|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ne diraj mi stomak!
27.3.2009 12:48:29   
Anoniman
Trudnice, jel volite kada vam poznanici (pa po nekada čak i stranci na ulici user posted image ) bući-bući stomak?

Ja sam mrgud po prirodi, pa se ljudi nisu mnogo usuđivali da mi čačkaju stomak. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ne diraj mi stomak!
27.3.2009 12:50:11   
guppy RR
Meni je za neke ljude smetalo, od nekih prijalo....
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ne diraj mi stomak!
27.3.2009 12:54:08   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Trudnice, jel volite kada vam poznanici (pa po nekada čak i stranci na ulici user posted image ) bući-bući stomak?

Ja sam mrgud po prirodi, pa se ljudi nisu mnogo usuđivali da mi čačkaju stomak. user posted image

user posted image user posted image user posted image Tasho,mogu samo zamisliti tvoju reakciju kada ti neko prilazi rukom stomaku!


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ne diraj mi stomak!
27.3.2009 12:56:14   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Sneža
user posted image user posted image user posted image Tasho,mogu samo zamisliti tvoju reakciju kada ti neko prilazi rukom stomaku!



Hahahahaahahhha
user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ne diraj mi stomak!
27.3.2009 12:58:33   
Anoniman
 user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
27.3.2009 12:59:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ne diraj mi stomak!
27.3.2009 15:20:18   
eugenija
Ja se mahinalno izmaknem par koraka čim spazim ručerdu koja ide ka trbiuser posted image Nesvesno skroz...

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ne diraj mi stomak!
27.3.2009 15:22:49   
Anoniman
to se samo kaze NE BARČI user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ne diraj mi stomak!
27.3.2009 15:23:25   
NadaR
Meni nije niko na ulici prilazio ,jedino ovako neko od ovih mojih ....ali su me prvo pitali smije li se... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ne diraj mi stomak!
27.3.2009 15:24:54   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

to se samo kaze NE BARČI user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ne diraj mi stomak!
27.3.2009 15:25:56   
sneza24
Meni je samo kuma moja trazila i moja jetrva.Niko drugi se nije usudio.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ne diraj mi stomak!
27.3.2009 15:27:36   
mihi
Ja sam isto to mrzela i nisam dozvoljavala da me iko pipa po stomaku samo je mogao tata i Luka kad se Miloš pomerauser posted image .

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ne diraj mi stomak!
27.3.2009 18:22:22   
Lu
Nisu mi ni pokušavali dirati pupu,jedino curica od frendice koja se radovala rođenju bebe,njoj sam dozvoljavala i tepala je  mom sinčiću u pupiuser posted image
Naravno mmuser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ne diraj mi stomak!
28.3.2009 19:55:13   
maša
Meni nije smetalo...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ne diraj mi stomak!
28.3.2009 22:20:35   
Anoniman
Joj, mrzim to!!! A uvijek sam se pitala ranije zasto zene ne vole da im se dira stomak, jer meni je to uvijek bilo slatko nekoga dodirnuti... A sada moze samo moj dragi muzic... Tj ne branim ja nikome kada me pitaju, ali bas to ne volim... ne znam zasto....

(odgovor članu maša)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ne diraj mi stomak!
24.4.2014 14:53:27   
New Mom
Alergicna sam na ovo! I uvek se neko nepoznat nadje da to hoce da uradi (oni koji me bas znaju se ne usudjuju user posted image ).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ne diraj mi stomak!
24.4.2014 18:08:40   
Modessty
I ja nisam volela da mi neko dodiruje stomak sem mm. I ne volim ni ja da dodirujem stomak drugih trudnica jer smatram da bi im to bilo neprijatno koliko i meni

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ne diraj mi stomak!
24.4.2014 19:40:39   
vonavoj
mene je pre neki dan gazdarica pomazila,u fazonu "raste,raste"///a zena baksuz!
odakle joj ideja,nisam ni bila spremna,onako usput me je dirnula!
meni ne smeta kad mi drage i bliske osobe diraju stomak,pogotovo da osete pokrete..ali baksuz!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ne diraj mi stomak!
24.4.2014 20:13:56   
moja ciklama
Ja baš tako reagujem. Ne diraj! Samo mm, to pred spavanje, da bi ona prastala da se šutira!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ne diraj mi stomak!
24.4.2014 21:18:52   
Mali zeka
Upravo tako! A i mrzim kad me nepoznate osobe sretnu u prevozu i pitaju dal je decak ili devojcica! Sta koga briga, bolje da gledaju svpj zivot a ne da guraju nos gde im nije mrsto!
IZVORNA PORUKA: Modessty RR

I ja nisam volela da mi neko dodiruje stomak sem mm. I ne volim ni ja da dodirujem stomak drugih trudnica jer smatram da bi im to bilo neprijatno koliko i meni


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ne diraj mi stomak!
25.4.2014 1:19:55   
Azra_
Uh! Ja se sva naježim na ovu temu. Inače sam jako golicljiva po stomaku, u trudnoći mi je bilo još neprijatnije. I mm je morao da najavi kada želi da pipne stomak i to baš retko jer je znao da mi smeta. Mama me jednom dotakla, bez najave, ja vrisnula. Ne mogu opisati kako je to neprijatan osećaj kod mene. dakle, ne volim da mi diraju stomak i ne dam da mi se dira stomak.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Mali zeka)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ne diraj mi stomak!
25.4.2014 7:20:41   
Trcosava
Izgleda da jedina ja nemam taj problem?user posted image

Mislim nije mi se desilo da mi nepoznanik priđe i da hoće da dira stomak, ali moji bliski su uvek smeli. Ja sam se više isščuđavala facama i pobebinjavanju (jbt koja reč) moje kume kad pipne stomak user posted image

Mislim i ja sam mojoj sestri pipala stomak, volim bre da osetim pod rukom kad se rita, što moje - što tuđe. Čak sam i zaovin stomak pipala. Doduše poučena ovim iskustvima sam pitala, ali nit ja imam problem, niti ljudi kojima sam pipala stomak nisu imali problem.
Pa neće sad da mi stiska stomak, samo će da stavi ruku. Ili mašim temu, pa vi mislite na nešto drugouser posted image

Mm je svaki put kad odlazi na posao stavljao ruku na stomak (od samog početka) - mene poljubi, a ruku na stomak - da se pozdravi i samnom i sa bebom user posted image , a uveče kad legnemo obavezno ruku na stomak.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ne diraj mi stomak!
25.4.2014 7:59:35   
anajid
Ni meni ovo uopste nije smetalo.Mislim nije me niko na ulici pupkao,ali bliski jesu,mm naravno,meni to bilo sasvimOK.Nisam ni kontala da to nekome smeta.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ne diraj mi stomak!
25.4.2014 12:06:13   
Jole84
Ja s ovim nemam ni najmanji problem. Baš volim da me pipkaju po stomaku,valjda mi tako ispoštuju i bebu a ne samo mene user posted image Čak su me pipkali i nepoznati ljudi (uhhh kako ovo zvuči user posted image ) Prija mi to. user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ne diraj mi stomak!
25.4.2014 12:57:19   
New Mom
Ja to dozivljavam kao narusavanje licnog prostora i stvarno mi smeta. Jedino mm moze jer je to nesto za mene bas licno.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here