pred porođaj?
29.11.2014 15:48:33   
Bibilib
Ja bre uopste nisam imala tremu verovale ili ne... mozda sto nisam razmisljala o samom porodjaju pa zato... ili nisam imala vremena jer sam se sa prvim porodila mesec dana pre i iznenada pukao vodenjak a sa drugim sam iscekivala svaki dan ili da dobijem bolove ili da mi pukne vodenjak a zapravo sam prokrvarila...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Trema pred porođaj?
29.11.2014 15:55:50   
Sanchy
NIsam imala tremu,jedva sam cekala da se porodim nisam mogla vise da hodam,napolju 37 stepeni..i stvarno mi je krenuo porodjaj ranije..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Trema pred porođaj?
29.11.2014 16:05:56   
choopa choops
Ja sa ćerkom nisam uopšte imala, A sa sinom tek kad sam došla u saluuser posted image Poslali me na indukovan porođaj zbog viška plodove vode, i stavili na CTG, a tamo na krevetu do jedna žena se porađa i vrišti kao nenormalna. Kako ona vrisne meni onaj CTG počne da otkucava jače user posted image Ja se tješim: Ma, ova vrišti jer joj je prvi porođaj. Kad će ona: Kuku mene majko! Nije me ovako s prvim boljelo! (čitaj ovo sve s' podgoričkim naglaskom user posted image ) Ja se onda tješim: Ma dobro, mora da joj je ovo dijete ogromno. Kad rađa ona bebu od 2,5kg. Ja opet u šoku user posted image Istraumirala me najstrašnije user posted image
Za sad još nemam, vidjećemo šta će bit.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Trema pred porođaj?
29.11.2014 17:46:35   
Mala Elena
Ajoooj choopo moram da se nasmejem user posted image mogu zamisliti, kakve ti je komplekse nabila ! Ja kad sam se porodila, posle par dana dolazi u sobu kod cimerke neka devojka i kaze:" Znam te, bila si u kabini do mene, bas si lepo disala , svaka ti cast sto si mogla to da ispostujes ". A meni smesno , ne pominje da sam vrisnula par puta u bunilu user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Trema pred porođaj?
29.11.2014 23:20:01   
cockic
sa sinom nisam ni znala sta me ceka,pa nisam imala tremu.a sa cerom me je iznenadilo pucanje vodenjaka u 3h,tj u ponedeljak mi je gin rekao da dodjem u subotu na dan termina,a meni je sredu noc puko vodenjak velikog li iznenadjenja par dana ranijeuser posted image .onako sanjiva nisam ni stigla da imam tremu.znala sam sta me ceka,tj.znala da moram da se porodim nemam kud user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Trema pred porođaj?
29.11.2014 23:22:12   
soni
ja sada imam vecu tremu nego sa prvim...znam sta me ceka valjda user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Trema pred porođaj?
30.11.2014 0:35:59   
choopa choops
Soni to je to user posted image

Mala Elena, ma ne pitaj. Jer sam prvi put bila sama svo vrijeme, nisam za tri dana u porodilištu čula nijednu ženu da kuka, a ovo sa sinom. Prvo kad sam je vidjela na stolu, samo nas je staklo dijelilo, pa onda ta njena kuknjava user posted image Ma prestravila sam se user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Trema pred porođaj?
2.12.2014 17:28:34   
Mariya
Ja sam prvi put otisla na porodjaj opusteno, nisam znala sta me ceka. A pred drugi porodjaj nisam imala tremu nego STRAH!!! Tacno sam znala sta me ceka, sta sve moze da podje naopako (prvi put nisam ni znala, niti bila bas svesna), jao, bas sam se plasila, tresle su mi se ruke sve dok nisam otisla u salu. E tamo u mi dali loptu na kojoj sam sedela do samog porodjaja, disala, pricala sa babicama, masirale su me i opustile, i na kraju bilo mi je mnogo lakse nego prvi put.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 268
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Kompjuter i beba
Pansophia

Da li mislite da je štetno koristiti kompjuter u bebinoj sobi?

Da (56%)

Ne (26%)

Ne znam (18%)


Ukupan broj glasova: 80

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here