|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rodbinske veze i odnosi
22.11.2014 20:34:47   
Klarita
Malo sam pod utiskom ovih dana. Molim moderatore da prebace post ili prekopiraju jer nista slicno nisam naslauser posted image a imam potrebu da podelim sa vamauser posted image

Elem, moja rodjena baba jos uvek nije dosla da vidi Nikolajauser posted image mislim, razumela bih da je bolesna, nepokretna, stara...dobro, jeste stara, ali ona se seta gradom, vidjam je. Imam i ujaka koji zivi sa decom i zenom s njom,ni oni nisu dosli, izgovor im je da nemaju parauser posted image kao da me ne poznajuuser posted image ta moja sestra je u drugom stanju i preksinoc je isprosena, pravili su veceru za najblize i kumove...nas nisu zvali. OK ne bih ni mogla da idem, nemam gde bas decu uvek, ali....ajde to...moja majka ima sem brata i rodjenu sestru...oni su svi bili pozvani i mene su pogodile slike sa FB, veseli nasmejani...Pitam se danima i analiziram zivote njih i nase, shvatam da su uvek bili sa nama i pored nas kad im je nesto trebalo, iz koristoljublja, sto mi je otac veceras i potvrdio, mada je i on povredjen i besan...mogu misliti kako je mojoj majci. Nikad ih nismo uvredili, povredili, iako su svi dosta prostiji, bas dosta od svih nas. Pozivani su na sva nasa slavlja, bili su deo svih nasih dogadjaja. Cak sam ih zvala i na diplomski ispit i slavlje...moj tata je prvo njima javio kad sam se udavala i bila trudna, kad sam se porodila...prosto razmisljam sad i shvatam da su moja porodica i moj zivot deca, mm i moji...ali ne moze da ne zaboli. Razmisljam da sve otpisem zauvek, a opetuser posted image Ne znam. Moji su uvek imali novca uvek i podosta, do negde kad sam upisivala fakultet...onda su pukli u poslu i bukvalno prezivljavali. Dok su imali davali su svima i sakom i kapom, sto sam videla svojim ocima,a sto nisam ko zna. Onda dok sam studirala, moji su jeli koliko da ne trpe bas gladni, ali ne mogu da zaboravim kako sam ih zatekla da jed prokisao pasulj...i dosta scena i svega i svacega...i onda su se druzili sa tom rodbinom. Jednom prilikom sam se cula sa tetkom (koj je iznenada dobila velike pare na nekim akcijama) i strasno me uvredila kako je zovem samo zbog para, a nisam nikad potrazila ni dinar, jednom mi je sama dala 5evra i to je sve. Kasnije mi se izvinjavala, ali to je za mene bilo jako strasno sto je rekla i prekinula sam svaki kontakt sa njom. U medjuvremenu sam se udala i moji su je naravno zvali na svadbu, ali nije dosla ni ona njen sin, samo cerka sa muzem. Tada sam je otpisala za sva vremena. Ali ujakuser posted image ne znam...da li da otpisem i njega i sve za sva vremena ili pravim se luda ili sta...bas sam pod utiskom i nekako mi tesko. Prekjuce sam se i rasplakala. Vidim da je zao i mm, stalno komentarise, vraca film da ih nismo nesto uvredili...ali ne, zaista...cak sta vise toliko smo im usluga ucinili da treba da nas postuju dozivotno....ne znam

Izvinite na poduzem postu, morala sam da izbacim to iz sebe. Pricam sa devojkom mog brata i tatom mojim i mm ali samo mlatimo pranu slamuuser posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Rodbinske veze i odnosi
22.11.2014 20:47:47   
big mum
Draga moja znam da te to boli koga nebi.
Tvoji su,tvoja su krv a tako.Otpiši te ljude iz svog života.

