|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vojska
12.8.2010 19:09:09   
Anoniman
Po glavi mi se provlači pesma: Kad u vojsku pođeš, pa reko da proćaskamo malo o ovome, možda se javi neki muški sa svojim iskustvom.... user posted image
Šta mislite o vojsci?
Da li je ok da muškarci idu u vojsku? Da li je ok što je vojni rok skraćen prvo sa 24 na 12 meseci (ako dobro znam), pa sa 12 na 9... iskreno, ne znam jel još idu muški u vojsku, ili je sada sve civilno?
Šta mislite o civilnom služenju vojske?
Tako svašta nešto...

Jel bi i žene trebale u vojsku? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vojska
12.8.2010 19:22:44   
Anoniman
Žene - ne treba da idu . Najbolje da sad još u obučemo muške gaće i ukrcamo se u tenk ... Ma nemoj . Kad oni budu vezli goblene , možda ondaK ...
Jako mi je glupo to pede*izovanje muškaraca . I nervira me . Moš' mislit' , postadoše oni jadničci , nek ne idu u vojsku , nek slažu peškire u nekom hotelu , civilno . Toliko smo se potrudili da napravimo mlakonje od svakogh muškog stvora , pa se sad čudimo što su nesposobni za bilo šta , i što je sve više muškaraca koji ne umeju da se izbore u životu ni za sebe ni za svoju porodicu . Mamini podsuknjari , koji se plaše i kad zagrmi .

Moj muž je išao u vojsku : Preševo , Bujanovac i ostalo . Namučio se jeste , u najgore vreme . Ali je tamo postao disciplinovan , borben , istrajan , hrabar . I nema tog "muškog" posla koji ne ume da uradi .

Dok , za razliku od njega , moj "civilni" drug ne ume ni osigurač da zameni , jer se plaši .


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vojska
12.8.2010 19:25:26   
Anoniman
I moj muž je išao u vojsku, i kada ga slušaš dok priča sa drugarima o tom periodu, pomisliš "Vrh! Hoću i ja!" ... Nisam navikla na pozitivne priče iz vojske, tako da je ovo bio baš šok za mene! user posted image

Moj svekar voli da veze goblene... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vojska
12.8.2010 19:34:02   
Anoniman
I mV ima samo pozitivne price o vojsci, sad na obuku su ih dosta vise zezali nego kad je bio na odsluzenju ali i dalje prica lepo o tome... samo sto je to malo para za to zezanje!
Profesionalizuje se ali mislim da ko hoce da ide dobrovoljno moze da odsluzi!

Mislim da treba svi muskarci da prodju vojsku! MV kaze da mnogo drugacije gleda na sve otkad je izasao odatle! I sto mi je smesno sve stvari pakuje i redja kao u vojsci.. i dalje! user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vojska
12.8.2010 19:36:18   
smeško
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Žene - ne treba da idu . Najbolje da sad još u obučemo muške gaće i ukrcamo se u tenk ... Ma nemoj . Kad oni budu vezli goblene , možda ondaK ...
Jako mi je glupo to pede*izovanje muškaraca . I nervira me . Moš' mislit' , postadoše oni jadničci , nek ne idu u vojsku , nek slažu peškire u nekom hotelu , civilno . Toliko smo se potrudili da napravimo mlakonje od svakogh muškog stvora , pa se sad čudimo što su nesposobni za bilo šta , i što je sve više muškaraca koji ne umeju da se izbore u životu ni za sebe ni za svoju porodicu . Mamini podsuknjari , koji se plaše i kad zagrmi .

Moj muž je išao u vojsku : Preševo , Bujanovac i ostalo . Namučio se jeste , u najgore vreme . Ali je tamo postao disciplinovan , borben , istrajan , hrabar . I nema tog "muškog" posla koji ne ume da uradi .

Dok , za razliku od njega , moj "civilni" drug ne ume ni osigurač da zameni , jer se plaši .





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo jos jedna napomena, treba pravno/zakonski regulisati radni odnos za to vreme. Zenama ne bi smelo urucivati otkaze kad zatrudne, ni muskarcima kad odu u vojsku.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vojska
12.8.2010 19:36:40   
Anoniman
MM se zgrozi kada gleda kako presvlačim posteljinu. Uglavnom kaže "Aj daj ja ću!"... mislim da je to posledica vojske. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vojska
12.8.2010 19:44:21   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Žene - ne treba da idu . Najbolje da sad još u obučemo muške gaće i ukrcamo se u tenk ... Ma nemoj . Kad oni budu vezli goblene , možda ondaK ...
Jako mi je glupo to pede*izovanje muškaraca . I nervira me . Moš' mislit' , postadoše oni jadničci , nek ne idu u vojsku , nek slažu peškire u nekom hotelu , civilno . Toliko smo se potrudili da napravimo mlakonje od svakogh muškog stvora , pa se sad čudimo što su nesposobni za bilo šta , i što je sve više muškaraca koji ne umeju da se izbore u životu ni za sebe ni za svoju porodicu . Mamini podsuknjari , koji se plaše i kad zagrmi .



