|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
26.3.2021 11:57:42   
Leptirica92
Hvala Milena, bolje sam. Sad su samo i dalje ostale svima dobro poznate mucnine 🥴🥴 Bas mrcvare. 

U ponedjeljak imam kontrolu. Tada sam 9+1. Ako sam dobro sracunala to je vec treci mjesec. Radujem se jer ce se sad vidjeti nesto konkretnije i cuti srculence. A malo me i nervoza da nesto ne krene naopako.Grudi su mi bas bolne, do kad to traje vi koje ste vec jednom to prosle? 🥴

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
27.3.2021 10:40:24   
Branchyca
Dobar dan drage teudnice :)


Milena, dobro je prosao put generalno, al ovo sredjivanje posle puta me ubi, malo sam se vise umorila pa svako malo moram da prilegnem :)
Leptirice, jos malo pa ce i te mucnine proci, meni su bar prestale negde oko 13, 14e nedelje.
Leni, super, gurate polako ali sigurno :)
Lesli, kako si ti? 
Mi smo danas usli u 23u nedelju, samo se i dalje pitam da li je danas ulazak u 6i mesec ili sledece nedelje.U svakom slucaju, to i nije veliki problem da znam, nego eto, bas ne razumem 🤔

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
27.3.2021 10:47:54   
mati


user posted image Prva nedelja, šestog meseca Branch. 

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
27.3.2021 14:42:42   
Branchyca
Mati, hvala puno na informaciji! 🙂


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
28.3.2021 21:59:07   
Leptirica92
Pozdrav trudnicice, kako gurate dane? Nekakvo zatisje. 

Kod mene su ova dva dana malo bolja, pa sam zujala vani puno. Trenutno mogu jesti samo zdenku sir i hljeb i voce. Svaki drugi treci dan neka druga kombinacija pase 🤷‍♀️

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
30.3.2021 7:45:37   
Milena18
Gde ste, trudnice? Jedva nađoh temu.

Leptirice, super što mučnine popuštaju. Ja uopšte ne mogu da pohvatam postoji li nešto što mi posebno smeta, tj. čini mi se da je meni muka posle svega što pojedem. I stomak mi je onako nadut, ali gornji deo, iznad pupka. Pitala me M pre neki dan da li mi tu stoji beba, rekoh nadam se da ne user posted image

Ja sam danas po mojoj računici ušla u drugi trimestar user posted image

Nadam se da ste vi sve dobro. Pozdravljam vas.

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
30.3.2021 14:30:02   
Leptirica92
Heej Milena, ma kakvi popustile. Ja taman mislim proslo, a onda me nokautira da ne znam kud udaram. Dva dana sam bila relativno ok, a onda juce i danas muka mi od svega. Najradije ne bi nista jela i pila da mogu kako ziviti. I meni je tako kao i tebi, muka od svega.Koja si sedmica sada?Nekoliko postova iznad je Mati postavila tabelu racunanja, pa mozes pogledat 😊Ja sam juce bila na kontrolo. Sve je super, bebac raste, srce kuca. Jedino sto je trudnoca par dana manja nego po posljednjoj menstruaciji. Ali kaze odstupanja od par dana gore dole su sasvim ok.Kako ste ostale trudnicice? Nekakvo zatisje. Nadam se da su svi dobro

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
30.3.2021 17:47:25   
Branchyca
Pozdrav trudnice!


Mi ovih par dana iskoriscavamo lepo vreme pa posle vrtica idemo na igrqliste i tako nam nekako brzo prodje dan.
Leptirice, to je divna vest, ima li sta lepse od zvuka otkucaja srca bebe.Milena, koja si ti sad nedelja?Jis malo pa ti stizu rezultati :)
Sta nam je sa Lesli? Nema je, a bila je bas aktivna ovde na temi.

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
30.3.2021 20:03:05   
lesli
Tu sam. Nemam sta pametno da napisem. I ono sto imam, je za negativu, pa ne bih da mracim ovde.

Leptirice, bravo za otkucaje.

Pozdravljam sve.

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
30.3.2021 21:20:24   
Branchyca
Je l'' je sve ok Lesli? 


Nadam se da je samo prolazna negativna faza.
Bice sve dobro.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
31.3.2021 0:42:55   
lesli
Sve se skupilo...Danas sam se posvadjala i sama sa sobom a kamoli sa drugima.Mucnine me rasturaju, ne mogu nista da jedem, a imam utisak da mi niko ne veruje. Pre neko vece sam se tako bedno osecala da sam dusu isplakala kako cu da podnesem jos 10-11 nedelja. Glupo sa moje strane, nakon svega...
Na momente ima puno kontrakcija, pa sam malo pomerila kontrolu unapred.  Grlic razmksan i uloziv, ali duzina sondom sasvim ok - nesto preko 3cm. Htela da mi da nifelat, ali sam ga odbila za sada. Mozda nije trebalo...D-dimer katastrofa. Proteini isto. Krvna slika posle 3-4 meseca gde je bila konstantna, sada je u padu. A kako i nece kada nista ne jedem...

