|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko ste naivne?
21.7.2009 11:41:13   
eugenija
Recimo, dođe lik sa ceduljicom kako je gluhonem i skuplja novac za aparatić ili operaciju, vi se sažalite i date neku kintu, a sutradan ga vidite kako peva karaoke u obližnjoj kafani...

_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
21.7.2009 11:42:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Koliko ste naivne?
21.7.2009 11:42:27   
Rivana
Ja sam nekad davala novac ali vise ne.....

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Koliko ste naivne?
21.7.2009 11:44:25   
eugenija
IZVORNA PORUKA: gagi

Mora da se to desilo tebiuser posted image


Nije, nije, iskonstruisah priču da skapirate o čemu će ovde da se piše.

Ta naivnost može biti u bilo čemu.. ne mora u davanju novca...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
21.7.2009 11:45:24   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Koliko ste naivne?
21.7.2009 11:47:02   
Brand new mama
Lakse mi je da budem tako naivna nego da ne dam neki dinar(realno-uglavnom znamo da su ti "gluvonemi" varalice)... Jednostavno sam takav-uglavnom dam prosjacima neku paricu(sem kad stvarno nemam). Bolje mi je da budem naivnauser posted image user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Koliko ste naivne?
21.7.2009 12:21:31   
afrodita
Desilo mi se da su mi dosli sa ceduljicom
na kojoj pise da su gluvonemi i da dam prilog
koliko zelim za nalepnicu u obliku srca.
Bila je devojka pa i da je gluvonema treba imati
petlju i tako zaradjivati za zivot. Dajem, ne zato sto sam
naivna ili sto su stvarno gluvonemi ili nisu ali oni
ne kradu, traze pa ako das das ako ne onda odu
BEZ RECIuser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Koliko ste naivne?
21.7.2009 13:16:03   
oliveradj
Davala sam novac ranije ali sada mi ne pada na pamet. Ne treba biti sažaljiv prema drugima jer to mnogi iskoriste.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Koliko ste naivne?
21.7.2009 13:21:38   
Anoniman
Ne dajem pare. Cigančićima kupim čokoladnu bananicu ako me navataju pred prodavnicom, i to zbog toga što to volim da radim ili zato što mislim da činim dobro delo, već zato što ih se bojim i to je jedini način da me se manu.

Uglavnom.... naivnost... bila sam mnogo anivna pre... od kada imam dete, koje mi dođe kao privezak na ključevima (=stalno sa mnom), sve vagam 3 puta, pa me više niko ne može zeznuti.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 21.7.2009 13:23:21 >

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Koliko ste naivne?
21.7.2009 13:25:25   
Modessty
ne dajem pare onima koji mi prilaze sa tim forama u kafiću. Jedino što svi kupujemo upaljače od jednog klinca. Bio je baš mali kad je počeo da šeta po baštama i kafićima i nudi upaljače za neke sitne pare. Bili smo svi oduševljeni koliko je fin i kulturan i čist! I danas ga vidjamo. Ali sad je već momčić od 15-ak godina.

Naivna sam samo kad su prijatelji u pitanju. E tu sam se zeznula par puta!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Koliko ste naivne?
21.7.2009 14:15:31   
mamanp
Znam da svi ti "gluvonemi", "slepi", "dete, otac, supruga cekaju operaciju u bolnici" i sl. nisu bas takvi kao sto izgledaju. Znam da foliraju, ali ih nikad ne vratim a da im ne dam pare. Jednostavno, cim je pruzio ruku da prosi ja mu dam, makar neku sicu.

Sto se naivnosti u zivotu tice - pa i nisam bas naivna, valjda me je zivot naucio na to. Pogresim ili pogresno procenim neku situaciju ili osobu, ali nista krupno da bih se kasnije kajala.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Koliko ste naivne?
21.7.2009 14:19:09   
Anoniman
ciganima ne dajem ništa

a ostalima ...naročito onim starim, nenama i dedama, oni jadni ne mogu ni raditi ni zaraditi više, dam...jer ako ih je već država pustila da žive tako što će čeprkati kontejnere, ja ne mogu, dam koliko mogu

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Koliko ste naivne?
21.7.2009 14:20:10   
Kiki BG
ja dajem kako kad...ako prcenim da treba..nekada dam da me se samo otkace... svesna sam da moze da ima raznih zato se ne nopterecujem njima nego radim kako mi je volja

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Koliko ste naivne?
22.7.2009 11:18:28   
Anoniman
Naivna sam onoliko koliko zelim da budem.
A na fore prosjaka se ne primam.
Ako dam neki dinar ili garderobu/hranu, to je iskljucivo nekome ko je star i nema nacina da savije kicmu, radi i zaradi.

