|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Produženi vikend u Budimpešti
16.2.2009 0:40:49   
Anoniman
EVO MEEEEEEEEEEE!!!! user posted image

Pa da sumiram, malo sam pisala u Kafa, grudi...

Dakle ... četvrtak ustajem u 7.45h (radim od 8), nema šanse da stignem na vreme na posao, a napolju sneeeeg veeeetar... user posted image ... 15.55h (radim do 16h) završavam sav posao... stižem kući, pakovanje... Zovem brata da vidim dal će ići sa nama (teme: Nesvesni pubertetlija i TEEN user posted image )... on još NE ZNA user posted image ... uglavnom i on polazi sa nama...

U Budimpešti pingvini tuku za jakne koliko je zima. user posted image  

Petak - Prvo smo odveli dete na železničku stanicu da vidi voz (kao da ga u našem selu nema user posted image ). Luka obožava vozove (tema: Sve ređa u voz).
Posetili smo IKEAu. user posted image  Divno, ali ako nećete da kupite gomilu sitnica, a na kasi se iskezite 200eur - nemojte je posećivati. user posted image  Šalu na stranu, ja tamo kupim i šta treba i šta ne. Recimo sda mi je hit što se prave široke tinjalice (male sveće... za mene je reč "tinjalice" nova... od pre koji dan. Nisam znala da se te male sveće zovu tinjalice... user posted image ), i naravno i nove svećnjake ... Jedva sam odolela. 10 puta sam stavljala u korpu i vadila user posted image ... (ja obožavam sveće, videti temu: Shopping). Da vas ne davim.
Popodne smo proveli u novom tržnom centru Arena. Pa od spolja izgleda mnogo fascinantnije. Moj brat kaže da izgleda kao Delta city u Bg (ja ne znam... nisam bila).
Luki počinje da curi nos. user posted image

Subota - Dan počinje pozivom iz laboratorije. Nosila sam urin na kontrolu (o tome ima u temama Cistitis i Ešerihija koli), a Luki i dalje curi nos, ali sada već i kašlje. user posted image  No i dalje nema temperaturu, dobre je volje i jede (malo... na putu uvek jede manje nego kod kuće)... tako da smo otišli da vidimo Tropocarium ili tako nekako se zove. Ima jedna prostorija sa zmjama, iguanama user posted image , ali ostalo su ribice. user posted image  Fenomenalno. Onaj tunel gde svuda oko tebe plivaju ribe (između ostalog i raže koje su mi super, ali i ajkule...) me je oduševio!!!! Na kraju je bazen sa ražama (one vole da se maze), i ima jedan tunel gde klinci mogu da se uvuku skoro do pola bazena... Fenomenalno. user posted image  Na kraj ću da vam ubacim slikice... već sam ih objavila u Kafa, grudi...

Popodne smo bili u Outlet-u (ne znam ni dal se tako piše). Ja sam seljanka koja nije znala šta je outlet. user posted image  Ako ima još neko ko ne zna: gomila markiranih radnji gde se markirana roba prodaje sa popustima. user posted image  Uglavnom - nisam našla ništa. user posted image  Luka je zaspao u autu, ja ga ubacila u kolica, ušuškala u Dormeo ćebe (tema Dormeo jastuk/ćebe), stavila onu kišnu navlaku (tema: Kišna navlaka na kolicima), napolju veje, duva vetar, u radnjama pakleno toplo,  a ja u radnju - iz radnje... baš me je to smaralo.
Ali posle toga smo otišli u West end tržni centar user posted image  gde imam definitivno omiljenu radnju, i svašta nešto sam kupila. user posted image

Sve u svemu, ovaj put nismo uopšte šetali kako to inače radimo kada odemo za Peštu (idemo relativno često), ali eto vam izveštaj o nekim zanimljivostima.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


< Poruku je uredio Tasha -- 16.2.2009 0:41:31 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
16.2.2009 0:44:04   
guppy RR
Vauuuuuu user posted image
ozdravi nam brzo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
16.2.2009 0:45:56   
kumara
user posted image user posted image user posted image Jao blago vama na vikendu!!! Ako izostavim glupe lose vesti. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
16.2.2009 6:50:20   
Lu
Eh...da je meni user posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
16.2.2009 13:04:42   
eugenija
Tako je Lepa Brena nekoć sletala u Budapest helikopterom, hihihihiihi

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
18.2.2009 0:57:55   
Anoniman
user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
11.7.2010 17:10:13   
Shishica
Koncert Budapest :)

user posted image user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
11.7.2010 17:14:14   
Shishica
Razmisljamo na vikend da odemo u Madjarsku pa ako neko zna nesto o smestaju i cenama...ako je bio... i tako svasta jos korisno..neka pise user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
1.5.2011 23:25:35   
Anoniman
Evo malo update...

