|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Manjak plodove vode
6.1.2009 10:55:39   
Anoniman
Zašto se to dešava? Šta onda? Koliko je opasno?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Manjak plodove vode
6.1.2009 22:12:11   
oliveradj
Meni su na 3 ekspertnom konstatovali manjak plodove vode. Nije nista opasno ali i ultrazvuk moze jako cesto da pogresi u vezi toga. Doktorka mi je rekla da manjak nije opasan kao visak plodove vode. Ja sam bila pod stresom od silnih lekarskih prognoza i analiza. Rekla mi je lekarka da nisko nosim da se ne naprezem da moze doci do prevremenog porodjaja i td. Ja sam se dosta kretala nisam radila nista tesko, malo sam smanjila setnje i porodila sam se posle termina sve ok. A sto se plodove vode tice kad mi je pukao vodenjak curila mi je voda jako puno od Palanke do porodilista to znaci da je bila greska na ultrazvuku. Kazu da je nekada beba okrenuta nezgodno da se onda cini manjak, i da nije mokrila.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Manjak plodove vode
28.1.2011 14:22:50   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Volta

MOLIM ZA SAVET!!! Ja sam čekalica i pitanje se ne odnosi na mene,nego na drugaricu.Brinem za nju. Radila je 4D i ima manjak plodove vode i mogućnost da dobije hipertenziju.Navodno će imati neku terapiju 3 nedelje,a ako ne bude poboljšanja,mora da prekine trudnoću! Da li je to opasno i da li je potrebno da se posavetuje sa još nekim lekarom? HVALA





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Manjak plodove vode
28.1.2011 14:27:40   
Ana RR
Jel zna neko nešto o ovome da odgovori Volti?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here