|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mirna beba u stomaku
3.11.2009 16:06:50   
lola78
Kad citam postove trudnica na forumima, vecina njih se zali kako su im bebe nemirne, udaraju ih, lupaju...a meni je beba bas mirna, nekad lupne tu i tamo, ali nista pretjerano. Nikad me na primjer nije zaboljelo kad je lupnula, vec sam skoro u 37oj nedelji, i dalje je isto. Inace je na uzv sve u redu. Da li su svima vama bebe bile nemirne? I da li to poslije ima veze kad kazu kakva u stomaku, takva i poslije, ono mirna-nemirna?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mirna beba u stomaku
3.11.2009 16:13:19   
Anoniman
draga kad je bio poslednji UZ?

(odgovor članu lola78)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mirna beba u stomaku
3.11.2009 16:17:55   
gagana83
Lola ne brini! I ja sam se tako brinula kao ti. Prve bebine pokrete sam osetila kasnije nego vecina trudnica i nikad nisu bili previse jaki. Bas nikad u toku cele trudnoce me nije udarila toliko jako da me je zabolelo,nije mi se desilo da me probudi udarcem a i nije se non-stop javljala tako da no sikirikiuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu lola78)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mirna beba u stomaku
3.11.2009 16:26:34   
lola78
Poslednji uzv je bio prije nedelju dana. Mrda se ona svaki dan, posebno uvece, ide mi stomak lijevo desno, ali nikad me nesto ne udari da me zaboli, ili da bas se nesto rita strasno. Tako je od pocetka. A Gagana, jel ti beba i sad tako mirna?user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mirna beba u stomaku
3.11.2009 16:28:21   
gagana83
Pa mozda cu te razocarati ali bas i nije mirna. Za bebu od nepuna 2 meseca vrlo je aktivnauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu lola78)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mirna beba u stomaku
3.11.2009 16:33:25   
sanji
Nemoj da se opterećuješ, svaka je beba za sebe! A što se tiče toga da li su posle mirni ili ne nema to veze sa tim kakvi su u stomaku!.Moj dever ima jednog zvrka koji je bio jako miran u stomaku, čekali smo po sat vremena da mrdne da ga osetimo ( moji šou prave ), a sad ne mogu da ga zaustave kao da je na baterije! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu lola78)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mirna beba u stomaku
3.11.2009 16:44:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lola78

Poslednji uzv je bio prije nedelju dana. Mrda se ona svaki dan, posebno uvece, ide mi stomak lijevo desno, ali nikad me nesto ne udari da me zaboli, ili da bas se nesto rita strasno. Tako je od pocetka. A Gagana, jel ti beba i sad tako mirna?user posted image


Ni mene nikad nije šutnula toliko da me je zabolelo. mislim da je svaka beba priča za sebe. važno da je na UZ sve ok. eee, ritaće se ona tebi ima vremena, kad bude prohodala pa ne budeš mogla da je stigneš...user posted image

sve je to ok user posted image

(odgovor članu lola78)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mirna beba u stomaku
3.11.2009 17:15:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lola78

Mrda se ona svaki dan, posebno uvece, ide mi stomak lijevo desno, ali nikad me nesto ne udari da me zaboli, ili da bas se nesto rita strasno. Tako je od pocetka.


Mene je Luka sam 1 jako udario. Inače je bio extra miran u stomaku, samo se meškoljio... nikada mi se nije čak ni iskrivio stomak na neku stranu.
Kada se rodio, bio je divna beba, sve dok nije prohodao, od onda je divlji!

(odgovor članu lola78)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mirna beba u stomaku
3.11.2009 17:56:46   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: sanji

Nemoj da se opterećuješ, svaka je beba za sebe! A što se tiče toga da li su posle mirni ili ne nema to veze sa tim kakvi su u stomaku!.Moj dever ima jednog zvrka koji je bio jako miran u stomaku, čekali smo po sat vremena da mrdne da ga osetimo ( moji šou prave ), a sad ne mogu da ga zaustave kao da je na baterije! user posted image


sanji ti to sama sebe tešiš user posted image user posted image user posted image user posted image

ovo moje opet podivljalo...opet oplela moravac...a taman sam mislila da smo se malko primirili....

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mirna beba u stomaku
3.11.2009 17:58:50   
sanji
IZVORNA PORUKA: Trcosava
sanji ti to sama sebe tešiš user posted image user posted image user posted image user posted image

ovo moje opet podivljalo...opet oplela moravac...a taman sam mislila da smo se malko primirili....


Nada umire poslednja! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mirna beba u stomaku
3.11.2009 18:02:42   
Trcosava
znaaaam, i mene tešiš ujedno

(jao majko ala smo ga na***ale)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here