|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Omiljena hrana u trudnoci
9.4.2013 1:23:28   
Skockica
Cini mi se da sam celu trudnocu mogla jesti samo pastetu i hleb sa jogurtom, iako nisam neki ljubitelj jogurta a ni pastete. A najsladje mi je bilo da to poruckam pred spavanje, mada sam nekoliko puta i ustajala iz kreveta da pojedem jedno parce hleba sa pasteticom.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
21.4.2013 13:15:00   
*Maki*
Ja sam navalila na krastavce i mladi kupus kao blesava, uz to volim supice koje nikad pre nisam volela,sad mi prijaju,ne mogu da jedem mnogo toga sto sam ranije volela i to me jako čudi,kad pomislim na neku hranu muka mi je. Krompir,piletina,sir,sirni namazi,mleko i pasuulj njam njam user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
21.4.2013 14:03:51   
Olga75
joj i meni je u trodnoci pa ono gozba bila pasteta , graham hleb i jogurt , uff sto mi je to bilo fino , sto mi je prijalo , mogla sam i onu jetrenu pastetu da jedem inace mi je bila ogavna i sad mi je ogavna al onda sam pastetu jela ko da mi je zadnje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
21.4.2013 14:07:55   
Janncica
pasteta na hlebu i jogurt....njammmmmmmmmmm.... Sad bas,bas retko pojedem parce...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
21.4.2013 15:11:56   
Figaro88
Jagode-koje inace ne jedem,bas retko,a tada sam mogla da zivimk na njima.Jednom smo otisli na zelenu pijacu,i cim smo izasli iz kola ja kazem mm-u da mi mirisu jagode.Usli mi i jagoda nigde nema,ali meni i dalje mirisu.Kad na drugom izlazu stoji jedna gajbica sa jagodamauser posted image MM nije mogao da verujeuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
4.2.2014 14:29:28   
blesavko
Meeed user posted image mi bas prija u trudnoci, mada me je drugarica malo uplasila jer kaze da med bas i ne sme u trudnoci. Ja citala negde pise moze a negde da ne. Sta da radim?

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
4.2.2014 14:37:49   
madre
pa, blesavko, koliko jedes tog meda?user posted image
ja med jedem svako jutro na prazan stomak uz casu vode, tako sam radila i u trudnoci... nikada nisam cula da ne smeuser posted image mozda zato sto se vodi kao alergen, nemam pojma?!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
4.2.2014 14:42:19   
degu
Meni su čvarci definitivno obeležili trudnoću, od početka i sad sam konačno prestala da ih jedem. Ovo će biti neka mala sosa user posted image Sad je prešla na slaninu user posted image

A meni je patronažna rekla da sad jedem sve što neću moći kad se porodim, tipa mahunarke, kupus, što nadima i citruse jer su alergeni. Pa po tome kontam da i med može.

< Poruku je uredio degu -- 4.2.2014 14:43:50 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
4.2.2014 14:55:39   
blesavko
user posted image znaci mogu medic. Ne jedem previse, mala kasika tri do 4 puta dnevno, a nekad stavim u mleko ili caj, ili recimo margarin i med na dva parceta hleba za dorucak. Mmmm cvarci podsetila si me Degu user posted image

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
4.2.2014 15:06:28   
isidora88
ja sam zivela na mandarinamauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
4.2.2014 15:08:55   
dunja RR
Sme po malo ne brini, naravno ne preterivati, ali bolje med nego šećer, tako kaže moj endokrinolog.

IZVORNA PORUKA: blesavko

Meeed user posted image mi bas prija u trudnoci, mada me je drugarica malo uplasila jer kaze da med bas i ne sme u trudnoci. Ja citala negde pise moze a negde da ne. Sta da radim?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
4.2.2014 15:10:13   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Figaro88

Jagode-koje inace ne jedem,bas retko,a tada sam mogla da zivimk na njima.Jednom smo otisli na zelenu pijacu,i cim smo izasli iz kola ja kazem mm-u da mi mirisu jagode.Usli mi i jagoda nigde nema,ali meni i dalje mirisu.Kad na drugom izlazu stoji jedna gajbica sa jagodamauser posted image MM nije mogao da verujeuser posted image