O ovoj temi mogla bi romane da pišem.Rođeni tatin brat je izbacio moju sestru iz dvorišta,svašta joj izgovorio,meni na babine nije došao.Poslije sahrane mojih roditelja je samo jednom bio.
To povrjedi čovjeka ali istovremeno i ojača.Poslušaj me izbaci te ljude iz svog života i posveti se onima koji to zaslužuju.
Imaš ti koga voljeti i poštovati user posted image

< Poruku je uredio big mum -- 22.11.2014 20:50:48 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Rodbinske veze i odnosi
22.11.2014 20:48:42   
serpica
Klari draga user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Rodbinske veze i odnosi
22.11.2014 20:48:53   
soni
user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Rodbinske veze i odnosi
22.11.2014 21:02:11   
veselicaa
Klarita bas si mi draga po postovima koje ostavljas ovde user posted image (neznam dal sam se dobro izrazila) pa moram da komentarisem tvoj post.Ja imam slicnu situaciju mada mnogo goru,meni su moji najrodjeniji u septembru prvi put videli decu a vidi tiker kolika su.Ujak koji je pedijatar i ima para koliko hoces radi u selu koje je udaljeno 20 minuta kolima od mesta gde zivim nije nijednom dosao za 10 godina koliko sam udata.Dever sa svadbe,mom suprugu brat od strica,bio nam na svadbi,lepo se druzili,bili isli kod njega stalno,videli mu i devojku koja mu je sad zena ali kada se zenio nije nas ni pozvao.Vidim njegova zena poslala na fb zahtev i postala priajtelj i sa muzevim rodjenim bratom i jos nekim clanovima rodbine nama nije poslala.Isto kao i ti stalno sam vracala film da vidim da nismo negde pogresili ali nema niceg.postovali smo ih cak i previse.Ima sina koji je nekoliko dana stariji od moje Stase i zao mi je sto se deca ne poznaju.Ali moras da shvatis da su ljudi takvi,promene ih sitnice ili umisle sami svasta.Ako nigde nisi pogresila mozes da budes mirna,shvati da je u njima problem.Znam da boli ali tako je kako je.user posted image za tebe.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Rodbinske veze i odnosi
22.11.2014 21:03:46   
bubulence
Klarita draga, zasto se uopste pitas da li da ih precrtas!? oni tebe nisu pozvali na slavlje a zvali su najblize? sto ti nisi? a znas da ih nisi uvredila, znaci samo zavist i nista drugo. a takvi ljudi ti u zivotu ne trebaju. ponekad je komsija mnogo blizi rod neko neko ko ti je u krvnom srodstvu.
do udaje sam imala dosta bliskih ljudi- rodbine. posle toga se br sveo na 5oro ljudi, da ne pisem razlog jer bi bilo dugo. i nije mi zao.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Rodbinske veze i odnosi
22.11.2014 21:11:21   
Torbica
Klarita user posted image , nista nije slucajno, u to sam ubedjena. Nazalost ljudi ima zavidnih na svakom koraku, pa i iz familije. Najvaznije je da je tebi savest cista, osmeh na lice i zivot ide dalje.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Rodbinske veze i odnosi
22.11.2014 21:21:55   
Trcosava
Klarita draga, reći ću ti samo jedno. Prošli put kad sam ostala trudna, tata mi je već umro, mama je bila sama. I mislim se, da li da joj kažem, da se ne brine, te ovo te ono i prelomim da joj kažem. Pa majka mi je. I znaš šta mi je rođena majka rekla kad sam izjavila da će da bude baba ''pa ja nemam para'' aloooooo kao da ja rađam decu da bi mi ona dala parauser posted image majka mi je pa ne mogu da je precrtam, ali sve ostale na takve komentare bi precrtala.

S druge strane ja apsolutno na 'babine' ne obraćam pažnju. Najrođenijima idem što pre jer to želim, ostalim kad stignem.

