|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poza za zatrudnjivanje
9.2.2009 10:56:24   
Anoniman
Koliko sam shvatila, većina vas u Čekamo dve crtice upražnjava pozu da ste dole, pa čak i noge na zid kada je gotovo... user posted image
Našla sam jedan post na rr.ba, kopiraću vam ga, ostali postovi, kao odgovor na ovaj koji ću vam kopirati su baš različiti... neki kažu da je bitna poza, neki da nije bitna... a šta vi kažete??? (TEMA NIJE SAMO ZA DVE CRTICE, NAPROTIV, HAJDE DA ČUJEMO I OSTALA MIŠLJENJA!)

Evo da vam kopiram taj uvodni post:

I danas bijah ja gore user posted image i sve super ...i nakon Happy enda ustade ja i ugleda svu tu moju malu djecu iskliznula nazad i rodi mi se pitanje u glavi da li ima ikakve veze poza sa trudnoćom.  user posted image čini mi se da bi bilo bolje da su sva ta djeca ostala unutaruser posted image . Znate li vi šta o tome nije toga bilo u onim našim knjigamauser posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Poza za zatrudnjivanje
9.2.2009 11:16:21   
Modessty
Hah ha ha ha ha haaaaaaauser posted image user posted image user posted image

e slatko se nasmejah na ovaj post!!!

hi hih i hihihiih user posted image
ispala deca napolje!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Poza za zatrudnjivanje
9.2.2009 11:20:16   
Anoniman
Mene to podeti na ono... MUŠKARCI SU MASOVNE UBICE! MASTURBACIJOM DNEVNO UBIJU MILIONE DECE! Crni humor, totalno neprikladan za deo foruma u kom pišemo, ali bilo je jače od mene. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Poza za zatrudnjivanje
9.2.2009 11:22:36   
Modessty
user posted image
da znaš da je crni humor!!
Al ovaj post je baš da se zapitaš koja je poza najbolja?!

Kažu doktori najbolje misionarska ili od pozadi.

Ma mi sve isprobali!!!! Pa kako bude!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Poza za zatrudnjivanje
9.2.2009 11:24:54   
Mery
Ja jos samo nisam visila sa plafona i nista. 

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Poza za zatrudnjivanje
9.2.2009 11:25:29   
Anoniman
Mislim da u svakoj varijanti poze od nazad sve iscuri, sem u "ležećoj od nazad".

< Poruku je uredio guppy RR -- 10.2.2009 7:42:17 >

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Poza za zatrudnjivanje
9.2.2009 11:37:51   
stsanja
Mislim da poza nema veze sa zadrudnjavanjem,sve je do plodnih dana kao i do samih partnera...Ja sam imala nekoliko abortusa(izmedju prvog deteta i sada drugog),sto spontanih sto namernih,i vrlo lako zatrudnim.,.P.S.u meni se dugo sadrzava sperma,zna cak nekoliko sati posle da mi iscuri,sto zna biti vrlo neprijatno ako nisam kuci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Poza za zatrudnjivanje
9.2.2009 11:39:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: stsanja

sto zna biti vrlo neprijatno ako nisam kuci!!!


Poznato mi je! user posted image

(odgovor članu stsanja)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Poza za zatrudnjivanje
9.2.2009 12:27:37   
Modessty
ha ha ha hahaaaaauser posted image

Ma mi isprobali sve zivo! I sto u kuhinji i krevet i pod i kupatilo itd user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Poza za zatrudnjivanje
9.2.2009 14:25:45   
ljubičica
user posted image HA HA HA HA HA !!!!!!! ISKLIZNULA DJECA NAZAD !!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Ma, i ja mislim da nema veze koja je poza. Pa koliko samo ima "neplaniranih" trudnoća pa ništa. Nijedna od njih nije dizala noge i visila sa plafona pa je user posted image . Ma. to je čim ne razmišljaš eto ga!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Poza za zatrudnjivanje
9.2.2009 14:49:19   
Modessty
eeeee ljubicice!!! nije bas tako lako user posted image bar ne svima

