|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
11.9.2014 8:07:34   
eca89
Dobro jutro curice, eh i ja imam slucaj da bi muz vise volio da bide djevojcica, samo gleda nesto roza, hello kitty i tako to, u njegovoj siroj familiji, samo se radjaju muska djeca, a on je njezan dosta, pa bi curicu, a svekrva kao samo da je zdravo, ali ona bi curicu onako "potajno", pa cemo vidjeti sad 22.ako se bude dalo vidjetiuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
11.9.2014 8:09:56   
bubulence
mm je prvo hteo devojcicu, njih ima 3 brata i cela familija je navijala za devojcicu, posebno svekrva. prosto sam se plasila sta ce biti ako bude decak. sva sreca svima im se ispunila zelja. sada je mm rekao da mu je pre svega bitno da je zivo i zdravo, sto mislim da pomisli svaki normalan muskarac, odnosno roditelj. i njega i mene najvise nervira kada neko pita da li je sada musko. bez pardona zna da kaze da je pravio dete a ne sina.
e ja bih volela da trece bude sin, a on kako hoce

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
11.9.2014 8:28:48   
jabudic
Mm je želio da prvo bude muško. Pa i drugo. Jer takav mu je bio neki koncept koji je osmislio, šta li već user posted image
E, sada bi već jako želio jednu djevojčicu.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
11.9.2014 9:41:20   
Peace*
Mislim da je mom mužu bilo svejedno.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
11.9.2014 9:48:53   
Trcosava
Gledaj kad će budem otvorena.

Dakle, prva trudnoća - oboje samo da nam je živo i zdravo, ali ako možemo da biramo -muško. I zvaće se Luka. Neeemaaa, dođe nam naš zvr Anči.
Druga trudnoća - ja sam bila u fazonu opet muško, jer imamo devojčicu i žao mi bi dragog sa 3 žene u kući, 3 pms-a, a kad krenu cipelice, krpice. Ma jednostavno mi ga bilo žao. A on, on je bio ma ja bi radije devojčicu, već sam se navikao. (mukica)
Evo, sad treća trudnoća, meni sve jedno samo da je zdravo. Njemu isto sve jedno, ali bi ipak muško (verovatno je dobio sliku ''tata ja bi one cipele, tata ja bi ipak onu suknju, tata treba mi karmin i sl user posted image )

Sad je muško, barem tako kaže UZ.

A o onima koji bi samo sinove - držaću jezik za zubima, odnosno prste podalje od tastature.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
11.9.2014 9:58:35   
Mala Elena
Mm je bio u fazonu da cuti , nisam mu znala zelje , mada mislim da mu je bilo svejedno. Nego , vracam se ja jednom sa Uz, zove mm pita sta su rekli a ja kao sve izbegavam ...user posted image pa kao recicu mu kuci. Stizem kuci kaze on:Pa dobro, sta, reci da je devojcica. Hahaha .
I muski imaju "insekt" user posted image drugo bih volela da bude musko .

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
11.9.2014 9:59:40   
Štetica
Moj je bio fazonu da bude zivo i zdravo,jer smo dugo pokusavali da dodjemo do bebe,kad je saznao da je musko,obradovao se,ali je i dalje u fazonu moramo da napravimo i jednu devojcicu,ja bih cerku. Sto znaci da ga vuce prema zenskoj deci.
A sto rece Trca nebih bas komentarisala te "oceve" koji hoce samo musku decu,jer bi me verovatno iskljucili sa forumauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
11.9.2014 10:10:02   
Brand new mama
Mi smo bili sigurni da cemo dobiti curicu do 4 mjeseca trudnoce-pisonja se vec tad pokazao u punom sjaju. Svi su bili u fazonu:"A gde je Saraaa?" Za drugo se nadao da je curica,a ja sam bila uvjerena da ce biti jos jedan deckic-i tako je i bilo:) Sad je u fazi (vec duze) da hoce kcerku pod odmah, ja ga zezam sta ce biti ako bude jos jedan deckic. Kaze-nece valjda :) Valjda hoce da se neko vise umiljava oko njega posto ova dvojica ko da su prilepljeni za mene

