|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Plakanje u trudnoci
6.9.2010 12:29:32   
bojanica7
skapirala sam da nema ove teme, a mi poslednjih dana pisali o tome u drugom tromesecju... kako mnogo vise placemo otkad smo trudne. pa bismo mogle ovde da pisemo zbog cega user posted image

uglavnom posle bude smesno. bar meni. ja sam poslednji put plakala juce *retko kad preskocim dan) i to zato sto muz nije hteo da gledamo film koji sam ja zelela nego neki drugi (!?) ma msiliiiim.. to mi je toliko kretenski, ali u tom momentu juce... ju! pri tome, moram naglasiti da nisam placi___cka, niti volim da se prenemazem. al eto..

_____________________________

Panta rei
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Plakanje u trudnoci
6.9.2010 12:35:31   
ivaj
E pa ne mogu a da prva ne ucestvujem u ovakvoj temiuser posted image  Gde me nadje.
Pre neko vece sam plakala zato sto mi zao muza jer po ceo dan rinta kao konj.Onda,pre toga,plakala sam zato sto mislim da on Janu ne voli dovoljnouser posted image  Najvise placem pri pomisli da me ceka porodjaj i razdvajanje od deteta.A onda prosirim tu temu na to-a sta ce biti s mojom decom ako se meni jednoga dana nesto desi.
Plakalo mi se i juce zato sto su svi ukucani bili na rucku a ja nisam jer ne govorim sa jetrvom,pa sam se osetila kao trinaesto prase.
I tako,nadje se svasta po nesto za plakanje.

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Plakanje u trudnoci
6.9.2010 12:43:12   
bojanica7
joj ivaj, hihhii. stvarno bi me zacudilo da nisi prva odreagovala na temu user posted image
bas mi je zao sto ti se takve misli vrzmaju po glavi. ok kad te uhvati tuga sto muz toliko radi, ali gledaj da, kad te uhvati ta dark prica sta bi bilo kad bi bilo, da je saseces u korenu. potrudi se. tako sam se ja izborila s napadima panike i depresije. samo, kad krenu takve misli, ustani ako treba i kreni ensto da radis i momentalno promeni tom misli. i bice sigurno boljeuser posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Plakanje u trudnoci
6.9.2010 13:45:27   
maslachak
ja se juce rasplakah kad me je mm pitao "hoces da spremamo divljeg zeca?"
on btw obozava da kuva i stalno nesto sprema,sto za nas sto za vece drustvo..
elem dobio je zeca od ujaka,stoji u zamrzivacu kod rodjaka jer ja nesto ne volim..
cuvala sam zeca kao mala..i rece on juce..a ja kao kisa
i tako s vremena na vreme ja se rasplacem..kad uhvatim na tv-u vreme je za bebe pa kad
vidim kako sestre uzimaju decu kao lutke iz ruke u ruku ko iz topa krenem da placem..
i pitam se dokle vise

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Plakanje u trudnoci
6.9.2010 14:00:47   
Mayablue82
I ja se uvek rasplacem kad vidim one bebice kako se radjaju u "Vreme je za bebe".

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Plakanje u trudnoci
6.9.2010 14:26:50   
Natalie018
IZVORNA PORUKA: maslachak

ja se juce rasplakah kad me je mm pitao "hoces da spremamo divljeg zeca?"



Jao maslachak, bas si me nasmejala! user posted image  Ovo me tako podseca na mene posto sam i ja par puta tako odreagovala na neku totalno bezveznu situaciju.. pa sam morala brzo da bezim u kupatilo da me mm ne vidi.. jer bi verovatno pomislio da sam odlepila.. Kad sam izasla ipak je video da su mi suzne oci i pitao me sta se desava... toliko mi je bilo glupo da sam morala da slazem i izmislim neki drugi razlog..