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Poza za zatrudnjivanje
9.2.2009 14:50:23   
BINCE
TACNO TAKO....znam milion slucaja koji nisu htjeli bebu i desi im se,,,moja rodica na bracnom zatrudnila...upravo zatoi sto ne misle na to najveci problem kod zatrudnjivanja je PSIHA,,i razmisljanje,,jel se primilo nije,,,jel veliku ulogu igra mozak u svemu tome...a,po meni poza uopste nije bitna,,,sto se tice dizanja nogu i stavljanja jastuka ispod guze,to mogu da rade osobe samo koje imaju zavaljenu maternicu....GLUPO POREDJENJE I IZVINITE ,,,AL KOLIKO JE ZENA SILOVANO BILO,PA OSTALO TRUDNO,SIGURNO NISU BIRALI POZU,,,,S TOGA NE VJERUJEM LICNO U TE POZE....user posted image user posted image user posted image user posted image ..KAD SE DESI DESIT CE SE,,,IL TI DUBILA NA GLAVI IL BILO KAKO DRUGO...A STO SE TICE TOGA DA DJECA IZADJU VANI,,,,NE BRINI SE DJECA SU NA SVOM PUTU,,,TO JE SAMO OSTATAK,JER ZNAM PO SEBI,UVIJEK NAKON ODNOSA SAM ODMAH STAVILA MARAMICU DOLE DA MI NE ISCURI NI KAP.I ZASPEM(MALO GADNO,AL SVE ZA BEBU)  i ujutro kad ustanem u wc.sklonim maramicu,kad ono sve izadje iz mene,tako sam skontala da nema potrebe da cuvam vise maramicu izaci ce kad tad...hahahahah

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Poza za zatrudnjivanje
25.2.2009 15:20:24   
jelena j.
cao svima!!!!evo da se ukljucim  i ja...yakodje smo probali sve zivo ali nece vec godinu dana,malo sam se izbedacila jer u poslednjih dva meseca samo cujem ova trudna i ova i ova a ja samo jos u tenku da probamo,jer mi je muz vojno lice,pa mozda se i desi...user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Poza za zatrudnjivanje
25.2.2009 15:48:07   
Verus
jelena dodji naČekamo dve crtice - FEBRUAR 09 (2. deo) tu smo svi mi cekalice trtudilice!

(odgovor članu jelena j.)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Poza za zatrudnjivanje
9.3.2009 23:04:02   
sanela
mislim da je poza vrlo važna pogotovu ako su spermatozoidi malo sporijiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Poza za zatrudnjivanje
9.3.2009 23:26:56   
Verus
Slazem se da je bitna i da nije...evo kako: nije ako su oboje plodni ko zecici pa nema veze gde, kada i kako...e ako nisu, i sperma je manjeg kvaliteta, e onda joj treba sva pomoc koju moze dobiti!  Noge gore, lezanje, spavanje...ja kad odmah ustanem "ispadnu deca napolje" user posted image a ako prespavam, nista ne izadje, valjda ostane u materici, djavo ce ga znati...

(odgovor članu sanela)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Poza za zatrudnjivanje
31.3.2009 9:45:14   
jelllena
user posted image Slazem se da je bitna i nije. Kod parova ako su oboje plodni poza nema veze. Konkretan primjer je moja jetrva koja je i pored toga sto je suprug pazio zatrudnjela znaci sto se kaze i kap je bila dovoljna. Ja sam recimo dosta poza probala da ne kazem sve pa nista,GINEKOLOSKI FAKTOR je u pitanju. Zavisi i do materice ako je visoko potrebna je dobra poza ili masiranje ili spustanje kako ko naziva,u normalnom polozaju moxe kako god..........

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Poza za zatrudnjivanje
31.3.2009 10:05:34   
Anoniman
Dobrodošla Jelllena! Vidim da imaš 4 objave, a ulovila sam samo 3, pa ne znam gde si prvo pisala, ali nije ni bitno! Uživaj!

(odgovor članu jelllena)
  Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here