ZOO vrt

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
1.5.2011 23:38:09   
pepeljuga
Bas je lep zoo, ja nisam bila jer sam na produzeni vikend u Budapest isla zbog jedne izlozbe koju sam htela da vidim, pa nisam sve stigla. Ali u ovom gore Tropikarijumu sam bila, super je user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
1.5.2011 23:53:43   
choopa choops
Super slike user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
9.5.2011 20:47:59   
Alexis79
Mi smo bili u Budimpesti 4 dana i odusevljeni smo .
Napravicu album sa slicicama

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
9.5.2011 22:29:45   
Anoniman
Kada? user posted image

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
9.5.2011 22:36:22   
Dada81
Divan ti je opis Tash user posted image a i sličice user posted image user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
9.5.2011 22:39:33   
Alexis79
Evo i od mena zoo vrt

user posted image

Mm se zaljubio u ovu živuljku user posted image

Napravicu album cim mi net bude brzi.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
19.8.2011 23:22:36   
saska.d
Savrseno. Mi smo pre par dana kupili stan.
Vec vidim gde ćemo da idemo da kupimo stvari za kuću  user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
10.9.2011 12:11:08   
marince1
Ako neko ima br ili mail nekog apartmana u Budimpesti neka posalje ,necu mu nista user posted image
Mi bi isli na produzeni vikend za novu godinu


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
12.9.2011 22:20:12   
Alexis79
marince evo ti link   KLIK.
Mi smo isli u aprilu preko ovog sajta.
Ceo sajt uredjuje nas covek ,posalji mu samo mail sta te ineresuje pa se mozete dogovoriti.
Jeste ceo sajt na engleskom ,ali taj tip je iz  Jakova ali tamo zivi i radi za turisticku organizaciju Budimpeste.
Ima i svoje stanove u ponudi i tudje.Sve mozes sa njom da se dogovoris.

Iskreno malko je ljigav lik ,ali neces da ga zenis user posted image .
Ako ti treba neka pomoc tu sam


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
12.11.2011 14:11:05   
dunja RR
Kakav je tržni centar KAMPONA? Bio neko?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
17.1.2012 22:27:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince

Ako neko ima br ili mail nekog apartmana u Budimpesti neka posalje ,necu mu nista user posted image
Mi bi isli na produzeni vikend za novu godinu



Sada sam saznala za ovaj hotel, drugar kaže da je skroz ok, pa ako nekome bude trebalo, da znate.
Thomas hotel
Trenutno na uvodnoj strani piše:
Single room: from EUR 25/night, Double room: from EUR 30/night
Breakfast is included!

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
25.1.2012 13:27:50   
gagana83
Prvi put u Budimpesti, sta sve posetiti ?

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
25.1.2012 23:20:16   
Anoniman
Koliko dana? Vodiš dete?

Spusti se do Dunava, i idi šetalištem. Videćeš Parlament, i tvrđavu preko puta. Ako pređeš mostom sa lavovima, sa leve strane imaš gondolu koja vodi gore na tvrđavu. Kad izađeš iz gondole, idi i levo, tu nemaš gde daleko, ali idi i desno, odlučno, ulicom, stići ćeš do crkve, nekih drugih delova tvrđave (ili šta je već).
Kad se vratite dole u Peštu (mostom), tu negde kada produžite pravo, izbićete na Vaci ulicu (pitajte, ima prečica među zgradama).
Sa trga koji je kod vacija (Voros Marthy ter) ide metro (na trgu je najstarija poslastičarnica u BP - Žerbo - ne znam kako se speluje Geurbeau recimo user posted image , kidaju sa cenama, ali ja uvek popijem kafu). To je najsporiji, najplići metro, meni najlepši (očuvan starinski). Njime možete do Trga heroja (Hosok tere), ali ja bih sišla na Oktogonu i prošetala Andrašijevom ulicom do trga heroja. Realno, ulica kao ulica, možda je samo meni draga jer oko nove godine bude prelepo okićena, možda realno nema potrebe njom šetati. Ako siđete na Oktogonu, pitajte za List Ferenc ter, kafić do kafića, restorani, posebno lepo u proleće, leto i jesen. Blizu Trga heroja su ZOO i Zabavno park (pitaćete tamo da vam neko objasni kuda da idete).
Takođe, kada šetaš kraj Dunava (zaboravih reći) možete skrenuti ka Bazilici, prelepa je!
Naravno, tu su i tržni centri: West End, Arena Plaza, Ikea. user posted image

< Poruku je uredio Tash -- 25.1.2012 23:25:39 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
25.1.2012 23:30:38   
gagana83
Idemo na 3 dana, bez deteta (joooj prvi put se odvajamo na duze od jednog dana) preko agencije posto nam je prvi put.Bicemo smesteni u nekom hotelu blizu istocne zeleznicke stanice. Mislim da je blizu tog novog trznog centra. Koliko je to daleko od centra, tj te Vaci ulice? Kakve su radnje u toj ulici, moze li se tamo lepo sopingovati?
Kakav je Zoo vrt, vredi li ici?
E da, i sta i gde jesti tamouser posted image



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
25.1.2012 23:33:06   
Anoniman
Marko plače, pišem sutra.

user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Produženi vikend u Budimpešti
25.1.2012 23:47:24   
gagana83
Vazi 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here