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Plakanje u trudnoci
6.9.2010 14:42:37   
yeeca
Joj gde me nadje, pre pola sata sam se rasplakala. Htela sam da vidim neke slike mog muza kada je bio mali, a on mi je rekao da sacekam, zamisli sacekam user posted image (inace, hteo je da mi objasni ko je ko na slikamauser posted image ). 

(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Plakanje u trudnoci
6.9.2010 14:57:37   
Mivica
Reći ću samo ovo: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu yeeca)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Plakanje u trudnoci
6.9.2010 15:09:16   
nala
Juce sam se prvi put bas rasplakala onako kao kisa. Plakala sam zbog toga sto mi trebaju $$$$$$$$$$$$$, a nemate pojma koliko. Ne znam kada ce mi poceti isplata zaostalih plata (bolovanje) pa da barem to znam, ispustala bih cekove ili tako nesto. Na poslu mi ne daju da uzmem kredit zbog toga sto ne znaju kada ce poceti isplata. A $$$$$$ mi trebaju kao kisa susnoj zemlji. Dobila sam bratanicu pa treba da idem kod brata, bratancu je bio rodjendan, a sestra mi se udaje, a jos se i sestra od tetke porodila pre 6 meseci a nisam bila da vidim njenu bebu jer nisam smela putovati. Sve to moram da namirim sada. A sve to, naravno, ako me Dr uopste bude pustila da putujem do BG-a i idem sestri na svadbu. user posted image Nesto sam optimista da ce me pustiti, ali... nikad se ne zna. Pa recite vi meni, da li placem bez razloga ili s razlogom?

(odgovor članu yeeca)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Plakanje u trudnoci
6.9.2010 15:31:00   
bojanica7
nala, iako nikad nisam plakala nesto posebno, uvek sam bila za plakanje kad ti dodje. nikad nikom ko place niasm rekla da ne place, nego placi... uvek bude lakse. lepo se isplaces i nekako onda bude vedrije sve. sta znam. a sto se tice tih para.. sta znam...
ja sam generalno u fazonu da se ne opterecujem tim poklonima. nisi trenutno u situaciji da kupis bratancu nesto vise, jbga, kupis najsladje stramplice koje nadjes, tipa za 500 dinara, i gotovo. kad ti budu stigle pare, odneces netso vise i lepse ili stagod... mene generalno nervira moja drugarica koja nije isla da vidi bebu nase zajednicke drugarice jer nije imala para. ma daaaj.. ja sam tad bila bas bedna, student s malim dzeparcem, i pozajmila sam pare za put i kupila bebi neku zvecku. al sam nekako bila u fazonu, nasa drugarica je dobila bebu, eeeej. pa kao naravno da je obozava i da jedva ceka da je mi vidimo.
a prosle godine, jedna od najboljih drugarica zamalo da mi ne dodje na svadbu jer nema ni dinara, a trebalo joj za put i poklon. eeej, ja sam joj rekla da pozajmi hiljadu dinara za kartu, koje cu joj ja dati,a da na poklon zaboravi.pa mislim, svi smo, manje-vise u istoj situaciji. retko kome bas cveta cvece i ima za sve sto treba... a da ne pricam o tome da sam pola poklona u zivotu sama smisljala, seckala, lepila, bojila i ne znam ni ja sta, zato sto nisam imala da kupim poklon... jo udavih vas. stavrno me inspirise ta tema novca i poklona user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Plakanje u trudnoci
6.9.2010 16:54:25   
Snelle
Nala dušo, samo polako, doći će novac kad mu se najmanje budeš nadala user posted image I ono što kažu, nek smo mi samo živi i zdravi, a bez novca ćemo lako user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Plakanje u trudnoci
6.9.2010 17:50:07   
morena
Ja sam i inače cmizdrava, a sad sam užas jedan. Svaki dan suzu ispustim. Pogotovo ako mi muž nešto kaže malo grublje, odmah krenem plakat i ne mogu prestat.