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
31.3.2021 8:48:41   
Branchyca
Lesli, nakon svega sto si napisala, u redu je da se osecas tako. Kad ti se place, isplaci se, bice lakse. U trudnoci smo mnogo ranjivije nego inace, mene i najmanja sitnica povredi i rastuzi, nekad ne verujem da sam to ja i kako da izdrzim.

Pored sebe brinemo o jos jednom bicu koje raste u nama i to je tek mnogo velika odgovornost koja je samo na nama.
Jos malo Lesli, daleko si dogurala, odmaraj, pij puno tecnosti i misli samo pozitivno.Ovo ti pisem jer se i ja trudim da sve ovo radim kad me uhvati negativa, a pogotovo kad postoji neki mali rizik, .
Bice sve dobro.
Leni, Bubice, gde ste, kako ste? :)

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
31.3.2021 9:00:12   
Milena18
Lesli, nadam se da će proći taj teški period uskoro. Nemoj da budeš stroga prema sebi, dopusti sebi da se osećaš kako god se osećaš.
Branchyce, sada sam u 13. nedelji, prolazi vreme 😊 A ti? 
Da, nema ni Leni, ni Bubice. Valjda će se javiti uskoro. 




(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
31.3.2021 9:32:02   
Marija 2
Pozdrav svima, da li neka od vas koristi ili je koristila pojas za trudnice?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
31.3.2021 9:50:27   
lesli
Milena, Brancice 🤗

Marija, ja stvarno nemam iskustva. Ali ako su ti preporucili da nosis, nosi.

(odgovor članu Marija 2)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
31.3.2021 9:54:46   
Marija 2
Rekli su mi da nosim, nego ne znam koji da kupim. Rekoh da pitam mozda neka od vas ima iskustvo sa tim pa da mi preporuci 😊

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
31.3.2021 10:07:07   
lesli
Pogledaj mozda na sajtu akse sta sve imaju.Verovatno imaju neki chicco/medela od poznatijih marki  (i verovatno su skuplji). A sigurno imaju i neke jeftinije varijante. Da li su skuplji bolji, ne znam.Ali ako mozes da ga priustis, ja bih birala skuplji.

(odgovor članu Marija 2)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
31.3.2021 10:12:30   
mati
Marija, ja sam imala neki običan sa pijace. Videla sam skoro u DM-u da ima. Po meni cena, ne znači nužno i kvalitet.

< Poruku je uredio mati -- 31.3.2021 10:13:03 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
31.3.2021 10:33:56   
Marija 2
Hvala 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
31.3.2021 10:41:38   
Branchyca
Super Milena, ulazis u drugi trimestar :)


Marija, ja sam koristila onaj kao gacice, sto podizu stomak, mislim da ih i sada ima u Aksi.

(odgovor članu Marija 2)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
31.3.2021 10:46:03   
Marija 2
Jesi li zadovoljna  tim pojasom?

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
31.3.2021 11:57:44   
Leptirica92
Lesli, sve je to u redu da se tako osjecas. Hormoni prave cuda, jos je kod tebe i malo zeznuta trudnoca sa krvarenjima i kontrakcijama. Na sve to te stegnu mucnine, a niko ne razumije. I onda se sve skupi i sastavi i dobro je malo se isplakati.I mene niko ne razumije. Kad kazem da ne mogu da jedem, a ubjedjuju se sa mnom i mama i svekrva kako moram, kako nike zdravo ne jesti. Kao da ja to ne znam, ali kad ne ide, ne ide.I muz mi cesto ide na zivce, sto ne izadjes, sto ovo, sto ono. Kao da je meni lijepo sto mi je konstantno muka.Leni, buba, nadam se da je sve u redu.

(odgovor članu Marija 2)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
31.3.2021 11:58:36   
Branchyca
Pa ne mogu da kazem da nesto puno drzi stomak, ali je svakako bilo olaksavajuce, nemas onaj osecaj kad da moras ti da ga pridrzavas.


Mislim da he on, barem po meni, bolji, od onog sto se kaci na ledjima, nekako gacice bolje prijanjaju.

(odgovor članu Marija 2)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/21 [chat]
31.3.2021 18:54:28   
veselicaa
Drage trudnice nova tema KLIK

(odgovor članu Branchyca)
Direktna veza do poruke: 249
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here