|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pričate li same sa sobom?
27.2.2009 12:46:39   
Anoniman
Često mi se dešava da idem ulicom i uhvatim sebe kako se smeškam, čak po nekada i mlataram rukama kao da nešto objašnjavam, pomeraju mi se usta, pravim grimase na licu... samo nema tona.

Radite li i vi to? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pričate li same sa sobom?
27.2.2009 12:50:35   
prase
Ajoj, ja sam još gora od tebe user posted image Kod mene ima i tona! Uglavnom kada se setim nečega što mi nije bilo prijatno, na sav glas kažem nešto što me opravdava za tu neprijatnu situaciju, dobro ne na sav glas, ali kao da tiho pričam. Ponekad, kada razmišljam o razgovoru koji treba da obavim sa nekim, poslednji komentar kažem na glas user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pričate li same sa sobom?
27.2.2009 12:54:17   
Anoniman
Ja uglavnom o prijatnim stvarima. Juče sam se recimo vraćala kući sa posla, ne znam sada na brzinu o čemu sam razmišljala, ali sam se skroz glasno nasmejala, pa me to trgnulo. user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pričate li same sa sobom?
27.2.2009 12:55:11   
Lu
Uh da itekako i to me plašiuser posted image
Zna mi se desiti kada razmišljam o nečemu neprijatnom što mi se desilo, riječi utjehe ili opravdanja izlete same od sebe.
Najviše mrzim kada sam u nekim čekaonicama i svi šute onda imam osjećaj da ću nešto reći naglas o čemu razmišljam,a o kakvim glupostima se tad može  razmišljati mislim da znate sviuser posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pričate li same sa sobom?
27.2.2009 12:58:47   
Jeca*
Ima ona izreka, kad neko ide ulicom i priča sam sa sobom "ili je lud ili gradi kuću" user posted image
ja umem da pravim grimase jer o nečemu razmišljam, pa se odjednom nasmejem npr. Nikad ne pričam ni ne pomičem usnama, ali pravim grimase zbog onoga o čemu razmišljam, ako se previše udubim u to.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pričate li same sa sobom?
27.2.2009 12:59:50   
prase
U, to mi se takođe dešava, da se smejem kada se setim nečega smešnog. Najgore mi je kada se oduži neki sastanak i kada neko nešto ozbiljno priča, a ja bih da se pokidam od smeha. U svemu mi je glupo to što mi niko ne veruje da mogu i da slušam pažljivo šta mi se govori i da mislim o nečemu desetom. Pa ne mogu biti maksimalno koncentrisana ceo dan user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pričate li same sa sobom?
27.2.2009 13:04:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prase

Pa ne mogu biti maksimalno koncentrisana ceo dan user posted image


user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pričate li same sa sobom?
27.2.2009 13:22:03   
Modessty
I meni se desi da se setim nečega pa da se nasmejem glasno. user posted image

Dešava mi se da krenem negde i onda se tolikounesem u razmišljanje da kad se trgnem ne mogu da se setim da li sam zaključala kuću, gde sam stavila ključeve.....user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pričate li same sa sobom?
27.2.2009 13:32:28   
Anoniman
Ja se ulicama krećem totalno mehanički, ništa mozak... noge idu same.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pričate li same sa sobom?
27.2.2009 13:47:15   
Modessty
user posted image user posted image user posted image

a ja mislila da sam jedina izgubljena!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pričate li same sa sobom?
27.2.2009 14:07:57   
guppy RR
Ne dešava mi se to što se vama dešava... možda malo drugačiji primer ipak.

Dešava mi se kad treba da zaspim da proživljavam sve što se desilo tokom dana. Ako se setim nečeg smešnog nasmejem se glasno, a ako je tužno umem i da pustim koju suzu. Muž me uvek pita "šta se smeeejeeeš?", a meni nije to priče usred tog polu sna user posted image

A drugi primer kad sam sama i glasno pričam... je kada pišem nešto važno, neki duži tekst... ili prevodim nešto. Moj mozak nekako stavim u funkciju da simultano prevodi šta čita, pa ja recimo čitam engleski a govorim to sve srpski i prstima diktiram glasno šta da pišu user posted image . Tako eto presedim nekad sate diktirajući sebi tekst iz drugoj jezika user posted image al sam blesava....

evo, i sad se glasno smejem user posted image user posted image

< Poruku je uredio guppy RR -- 27.2.2009 14:08:21 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pričate li same sa sobom?
27.2.2009 18:52:03   
maša
...ispričam se ja tako sa samom sobom...a šta ćeš...sa pametnom osobom uvek imaš o čemu pričati...a što tek umem lepo da se dogovorim i rešim i što se rešiti ne da...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pričate li same sa sobom?
27.2.2009 19:14:41   
Modessty