Nala, razumijem te. Ali, realno, ne možeš ništa promijeniti, uživaj u životu, bit će para, svakome je tako, neko vrijeme smo gore, pa padnemo dolje.... Pa se opet dignemo gore.Znam da je teško, ali sredit će se.

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Plakanje u trudnoci
6.9.2010 18:29:33   
isidora88
ja placem svaki dan,naravno zbog gluposti user posted image
placem kad gledam reklame user posted image debilne filmove...
juce sam dusu isplakala jer me mm nije poljubio pre nego sto je krenuo u prodavnicu user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Plakanje u trudnoci
7.9.2010 14:33:26   
Nema Veze

juce sam dusu isplakala jer me mm nije poljubio pre nego sto je krenuo u prodavnicu user posted image
[/quote]



Ja konstantno placem jer me muz ne poljubi kad krece negde,placem uvek kada je nesto u vezi nas dvoje,npr.pre neko vece sam plakala kao kisa jer nije hteo da razmesti krevet (iako to uvek radi,sad ga je valjda bas mrzelo)...user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Plakanje u trudnoci
7.9.2010 17:14:48   
Crvenkapa85
ja sam u trudnoci plakala kao kisa bez razloga,pa cak i kad sam jednom prilikom gledala Bambija user posted image

(odgovor članu Nema Veze)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Plakanje u trudnoci
7.9.2010 18:15:46   
Nema Veze
user posted image
Pa realno...Bambi je prilicno dirljiv crtac zar ne? user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Plakanje u trudnoci
7.9.2010 18:17:36   
Anoniman
Bambi ... mmmljac user posted image  

(odgovor članu Nema Veze)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Plakanje u trudnoci
7.9.2010 18:24:50   
Nema Veze
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Plakanje u trudnoci
7.9.2010 18:32:07   
Crvenkapa85
samo se vi smejteuser posted image bice i meni smesno...pa sta cu jadna ja hormoni podivljali hahahaha...bas me zanima kakva ce mi ova druga trudnoca biti ako je bude....

(odgovor članu Nema Veze)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Plakanje u trudnoci
7.9.2010 18:34:17   
Nema Veze
Moguce da ces sve mnogo lakse podnositi u drugoj trudnoci,bar sam tako cula...a mozda jos vise poludis!user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Plakanje u trudnoci
7.9.2010 18:34:28   
Anoniman
Crvenkapo draga , ma ne smejemo se mi tebi , nego MENI user posted image . I ja sam cmizdrava , i imala sam te epizode sa plakanjem , evo danas sam sva bljak , ali nećem plačem , no , no user posted image .

Meni je Bambi asocijacija na ono "pojela si jelenovo dete ... bambija si pojela , kravo jedna debela user posted image "

(odgovor članu Crvenkapa85)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Plakanje u trudnoci
7.9.2010 18:41:30   
Crvenkapa85
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Crvenkapo draga , ma ne smejemo se mi tebi , nego MENI user posted image . I ja sam cmizdrava , i imala sam te epizode sa plakanjem , evo danas sam sva bljak , ali nećem plačem , no , no user posted image .

Meni je Bambi asocijacija na ono "pojela si jelenovo dete ... bambija si pojela , kravo jedna debela user posted image "

ma salim se i ja
sad si i mene podsetila na to kravo jedna pojela si bambija
cure vidimo se kasnije moram da idem na posao pa do ponoci da smenim koleginicu...a posle da spopadnem muza ljubim vas

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Plakanje u trudnoci
7.9.2010 18:44:06   
Nema Veze
Hormoni lude,ali izdrzacu jos malo!
user posted image

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Plakanje u trudnoci
7.9.2010 18:44:55   
Nema Veze
Crvenkapo pali,budi vredna!user posted image

(odgovor članu Nema Veze)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Plakanje u trudnoci
8.9.2010 10:12:32   
Crvenkapa85
mm je sinoc fasovao hahahaha 

(odgovor članu Nema Veze)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here