|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
20.10.2016 13:32:42   
marketing RR
Dragi naši Ringerajci, oktobar na Ringeraji je uvek poseban, znate li zašto? Zato što Ringerajinim nebom počinje da svetluca bezbroj sjajnih zvezdica u okviru takmičenja „Zvezda baby kalendara“!

user posted image

Svaki kupanjac je poseban ritual zar ne!? Podelite ove trenutke sa nama, i neka Vaše dete postane jedna u nizu zvezda koje sijaju na Ringerajinom nebu!!!
Verujemo da ste spremni da slanjem fotografije Vašeg malog sunca učestvujete u takmičenju za „Zvezda Baby kalendara 2017“! Prošle godine smo se zaista sjajno družili tokom celog takmičenja! Komentarisali smo, navijali, glasali... I na kraju dobili 12 zvezda među najsjajnijim zvezdicama. Zabavićemo se i ovaj put!

A kako je sve to prošle godine izgledalo, pogledajte OVDE.

Zato dragi roditelji, došlo je vreme da izaberemo 12 zvezda, koje će ukrasiti Baby kalendar za 2017. godinu, a koji će se naći na zidovima porodica u Srbiji i Crnoj Gori. Svaka zvezda će predstavljati po jedan kalendarski mesec u godini. Učestvujte u zabavnom takmičenju kako bi se baš vaš mališan našao u najzvezdastijem Baby kalendaru. Takmiče se mališani uzrasta od 0 do 5 godina.

Zabava počinje 21.10.2016. !!!

PROČITAJ VIŠE >>>




Dragi naši Ringerajci, pored takmičarske zabave, ove godine, spremili smo vam posebno iznenađenje!
Ringeraja i JOHNSON`S® baby Vam daju mogućnost da pripremite kalendar samo za Vašu porodicu za 2017. godinu. Stranice kalendara će krasiti slike Vas i Vaše dece.

Sjajno zar ne! Sve bake i deke, tetke, ujke i strike moći će da dobiju svoj primerak kalendara, čije stranice krase fotografije njihovih najmilijih.


user posted image

ŠTA JE POTREBNO DA URADITE?


Najpre, neophodno je da nam putem aplikacije na portalu Ringeraja.rs pošaljete fotografiju ili scan fiskalnog računa u vrednosti od minimalno 400 dinara ukoliko se prijavljujete iz Srbije, odnosno u vrednosti od minimalno 3 eura ukoliko se prijavljujete iz Crne Gore, a koji dokumentuje nedavnu kupovinu nekog proizvoda iz JOHNSON`S® baby kolekcije, u bilo kojoj prodavnici u Srbiji odnosno Crnoj Gori. Takođe, putem aplikacije, pošaljite nam 1, 2 ili 3 fotografije svoje porodice ili deteta/dece, koje će se naći u Vašem personalnom porodičnom kalendaru za 2017. godinu. Aplikacijom jednog fiskalnog računa moguća je prijava za tri personalna porodična kalendara, što znači da aplikacijom jednog istog fiskalnog računa nije moguće obaviti više od jedne prijave za personalni porodični kalendar, a jedna prijava vam daje mogućnost da izradite do 3 različita personalna porodična kalendara (svaki račun ima svoj BI/ID broj i neophodno je da bude vidljiv na fotografiji koju šaljete). Nakon provere računa od strane administratora portala Ringeraja.rs, na vaš mail će stići pdf file kalendara prilagođen za štampu.

Nakon unošenja Vaših fotografija u aplikaciju, dobićete Vaš personalizovani kalendar u pdf formatu, koji možete štampati po želji.

Fotografije možete slati od 21.10.2016. do 15.12.2016.

PROČITAJ VIŠE >>>


< Poruku je uredio lesica RR -- 15.11.2016 22:28:17 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
20.10.2016 14:30:48   
IvanaSK RR
Divnouser posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
20.10.2016 15:25:41   
Animsaj9
Jedvaaa cekamoooooo! Hoce se slike slati u pp marketingu? Ne vidim nigde da pise , al ako pise pošaljite mi naočare

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
20.10.2016 17:34:41   
Sandricak
user posted image user posted image user posted image

jedva cekamo da fotkamo i saljemo... samo javite gde i kako se salju slicice...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
20.10.2016 17:53:00   
dunja RR
Slike će se slati preko aplikacije, koja sutra kreće user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
20.10.2016 21:26:13   
lesica
user posted image user posted image user posted image

Najlepša godišnja kampanja na RR user posted image

Spremajte fotke user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
20.10.2016 21:33:51   
Anck Su Nmaun
Interesantnooo user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
20.10.2016 21:36:21   
suzi kju
Samo fotke s kupanja?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
20.10.2016 21:50:37   
Maraj
Divno user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
20.10.2016 21:53:54   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: suzi kju

Samo fotke s kupanja?


Za takmičenje - sa kupanja, posle kupanja, pre kupanja, ali ne golišave.

A za svoj kalendar (to je novost ove godine, možete izraditi sami samo Vaš kalendar) možete bilo koju - deteta, porodičnu, mama sa bebom, beba sa bakom.
Videćete sve u pravilniku :)

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.10.2016 21:55:22 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
20.10.2016 21:58:42   
lesica

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Samo fotke s kupanja?



