|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 15:46:27   
mamica.mara
Didy, pisi ministru ali to nas nece dotaci, jer mi muz ne radi u prosveti. :D
Ne smetaju meni moji svekar i svekrva, naprotiv, ja ih na neki (vrlo cudan :D) nacin i volim. Smetaju mi ostali u toj kuci, ta velika familija. Ja bih pre pristala da zivim sa svekrom i svekrvom u ovom stanu ovde, nego sa svima njima u toj velikoj kuci. Shvatas li sada?
Sto se sitnica tice, znaci ja sam sitnicar. :( Jer se ja stvarno zaplicem u sitnicama, pogadjaju me i jako dugo pamtim. Tj. nikada i ne zaboravim. Prosto mi muka sto ne mogu da kazem uvek sta mi smeta. Ali i ovi moji su fini, kulturni, na distanci. U mom prevodu neiskreni. Znaci, ne mozemo iskreno reci jedni drugima sta nam smeta? Razmisljala sam da porazgovaram sa muzem u vezi sutra.. Da stavimo karte na sto, da iskreno popricamo, da ja kazem sve sto mi smeta, pa kud puklo i da vidimo mozemo li dalje i kako.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 15:52:56   
Didy
Shvatila sam ja da tebi muž ne radi u prosveti i da tebe ne dotiče, ali mene lično vrlo dotiče što se prosvetarska plata na forumima naziva platica i što spada u rang nižih primanja u Srbiji, iako su zaposleni s najvišim stepenima obrazovanja. No, to sad opet nije tvoj problem, već moj što živim tu gde živim.
Sve je meni jasno šta ti pišeš, ali mi opet nije jasno šta je problem. Ako nećeš da živiš s njima, ne moraš, zaposli se, podignite kredit i kupite sebi stan, to je bila poenta i moje priče. Mi smo čak podigli kredite u periodu kad ja nisam radila (i dalje sam na određeno zaposlena, znači ništa nije sigurno). Htedoh reći - zdravi ste, pravi, izbora uvek ima.

< Poruku je uredio Didy -- 24.1.2015 15:53:46 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mamica.mara)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 15:55:18   
bubulence
hihihi koji si ti lik!
pa zeno tebi pod hitno treba posao, em ces imati vise para pa ces moci i ti jednom nedeljno na frizuru user posted image (i ja idem najmanje jednom nedeljno, tek sada vidim da je to ustvari rasipanje) em neces imati ovoliko vremena za gluposti.
covece ti njima brojis koliko idu kod frizera a kazes da se oni mesaju u vase finansije.
i znas sta, ja sa dvoje dece ne bih sebi dozvolila da zivim od "bedne platice" kako ti kazes, i da cekam da vidim hoce li svekrva mojoj deci kupiti sir.
kada smo spali na to da zivimo od plate do plate, da razmisljam da li cu detetu kupiti ad ili kravlje mleko, mm je napustio normalan posao i otisao da radi na gradjevini gde je vise zaradjivao. sva sreca trajalo je kratko, svega mesec-dva. ali nisam razmisljala na cega cu potrositi pare. izvoli idi u pekaru pa radi, dobices bar besplatan hleb svaki dan i 20 000 pa ces imati i za frizuru i za kajmak...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 15:58:12   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Didy

Sve je meni jasno šta ti pišeš, ali mi opet nije jasno šta je problem. Ako nećeš da živiš s njima, ne moraš, zaposli se, podignite kredit i kupite sebi stan, to je bila poenta i moje priče. Mi smo čak podigli kredite u periodu kad ja nisam radila (i dalje sam na određeno zaposlena, znači ništa nije sigurno). Htedoh reći - zdravi ste, pravi, izbora uvek ima.

