|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
29.6.2009 15:48:51   
Rivana
IZVORNA PORUKA: afrodita

mm je prvi put zeleo devojcicu, cak je on
smislio i ime, a ja htela decaka i smislila ime za
decaka, pa ko pogodi ime daje. Niko nije bio
srecniji od njega. Drugi put mu je bilo svejedno.
Njegova poruka je:
Lako je napraviti "lopova" al' 'ajd balerinuuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
4.7.2009 21:30:44   
marince1
Mm je pricao da mu je svejedno,nek je ziv i zdrav,ali kad je saznao da je decak,e njegovoj sreci nije bilo kraja!Odmah je zvao kuma da se pohvali i josuvek se svima hvali.
Nasa prica ima podlogu,kad sam se ja rodila moj otac nije hteo da cuje za mene i majku,jer je on hteo MUSKO,a znali su da ce vi se nemogu imati (i ja sam bila pravo cudo).
Jedva su ga posle 5 dana,dok nismo izasli iz bolnice ubedili da nas primi kuci.i bio je ljut dok me nije uzeo u ruke...Od tada sam njegova mezimica user posted image user posted image user posted image
E,verovatnozbog toga mm ni u ludilo nije s,eo da kaze da bi voleo musko dete.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
13.5.2010 16:00:18   
viking
Ja znam par muškaraca koji su u fazonu da im je u principu sve jedno, ali bi više voleli sina "zato što ne znaju kako da se igraju sa devojčicom". Kao, sa dečacima je njima lako, vozaju autiće, igarju se gusara i slično, ali da prave čajanku i igraju se sa Barbikama nisu sigurni da znaju...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
13.5.2010 16:10:49   
Anoniman
mm je hteo devojcicu.,..
kada se pominje drugo dete on opet hoce devojcicu...

kad smo saznali da nosim user posted image rekao je u sali:

"ipak cu biti jedini muskarac u tvom životu "user posted image user posted image user posted image

ludak-.--

znam da je moj tata hteo da budem devojcica...obradovao se kao ludak

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
13.5.2010 16:13:02   
viking
Voleli / ne voleli, ko ih šta pita! Ili što bi rekli - to im je što im je user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
13.5.2010 16:17:23   
marince1
IZVORNA PORUKA: viking

Voleli / ne voleli, ko ih šta pita! Ili što bi rekli - to im je što im je user posted image


sta su posejali to ce i da zanju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
13.5.2010 16:20:21   
Delijagirl
Mm isto hoce devojcicu a ja hocu decaka user posted image
Rekoh ljubavi moja da je nasa cerka kao ja Je**cemo jeza u ledja bukvalno ali on se ne da user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
13.5.2010 16:23:44   
lenaa
jedan moj kolega je danima plakao i tugovao na poslu zato sto mu je zena rodila devojcicu, uhhuser posted image takav mamlaz i ne zasluzuje da ima decu

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
13.5.2010 22:32:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ebote da im naslijede prezimena...ko da su u najmanju ruku Kotromanići ili koji li već user posted image sve pleme do plemena







(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
13.5.2010 22:34:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

ali da prave čajanku i igraju se sa Barbikama nisu sigurni da znaju...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
13.5.2010 22:34:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ebote da im naslijede prezimena...ko da su u najmanju ruku Kotromanići ili koji li već user posted image sve pleme do plemena










E svaka čast Vule ... user posted image

Mislim da je nekada tako bilo ..Danas je to dosta drugačije.
Naprotiv, znam puno muškaraca koji bi voleli da dobiju ćerkicu (pa onda sina user posted image ) , nekako su očeve princeze ...user posted image
Meni je svejedno.
Samo da bude živo i zdravo.