E sad slavlje i najbliži... Jbg - u te stvari ne ulazim. Inače sam dosta hladna po tom pitanju.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Rodbinske veze i odnosi
22.11.2014 21:45:03   
Klarita
Hvala vam drugarke moje lepe i dobre user posted image user posted image user posted image

Vise sam besna nego bila sta drugo.A, opet sam tuzna zbog majke koja znam da pati, ipak njen rodjeni brat udavao cerku. Samo o tome pricam sa mm i svaka sala ili razgovor je o njima. Vec mi pomalo i user posted image Ali ne mogu da ne budem pod utiskom. Malocas kad smo se vracali od mojih sreli smo brata (rodjenog brata devojke koja je isprosena) i on nas decko najnormalnije zamolio da ga odvezemo do sportske hale, mi najnormalnije prihvatili i pricamo u kolima. Ja pitam za babu, a on rece sta ce sedi gleda TV, eto ceka Tomicu (to nam je brat od tetke, unuk mojoj babi kao sto sam i ja i on i ta isprosena) dolazi sa zenom i detetom na veceru...nije mi do vecere, ne znam da li razumete, ali aloooooo....uhvatila sam sebe da stavljam Nikolaju kapuljacu u kolima da ga ne vidi...a prolazi mi milion misli. Kad je izlazio iz auta rekla sam mu da pozdravi babu puno od mene i podseti je da sam rodila jos jedno dete...on pokusa da je opravda kao izgubljena je, gubi se od starosti itd...a, ja ne izdrzah no reko...setice se valjda da ima mene ja sam joj unuka, cerka njene najmladje cerke...i zalupih vratauser posted image Nije decko kriv, ali valjda je shvatio poentuuser posted image
Mm mi kaze da se pravim kao da je sve u redu ili posaljem poruku ujaku, ili spremim poklon i odem najnormalnije...nista od toga necu da uradim...otpisala sam ih, to je sigurno...jos da "prezivim" majkine poglede i njenu tuguuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Rodbinske veze i odnosi
22.11.2014 21:54:08   
big mum

IZVORNA PORUKA: Klarita

Hvala vam drugarke moje lepe i dobre user posted image user posted image user posted image


Mm mi kaze da se pravim kao da je sve u redu ili posaljem poruku ujaku, ili spremim poklon i odem najnormalnije...nista od toga necu da uradim...otpisala sam ih, to je sigurno...jos da "prezivim" majkine poglede i njenu tuguuser posted image


Ovo je najgore ,teško ti je zbog majke.Zagrli svoju mamu kao što bi i ja svoju,netreba njoj ništa drugo.user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Rodbinske veze i odnosi
22.11.2014 21:59:20   
Klarita

IZVORNA PORUKA: big mum


IZVORNA PORUKA: Klarita

Hvala vam drugarke moje lepe i dobre user posted image user posted image user posted image


Mm mi kaze da se pravim kao da je sve u redu ili posaljem poruku ujaku, ili spremim poklon i odem najnormalnije...nista od toga necu da uradim...otpisala sam ih, to je sigurno...jos da "prezivim" majkine poglede i njenu tuguuser posted image


