|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   2 kg za 7 dana
2.6.2010 13:24:50   
Diabla
Procitala sam za kupus dijetu, i mislim da cu se nje pridrzavati, osim ako neko nema neki bolji savjet, u kombinaciji sa vjezbama kako izgubiti 2 kg za 7 dana. Ja najbrze smrsam kad mm nije tu, tj kada dezura po 5 dana, jer onda ispraznim frizider, samo ima voca i povrca, nemam slatkog, ne kuvam. Molim vas predlozite nesto. Hvala user posted image user posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: 2 kg za 7 dana
2.6.2010 13:28:52   
Anoniman
To što muž jede, ne znači da ti treba da jedeš. user posted image

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: 2 kg za 7 dana
2.6.2010 13:30:51   
Diabla
Problem je sto se ja ne umijem kontrolisati kada njemu spremim i kad je u frizideru 5 vrsta suhomesnatog i toliko sira i namaza. Mrzim sebe ponekad. Da ne pricam koliko imamo cokoladica zivotinjskog carstva kad je on tu. Ali moracu!

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: 2 kg za 7 dana
2.6.2010 13:32:01   
kokoloko
verovatno kad bismo znale i same ne bi imale problem sa viškog nekoliko kilogramauser posted image .kada sam odlučila da ću držati UN dijetu, sutradan sam se ipak odlučila za redukovanu ishranu. izbacila sam hleb, sokove, slatkiše i večeru. ako moram da večeram jedem povrće. i nije loše za 14 dana 2kg (bilo je 3kg, ali se jadan vratio - kako neznam, veovatno tečnost). ako ceniš da možeš izdržati dijetu - super.ja znam da ne mogu, pa sam se odlučila za ovu varijantu. mada, nijeni ona jednostavna ako voliš da jedeš.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: 2 kg za 7 dana
2.6.2010 13:33:54   
cicko
Eto ja sam smrsala 1,5 kg za 7 dana, pisala o tome u Crnoj kafi... Nista hleb, nista przeno, nista slatko. Jedem variva, meso, voce, povrce... Svaki dan pocnem sa dve casice limuna i belog luka (to je neki recept za spustanje holesterola- moj vristi), pa onda 3 kasike ovsenih pahuljica sa izgnjecenom bananom i sokom bez secera. Posle popijem nes kafu sa mlekom, pojedem jabuku ili neku drugu vocku rucam normalno samo bez hleba(ponekad uzmem one galete od pirinca), vecera kuvani krompir, kuvano testo ili parce mesa i jogurt.
Ja sam probala tu kupus dijetu...nije mi islo...prva dva-tri dana sve je teklo glatko, a onda sam pocela da se nadimam i dojadio mi je kupus!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: 2 kg za 7 dana
2.6.2010 13:35:31   
Diabla
Na taj nacin koji si ti opisala gore, sam i izgubila 3 kg. Sad hocu neku udarnu dijetu, 2 kg, ali nisam karakter i ne pridzavam se dijeta. Vidim da se od ove kupus dijete, ko se pridrzava, more za 7 dana dosta smrsati, od 4-6 kg. Meni je dosta 2. Bas sam skromnauser posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: 2 kg za 7 dana
2.6.2010 13:35:38   
Anoniman
diabla is back??? user posted image user posted image user posted image

dragaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
pusti kilograme, evo saljem ti 2kg poljubaca...

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: 2 kg za 7 dana
2.6.2010 13:37:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Diabla

Na taj nacin koji si ti opisala gore, sam i izgubila 3 kg. Sad hocu neku udarnu dijetu, 2 kg, ali nisam karakter i ne pridzavam se dijeta. Vidim da se od ove kupus dijete, ko se pridrzava, more za 7 dana dosta smrsati, od 4-6 kg. Meni je dosta 2. Bas sam skromnauser posted image


Može, ako ti se prethodno ne bude povraćalo od mirisa kupus čorbe. Ja sam je jela samo na terasi začepljenog nosa.

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: 2 kg za 7 dana
2.6.2010 13:37:26   
cicko
Prelepo!!!


IZVORNA PORUKA: OTI

diabla is back??? user posted image user posted image user posted image

dragaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
pusti kilograme, evo saljem ti 2kg poljubaca...


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: 2 kg za 7 dana
2.6.2010 13:37:41   
Diabla
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ljubi mi ljepoticu, gledala sam ja cesto slikeuser posted image Ali i dalje moram 2 kg da izgubim haha user posted image
IZVORNA PORUKA: OTI

diabla is back??? user posted image user posted image user posted image

dragaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
pusti kilograme, evo saljem ti 2kg poljubaca...