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
13.5.2010 22:34:33   
Tara
Mm je zeleo devojcicu user posted image Ali smo ga zeznuli user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
13.5.2010 22:35:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Mm isto hoce devojcicu a ja hocu decaka user posted image

ista prica kao i kod mene user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
13.5.2010 23:38:18   
New Mom
I daleko pre trudnoće, mm je hteo devojčicu (a ja dečaka). Kad sam ostala trudna, a pre no što smo znali šta je, imao je smišljeno ime za devojčicu, ne i za dečaka, to ga nije posebno interesovalo. Nije bilo srećnijeg od njega kad smo saznali da nosim devojčicu. user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
14.5.2010 8:57:44   
Ivanderka
i moj dragi je hteo dečka, i sve dok nisu potvrdili da je devojčica, on je govorio ma dečak je sigurno! a sada, naravno obožava svoju devojčicu,koja je, btw, ista on, preslikana,  pušta je da mu stavlja šnalice i ogrlice...(ranije mu je to bilo nezamislivo, da mu sestričina stavlja šnale na glavu hahaha) kako su samo smešni. On i dalje želi dečaka ali nekako mislim da mu se neće to ispuniti, ne znam zašo, mislim da ćemo imati dve devojčice hahahhaha,pa da bude 2:0 za cure- GIRL POWER ahahhahah

a ima i jedna bezveze priča na ovu temu- Moja sestra od tetke udala se u selo, za muža, ne seljaka, već seljačinu, ima 5 devojčica, i sada je opet trudna, misli da je dečakuser posted image , žive u vrlo lošim uslovima, on kupuje komp, da bi imao nalog na fejsu, a ona za pranje veša nije imala mašinu do pre par meseci...user posted image   .. Žene drage, to je naša stvarnost u unutrašnjosti Srbije, tako je svuda, jer je 80% ljudi živi u selima, ili manjim gradovima. Povlašćen je samo Beogradski okrug, da tako kažem..

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
14.5.2010 9:29:23   
pepino
Ja sam bas juce pricala nesto na ovu temu sa svojom sestricinom,mm isto kaze da mu je svejedno,a ja navalila da bude iskren pa da kaze sta bi vise volio,pa je priznao da bi se vise obradovao djecaku!A ja bi nekako voljela vise djevojcicu,al nista to nije pravilo i ne znaci da bi voljela vise djete koje je zenskog pola od muskog!user posted image
Samo neka su zivi i zdravi,sta god da su!

A moje misljenje,a i kroz pricu sa muskarcima sam zakljucila da bi vecina prije djecaka,razlozi su bas kao sto je Viking navela,kao djecake bi vodili svuda sa sobom,igrali fudbal,ucili ga kako da bari maceuser posted image ,....
Moj muz je isto to sve rekao kao i da neko naslijedi njihovo prezime,ne znam da li se salio,ali i meni je to stvarno bzv,trebala sam i ja onda zadrzati djevojacko,posto smo nas 2 sestre,ko ce mog tate prezime da naslijedi???Mislim stvarno mi je to glupost nevidjena,ali eto ima ljudi kojima je to nesto bitno....user posted image
I jos u sve to navedeno ako se tate bave nekim samostalnim biznisom,zanatom,voljeli bi da ih sin naslijedi....user posted image Ko kaze ako ga i dobiju da ce biti to sto on zeli i da ce se baviti sa tim???user posted image
To su sve gluposti....


(odgovor članu Ivanderka)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
14.5.2010 9:37:36   
Snelle
Možda je istina da bi muškarci više voleli sinove, ali su zato prema ćerkama mnogo više popustljiviji, tolerantniji i osetljiviji. Imam mailion primera u blizini!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
14.5.2010 9:37:40   
Rivana
Jao prezime da nasledi kao da su kraljevskog porekla, jooooj, kako se iznerviram kad to cujem, jako prezime a sto je njegovo prezime bolje od mog! Kakvi malogradjansko maniri, a to sam cula od par muskaraca kao ono bi sina zbog prezimena, uh....

