|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA ...
28.2.2014 19:32:43   
lesica
PHARMALIFE u mesecu martu nagrađuje tri Ringerajina korisnika paketom prirodnih preparata.
Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „Proleće je probudilo PHARMALIFE medu iz zimskog sna“



U svakom paketu se nalazi:


APIS GOLA (oralni sprej) - BRZA POMOĆ KOD UPALA GRLA I USNE DUPLJE (od 1 godine života)
Apis gola sprej za grlo sadrži visoko prečišćene ekstrakte: Propolisa + Žalfije + Timijana + Acerole

user posted image


FITOBALM (gel) - OLAKŠAVA DISANJE, UMIRUJE KAŠALJ
Prva pomoć kod bebine prehlade, sadrži esencijalna ulja Bora, Mirte i Srebrne jele

user posted image


IMMUNO (sirup sa Cinkom)
- PRIRODNO REŠENJE ZA JAK IMUNITET
Immuno sirup je jedinstvena kombinacija dva neophodna minerala (cinka i bakra), biljnih ekstrakata i vitamina za zdravlje Vašeg deteta od prve godine.

user posted image

BRONCAMIL (sirup) - PRVA POMOĆ KOD KAŠLJA (od 1 godine života)
Broncamil sirup je složenog sastava: 6 komponentni biljni sirup sadrži visokoprečišćene ekstrakte i prečišćena biljna ulja: Timijana+Bokvice+Smilja+Bora+Eukaliptusa+Divljeg suncokreta.

user posted image

Pročitaj više>>


Pharmalife research je farmaceutska kompanija iz Italije sa dugom tradicijom proizvodnje prirodnih dijetetskih i kozmetičkih preparata namenjenih deci i odraslima.

Svi proizvodi su proizvedeni po najvišem proizvođačkom standardu (GMP).

Za sprovođenje farmakoloških analiza i kliničkih studija, saradnja se ostvaruje sa najznačajnijim institucijama koje rade na području fitoterapije (Univerzitet MESSINI, Centar za prirodnu medicinu bolnice u Empoliju, univerzitetski centri u Italiji). Stručni radovi redovno se objavljuju u poznatim farmaceutskim časopisima.




Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „Proleće je probudilo PHARMALIFE medu iz zimskog sna“:)



A ukoliko želite da proverite kako naša martovska inspiracija - PHARMALIFE MEDA izgleda, možete videti u tekstovima posvećenim sjajnim PHARMALIFE preparatima, na sledećem linku PHARMALIFE TEKSTOVI
Izaberite da li će vaš PHARMALIFE MEDA skijati, klizati, biti vitez ili možda nešto drugo...



Postavljanje komentara i crteža smatra se prijavom za konkurs, prijave primamo od 1.3. do 24.3.2014.
Članovi Ringeraje će nakon objave svih radova i komentara, svojim glasovima izabrati tri pobednika na forumu! Glasanje traje od 25.3. do 31.3. (zaključno sa 31.3.).
Po vredan paket PHARMALIFE proizvoda osvajaju tri korisnika čije su objave imale najviše glasova! U slučaju izjednačenih glasova pobeđuje komentar/fotografija koji je ranije objavljen/objavljena.
Pobednicima će nagrade biti poslate u aprilu na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Učestvujte, i srećno!!! user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
1.3.2014 22:34:44   
Beba Elena
user posted image za Ringeraju i sponzora user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
2.3.2014 16:59:07   
Fika77
Ja bih se prijavio al ne znam gde treba ovo bi io idealna poklon za moje dete koje je na zalost vecito bolestan user posted image

(odgovor članu Beba Elena)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
2.3.2014 17:21:44   
dunja RR
Fiko, u ovoj temi (možete i sada) - objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „Proleće je probudilo PHARMALIFE medu iz zimskog sna“.