(odgovor članu Kiki BG)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Koliko ste naivne?
22.7.2009 11:36:36   
Nella79
Nikad ne dajem pare onima što ti dolaze na vrata sa raznoraznim pričama... Ako im jednom daš, posle nema šanse da ih se rešiš. Ponekad dam neki dinar kad vidim da je neko baš jadan, ali ne često.
Suviše puta sam ljudima dala hranu ili graderobu pa kasnije sve to našla kod kontejnera...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Koliko ste naivne?
22.7.2009 14:25:13   
marince1
Ja bas i nisam naivna user posted image
naucio me zivot.
Ali sam toliko zalostiva kad vidim da neko kopa po kontejneru za hranu.Ne reagujem,ali mogu da zaplacem u sekundi.user posted image

< Poruku je uredio marince -- 22.7.2009 14:27:48 >

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Koliko ste naivne?
22.7.2009 14:40:18   
božana
Ja skoro uvek dam pare prosjacima.Nekako mi žao kad prose.Ako me zeznu, pa šta da se radi.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Koliko ste naivne?
22.7.2009 17:23:36   
Anoniman
Bila nekada naivna ko tele! Budala, kreten! Sada NE! Ali da bi covjek prestao biti telac mora sebi da dozvoli da ga dobro i dobro izveslaju.

A to sa cigancadima i prosjacima uopste nije naivnost. Svjesni smo kome zaista trebaju pare, a kome ne. Ja uvijek dam koju kintu iako znam da su zajebanti i zabusanti, ali uvijek pomislim- TO MI JE JEDNA KAFA BEZ KOJE CU PREZIVJETI(A NE PIJEM KAFU HAHA)... 

A mislim da ste opet skrenuli sa teme. Cccc Eu, opet te ljudi ne kontaju, sigurna sam da ne mislis na tu naivnost! Nego ono- smjeska ti se, glumi finocu, a sa druge strane boc boc u ledja!

(odgovor članu božana)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Koliko ste naivne?
22.7.2009 17:30:21   
Verus
Pa uglavnom naivna koliko sam teska.....malo se popravljam cini mi se...nadam se.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Koliko ste naivne?
19.2.2011 16:39:15   
Brana
Nekada jako sada ne!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Koliko ste naivne?
19.2.2011 19:02:15   
bebać
Kad nešto 'primim zdravo za gotovo' onda znam biti poprilično naivna,a ako mi to od starta 'smrdi' tačno znam procjeniti kakva je situacija....znači zavisi od toga,kako će mi taj neko ' pokušat prodat' situaciju

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Koliko ste naivne?
19.2.2011 19:04:03   
Vika
Više nego što želim

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Koliko ste naivne?
20.2.2011 19:39:24   
limunada
Ranije sam bas bila naivna,lakoverna,slepo sam verovala nekim drugaricama al sad vise NE!!!!! 

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Koliko ste naivne?
22.7.2011 11:28:44   
Anoniman
Ja se kao držim k'o tvrd orah user posted image onako samouvereno, namazano... I uvek me nasamare!user posted image
Dosta sam slaba na ljude (pogotovo stare i decu, pa onda i meni drage ljude) i dopuštam im svašta. I uglavnom završim sa veeeelllliiiiikkkkiiiiiiimmmmm magarećim ušima user posted image Poverujem u svaku priču, nasedam na provokacije i sl. Mada što se tiče novca tu imam neko 6. čulo user posted image To nekako u 200% slučajeva osetim kad je prevara.... Tako da pare nisam gubila zbog svoje naivnosti, ali dostojanstvo nažalost jesam user posted image Trudim se da budem pametnija

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Koliko ste naivne?
22.7.2011 15:16:20   
vukosava
Ko sto rece Verus, a prilicno me ima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here