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
14.5.2010 9:37:51   
Iva979
IZVORNA PORUKA: miljanaM

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Mm isto hoce devojcicu a ja hocu decaka user posted image

ista prica kao i kod mene user posted image



Takođe! Ne znam zašto ali ja bih jednog dečaka za početak user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
14.5.2010 9:42:11   
Mari86
Sad kad nam se priblizio VTO,bas smo razgovarali mm i ja..
Nama stvarno nije bitno kojeg pola ce biti beba,posebno mm-u,on toliko zeli bebu da uopste o tome ne misli..
Kaze samo da se rodi zivo i zdravo a da li je musko ili zensko potpuno je sve jedno user posted image
Ali zato vec imamo imena user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
14.5.2010 9:43:05   
Iva979
IZVORNA PORUKA: Mari86

Sad kad nam se priblizio VTO,bas smo razgovarali mm i ja..
Nama stvarno nije bitno kojeg pola ce biti beba,posebno mm-u,on toliko zeli bebu da uopste o tome ne misli..
Kaze samo da se rodi zivo i zdravo a da li je musko ili zensko potpuno je sve jedno user posted image
Ali zato vec imamo imena user posted image user posted image user posted image



I mi imamo spremna imena vec godinu dana user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
14.5.2010 9:57:54   
bebironcic
Mm i meni nije bitno kog pola ce bitiuser posted image ,najbitnije je da je dobijemo!Mada,mm je vise za devojcice,isto kao i ja!Ali kakvo god bude bilo necu se buniti,samo da je zivo i zdravouser posted image
I,naravno,imena su spremna, samo da dodje user posted image iliuser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio bebironcic -- 14.5.2010 9:58:40 >


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
14.5.2010 11:07:05   
goda
Ja i mm neznamo sta bi smo zeleli. Hteli bi i dječaka i djevijčicu imati. Ja nisam imala brata imam 2 sestre a zelela sam imati i brata zato bi volela da imam sina,a pošto obožavam moje seke  i njihove i djevojčice i dječake (5 puta sam tetka) volela bih imati i djevojčicu,nznam šta bih pre. Moj muž ima brata i nema sestara i on bi voleo takođe i jedno i drugo,pa jednomkaže želi djevojčicu,drugi put kaže želi dječaka,treći put nezna nisam i tako.
Pošto sam trudna,doktor mi je jednom rekao izgleda da je djevojčica nekada u 20 nedelji trudnoće a ja nikada više nisam ni pitala da mi potvrdi,niti je on sam rekao.

Želim bebu živu i zdravu,eto user posted image user posted image user posted image pa šta Bog da nek bude.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
15.5.2010 8:43:26   
Tinkilica
Imamo cerku od 9 god. i dugo smo cekali na ovo.Juce smo svo troje gledali UZ i kad je dr.rekla da je musko mm nije imao neki neuobicajenu reakciju.Kad smo izasli samo je ponavljao 'samo nek je zivo i zdravo' a cerka je bila razocaranauser posted image ,pa smo morali da obecamo da cemo na 'popravni' cim se bude moglo ( i dok 'mashina' radiuser posted image )
Uz napomenu da je mm crnogorac,ali mu cerka pamet popiuser posted image  i to ni 5 muskih ne bi moglo da promeni.
Takvo je vreme doslo da je ta stara izreka 'samo nek su zivi i zdravi' jedino bitno!

_____________________________

Mamini zivoti
Nikolina 28.04.2001
Nikola 04.11.2010

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Zasto muskarci vise vole da imaju sinove?
15.5.2010 11:24:20   
bojana87
jaoj ja imam 2 primera u kuci sto se sinova i cerki tice.
Ja sam prvo unuce i dete u kuci bila.
Kada sam se rodila tatina mama (moja baba) je okretala stalno glavu kada je mama izlazila samnom napolje i nije uopste htela da me vidi do mog prvog rodjendana...Dok je mom tati i ostalima bilo svejedno i ako je od kada se brat rodio pa do dana danasnjeg sve podredjeno bratu.
a stric moj ima 2 devojcice i jednog decaka. Kada je strina drugu devojcicu rodila nije smela da ide kuci iz porodilista...
Jadna je u svoj toj bedi morala i na 3.da ide ne bi li bilo musko.
Meni je to jako bolesno,ali to je tipican balkanski mentalitet.
Dok mm (bez obzira sto bi mu se loza ugasila ako ne bude imao sina) zeli devojcicu.


(odgovor članu Tinkilica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here