|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje mleka!!!
31.7.2014 20:17:58   
lesica
Rešite test, ostavite nam zanimljiv komentar i postanite dobitnik MAM ručne pumpice za izmlazanje mleka!!!

user posted image

user posted image

Majčino mleko je najbolja hrana za novorođenče, jer se u njemu nalazi sve što je mališanima neophodno za zdrav rast i razvoj. Zato je majčino mleko dragoceno i treba da bude osnovna bebina hrana, uvek i svuda. Dojenje donosi posebne trenutke bliskosti i uspostavlja posebnu vezu između mame i bebe. Međutim, postoje trenuci kada mama nije u mogućnosti da uvek bude uz bebu kada je treba nahraniti, na primer kada mora da ide na posao.

Upravo iz tog razloga, MAM je u saradnji sa ekspertima, babicama i mamama, sa posebnom pažnjom kreirao pumpicu za izmazanje mleka. Uz pomoć pumpice, mleko se izmaza u flašicu u kojoj se može čuvati u frižideru sve dok ne dođe vreme da neko od ukućana nahrani novorođenče. Time se zadržavaju prednosti hranjenja majčinim mlekom, jer beba i dalje dobija sve hranjive materije neophodne za pravilan rast i razvoj. MAM pumpica omogućava i tatama da iskuse jedinstveno iskustvo hranjenja bebe.

Pročitaj više >>>

Keprom nagrađuje jednog Ringerajinog korisnika sa jednom MAM ručnom pumpicom za izmazanje mleka.



Komentari i rešavanje ankete se smatraju prijavom za konkurs, a prijave primamo od 1.8. do 26.8.2014. Članovi Ringeraje će nakon objave svih komentara, svojim glasovima izabrati pobednika na forumu! Glasanje traje od 27.8. do 31.8.2014. (zaključno sa 31.8.). Pravo glasanja imaju svi Ringerajini korisnici registrovani do i zaključno sa 31.7.2014.


U slučaju izjednačenih glasova, pobeđuje komentar koji je prvi poslat!

Pobednik će svoju nagradu preuzeti u najbližoj Aksinoj radnji.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
23.8.2014 20:59:14   
Anarunika
MAM pumpica svakome treba,
kad mama mora da ode
da ne ostane gladna mala beba!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
23.8.2014 21:11:23   
dunja RR
Anarunika, komentar ne pišete ovde već isti ostavite u prijavu za nagradni konkurs, ispod ankete. Pratite linkove u prvom postu i prijavite se. Srećno!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
23.8.2014 23:36:48   
Beba Elena
Divna i korisna nagrada... Bravo user posted image za Ringeraju user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
24.8.2014 15:52:32   
vonavoj
jedva cekam!! bas mi trebauser posted image user posted image

(odgovor članu Beba Elena)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
24.8.2014 18:33:28   
Cakana84
Još malo vremena je ostalo, prijavite se.user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
24.8.2014 19:11:56   
branki*
user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
24.8.2014 21:51:39   
Dada81
Ja nikada nisam znala sa tim pumpicama..Ili nisam imala pravu u rukama user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
25.8.2014 8:22:39   
vonavoj
uh,ja sam morala..skoro do 4og meseca,koliko sam imala mleka..a i radila sam kad je T imala 3 meseca,pa sam ostavljala u flasici..

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
26.8.2014 9:05:19   
Anarunika
Ok,hvala. Nisam bila sigurna pa sam napisala i tamo i ovamo. Nova sam u ovakvoj vrsti komunikacije pa mi treba malo vremena da shvatim kako funkcioniše. Nagrada je super! Srećno svima!

(odgovor članu Beba Elena)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
26.8.2014 11:16:46   
Cakana84

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Ok,hvala. Nisam bila sigurna pa sam napisala i tamo i ovamo. Nova sam u ovakvoj vrsti komunikacije pa mi treba malo vremena da shvatim kako funkcioniše. Nagrada je super! Srećno svima!


Tu smo da pomognemo. Dobro dosla. user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
27.8.2014 12:12:42   
Cakana84
Dragi moji, uskoro krecemo sa glasanjem, ali pre toga jedna bitna napomena:

Pravo da glasaju imaju svi članovi registrovani do i zaključno sa 31.7.2014.

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
27.8.2014 12:16:34   
Cakana84
1.

Obozavam MAM proizvode! Zelim da i moja druga beba ima sve MAM proizvode pa i ovu pumpicu. :-)

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
27.8.2014 12:17:33   
Cakana84
2.

Najbolji se,i dobro bi mi dosla pumpica jer cekam drugu bebu...:)

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
27.8.2014 12:18:19   
Cakana84
3.

MAM rucna pumpica definitivno nema premca, jer vidim da bez nje ne mogu RR deca.

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
27.8.2014 12:21:04   
Cakana84
4.

Moja beba nije sisala jer nismo imali adekvatnu pumpicu! Ova bi nam bas dobro dosla za batu ili seku... :)

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
27.8.2014 12:21:34   
Cakana84
5.

Najbolja hrana za svaku bebu je definitivno MAJCINO MLEKO!!!!

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
27.8.2014 12:23:12   
Cakana84
6.

Nasa junior Angelina Balerina ce biti najsrecnija kada mama i tata budu pored nje. U slucaju nuzde kada "mama bude spremala rucak za 12 osoba" tada ce koristiti mam pumpicu. :-D

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
27.8.2014 12:24:02   
Cakana84
7.

Zdlavo,ja sam juniorka i jos sam u stomaku. Moram nekom da se pozalim, pa sam mislila da upadnem u sred ovih hormona i pms-a jer nemam drugog izbora. Jadan ja, bebac. Normalno bi bilo da mi tata ide u kladionicu i da mama urla na njega zbog toga, ali neeeee, moj tata cita knjige, a mama je resila da ucestvuje u nagradnoj igri. Ccccc..Oj,Srbijo medju progesteronima! Celi boziji dan kuka zbog grudi, te kako ce ona to, te muka joj od svega...a taman sam lepo pocela da gledam sve turske serije samo da je ne slusam. Ko li ce je podneti kad udjem u pubertet? Ja bih volela da vi sad glasate za nju i da ona dobije tu pumpu i da ja onda kao svako zensko u Srbiji mogu na miru da odgledam seriju. Nadam se,nadam.. Malena sam smizla ja, Ne dam mami da kuka Potrebna nam pumpica Aktiviram glasila!! Svako ko se set_i Glas nek nam zalepi, Srecna mama,srecna ja dopala nam pumpica. Hvala tete i ringerajci nema muke mojoj majci!

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
27.8.2014 12:24:55   
Cakana84
8.

Zgodna stvarčica,kada mleko nadođe a bebi još nije vreme za ručak. Taman da se akumulira malo mleka ako treba za rezervu,kada mama mora negde da ode.

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
27.8.2014 12:26:04   
Cakana84
9.

Posto sam prvorotka dobro bi mi dosla umpica...

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
27.8.2014 12:26:43   
Cakana84
10.

Sigurna sam da je pumpica fenomenalna!

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
27.8.2014 12:27:08   
Cakana84
11.

Zahvaljujuci pumpici i tata nakratko postaje mama:)

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
27.8.2014 12:27:38   
Cakana84
12.

Cao,ja sam mala bebica mamino mleko najbolja je hranica Kad mama nije tu, a ja postanem gladnica Tu je za mene uvek MAM rucna pumpica!

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Osvoji MAM ručnu pumpicu za izmlazanje ml...
27.8.2014 12:28:05   
Cakana84
13.

Mojoj mami treba Mam da ne bi bio gladan ja :)

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here