Jedva čekam jagode user posted image

Ne znam da li posle porođaja možemo, nešto mi se čini da ne, pa ću ih krkati u trudnoći, valjda smem? user posted image
Samo da krenu na proleće ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
4.2.2014 15:12:29   
mika79
Meni se u početku baš jela pašteta i jogurt, sve ostalo mi je bilo bez ukusa, mogla sam samo to da jedem, ali pošto znam da nije zdravo prestala sam da jedem paštetu ali i dalje kad pomislim šta bih jela prva asocijacija je paštetauser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
4.2.2014 15:14:24   
degu
Miko krkaj domaću paštetu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
4.2.2014 15:16:14   
mika79
Degu nisam do sada pravila, moram probati.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
4.2.2014 15:27:20   
dunja RR
Ja stvarno jedem sve, nemam sada nešto posebno omiljeno. Jedino ne jedem ono što se ne propuručuje, tipa suvo živo meso, slanina (da nije termički obrađena), tunjevina, som, kupovna džigerica (domaću jedem kada sveki pošalje). Ali za to imamo temu, pa da ne dužim.

Ostalo krkam sve, jedino ne volim da danima jedem isto, nego menjam.

Ribu sam slabo jela na početku, ali sam sada uvela post sredom i petkom, i jedem oslića, pastrmku, lososa, mnogo se bolje osećam a vitamin D se popravlja polako (pao mi je opet baš zbog ribe koju nisam jela početkom trudnoće).

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
10.2.2014 18:38:32   
anci kv
Kad se samo setim,voda mi ide na usta kako sam slatko jela nektarine,jagode,lubenicu..a pred kraj trudnoće piletinu,pizzu i pivo sa ukusom limuna

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
10.2.2014 23:21:07   
Jole84
Uglavnom mi najviše prijaju neka testa,lisnata peciva,pogačice...ali to sam volela i pre trudnoće. Ono što sam definitivno projela u trudnoći su jabuke i narandže/limun. Zima je,nema baš mnogo izbora user posted image
evo baš mi se malopre mm čudi kako popijem na eks,isceđen limun i dve narandže,odjednom.

Paprike iz turšije i beo luk sam trsila i povraćala,pa mi se valjda smučili posle izlaženja na nos user posted image

< Poruku je uredio Jole84 -- 10.2.2014 23:22:24 >


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
10.2.2014 23:43:15   
Milica cica
Uh sve mi je omiljenouser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
10.2.2014 23:45:27   
Jole84
Naročito kad pročitamo šta sve jedu ostale trudnice user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
11.2.2014 9:06:30   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jole84

evo baš mi se malopre mm čudi kako popijem na eks,isceđen limun i dve narandže,odjednom.



To sam ja pila celu trudnocu bez vode, bez secera, samo iscedjen....user posted image

Meni su se u trudnoci smucili mlecni namaz i cajna...

(odgovor članu Jole84)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
1.3.2014 20:43:59   
Biserka
Voće i sirovo povrće... Na tome bih mogla da živim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
16.5.2014 0:33:32   
Mariya
Prvu trudnoću su obeležili Twix i bela Linolada,tamanila sam ih svaki dan, kao i jagode i breskve. Sad iliti zasad mi se strašno jedu mlečni proizvodi, feta, topljeni sir, kremsi, pavlaka, krem maslac, kao homer simpson sam, mmmm krem maslacuser posted image davim se od krem maslaca, onog subotičkog, jedem ga svaki dan i uz sve!

(odgovor članu Biserka)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
18.9.2014 9:33:02   
Anarunika
U ovoj trudnoći nemam neke posebne prohteve. Ali sam zato u prvoj trudnoći počela da jedem kiseli kupus,koji nikada ranije nisam jela. Od tada ga volim i konzumiram.

A u ovoj obožavam miris belog luka user posted image I jedem ga naravno.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Omiljena hrana u trudnoci
20.9.2014 12:06:31   
mali_mis
Ja sam tamanila slaninu, a kad je dosla sezona jagoda, onda sam se bacila na njih.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here