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: 2 kg za 7 dana
2.6.2010 13:39:02   
Diabla
Jao meni, nista onda cu je i ja zacepljenog nosa piti. user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Tashke

IZVORNA PORUKA: Diabla

Na taj nacin koji si ti opisala gore, sam i izgubila 3 kg. Sad hocu neku udarnu dijetu, 2 kg, ali nisam karakter i ne pridzavam se dijeta. Vidim da se od ove kupus dijete, ko se pridrzava, more za 7 dana dosta smrsati, od 4-6 kg. Meni je dosta 2. Bas sam skromnauser posted image


Može, ako ti se prethodno ne bude povraćalo od mirisa kupus čorbe. Ja sam je jela samo na terasi začepljenog nosa.



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: 2 kg za 7 dana
2.6.2010 23:13:21   
Anoniman
Nista bez dijete, tj bez promene rezima ishrane. ja samprobala sve i svasta, cak sam pila i tablete ananasa, kao bromelin topi salo, ali nista mi nije pomoglo dok nisam odlucila da drzim dijetu. Za dve nedelje sam skinula 5 kg, i evo ni posle mesec dana mi se nisu vratili. Doruckovala sam parcence tosta tanko namazanog margarinom i nekom salamicom, uzinala oko 3 sata posle dorucka neku vocku, rucala normalno sta su i ukucani jeli ali bez hleba i u vidno manjoj kolicini(jela sam vise povrca), vecerala nikad pole 18h i to opet neki tost ili tome slicno, u maloj kolicini. Pila sam puno vode, nisam jela slatkise i vezbala sam svaki drugi-treci dan. POsle nedelju dana su mi vec poznanici na ulici poceli deliti komplimente na izgled, prosto mi je bilo neverovatno da se toliko vidi promena. Sad jedem normalno, jedem i slatkise, ali se kontrolisem da ne bih povratila kilazu. Inace sada imam 2 kg vise nego pre druge trudnoce, tj.skinula sam ukupno 15 kg.
Planiram skinuti jos 5 kg, ali cu to od ponedeljka kad pocinjem da radim, pa ocekujem da stres uradi svojeuser posted image

(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: 2 kg za 7 dana
10.6.2010 10:57:28   
Anoniman
ja sam za dva meseca skinula samo 3.5 kg uz redukovanu ishranu i povecanu fizicku aktivnost....pa, mora da mi ishrana nije dovoljno redukovana :( tim tempom cu za godinu dana skinuti ostalih 6kg
i Diabla potpuno te razumem, mislim da bi i meni bilo lakse da mi muz malo ode na put jer uz njega jedem sigurno vise nego sto bih jela sama npr. za rucak, i on mi ne da da drzim strogu dijetu, ali kad ga ne bi bilo kod kuce sigurno bih pala u iskusenje da grickam nesto uvece kad sam sama.
pre nekih 10 godina sam u toku leta skinula 10 (mozda i vise kg) ali sam stalno gladovala i otisle su mi i grudi. posle dijete mi je trebao brus za 2 broja manji :(

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: 2 kg za 7 dana
17.4.2018 14:36:33   
findere
Tablete za mršavljenje
Zabranjeno reklamiranje bez dogovora sa Marketingom RR!

< Poruku je uredio veselica RR -- 17.4.2018 14:42:06 >

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: 2 kg za 7 dana
2.5.2018 18:03:10   
MimaKos
Sad krecem u jace setnje pa se nadam uspehu

(odgovor članu findere)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: 2 kg za 7 dana
2.5.2018 18:12:38   
mama Jo
Opet ne znam koliko je zdravo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: 2 kg za 7 dana
2.5.2018 18:14:31   
MimaKos
Narocito dok dojis..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: 2 kg za 7 dana
2.5.2018 19:47:14   
Anck Su Nmaun
Ma to ne moze biti zdravo

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: 2 kg za 7 dana
2.5.2018 19:48:36   
mama Jo
Ma da ja i dalje mislim na tu busnu kasiku

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: 2 kg za 7 dana
2.5.2018 19:49:43   
MimaKos
Sad jos rano, mozda kasnije. Kad prestane da siki

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: 2 kg za 7 dana
2.5.2018 19:50:53   
Anck Su Nmaun
Sve sto brzo ode brzo se i vrati

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: 2 kg za 7 dana
2.5.2018 20:15:57   
mama Jo
Brzoje i kuso tako nedto

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: 2 kg za 7 dana
2.5.2018 20:16:23   
Anck Su Nmaun
Ma ode uglavnom voda malo sta sala

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: 2 kg za 7 dana
2.5.2018 20:17:18   
MimaKos
Ma ne juri mw niko

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: 2 kg za 7 dana
2.5.2018 20:18:22   
mama Jo
Ko vidi ..... 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Atina za devojcicu
pisuljica



da (39%)

ne (61%)


Ukupan broj glasova: 127

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here