Suzi, jesi li pročitla ovaj prvi tekst?
Tj. sutra kada krene aplikacija, biće detaljni pravilnici.

U suštini, dete treba da se vidi da se kupa/kupalo... ono penica na kosi, mokra kosica... ili potpuno umotano u peškir, peškir na glavi... genitalije, ili veća obnaženost nije dozvoljena.
Pre objave svake fotografije koja će ići u galeriju, tim rr koji radi na ovome detaljno pregledava, i cenzuriše ili odobrava.
Istovremeno, fotke moraju da budu odgovarajućih dimenzija tj. kvaliteta. I to je sve navedeno u pravilniku.

Ovaj porodični kalendar, e tu su već malo drugačija pravila, u smislu da tu mogu da idu porodične fotke, podrazumevano pristojne, i podrazumevnao dobrog kvaliteta.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
20.10.2016 22:00:59   
Maraj
Hoce taj kalendar biti javan? Tj hoce li ga svi videti....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
20.10.2016 22:02:40   
Khaleesi
Mi smo se takmicili prosle godine ali nismo bili ni jedna zvezdicauser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
21.10.2016 8:54:14   
lesica
Danas se RR obojila u ljubičasto user posted image

Evo glavne strane nove aplikacije za postavljanje fotki Zvezda baby kalendara za 2017. godinu

Prijava za takmičarski kalendar KLIK

Prijava za samo vaš porodični kalendar KLIK



Pročitajte pravilnike, detalje oko kvaliteta i karakteristika fotki koje se šalju, pa da navijamo user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 21.10.2016 8:55:52 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
21.10.2016 11:01:42   
dejana007
Najjdivnija nagradna igra! jedva cekamo fotografije i glasanje! I naravno srećno svima! :)user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
21.10.2016 11:18:10   
Khaleesi
Super super super.... samo da nadjem vremena i neku slikicu i postavljamouser posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
21.10.2016 22:05:31   
suzi kju
Moraćemo da se slikamo, da ih obe spakujem u koritance user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
22.10.2016 20:54:06   
muzicarka
Da li mozemo da posaljemo vise od jedne fotofrafije? Mislim,, posto, imamo dvoje dece tog uzrasta.....

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
22.10.2016 21:04:21   
Maraj
Jedva cekam glasanje user posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
22.10.2016 22:40:36   
marketing RR

Za takmičenje, može naravno - za svako dete možete se takmičiti sa po jednom fotografijom, odnosno koliko dece toliko fotografija :)

A za svoj lični kalendar, pogledajte u pravilima, može do 3 fotografije, dece/porodične, prema vašoj želji.


Krenite da šaljete fotke user posted image


IZVORNA PORUKA: muzicarka

Da li mozemo da posaljemo vise od jedne fotofrafije? Mislim,, posto, imamo dvoje dece tog uzrasta.....


(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
24.10.2016 14:10:49   
Divnica
Ovo je bas divno user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
25.10.2016 19:33:06   
lesica
Šerpi povukla nogu sa prijavom, samo da znate!

Ajde da vas vidimouser posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
25.10.2016 19:58:06   
emicaa
Prijavljujte se drage,zamislite vase djetence bude na kalendaru user posted image
Mogu li i ja,Les progledaj mi kroz prste user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
27.10.2016 13:01:25   
lesica
Iz kafanske teme! Pa da i ovde stavim objašnjenje za sistem glasanja

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Dobra je ta nagradna, al mene posle tako mrzi da ganjam ljude po fb da lajkaju, to mi je najgori deo user posted image Pa jos ako me pitaju "zasto, kako...". Ove godine odmaramo, od pokusaja ulova mirne poze u kadi ili van nje, ne znam sta mi je teze uloviti. Al cemo da glasamo.



IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja nisam zainteresovana pogotovo ako se glasa preko lajkova... ne volim to..ustvari prezirem.



Za glasanje za fotke za kalendar:



Članovi i posetioci portala www.ringeraja.rs će biti u mogućnosti da svojim glasovima (klikom na dugme Glasaj) odaberu 100 najsimpatičnijih fotografija od 15.11.2016. do 5.12.2016.godine. Od tih 100 fotografija komisija će odabrati 12 fotografija, po jednu za svaki mesec u godini. A svih 100 najsimpatičnijih fotografija biće prikazano na stranici www.ringeraja.rs.

Roditelji opcijom Share ili Like (ispod fotografije) mogu pozivati svoje prijatelje da podrže njihovog mališana (ali se broj lajkova ne ubraja u broj glasova).


Dakle, biće glasanje isključivo na rr od strane članova, da bi se glasalo mora da se potvrdi mail i nema dupliranja glasova. Glasanje se kontroliše te neće biti dozvoljeni spec za to napravljeni mailovi, a nakon toga poseban žiri ( fotogrfi, novinari... ko već, u svakom slučaju ljudi koji se razumeju u tematiku) biraju od prvih 100 fotki onih 12.
Tako da veće fer plej igranje dugo nemamo user posted image

Ajte bre, ionako rr ima najlepšu decu, dajte dokažite to. Ja bih mog zlikovca prijavila al ne mogu, pravilnik ne dozvoljava user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Zvezda baby kalendara za 2017. godinu
27.10.2016 15:04:47   
isidora88
mozda se prijavimouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here