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
11.9.2014 10:17:36   
minnica
Živimo na takvom podneblju da je bitno da neko nasledi prezime, slavu, porodični posao i sl. Mm nije u tom fazonu da je hteo da dobije sina, pa tako i sad kad ima sina otvoreno preferira ćerku, čak se i šali da je ona njegovo dete, a sin moje. user posted image Ali znam jaaaako mnogo ljudi ovde koji se ne osećaju ostvareno dok ne dobiju muško dete. Meni je to strašno i ne mogu to da razumem i ni kao roditelj ni kao nečije dete. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
11.9.2014 10:21:20   
Sanchy
Kinezi uvek zele musko,ako prvo nije musko moraju da plate kaznu za sledece koja nije mala..Sto se mene tice nisam ni stigla da razmisljam da li bi vise volela zensko ili musko jer su mi jako rano rekli da je decak,mada sam ja i dalje gledala vise stvari za devojcice jer su sladjeuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
11.9.2014 10:51:51   
nata11
BNM moja ujna imala dva sina i kaze muzu ma osecam da ce sada biti zensko. Kad ono blizanci, oba decaka user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
11.9.2014 13:19:04   
World
mislim da ovaj naslov teme treba mijenjati, pa ne vole svi muskarcci... mm je bilo svejedno.. mislim da i sad vise vise voli cerku..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
26.9.2014 8:46:54   
Trcosava
Evo jedan simpatičan video. Nekako mi najprimerniji za ovu temu user posted image

KLIK

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
26.9.2014 9:56:42   
Modessty
trco super je! user posted image user posted image user posted image koliko su se oduševili svi za devojčicu user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
26.9.2014 10:06:13   
madre
jaaoj, kul je skrozuser posted image sve vreme mi je kez od uva do uvauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
26.9.2014 10:12:48   
vonavoj
Trco,odlican je snimak!user posted image user posted image
dobro kazes madre,sve vreme se smejem sama sa sobom!user posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 26.9.2014 10:13:22 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
26.9.2014 10:21:58   
Brand new mama
Ja sam prava kmeza postalauser posted image Rasplakala sam se koliko mi je bilo slatkouser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
26.9.2014 10:49:15   
Trcosava
Snimak mi kul, ali ne kapiram urlanje pred samom bebo. To me jedino iživciralo, ali sama priča mi je totalno super user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
26.9.2014 10:52:54   
vonavoj
Meni je cudno kako svi ulaze u sobu,normalno,zena se porodila..a sestre imaju maske,a oni paradiraju..kod nas niko ne ulazi gde su bebe i zene!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
26.9.2014 12:47:47   
Brand new mama
Malo off, aali samo kod nas se posjetioci tretiraju kao vanzemaljci, a bebe izlaze iz porodilista sa eserihijom i ko zna cim. U De moze cijelo selo da ti dodje ko zelis... A klinci nisu zarazeni nicim...I na porodjaju ne mora da bude samo tata,moze i tvoja mama, prijateljica...ili svi zajednouser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
26.9.2014 12:50:52   
vonavoj
znam,svuda je opustenije..i nema zaraza.. a kod nas ni otac ne moze da udje..
kod sestre u Hr tata udje u sobu,dok su posete,da mama moze da se tusne,sredi..a ja sam uvek trcala,jer je mala urlalauser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
26.9.2014 13:10:59   
Anoniman
von, ovi sto se vide da imaju maske, mozda su upravo dosli sa neke operacije ili nesto drugo.
i ovde (barem u privatnim klinikama) svi normalno ulaze u vreme posete. mislim da je samo ogranicenje za decu ispod mislim 8 ili 10 godina.

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
8.3.2015 0:02:32   
acalukic
cuo sam za to, ja obozavam zensku decu i imam dve cerke

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
8.3.2015 19:46:21   
veselicaa
Apsolutno netacno kada je moj muz u pitanju.Jos mi zivimo u malom zatucanom mestu gde su ovakva uverenja cesta pa mi u pocetku niko nije verovao kada sam pricala da mm zeli cerke i obozava sto je tata devojcica.Tek sada kada su malo porasle shvatili su da je to tacno,kada vide kakav odnos ima sa njima i koliko im je posvecen.
Inace nikada mi nije bilo bitno da li je decak ili devojcica,iako sam odmalena imala spremljeno ime za devojcicu.

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 99
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here