|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
25.3.2021 13:59:53   
Vidočka
Više ni u šta nisam sigurna! Meni se ciklus skratio sa 28 na 26 dana u poslednjih godinu dana. Obično mi je ovulacija 9.ili 10. dana... A sada po svemu sudeci je bula dosta kasnije...pod pretpostavkom da je ipak umpitanju mala trudnoca... 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
25.3.2021 14:01:29   
Vidočka
Hvala ti♥️


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
25.3.2021 14:03:28   
lesli
Nemas ni otprilike predstavu kada su bili plodni dani?
Da li primetila plodnu sluz, da li si osetila pucanje folikula?

Kada je test bio pozitivan?

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
25.3.2021 14:12:19   
Vidočka
Bili su mi izmedju 16. I 19. Februara. Trebalo je da dobijem ciklus 4.marta. Kasnilo mi je i 8.marta je test bio pozitivan a beta 451.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
18.4.2021 22:28:12   
Duska91
Cao devojke, htela sam vas pitati da li neka ima iskustva da mi kaze da li su mi nalazi ok, jako zam zabrinuta jer sam se ja spremala za drugu vto i cekajuci ciklus nisam dobila kasnilo mi 9 dana. Dana 15.04 odradim betu ona 18240. Kad se nisam srusila. Odradili su mi ultrazvuk, gestacijski mesak je bio 11,8mm a zumancana kesa 3,9mm. A tad sam bila 5n+4d. Rekli su mi da dodjem za 7 dana opet zbog eha ploda. Al plod mi nisu jos videli.


(odgovor članu Vidočka)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
18.4.2021 22:44:45   
Milena18
Duska, javiće se možda neko ko ima više iskustva, ali mislim da nemaš mnogo razloga za zabrinutost. Sa 6 nedelja i koji dan bi trebalo da se vidi plod i eventualno eho ako je aparat ok, znači taman za tih 7 dana. Moj ginekolog, na primer, ni ne zakazuje UZ ranije baš iz tog razloga. Srećno! 

(odgovor članu Duska91)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
19.4.2021 8:19:24   
Vidočka
Samo da se javim... Ipak sam morala da prekinem trudnoću. Sve je bilo u redu,oba lekara su videla srčanu akciju,rekli su da je plod mali da bi se čula,da malo kasni u odnosu na računanje prema ciklusu,što znači da su mi plodni dani bili kasnije...Medjutim na sledećoj kontroli za 10ak dana,plod se više nije razvijao a srčana radnja je prestala. Čekam rezultate sa patologije,ali su mi tri lekara rekla da osim onih poznatih razloga za spontani(infekcije i genetski poremećaj) može biti i posledica korone koju sam prelezala 7 meseci pre trudnoće... Moguće da sam stekla trombofiliju jer je nisam imala u prvoj trudnoći... Ali o tome i ostalim analizama cu razmisljati kada se oporavim i psihicki i fizicki... Hvala svima na savetima. ♥️


(odgovor članu Vidočka)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
19.4.2021 8:24:40   
Vidočka
Draga,nisam nikad išla na vto,ali znam bar 5 slučajeva iz bliže okoline kojima se desilo da sepremajući se za vto,žena ostane trudna prirodno! Mala je trudnoća još uvek da bi se sve videlo. Mogu ti reći iz iskustva da bolje sačekaš! Da se ne bi stresirala dodatno. Možeš da proveriš i betu opet da vidiš kako raste. Želim ti svako dobro i da sve ide kako treba!♥️


(odgovor članu Duska91)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Veličina ploda na prvom UZ
19.4.2021 23:21:48   
Mala Blesava
Pozdrav svima,

Ako moze neko da mi odgovori da li ste imale slicno iskustvo. Tacnije 11.04 odem u urgentni jer sam prokrvarila, doktkor me je pregledao sve je bilo ok i dobila sam utrogestran da pijem. Tada sam bila 6.nedelja a crl je bio 4 mm, danas po poslednjoj menstruaciji sam 7 ned. +1 dan srce se culo ali crl je 5,2 mm. Sada se brinem jer za nedelju dana samo je napredovala mrvica 1,2 mm. Doktor mi zakazao ponovo u sledecu sredu ali ja sad toliko brinem jer za sedam dana samo je milimetar vise. Ima li neko iskustva. Primam freksiparin 0.6 zbog trombofilije. 

(odgovor članu Vidočka)
Direktna veza do poruke: 284
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here