Ovo je najgore ,teško ti je zbog majke.Zagrli svoju mamu kao što bi i ja svoju,netreba njoj ništa drugo.user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Rodbinske veze i odnosi
22.11.2014 22:11:26   
Didy
S maminom rodbinom sam vrlo bliska. I kad se dugo ne vidimo, osetim ih skoro pa kao svoju mamu i brata, kao najrođenije. Srce mi je puno i srećna sam što ih sve imam (moj ujak, mamin brat blizanac, ujna, braća od ujaka; tetka, mamina starija sestra, njene ćerke i njihova deca, njih u dušu osetim). Mislim da ne može ništa da se desi da ja s njima ne pričam. Prosto su mi oni važniji od principa, ponosa, poklona, običaja, para, reda i svega ostalog. Sad razmišljam - nema toga što im ne bih oprostila. A ja sam prosto tajtip da volim čiste odnose, kod mene se sve raspravi, sve je crno na belo, nema skrivenih misli, ni neizrečenih reči.
Sa stricem i strinom i braćom sam bila bliska kad smo bili mali, posećivali smo se, viđali redovno, ali vremenom su odnosi malo zahladneli. Bilo je tu nekih nesuglasica između tate i strica i pomalo mog brata, ali ja nisam dala da me uvuku u sve to. I danas ih sve od srca zagrlim i volim kad se vidimo, iako to nije tako često.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Rodbinske veze i odnosi
22.11.2014 22:20:56   
Frcokla
Evo da se i ja nadovezem na vase postove.
Klarita, user posted image ne brini svi mi imamo tako neke bezveze situacije.
Recimo, moji baba i deda s tatine strane, su jako ljubomorni, (tako smo zakljucile mama i ja) jer sam se ja udala za doktora a sestra od strica koja je inace 5 god mladja od mene, je "slucajno ostala trudna, i prinudno se udala" za decka koji je zavrsio osam razreda osnovne. Uhhh to je bila tragedija!
Iako sam ja prva njihova unuka (po njihovim recima oduvek najdraza), prvo nisu hteli ni da nam dodju na svadbu, na sta sam ja rekla da me nije briga jer ako njih nije sramota tek mene nije.
Nekako su ipak dosli kao preko k..... i dan danas su na nekoj distanci svaki put kad bi im dosli u posetu.
Sada je ta ista sestra ponovo trudna, cekaju drugo dete, a ja starija Boze moj jos uvek nemam dece, tek sam dva meseca u braku, ali eto uvek se to spomene, eto ona je OPET trudna...
Kao da ja necu biti.
Nisam ih otpisala, mada je trebalo odavno! Glavu gore, meni je savest cista, a oni sa svojom nek zive kako mogu.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Rodbinske veze i odnosi
22.11.2014 23:05:59   
Torbica
BM, divna si! Slazem se....
Didy, blago tebi, predivno za cuti! user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 22.11.2014 23:08:18 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Rodbinske veze i odnosi
23.11.2014 9:39:16   
nata11
I ja imam dosta slicnih situacija sa obe strane.
Sa mamine strane imam ujaka koji godinama radi u nasoj porodicnoj firmi. I kod nas je situacija kao kod Klarite, nekada je to bila firma koja je cvetala i tada ih je moj otac sve zaposlio, davao, kupovao, e onda se posao smanjio neki otisli ujak ostao i ja sam preuzela firmu. On mi toliko problema zadaje da nemate pojima. Non stop mi van plate trazi novac, kada mu nesto zadam da uradi on filozofira po pola sata, sve se pravi pametan. On inace privatno nije los, uvek nas maksimalno ugoste kada svratimo, imam tri brata koja obozavam i oni stalno dolaze ali mi taj pritisak i njegov nerad na poslu toliko smeta da nisam pametna. Ukoliko mu dam otkas znam da ce se i privatno druzenje prekinuti,, a opet nemogu da nosim na grbaci neradnike... nisam pametna.
Druga prica je porodica mog strica tatin brat -ne rodjeni ali rodjenije nema pa smo sa njima odrasli. Oni su se razveli, on se propio, i mi smo ostali u kontaktu sa strinom, sestrom i bratom. Brat mi je super ali strina i sestra su prica za sebe. One su u onom fazonu da odrzavaju odnose zbog koristi i svaki put kada se sretnom kod mojih krecu price: pa majku mu jer nemoze da odvojis 5 minuta da svratis, sve su na fazonu mi smo ljute sto ne doalzis user posted image . A ja zivim sa mm skoro 5 god i nijednom se nisu udostojile da dodju, NI JEDAN JEDINI PUT. Mozda cu sada zvucati kao baksuz ali sam resila da ne idem sve dok one ne dodju. NJihov izgovor je uvek: pa mi nemamo auto ti imas, pa nismo pri parama da dajemo za taksi... Pa majku mu ne zivim u Bangladesu negu 20 min autobusom od vas.