i moje price....
najlakse je sesti i kukati sto su te samo pustili da zivis u njihovom stanu i nude da kasnije zivis u toj kuci...
ako imas bolje, izvoli, idi... napravite, stvorite, odvajajte vi od svojih usta i svoje dece kao sto si pisala da su oni radili pa napravite kucu i kupite stan...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 16:00:58   
Didy
Jao, Bubi, rasipnice jedna! user posted image
Da li se moje masaže računaju u rasipništvo? user posted image
Bilo je meseci kad smo jedva krpili, ali meni je ta jedna masaža mesečno bila važnija od komada hleba zarad mog duševnog zdravlja.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 16:01:57   
mamica.mara
Da vam kazem, bore se i meni dobro i zlo, kao i u svakome. Ali poslednjih nedelja, od zla ne mogu da vidim dobro. Jer kada to krene onda nema nazad. Iskusenja su se desila bas kada smo psotili i spremali se za Sveto Pricesce. napadi su bili jaki i ja im nosam odolela.
Ali osecam se lose, valjda se i to racuna. Znaci, ima jos nade za mene da se pokajem. Samo sta pametno da uradim? A da zastitim moju decu???
Setim se ponekad svih dobrocinstava, pa ih onda opravdam. Npr. kada sma bila trudna svekar pomagao muzu da krece nas stan, a zaova dosla, oprala mi sve prozore i zavese popeglala i okacila. Za slavu mi uvek dodje da pomaze oko spremanja dan pre. Uvek nas finansijski pomognu tako sto deci za rodjendan daju pare, a ne kupuju poklone. Svekrva nam spremila ajvar, nista nismo dali za materijal samo malo pomogli oko spremanja. Iz sela nam daju nesto malo koliko ima, podelimo, jer i ne sade puno. Za stari auto nam kupili akumulator, plus svekar pomagao muzu da poprave nesto sitno da ne placamo majstora. Kada mi se mama operisala, pa kasnije i tata dolazili su kod mojih da ih obidju. Uvek pitaju za moje kako su sa zdravljem i za babu. Ima jos puno toga..
Ali onda se set_im i svega onoga sto me ljuti kod njih, pa mi padne mrak na oci. Pogotovo te tamo tetke i baba-tetke koje nemaju dete i unuce, pa zajedljivih komentara od matore babe od 95 god i tako dalje.. pa mi dodje da ih vise nikad ne vidim.
Tesko mi je, jako mi je tesko, mozete vi da verujete, a ne morate.
:(((((((((((

< Poruku je uredio mamica.mara -- 24.1.2015 16:02:45 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 16:02:38   
nata11
Nisam sve citala ali iz poslednje strane dolazim do zakljucka: Ti zeno imas previse slobodnog vremena veruj mi.
Toliko dodjem premorena sa posla (citaj ispunjena ) da mi ne pada napamet da razmisljam da li je majci dao za cigarete i platio mobilni ili ne.

_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 16:04:30   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Didy

Jao, Bubi, rasipnice jedna! user posted image
Da li se moje masaže računaju u rasipništvo? user posted image
Bilo je meseci kad smo jedva krpili, ali meni je ta jedna masaža mesečno bila važnija od komada hleba zarad mog duševnog zdravlja.



user posted image user posted image user posted image masaza?????? aaa???? pa to je bre bar 10e!!!???????? a da li ti svekrva ide na masazu zloco jedna user posted image ?????

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 16:06:09   
bubulence

IZVORNA PORUKA: mamica.mara


Setim se ponekad svih dobrocinstava, pa ih onda opravdam. Npr. kada sma bila trudna svekar pomagao muzu da krece nas stan, a zaova dosla, oprala mi sve prozore i zavese popeglala i okacila. Za slavu mi uvek dodje da pomaze oko spremanja dan pre. Uvek nas finansijski pomognu tako sto deci za rodjendan daju pare, a ne kupuju poklone. Svekrva nam spremila ajvar, nista nismo dali za materijal samo malo pomogli oko spremanja. Iz sela nam daju nesto malo koliko ima, podelimo, jer i ne sade puno. Za stari auto nam kupili akumulator, plus svekar pomagao muzu da poprave nesto sitno da ne placamo majstora. Kada mi se mama operisala, pa kasnije i tata dolazili su kod mojih da ih obidju. Uvek pitaju za moje kako su sa zdravljem i za babu. Ima jos puno toga..



sada vec mislim da nas zaje**vas . ustvari sigurna sam

(odgovor članu mamica.mara)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 16:08:19   
mamica.mara
IZVORNA PORUKA: bubulence
izvoli idi u pekaru pa radi, dobices bar besplatan hleb svaki dan i 20 000 pa ces imati i za frizuru i za kajmak...



