|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠ...
30.4.2015 19:25:58   
marketing RR
Lifemedic u maju mesecu nagrađuje tri Ringerajina korisnika paketom svojih prirodnih preparata + svaki dobitnik dobija specijalan poklon - NASALEZE ALLERGY sprej! Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „PHARMALIFE Meda priča sa travom, cvećem, drvećem okupanim zelenim listovima i Suncem, uživa u igri sa zekom i lijom i ponekom prolećnom kišom ..."

U svakom paketu se nalazi:


APPETITO sirup - prirodno rešenje za poboljšanje apetita!
(od 1 godine)

Appetito sirup je prijatnog ukusa, 100% prirodnog sastava jer sadrži: Amara prečišćene ekstrakte Lincure, Kantariona, Grčkog sena + ekstrakt Polena i pšeničnih klica (nutritivno dejstvo).
user posted image




ISILAX prirodni laksans - razmekšava stolicu, za olakšano pražnjenje i redovne stolice!
(od 1 godine)

ISILAX je 100% prirodan jer sadrzi: biljna vlakna i laksanse prirodnog porekla Sorbitol (iz koncentrovanog soka suvih šljiva) + Manitol (biljni ekstrakt Mane) + Inulin (prebiotik) + Pektin (iz jabučne pulpe).
user posted image


MAPEZ sprej za kožu - prirodna i sigurna zaštita za decu, protiv ujeda komaraca i drugih insekata, već od prvih dana života!
(od 0 meseci)

MAPEZ sprej je mešavina netoksičnih, neiritirajućih, efikasnih, prirodnih ekstrakata. Mapez ima miris prirodnog porekla koji je PRIJATAN ZA DECU i odrasle, a neprijatan za insekte. Nanešen na kožu formira barijeru koja odbija komarce, muve i ostale insekte.
Mapez nije mastan, ne ostavlja fleke i vlaži kožu.

user posted image


NASALEZE ALLERGY sprej - prirodna zaštita od alergija!

(od 18 meseci)

NASALEZE allergy nazalni sprej sa praškastom celulozom sprečava nastanak alergija, ali ukoliko su simptomi alergija (kijanje, zapušenost, curenje nosa, svrab) već prisutni, ovaj sprej brzo i efikasno smanjuje njihov intenzitet. Delujući na sam uzrok nastanka alergija, ali i na ublažavanje simptoma, nazalni sprej sa celulozom se razlikuje od uobičajenih antialergijskih lekova (antihistaminici, kortikosteroidi), koji deluju samo na simptome. Pošto je celuloza prirodnog porekla –Nasaleze allergy sprej ne izaziva pospanost, naviku, ne oštećuje sluzokožu nosa i potpuno je bezbedan za upotrebu u najranijem dečjem uzrastu (od 18 meseci), kao i za trudnice, dojilje, sportiste i odrasle osobe.
user posted image

PROČITAJ VIŠE




Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „PHARMALIFE Meda priča sa travom, cvećem, drvećem okupanim zelenim listovima i Suncem, uživa u igri sa zekom i lijom i ponekom prolećnom kišom ..."



A ukoliko želite da proverite kako naša aprilska inspiracija - MEDA izgleda, možete videti u tekstovima posvećenim sjajnim Lifemedic preparatima, na sledećem linku Lifemedic tekstovi



Postavljanje komentara i crteža smatra se prijavom za konkurs, prijave primamo od 1.5. do 25.5.2015.
Članovi Ringeraje će nakon objave svih radova i komentara, svojim glasovima izabrati tri pobednika na forumu! Glasanje traje od 26.5. do 31.5. (zaključno sa 31.5.).
Po vredan paket Lifemedic proizvoda osvajaju tri korisnika čije su objave imale najviše glasova! U slučaju izjednačenih glasova pobeđuje komentar/fotografija koji je ranije objavljen/objavljena.
Pobednicima će nagrade biti poslate u junu na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Učestvujte, i srećno!!! user posted image




< Poruku je uredio marketing RR -- 30.4.2015 19:52:38 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
1.5.2015 19:09:54   
amdn
nama je odlican Mapez sprej, prezadovoljni :)
decak se sam prska kad trebamo izaci.
user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
1.5.2015 22:33:15   
mila83
user posted image E mi cemo ovaj put da ucestvujemo ! Neke od ovih proizvoda jos nismo probali,a mislim da bi dobro dosli mojim malisanima,pogotovo mojoj trecoj maloj smizli user posted image A starija seka obozava da crta ! Mozda i budemo imali srece ! Bas je super paket ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
2.5.2015 2:26:03   
Tajčica