Srećno i neka pomogne user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Fika77)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
3.3.2014 18:10:41   
Milevaa
da li pesmicu da napišem ovde i da li može da bude u vezi nekog njihovog proizvoda? spremila sam je za prošli mesec ali zakasnila user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
5.3.2014 11:57:45   
bokicans
[url=http://www.Slikomat.com/slika/5642611.htm]user posted image [/url

(odgovor članu Milevaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
8.3.2014 20:33:04   
dunja RR
Bokice user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
8.3.2014 20:33:46   
dunja RR
Ajmo devojke a i momci user posted image , još ovaj mesec ide ovaj paket, a sledećeg verovatno menjamo sastav user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.3.2014 20:34:59 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
8.3.2014 20:34:43   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Milevaa

da li pesmicu da napišem ovde i da li može da bude u vezi nekog njihovog proizvoda? spremila sam je za prošli mesec ali zakasnila user posted image


Pišete ovde, i uvek je lepo da se spomene neki od PHARMALIFE proizvoda.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Milevaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
8.3.2014 20:42:37   
Olga75
zvrcica je bila bolesna i evo sta ona misli o lekovima :
kad kasljem sve mi je gadno al volim kad mi das medin sirup onda mi bude lakse
eto mi volimo broncamil sirup

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
8.3.2014 20:50:46   
Milevaa
Evo jedne šaljive pesmice od nas:

Apis gola

Ljudi verujte bez fola
najbolja je Apis Gola.

Kad je grlo puno bola
problem resava Apis Gola.

Ako pevate iz C ili D mola
naravno,Apis Gola jer koristi je i Čola.

Da pobedi bas ovaj zapis
najbolja je Gola Apis.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
10.3.2014 10:54:30   
lesica
Hajde dečice, hajde mamike, šaljite pesmice, i crteže, da osvojite sirupiće ( i ne pili ih, ali neka budu tu za rezervu) user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Milevaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
10.3.2014 11:04:37   
MASHKA
mi smo dobili paket u februaru i moram da pohvalim sprej apis gola, stvarno je neverovatan! Staša je krenula da kašljucka, ja odmah počela da prskam i sada joj je super!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
11.3.2014 9:10:50   
tekilica
Moja user posted image je mala i nismo mogli da nadjemo nijedan jedini sirup protiv kaslja za usrast ispod dve godineuser posted image . Sve dok nismo culi za Broncamil user posted image . Naravno da sam ga user posted image odmah kupila i dala svojoj user posted image . Nema tu nikakve anegdote niti smesne price, ali kada je pitam hocemo li da pijemo sirup, ona stane ispred police i gleda u Medu :) Kada uzmem kutiju, ona user posted image . Po strani to sto uvek trazi jos :) Ta obaveza u nasoj kuci ispracena je uvek jednim velikim DA, user posted image user posted image i osmehomuser posted image . Raduje mu se, ni ne znajuci da joj pomaze. user posted image user posted image

_____________________________

"Ima ih što plaču što ruže imaju trnje. Ti se veseli što trnje ima ruže."

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
11.3.2014 9:21:01   
lanajelena
Bokice user posted image

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
11.3.2014 9:26:22   
adulence
moja mama svakog dana cita ringeraju nasmejana,
sedoh jednom za njen sto,da vidim sta tu imamo.
Kad iskoci slatki meda,pa me sa druge strane gleda.
Pisem sada pesmicu vama,da u pomoc dodje meda i gripu da me ne da.


Evo male pesmice od ive i mame.

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
16.3.2014 9:53:52   
dunja RR
Hajde, hakde, pišite, crtajte user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
17.3.2014 20:03:15   
lesica
Pa šta je ovo, nigde nikog u temi user posted image

Evo jednog doprinosa user posted image Moja šćer kaže da mede služe da jedu med, beru cveće i drže balone

user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
20.3.2014 18:47:26   
dunja RR
Još 4 dana se prijavljujete pa glasamo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
20.3.2014 21:16:31   
Jole84

IZVORNA PORUKA: lesica Rr
Evo jednog doprinosa user posted image Moja šćer kaže da mede služe da jedu med, beru cveće i drže balone



user posted image user posted image dušica mala user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
20.3.2014 21:21:51   
Verolina
Bas su lepe nagradice uvek na RR-u..

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
21.3.2014 2:08:34   
Leax
Evo i naseg crteza na kojem je meda , ako ga niste prepoznali user posted image posto je nas slikar jos uvek naklonjen apstraktnoj umetnosti user posted image
user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
21.3.2014 2:12:49   
Verolina
Kol'ko kosta ta slika?user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
21.3.2014 2:27:17   
Leax

IZVORNA PORUKA: Verolina

Kol'ko kosta ta slika?user posted image


Posto je jos uvek vrlo podmitljiv jedno bravooo i aplauzuser posted image a videcemo vec za kasnije user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Martovski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ...
23.3.2014 7:54:31   
dijana1*
Evo ga i nas meda user posted image
Samo da znate da smo se bas potrudili user posted image

user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here