Pa onda da ostavim mozda decu njoj na cuvanje? Nema sanse! Pa ja zbog toga i ne trazim posao, da bih ih samo ja cuvala. Pa odrekla bih svega samo da budem sa njima po ceo dan.
A sto se frizure tice, ne bih komentarisala. Ja nisam taj tip! Dzabe joj sto ide da je tapira neka tamo, izgleda samo 20 god matorija. :D

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 16:11:36   
Didy
A da li si razmišljala o nekom poslu od kuće? Nemoj pogrešno da me shvatiš, ali mislim da ti stvarno treba nešto da ti zaokupira misli, da ne tražiš probleme gde ih nema. Rzumem da te sve to nervira i opterećuje, ali mislim da od miša praviš slona.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mamica.mara)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 16:11:36   
Sanjica26 RR
Au ja vise necu ovde da komentarisem. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mamica.mara)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 16:12:40   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Au ja vise necu ovde da komentarisem. user posted image


user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 16:13:05   
Didy
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Au ja vise necu ovde da komentarisem. user posted image


Ovo sam i ja pomislila. Ode prenisko.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 16:15:34   
choopa choops
Ja čitam cijelo vrijeme i pokušavam da shvatim, ali ne ide...U nevjerici sam, najblaže rečeno. user posted image





< Poruku je uredio choopa choops -- 24.1.2015 16:16:36 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 16:20:02   
lesica
A ja ću samo reći da sam vrlo iznenađena time da se i dalje ne poštuju pravila portala i foruma a samim tim i činjenica da su dupli nalozi zabranjeni!!!

Pa ako već neko ima potrebu da iznosi svoj prljav veš ili već, neka to odradi pod opcijom anonimam - poštenije je od otvaranja duplog naloga, pogotovo što ja bez pardona to kažnjevam i istovremeno obelodanjujem sve naloge. Naročito kada nikakvu sumnju više nemam. IP je čudo, a stil pisanja je poput rukopisa.


Od srca admin pozdravlja.
Javljam se večeras čim budem uz kompjuter.



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 16:20:20   
Maslacak15
hahahahah ne verujem ... hahhahahhha

znaci Maro mozda ce ti pomoci, verovatno ne, ali moram da ti skrenem paznju. Vidis svekrva nije tvoja majka. Ona je majka tvoje zaoveuser posted image . Ona je njeno deteuser posted image . Tvoje devojcice i zaovin decak treba svekrvi i svekru da budu jednako vazni ii meni se cini na osnovu svega da je to tako
ali ti i zaova niste isto u ocima tvoje svekrva i nikad necete biti. Jel nije prirodnouser posted image Svekrva moze da te postuje i prihvata kao izbor svog sina ali da ti bude majka ne moze i ne treba da bude. Nijedna svekrva nije isto sto i majka.
Zato to sto pricas i primeri koje navodis nemaju nikakvog smisla. Interesantno kako ignorises mnogobrojne savete koji ti ne odgovaraju. Svi problemi ako si nezadovoljna su problemi tvoji i tvog muza. Ako nemas para i vremena za frizuru pricaj sa muzem. Ako vam je malo para, neka nadje drugi posao. Nadji ti posao. Ili nadji drugog muza ako ti ne odgovara. Salim se, ali bukvalno sve varijante su dozvoljene, to je vasa privatna stvar. Samo nije normalno da ti smeta sto svekrva i zaova idu redovno na feniranje a ti ne...
I ocekujesda nas dotice tvoja frizura a tebe ne dotice polozaj prosvetnih radnika. Interesantno. Moguce je sto bubi rece i da nas zavitlavas. Oli ne znas sama sta bih htela.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 16:22:39   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: mamica.mara
Npr. kada sma bila trudna svekar pomagao muzu da krece nas stan, a zaova dosla, oprala mi sve prozore i zavese popeglala i okacila. Za slavu mi uvek dodje da pomaze oko spremanja dan pre. Uvek nas finansijski pomognu tako sto deci za rodjendan daju pare, a ne kupuju poklone. Svekrva nam spremila ajvar, nista nismo dali za materijal samo malo pomogli oko spremanja. Iz sela nam daju nesto malo koliko ima, podelimo, jer i ne sade puno. Za stari auto nam kupili akumulator, plus svekar pomagao muzu da poprave nesto sitno da ne placamo majstora. Kada mi se mama operisala, pa kasnije i tata dolazili su kod mojih da ih obidju. Uvek pitaju za moje kako su sa zdravljem i za babu. Ima jos puno toga..
Ali onda se set_im i svega onoga sto me ljuti kod njih, pa mi padne mrak na oci. Pogotovo te tamo tetke i baba-tetke koje nemaju dete i unuce, pa zajedljivih komentara od matore babe od 95 god i tako dalje.. pa mi dodje da ih vise nikad ne vidim.
Tesko mi je, jako mi je tesko, mozete vi da verujete, a ne morate.
:(((((((((((