Sjajni i korisni preparati, taman za ovo vreme user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
2.5.2015 14:18:24   
Anarunika
E pa promenili su paket! Ovaj je prolećni user posted image Mi još koristimo naše preparate. Klinci ih stvarno piju sa uživanjem, moram stalno da im objašnjavam da su to ipak lekovi i da se4 ne mogu uzimati tek tako, kako i koliko hoćemo user posted image

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
3.5.2015 21:43:35   
Bibilib
Odlicni preparati,pogotovo Mapez sprej user posted image user posted image user posted image za sponzora

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
4.5.2015 18:20:17   
m2m2
ovog puta cu ga ubediti da nacrta medu (kako god on izgledao user posted image ). Ovo nam je stvarno potrebno, jer ima problem i sa apetitom i stolicom.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
4.5.2015 21:56:40   
World
Ana i tata crtali medu, tata malo vise user posted image

user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu m2m2)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
5.5.2015 10:31:34   
mila83
Moja Mima je nacrtala Pharmalife medu kako razgovara sa svojim drugarima,tu su zeka,veverica i pticica,koji zajedno uzivaju u zdravom suncanom danu,pod vodopadom !

user posted image

user posted image


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
5.5.2015 11:22:32   
nikiteki
user posted image
ovo je meda moje mladje cerkice

< Poruku je uredio nikiteki -- 5.5.2015 11:23:24 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
5.5.2015 11:44:05   
Anarunika
Mima bravo!!! Bravo svoj dečici (i ponekom tati), uvek se oduševim na ovoj temi user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
5.5.2015 23:19:47   
amdn
ovi mali - veliki drugari super crtaju,Mima je vrlo kreativna i mastovita cura,ptica u letu je savrsena, drvo ko iz bajke :) Mala Ana je super (tata bice da je neki umetnik :)) a mala Niki ima mnogo slatkog medu u sumici.
Valjda cemo i mi ovog naseg razbojnika naterati da nacrta medu, a mozda i necemo :)
user posted image user posted image

< Poruku je uredio amdn -- 5.5.2015 23:30:27 >

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
6.5.2015 14:16:44   
mila83
Hvala devojke ! Amdn, Mima obozava da crta,malo je reci ! I masta da bude umetnica(njene reci) jer hoce i da slika i da svira violinu,klavir,flautu .. i tako...ceo orkestar user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
9.5.2015 15:49:05   
Bibilib
Evo i naseg mede....

user posted image



_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
10.5.2015 0:00:25   
marketing RR
Bravo, Bravo za naše Male/Velike Ringerajce user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
10.5.2015 0:42:14   
bojana92
Preslatki su crtezi..:)

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
11.5.2015 17:32:38   
veselicaa
Evo i naseg crteza.Mi nismo probali Apetito i Isilax a ponekad nam bas treba a Mapez sprej obozavamo imamo jos malo od prosle godine ali kako mi Stasa ima reakciju na ubod komarca bas nam treba.
user posted image
Stasa je nacrtala medu sa zekom i vevericom a leptirici imaju koreografiju,napravili su srce user posted image

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
11.5.2015 18:49:41   
Maraj
Divni crteži user posted image al leptirici sa koreografijom user posted image to samo devojcice mogu user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
11.5.2015 19:54:42   
veselicaa
Heheh Maraj nego sta,svasta smisle devojcice user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
12.5.2015 9:38:03   
Bibilib
Mi smo ovog puta svi ucestvovali i mama i beba i bratuser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
14.5.2015 16:04:03   
zeka peka
user posted image
user posted image
user posted image
evo i nasih meda u sumici

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
18.5.2015 11:15:24   
Anarunika
Veselice bravo za tvoju devojku. I za sve ostale, pravi mali kreativci, biće teško glasatiu ovaj put!!!

(odgovor članu zeka peka)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
18.5.2015 11:20:26   
mila83
I ja isto milsim, svi radovi su predivni ! Izgleda ovo prolece bas inspirise nase malisane ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
18.5.2015 13:05:53   
veselicaa
Anarunika hvala draga user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Majski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
19.5.2015 10:49:44   
amdn
ajde kad cemo da glasamo ima vas toliko dobrih user posted image user posted image
Veselice jel vas meda ima kupaci, mnogo je sladakuser posted image leptirici hit

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here