|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
2.5.2015 10:39:34   
Magi.Magdalena
Molim iskusnije za savet. Imam decka vec godinu dana i mogu da kazem da imamo idealnu vezu. Zaista je divan, pazljiv, pozrtvovan i bas mi znaci.
Prvi put u zivotu sam ozbiljno bolesna, imam jaku upalu usiju i primam injekcije. Malo mi je frka od bocki jer bas bole. Nije da ih ne mogu izdrzati, najbitnije mi je da ozdravim, ali je bas neprijatno. On me svaki dan vozi do ambulante i ceka u kolima ispred, a jutros me je pitao hocu li da udje sa mnom, rakla sam mu da nema potrebe. Dok sam cekala razmisljala sam o tome i mislim da bi mi znacilo njegovo prisustvo, da bih se osecala sigurnije.
Plasim se kako bi to uticalo na nas dalji odnos, da li bi mogao da vidi nesto sto bi nas udaljilo, neka moja grimasa na bol....
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
2.5.2015 10:51:30   
World
Ako ce ga grimasa udaljiti, ostavi ga dok je vrijeme.. Sta bi tek radio onda da gleda dok se poradjas??

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Magi.Magdalena)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
2.5.2015 10:58:45   
Kata90
worlduser posted image mislim stvarno,zbog grimase.......neko se opet zeza sa namauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
2.5.2015 11:01:36   
jabudic
Ovo je stvarno životna dilema. user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
2.5.2015 11:03:44   
ivaMark
super tema
user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
2.5.2015 11:12:01   
World
a jeste grozne, pa cura je u problemu... ccccccc

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
2.5.2015 11:13:23   
Magi.Magdalena
Izvinite devijke, stvarno nisam imala losu nameru pokretanjem teme. Zanima me da li ste bile u ovakvoj situaciji, da li ste sa partnerima komentarisale...

(odgovor članu Magi.Magdalena)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
2.5.2015 11:13:35   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: World

Ako ce ga grimasa udaljiti, ostavi ga dok je vrijeme.. Sta bi tek radio onda da gleda dok se poradjas??


user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
2.5.2015 11:19:31   
jess021
Da li on tebe ikad vidi bez sminke, nervoznu, neraspolozenu...??
Koliko imas godina?
Izvini ako sam direktna, ali cini mi se da si mlada i nesigurna, ako mislis da bi vas tako nesto udaljilo.
Mislim da ti ne preostaje nista drugo sem da probas, pa to ce vam se desiti pre ili kasnije.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
2.5.2015 11:33:48   
wivern
A zna li on i da ti kakis, piskis, prdis i podrigujes kao i ostali ljudi?
Mozda zvucim malo grubo ali svi na pocetku veze malo idealizujemo partnera iliti tudje user posted image ne smrdi.
Da je situacija drugacija da li bi to kod tebe nesto promenilo? Krenes lepo od sebe, a ako stvarno postoji osoba koja bi zbog toga nekoga gledala drugacije e onda ....(da ne vulgarisem)

I da, mislim da nas opet neko zeza.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
2.5.2015 11:42:06   
Magi.Magdalena
Imam 20 godina. Iz mog ugla bi to bilo ok, ali svi znamo da muskarci neke stvari gledaju iz potpuno drugog ugla.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
2.5.2015 14:11:37   
Anarunika
Magdalena, zajedno ste godinu dana, srećni...ne verujem da bi vas tako nešto nikako udaljilo. Naprotiv...možda bi vas još više zbližilo...kao na primer da se zajedno smejete toj tvojoj grimasi koje se plašiš user posted image

(odgovor članu Magi.Magdalena)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
2.5.2015 17:48:25   
Ivanka 75
MagiMagdalena, ti i trebas da vidis sve njegove reakcije na stvari koje vam se desavaju u zivotu.
On je u vezi sa zivom osobom kojoj se desavaju stvari bilo dobre, bilo lose, lako je biti tu i slaviti kad je sve super sjajno, karakter izlazi na videlo kad nam je tesko.
Moj deda je umro kad smo mm i ja bili u vezi oko godinu dana, on je presao 260km da dodje mom dedi na sahranu, da bude uz mene, meni je taj gest sve rekao o njemu i o tome koliko ja njemu znacim.
Opusti se i pusti ga da te pazi, zahvalices se ti njemu kad ozdravis user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
2.5.2015 17:52:06   
Ana RR
Kad sam pročitala da je ozbiljno bolesna stvarno sam pomislila da je nešto strašno...


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
2.5.2015 17:54:32   
emicaa
Magi opusti se,pa nije sad da ti vade zube "na živo" pa da ti se lice izobliči od bolnih grimasa user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
13.5.2015 6:39:11   
Jasn@
Ajde, pa sigurno ne praviš baš takve grimase da bi pobjegao od tebe user posted image Šalu na stranu...

Ponudio se, želi biti uz tebe i u bolnim trenucima i mislim da se nemaš razloga bojat da će te ostavit jer te boli kad primaš injekciju. Neka ide s tobom i vjeruj da će ti biti lakše, a steći ćeš i veće povjerenje i on u tebe.

Sretno!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
21.5.2015 8:05:38   
tekilica
Nemas se cega bojati. Sama kazes da oni na stvari gledaju drugacije. Ne obracaju oni paznju toliko na takve stvari, niti toliko analiziraju kao zene. Samo nemoj ni ti toliko naglasavati to i pridavati veci znacaj nego sto ima. Sve ce biti ok, neka ti bude podrska! Good luck!

(odgovor članu Jasn@)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne???
21.5.2015 8:16:33   
mila83
Tekilice,odlican savet, a i sve gore receno.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here