Kod mene je recimo potpuno druga situacija. Pomoći nemam. U trudnoći renovirali stan 2 meseca, sa stomakom do zuba sam sve sama izribala, trebalo mi je mesec dana da sve uradim, jer smo lupali zidove zbog struje u celom stanu. Niko mi od rodbine nije prozor oprao niti se ponudio bilo šta da pomogne Dva dana bila neka žena (prvi dan nisam primetila da je išta uradila), oribala grubo kupatilo posle majstora, usput je više pušila nego radila i to je bilo to. Uzela 5000. Da sam je plaćala svaki dan dala bih para i para pa sam odustala od te vrste pomoći. Ajvar svekrva ne pravi, a ni moja majka. Ni ostale đakonije. Prošle godine mi je napravila ajvar Lesica, i to je bio najbolji ajvar koji sam jela. Kada sam se porodila (CR) niko nije došao niti se ponudio niti sam to tražila (ovo mislim na rodbinu, Lesica mi je došla i okupala Savu kada sam izašla iz bolnice). Dete mi za 7 meseci niko nije pričuvao ni 5 minuta (inače se budi noću na sat vremena, dojim i dalje). Niti skuvao nešto ili na bilo koji drugi način pomogao. A sa obe strane je S prvi i jedini unuk.

Sa druge strane, zbog toga što sam potpuno samostalna u svakom pogledu, nema ni zajedljivih komentara, bar onih koje ja mogu čuti, ostalo me ne zanima. A i da čujem ne bi me zanimalo user posted image

Tako da, svi imamo svoj krst, nekada mi bude teško, kao evo sada npr. Od teške iscrpljenosti sam dobila herpes zoster po nogama i zadnjici, boli užasno (pogotovu kada sedimuser posted image ), i sada čekam da vidim da li sam sopstveno dete zarazila ovčijim boginjama (odbila sam antibiotike zbog dojenja), Ali ako biram između ovog herpesa i svakojakih komentara baba, tetki, zaova, jetrva, neka hvala, izdržaću ovaj svrabež i bol, neće trajati do veka, ebš ga user posted image

Ali, ali, ipak mislim da sam dobila ovu vrstu pomoći koju ti i tm imate, mislim da bi jako cenila to, bar iz moje sadašnje perspektive (opisah situaciju).



< Poruku je uredio dunja RR -- 24.1.2015 23:22:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mamica.mara)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 17:02:12   
serpica

IZVORNA PORUKA: mamica.mara

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

I nemoj citati kojekakve tekstove, jer se koliko vidim njih ne pridrzavas.


Znaci smatras da mi nema pomoci?