< Poruku je uredio nata11 -- 23.11.2014 9:41:38 >


_____________________________





(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Rodbinske veze i odnosi
23.11.2014 9:57:48   
vikiveki
Uh srce mi se cepa kada čitam kakvih sve ljudi ima.Ja sam sa svojima u dobrim odnosima iako su jako daleko od mene trude se da pomognu uvek.Zato sa muževe strane tj od njegovog brata i žene imamo toliko hladan odnos da to nije normalno.Na početku je sve bilo OK,dok ja nisam počela da radim,E onda se javila ljubomora i oni su prestali da dolaze a što je najgore i decu su odvratili pa ni oni ne dolaze iako žive blizu nas ,nema ni 100 metara.Moja deca ih obožavaju i krivo mi bude kada ih vidim kako se igraju skoro ispred naše kuće a ne sete se ni da se jave čiki i nini a komoli da pozovu moju decuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.11.2014 1:31:55   
srculence25
Uh ja tek kad bi pocela o rodbinskim vezama to bi bilo na 3 strane.Tice se familija od mm.Pa to nema ni u spanskoj seriji
ali ajde ja sve kao da neulazim duze rasparave njegovi su pitanju da se nezameram ali strasno mi je to jer su u pitanju roditelji od mm user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.11.2014 14:26:50   
Modessty
sve drugo može da mi bude jasno ali nikad aneću shvatiti moju svekrvu! Ima sina jedinca koga je sama podigla i očuvala a onda se sa njim posvađala zbog svog oca (tj dede mog muža). Nisu razgovarali dok se nisam porodila i asa porođajnog stola joj poslala poruku da je dobila unuka! Posle su se odnosi sredili, muž se čuje sa majkom skoro svaki dan, ali ona ne dolazi. Za ovih 4 godine i 10 meseci videla je Danila 6-7 puta! Nikolu videla od kad se rodio 3 puta. Živi u selu pored grada, dolazi često u grad, viđa se sa prijetaljicama a ne set_i se da dođe da vidi unuke i sina (za koga se klela da će učiniti sve i da će uvek biti uz njega!). Eto to ne razumem!

a o polkonima za decu i proslavama bolje da ne pričam. Meni sve to nije bitno i nauučila sam da kome se ne sviđa uopšte ne mora da se druži sa nama.
Eto moja rođena tetka Danilu kupila za prvi rođendan biciklu a Nikoli - skoro ništa! U stvari mogu slobodno da kažem ništa, jer je poklon kupila njena ćerka. Moje trinaesto prase nije dobilo ni trećinu onoga što je dobio Danilo kad se rodio!