IZVORNA PORUKA: maša

sa pametnom osobom uvek imaš o čemu pričati...a što tek umem lepo da se dogovorim i rešim i što se rešiti ne da...


user posted image user posted image user posted image
lepo rečeno!!!!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pričate li same sa sobom?
28.2.2009 1:11:11   
Verus
user posted image lakse mi je sto nisam jedina ludaca!user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pričate li same sa sobom?
28.2.2009 9:48:42   
NadaR
Ponekad, kada razmišljam o razgovoru koji treba da obavim sa nekim, poslednji komentar kažem na glas


Desilo mi se zy puta a i da se sjetim necega pa se nasmijem pa me mm onda provocira naredna 2 satauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pričate li same sa sobom?
28.2.2009 10:39:36   
ljubičica
Jao, super!!! Pa ja sam mislila da nešto samnom nije u redu, ali sada .... sada shvatam da sam savršeno normalna  user posted image . Meni se dešava da kad unapred planiram šta ću da kažem ako se desi neka situacija ili ako vidim osobu koju ne želim da vidim pa se sita ispričam naglas i vičem i svašta nešto... user posted image  Ali, nikad mi ne bude onako kako sam planirala. Uvek se desi nešto drugo! A, kad sam negde sama obavezno se setim nečega smešnog pa hoću da umrem od smeha, ali me blam da se smejem! Pa bolje bi bilo da se ismejem ko čovek nego da krivim usta kao pokušavajući da se suzdržim pa tek onda ispadnem još veći kreten!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pričate li same sa sobom?
28.2.2009 11:11:28   
dunja RR
meni se desava kada u nekom danu imam puno obaveza, sama sa sobom se sita ispricam kojim redu ci ih zavrsavati, pRavim plan na glas sama sa sobom, i to mi prija da se malo opustim kada mi predstoje TAKVI DANI...user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pričate li same sa sobom?
28.2.2009 11:17:41   
ljubičica
Dunjice, izvini, ali je se skroz pogubim ko šta radi i kad, pa bih da te pitam šta je sa tobom. Dokle si stigla?

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pričate li same sa sobom?
28.2.2009 11:34:20   
dunja RR
draga ljubicice odgovoricu ti u temi dve crtive, vazi?

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pričate li same sa sobom?
28.2.2009 11:43:51   
MERYEN
Ne micem usnama nekad se nasmesim,pravim grimase,ali umem cesto da kad sam sama prokomentarisem nesto na glas obicno je to neko negodovanje primer juce,izvela sam Jovana napolje u kengura,prva vrata do naseg stana vraca se komsinica s'posla koja je inace direktor v banke i kaze "gde cete gde ste posli vas dvoje kad je napolju kisa"sa dozom ironije,a prethodno sam izasla na terasu da vidim dal'pada kisa i naravno ne pada,a ja njoj nama kisa ne moze nista,a ona "svaka cast,pa opet svaka cast"i kad sam dosla 10 puta sam na glas rekla svasta,ne mogu da verujem,ima tu nesto drugo ona je ljibomorna sto ja imam faklultet sto imam dobar posao sto nju ne molim nizasta,kao ostali iz zgrade,kazu da hoce svima da ucini ali voli da se moli pet dana,nego nije tema za to.user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pričate li same sa sobom?
2.3.2009 20:06:26   
afrodita
Stalno to radim!!!!!!user posted image
Ne samo ulicom, i u kuhinji dok
pripremam rucak, uvek kada sam sama.
Deca nekad iz sobe dodju da pitaju:
sta si mama rekla?
a ja pitam: sta ste culi?
onda se oni smeju...
Isto kao i Masa sto je napisala-
dodala bih - resim puno problema
i bude mi lakse
Pitam sta zelim i dam odgovor koji mi odgovarauser posted image



(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 21
   [Obrisana poruka]
12.4.2009 15:51:53   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pričate li same sa sobom?
12.4.2009 18:06:25   
Verus
i ja isto tako! drago mi je da nisam luda, sad mi je malo lakse sto nisam jedina user posted image , uglavnom sapucem sebi, ne pricam naglas...nekasa se smeskam, primetila sam da su me ljudi par puta cudno pogledali...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pričate li same sa sobom?
12.4.2009 23:25:13   
sneza24
I pricam i smejem se i pravim razne grimase istp ko i vi svi.Ne cesto ali tako ponekad uhvatim samu sebe da radim nesto od toga.Na poslu mi se desavalo da se setim neceg smesnog a nemogu da se smejem videce me bar 50-oro ljudi.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pričate li same sa sobom?
12.4.2009 23:34:46   
Lilly*
Joj desava mi se skoro sve od toga sto ste navele, znam se sita ispricati sama sa sobom, ali uglavnom kada sam sama kuci, planiram sta cu uraditi ili nekom reci, znam se nasmejati na ulici kada se setim neceg smesnog, i kuci mi se to desava ali to nije tako strasno user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here