Serpice, bas leapa prica. Pa ajde onda kao zena sa tolikim iskustvom reci sta bi ti u mojoj situaciji?





Moj iskren savet tebi je da ne obracas paznju na stvari koje te nerviraju,nabaci osmeh na lice,bavi se stvarima koje te usrecuju,zaposli se i daj decu u vrtic tako neces morati njima da ih ostavljas,izadji sa prijateljicama na kafu,tracari,smej se,idi na plivanje opusti se...i kad se budes oslobodila negativne energije bices mnogo srecnija veruj mi....
ja sam recimo "provalila" kome sta odgovara i tako se ponsam,ako svekrva voli da je hvalim to radim,dever voli da je u centru paznje,neka je lupam ja sa obe sake,jetrva voli da je sazaljevam,pa hocu,jadnica sta da radis...i takooo a oni ne znaju sta ja mislim i svi su srecni i zadovoljni.
Mozda sam zlobna sa ovim sto radim,ali ja sam nasla nacin da bude mir u kuci i van nje i da se do sad nikad ne posvadjam sa muzem u vezi njegove porodice,a za mene je to i te kakav uspeh.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mamica.mara)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 17:12:37   
jabudic
Maro, uništiće te Krstarica user posted image
Ti bi bila potpuno zlo, nego te ova Krstarica i on line molitvenici uništiše!

Fino ti rekoše žene, nadji posao, kupi stan, pa se širi koliko hoćeš.
Ali će ti onda svekrva čuvati djecu? Pa treba da budeš zahvalna što hoće! Ne, imam bolju ideju, ostani zauvjek kod kuće i gledaj da ih koja baba-tetka krivo ne pogleda. Van svake pameti.

Šta bi radila na mom mjestu?
Meni je svekrva u mojoj kući evo skoro 3 mjeseca. Da dodam da niko nije učestvovao u izgradnji, da je napravljena od plata mm i mene, ne naravno odjednom, malo po malo, koliko se moglo. Uselili smo se u kuću, a tada smo u njoj imali: pločice u kuhinji, laminat na podu i dječije krevete. Mi smo spavali na podu. I srećni smo bili. Sad posle 3g imamo sve.

I svekrva je došla u goste. Ima neku svoju situaciju zbog koje nije sa mužem. Ti bi je na mom mjestu ubila. Meni smeta. I kukala sam na forumu. Ali joj nikada nisam ništa rekla, jer mi je uvjek na umu da je to majka mog muža, koja se borila da ga školuje, prala robu u rijeci, i mučila se na još milion načina. Koliko god meni ona bila višak u kući, jednostavno ima nešto jače od mene, što mi ne da da je uvrijedim na bilo koji način, jer ako voliš i poštuješ svog muža, poštovaćeš i njegovog psa, a ne roditelja. Najlakše mi je bilo derati se na nju, praviti se da je ne vidim, ne odgovarati na pitanja, što je jedna moja jetrva uradila. Nekad sam poželjela da sam "pametna" kao i ona, da ni meni ne dolazi, ali nisam mogla ništa izustiti. I znaš pta- drago mi je što sam je ispoštovala. Za koji dan ide kući, a da sam je ikad ičim uvjrijedila, osjećala bih se kao poslednje govno. Ovako sam zaista zadovoljna, i mislim da sam položila test ljudskosti, veći nego bilo koji koji si pročitala na Krstarici.

Očigledno da si mnogo dokona, nadji neki posao, zanimaciju, jer ovako rizikuješ da izgubiš i muža, baš me zanima kako trpi tako, punu gorčine ženu...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 17:22:10   
jabudic
IZVORNA PORUKA: lesica RR

A ja ću samo reći da sam vrlo iznenađena time da se i dalje ne poštuju pravila portala i foruma a samim tim i činjenica da su dupli nalozi zabranjeni!!!

Pa ako već neko ima potrebu da iznosi svoj prljav veš ili već, neka to odradi pod opcijom anonimam - poštenije je od otvaranja duplog naloga, pogotovo što ja bez pardona to kažnjevam i istovremeno obelodanjujem sve naloge. Naročito kada nikakvu sumnju više nemam. IP je čudo, a stil pisanja je poput rukopisa.