Ko te ljutio???user posted image user posted image

MM isao u vojsku, auto jedinica Bela Crkva-Kumbor. Dok je bio u BC ja sam isla svaki vikend u posjetu, a u Kumboru je bio vise kuci nego u kasarni. I da on zna da kaze kako je to mnoooooooooooogo tesko (moš mislit). user posted image

Ma sto se mene tice nek ide u vosjku ko hoce-musko, zensko, travestit-njihova zelja. Samo da rata ne bude....


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vojska
12.8.2010 19:46:52   
Anoniman
Eeee , kakvih sam se ja sve "vojnika" nagledala u onoj Vojnoj bolnici za 7 godina ... user posted image user posted image user posted image user posted image

Za to bi trebala posebna tema , uz upozorenje o posledicama -pucanje od smeha i slično user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vojska
12.8.2010 19:59:45   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Eeee , kakvih sam se ja sve "vojnika" nagledala u onoj Vojnoj bolnici za 7 godina ... user posted image user posted image user posted image user posted image

Za to bi trebala posebna tema , uz upozorenje o posledicama -pucanje od smeha i slično user posted image



samo cu rec i da je MM  dobio postedu samo zbog toga sto mu je dok je cackao usi ostao komadic vate unutra, pa je morao u ambulantu da mu vade pincetom user posted image user posted image user posted image I dan danas ga zbog toga zezam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vojska
12.8.2010 20:02:37   
Anoniman
On je fin , čačkao je štapićem uši ... Bilo je tu raznih genijalaca koju su što-šta čačkali što-čim user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vojska
12.8.2010 20:05:48   
Anoniman
Pričaj Bubo, da se smejemo malo... user posted image

Idem da pravim detetu večeru (počeo je Ben 10... to je pravi momenat da večera a ne primeti user posted image )... i kad se vratim hoću da se smejem! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vojska
12.8.2010 20:05:54   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira

On je fin , čačkao je štapićem uši ... Bilo je tu raznih genijalaca koju su što-šta čačkali što-čim user posted image


Iju čačkatori jedni!!! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vojska
12.8.2010 20:13:01   
Podrum Š.
 BubaM. user posted image user posted image user posted image

MM je bio u onoj SFRJ vojsci... I kaže da je ovo sada sprdačina (civilno, necivilno, metromuškarci itd)

Ja sam malo bezobrazna po tom pitanju i kada krene priča o vojničkim danima pitam: Vi muškarci, da nema vojske o čemu bi pričali?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vojska
13.8.2010 9:39:49   
Vučko.ba.
auuuuuuu kako bi ja sve to slala u vojsku i to onu nekadašnju ... po mogućnosti mornarica a služenje 3 godine


mada pitajte me kad mi sin napuni 18 godina user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vojska
13.8.2010 9:55:05   
Podrum Š.
Vučko.ba. user posted image user posted image user posted image
Mada bojim se, gde živimo....user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vojska
13.8.2010 9:57:32   
Vučko.ba.
ja sam vojsku samo pomenula u kontekstu "da vidiš majku ti tvoju da ti nije nigdje kao kod matere" ili žene user posted image

al nama treba i kamenje skloniti za svaki slučaj user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vojska
13.8.2010 12:09:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.




mada pitajte me kad mi sin napuni 18 godina user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vojska
13.8.2010 12:16:22   
*Alexx*
Izgleda da sam ja jedina koja misli da je obavezno sluzenje vojske potpuno bzvz. Ali sam isto tako misljenja da i zene, ako hoce, mogu da sluze. Dakle - ko voli, nek izvoli.
S tim u vezi, da kazem da sam bila uzasno tuzna sto nisu primali zene na Vojnu akademiju kad sam ja upisivala faks user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vojska
13.8.2010 12:21:45   
Vučko.ba.
KLIK

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vojska
13.8.2010 12:23:57   
*Alexx*
Izes ga, ne rade mi zvucnici na racunaru user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vojska
13.8.2010 12:24:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR


S tim u vezi, da kazem da sam bila uzasno tuzna sto nisu primali zene na Vojnu akademiju kad sam ja upisivala faks user posted image



O Bože! user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vojska
13.8.2010 12:26:09   
Vučko.ba.
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Izes ga, ne rade mi zvucnici na racunaru user posted image


jbg .... regruterska - balaš ...

"...sine moj sve su to barabe..."

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vojska
13.8.2010 12:27:42   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: Alexx RR


S tim u vezi, da kazem da sam bila uzasno tuzna sto nisu primali zene na Vojnu akademiju kad sam ja upisivala faks user posted image



O Bože! user posted image



Htela da budem pilot user posted image Brzo me proslo.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vojska
13.8.2010 12:30:34   
Anoniman
Alexx pilot user posted image

user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vojska
13.8.2010 12:31:35   
Vučko.ba.
ja sam Alexx pilot al želim da ostanem amoniman user posted image user posted image user posted image (TLN)

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here