|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nema vise otkaza za trudnice
9.4.2013 9:20:41   
Ognjenka
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/376487/Nema-vise-otkaza-za-trudnice

E hvala bogu da se nesto ovako i u zemlji Srbiji desi user posted image

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nema vise otkaza za trudnice
9.4.2013 9:25:22   
Modessty
Šerpica eno već slavi! user posted image
Njoj baš ispalo sve ovo super. Podpisala novi ugovor i odmah prijavila da je trudna i otišla na bolovanje. Ali strašno je to što je morala da krije trudnoću prvih meseci!
Nadam se samo da će se poslodavci držati ovoga

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nema vise otkaza za trudnice
9.4.2013 9:41:16   
Trcosava
user posted image
Bravo za Srbiju! Još da usvoje zakon gde će u svim gradovima srbije biti isplaćivano trudničko/porodiljsko 100% i na konju ste!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nema vise otkaza za trudnice
9.4.2013 9:42:55   
milenatea
E hvala Bogu i u ovoj nasoj zemljici da se desi nesto sto je stvarno za pohvaluuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nema vise otkaza za trudnice
9.4.2013 9:50:37   
dijana1*
Jutros citam blic i vidim ovu vest i pomislim konacnoooooo neka dobra vest ubise nas sa Farmom i VB.
Masu zena znam koje kada pitam sta planiraju po pitanju dece svima je isti odgovor "cekam ugovor za stalno" a tog ugovora nigde nema, retko ko da ga vidi user posted image

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nema vise otkaza za trudnice
9.4.2013 10:15:58   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Modessty

Šerpica eno već slavi! user posted image
Njoj baš ispalo sve ovo super. Podpisala novi ugovor i odmah prijavila da je trudna i otišla na bolovanje. Ali strašno je to što je morala da krije trudnoću prvih meseci!
Nadam se samo da će se poslodavci držati ovoga


Ih bre Mod, kako ''nadaš se da će se pridržavati''. Pa mislim da bi im iscedila poslednju paru na sudu ako bi mi dali otkaz trudnoj posle ovog zakona

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nema vise otkaza za trudnice
9.4.2013 10:33:57   
Modessty
ma Trco mnoge žene neće tužiti poslodavce u nadi da će kasnije opet dobiti posao.
A kakva je situacija sa ženama koje se vrate sa porodiljskog? Moja komšinica treba da se vrati na posao za nekih 15 dana. Šef joj se uopšte ne javlja na telefon, a od kolega je saznala da će joj sigurno dati otkaz čim joj istekne porodiljsko.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nema vise otkaza za trudnice
9.4.2013 10:46:36   
Trcosava
Pa kad bi bio takav skot, ne bih se ni vraćala kod njega, ali bi zato ušila od para.

Ne znam za vraćanje, ovde su drugi zakoni. Čak porodiljsko mislim da traje max 9 meseci (ubi me, nisam sigurna)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here