Od srca admin pozdravlja.
Javljam se večeras čim budem uz kompjuter.





I can''t wait user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 17:36:21   
bubulence

IZVORNA PORUKA: serpica


Moj iskren savet tebi je da ne obracas paznju na stvari koje te nerviraju,nabaci osmeh na lice,bavi se stvarima koje te usrecuju,zaposli se i daj decu u vrtic tako neces morati njima da ih ostavljas,izadji sa prijateljicama na kafu,tracari,smej se,idi na plivanje opusti se...i kad se budes oslobodila negativne energije bices mnogo srecnija veruj mi....
ja sam recimo "provalila" kome sta odgovara i tako se ponsam,ako svekrva voli da je hvalim to radim,dever voli da je u centru paznje,neka je lupam ja sa obe sake,jetrva voli da je sazaljevam,pa hocu,jadnica sta da radis...i takooo a oni ne znaju sta ja mislim i svi su srecni i zadovoljni.
Mozda sam zlobna sa ovim sto radim,ali ja sam nasla nacin da bude mir u kuci i van nje i da se do sad nikad ne posvadjam sa muzem u vezi njegove porodice,a za mene je to i te kakav uspeh.


jao Serpi imamo isti fazon user posted image .


(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 18:20:22   
serpica

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: serpica


Moj iskren savet tebi je da ne obracas paznju na stvari koje te nerviraju,nabaci osmeh na lice,bavi se stvarima koje te usrecuju,zaposli se i daj decu u vrtic tako neces morati njima da ih ostavljas,izadji sa prijateljicama na kafu,tracari,smej se,idi na plivanje opusti se...i kad se budes oslobodila negativne energije bices mnogo srecnija veruj mi....
ja sam recimo "provalila" kome sta odgovara i tako se ponsam,ako svekrva voli da je hvalim to radim,dever voli da je u centru paznje,neka je lupam ja sa obe sake,jetrva voli da je sazaljevam,pa hocu,jadnica sta da radis...i takooo a oni ne znaju sta ja mislim i svi su srecni i zadovoljni.
Mozda sam zlobna sa ovim sto radim,ali ja sam nasla nacin da bude mir u kuci i van nje i da se do sad nikad ne posvadjam sa muzem u vezi njegove porodice,a za mene je to i te kakav uspeh.


jao Serpi imamo isti fazon user posted image .






user posted image ja naucila da glavom kroz zid dobijem samo glavobolju,pa idem linijom lakseg otporauser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 18:40:41   
wivern

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

opet krece zavist... znaci sad zato sto ti nemas vremena ili para za frizuru treba osudjivati svekrvu i zaovu sto one imaju???? Sve sami primeri divne hriscanske filozofije....

Povraca mi se od takvog hriscanstva.
Ajd sad opet nesto citiraj. Fuj.

IZVORNA PORUKA: lesica RR
pogotovo što ja bez pardona to kažnjevam i istovremeno obelodanjujem sve naloge. Naročito kada nikakvu sumnju više nemam. IP je čudo, a stil pisanja je poput rukopisa.
Od srca admin pozdravlja.
Javljam se večeras čim budem uz kompjuter.

Bas me zanima ko je ovo, ako nista drugo barem smo se malo razgalile na forumu. Bilo bas dosadno jedno vreme user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Rodbinske veze i odnosi
24.1.2015 19:12:02   
Figaro88
Maslacak user posted image Kakve gluposti.Ako neces da ides tamo vise-nemoj.Ako neko uzme tvoje dete reci ne moze i kraj.Ali nemoj onda pisati kako ocekujes od njih bilo sta drugacije od toga kako se ti prema njima ponasas.Meni se cini da im ti zavidis,nista problematicno nisi napisala osim tog decaka i suknjice,a to lako moze da se spreci tako sto dete neces ostavljati sa njim vise.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here