< Poruku je uredio Modessty RR -- 24.11.2014 14:27:29 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.11.2014 14:58:46   
Bibilib
Da se i ja ubacim, mislim da nije lepo podvajati decu pogotovo ako su to braca ili bata i seka,jer to lose utice na decu i odmah osete da su oni na neki nacin zapostavljeni.Po meni bolje je pruziti i jednom i drugom po trenerku,loptu sta ti ja znam pa i po cokoladu a ne jednom biciklu kao u Modinom slucaju a drugom nista...Tako sam ja rekla mojoj svekrvi kad je kod prvog unuka isla na 18 rodj.i odnela mu 150 evra a kuka da nema...rekla sam joj da znas da imas jos 7 unuka koje ce da slave 18 pa moras i njima da das isto koliko i prvom,pa joj rekoh moje i ne moras da racunas jeno ima 5 god. a drugo jos ni jednu ali za ostalu petoricu moras...a ona zdravlje ce vidimo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.11.2014 15:02:33   
Klarita
Mali su da bi uvideli i shvatili, ali majku boli. Eto npr Nikolaja vecina rodbine nije dosla , a kad se rodila Klara, nismo mogli da se otarasimo gostijuuser posted image To boli, mnogo boliuser posted image ali ja sam zlopamtilo, veeeeeliko zlopamtilouser posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.11.2014 16:47:04   
emicaa
da i ja napisem svoju porodicnu spansku seriju,malo je podugo ali pokusacu malo skratit.
Prije dvije godine mami je poginuo zadnji rodjeni brat(u ratu su poginula dva) i ostao joj je jos pilubrat i polusestra sa kojom je izgubila kontakt.Na dan ujkine sahrane dosle su ujakove radne kolege iz slovenije i dali mami nesto para da pomognu oko sahrane i ujakove stvari sto je taj dan kad je poginuo imao kod sebe da bi taj polubrat dosao mami i rekao da mu da pola para sto su oni radnici skupili jer i on na to ima pravo,on koji nije ni feninga ponudio da to zajedno spreme,tad je za mene i on umro.posle par dana mama je dobila poziv iz slovenije da ide na sud jer je ujak poginuo na poslu i imala je pravo na odsetu,to je cuo taj mamin polubrat i otisao je i on da uzme svoj dio,na sudu su mu rekli da on nema nikakvo pravo jer nigdje nije upisan kao ujakov brat.
dvije godine posle jos ga nikad nisam srela da mu pridjem i da ga pljunem,mnoo me to boli,umjesto da je tad bio uz mamu kad joj najteze bilo onje dosao da trazi pare,mrzim ga i citacu njegovu porodicu iz dna duse.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.11.2014 17:13:31   
wivern
Klarita toga ima u svim familijama na zalost.Moja majka se ceo zivot trudila da bude u dobrim odnosima sa stricem i strinom jer nas je on ocuvao dok smobile male, tj dok se nije ozenio. A onda je to lepo naplatio devedesetih prodavsi neku zemlju u Sibeniku a da nikoga nije obavestio i uzeo sve pare za sebe. Od tada ja racunam da smo kvit, placeno mu je ono sto je mene i sestru cuvao, medjutim moja majka uporno pokusava da odrzi kontakt. Cak ih je i na moju svadbu zvala, i naravno da nisu dosli. Ljutila se na mene kad kazem kako me krvna veza ne zanima, mozes se posrati po meni jednom, dva puta ali treci put neces jer me vise ne zanimas. A to sto si mi rod, to me bas briga. Pa vise ces naci zena na rr koje ti nisu niko i nista a koje bi ti pomogle da zagudi nego sto bi ti rodbina pomogla.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.11.2014 17:16:21   
soni
Postalo je neko bzv vreme...Mnogo se najblizih otudjilo...kad se setim svog detinjstva, puna kuca rodbine...Putovanja, ruckovi, veselja...Sad se pola njih ne podnosi...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.11.2014 17:48:34   
Mala Elena
Doslo je neko bezvezno vreme, sve smo dalji i dalji ... sve je vise zavisti i medju rodbinom.
A sve je prolazno. Mozda su najtrajniji odnosi koje izmedju sebe izgradimo ali neki ljudi jednostavno ne razumeju.
A da se nadovezem na Klaritu , oduvek me je nerviralo ono " P a znas sto ne mogu da dodjem , nemam para" . Pa dobro znam. Da li to znaci da neces doci da me vidis , mene, bebu? Pa tetka mm je bila u situaciji da nema ali nas pozvala da nas vidi, kupila nam cokoladu , mi je odveli na kafu. Kao da je to nesto strasno. Strasnije je kad prodju godine i shvatis da si nesto propustio, a mnogo je vrednije .
Imam i ja kukolje u familiji, svako ima...

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.11.2014 17:51:41   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: wivern
Pa vise ces naci zena na rr koje ti nisu niko i nista a koje bi ti pomogle da zagudi nego sto bi ti rodbina pomogla.

user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here