|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
30.9.2015 22:00:12   
marketing RR
PHARMALIFE u mesecu oktobru nagrađuje tri Ringerajina korisnika paketom prirodnih preparata.
Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „Pharmalife Meda spreman čeka jesen“



U svakom paketu se nalazi:


APIS GOLA (oralni sprej) - BRZA POMOĆ KOD UPALA GRLA I USNE DUPLJE (od 1 godine života)
Apis gola sprej za grlo sadrži visoko prečišćene ekstrakte: Propolisa + Žalfije + Timijana + Acerole

user posted image


FITOBALM (gel) - OLAKŠAVA DISANJE, UMIRUJE KAŠALJ
Prva pomoć kod bebine prehlade, sadrži esencijalna ulja Bora, Mirte i Srebrne jele

user posted image


IMMUNO (sirup sa Cinkom)
- PRIRODNO REŠENJE ZA JAK IMUNITET
Immuno sirup je jedinstvena kombinacija dva neophodna minerala (cinka i bakra), biljnih ekstrakata i vitamina za zdravlje Vašeg deteta od prve godine.

user posted image

BRONCAMIL (sirup) - PRVA POMOĆ KOD KAŠLJA (od 1 godine života)
Broncamil sirup je složenog sastava: 6 komponentni biljni sirup sadrži visokoprečišćene ekstrakte i prečišćena biljna ulja: Timijana+Bokvice+Smilja+Bora+Eukaliptusa+Divljeg suncokreta.

user posted image

Pročitaj više>>


Pharmalife research je farmaceutska kompanija iz Italije sa dugom tradicijom proizvodnje prirodnih dijetetskih i kozmetičkih preparata namenjenih deci i odraslima.

Svi proizvodi su proizvedeni po najvišem proizvođačkom standardu (GMP).

Za sprovođenje farmakoloških analiza i kliničkih studija, saradnja se ostvaruje sa najznačajnijim institucijama koje rade na području fitoterapije (Univerzitet MESSINI, Centar za prirodnu medicinu bolnice u Empoliju, univerzitetski centri u Italiji). Stručni radovi redovno se objavljuju u poznatim farmaceutskim časopisima.




Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu:„Pharmalife Meda spreman čeka jesen“:)



A ukoliko želite da proverite kako naša septembarska inspiracija - PHARMALIFE MEDA izgleda, možete videti u tekstovima posvećenim sjajnim PHARMALIFE preparatima, na sledećem linku PHARMALIFE TEKSTOVI



Postavljanje komentara i crteža smatra se prijavom za konkurs, prijave primamo od 1.10. do 25.10.2015.
Članovi Ringeraje će nakon objave svih radova i komentara, svojim glasovima izabrati tri pobednika na forumu! Glasanje traje od 26.10. do 31.10. (zaključno sa 31.10.).
Po vredan paket PHARMALIFE proizvoda osvajaju tri korisnika čije su objave imale najviše glasova! U slučaju izjednačenih glasova pobeđuje komentar/fotografija koji je ranije objavljen/objavljena.
Pobednicima će nagrade biti poslate u novembru na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Učestvujte, i srećno!!! user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
30.9.2015 22:05:51   
amdn
bogami moracemo da ucetvujemo, ceo septembar smo bili bas za ove preparate

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
2.10.2015 18:00:43   
muzicarka
I mi cemo ucestvovati.......user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
2.10.2015 23:29:22   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
4.10.2015 20:26:33   
nikiteki
nama bi bas trebao opet smo zaribali

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
5.10.2015 17:14:44   
BubaBubica
user posted image
Crtala starija ćerka user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
5.10.2015 21:21:48   
nikiteki
user posted image
evo nasih meda sa jesenjom kisom

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
5.10.2015 21:22:24   
veselicaa
Bubo divan crtez user posted image user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
6.10.2015 9:35:21   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: veselica

Bubo divan crtez user posted image user posted image

user posted image Hvalaa

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
7.10.2015 15:56:29   
zeka peka
user posted image
mi smo malo pogledali kako su drugari sa foruma crtali pa smo i mi sa kisobrancicima crtali mede nece se drugari ljutiti sto smo slicno nacrtali kao oni user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
13.10.2015 15:12:34   
bojana92
Otisao suprug u Nemacku,a sin kaze tata biciko:)

(odgovor članu zeka peka)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
15.10.2015 15:40:01   
Sanjica26 RR
user posted image

I mi cemo da se igramo. Teodora je crtala. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
16.10.2015 23:49:54   
veselicaa
Sanjice predivan crtezuser posted image user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
17.10.2015 0:16:11   
dunja RR
Bravo za mališane i mame naravno user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
19.10.2015 14:32:09   
amdn
evo da i mi stavimo crtez
Juri je nacrtao medu koji ide u vrtic, u jednoj ruci nosi ranac sa nacrtanim autom Lightning McQueen-a, a u drugoj je Lightning McQueen, ili ti kako on kaze Steva munja, i naravno posto je jesen lisce pada na sve strane, pa je crtao i lisce koje pada u na travicu i u potocic,
kaze evo crtez za drugare :)

user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 26.10.2015 4:41:11 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
19.10.2015 14:33:21   
amdn
kako da ubacimo fotku drugacije da bude veca, preko dodaj rs su ovde bas male :)

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
20.10.2015 9:53:27   
nikiteki
Bravo za nase male umetnikeuser posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
22.10.2015 16:28:22   
Anarunika
Bravo Juri i svi drugari. Juri je napokon nacrtao medu user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
22.10.2015 16:54:51   
mila83
Bravo drugari,pogotovo za Jurija,cijeg medu vec duze vreme cekamo ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
22.10.2015 21:57:02   
amdn
e drugari bas smo se i mi nacekali mede, mada je nacrtao jos ranije jednog imamo ih svega 3-4 hehe, ne da se da treba da nacrta auto to veec moze, inace svi drugari bas lepo crtaju user posted image user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
25.10.2015 11:12:56   
Bilja983
Moja cerka ima hronicne laringitise pracenje gusenjem... U pocetku je bilo strasno, ali sto je starija sve je redje i lakse... Stalno koristimo Fitobalm i Broncamil.. Bez njih ne mrdamo nigde... Jednom prilikom je oko 2h ujutru dobila blaze gusenje i pocela da kaslje, odveli smo je u hitnu i dr je rekao da mora da dobije urbazon... Onako prestravljena je rekla doktoru ,,Ne treba injekcija, sad cu ja medu da popijem,, user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
25.10.2015 23:57:56   
Mariya
Evo i naseg mede!!!

user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 26.10.2015 4:36:39 >

(odgovor članu Bilja983)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
26.10.2015 0:03:13   
Mariya
Ne znam zasto mi ne ucitava slikuuser posted image Pokusavam vec 15 minuta da je ubacim, ne radi slikomat, nece na dodaj.rs, a na ovom mi je ne pokazuje... Nadam se da nisam zakasnila...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
26.10.2015 4:33:38   
marketing RR
Takmičar 1 user posted image

IZVORNA PORUKA: BubaBubica

user posted image
Crtala starija ćerka user posted image


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Oktobarski nagradni konkurs PRIRODNA POMO...
26.10.2015 4:33:49   
marketing RR
Takmičar 2 user posted image

IZVORNA PORUKA: nikiteki

user posted image
evo nasih meda sa jesenjom kisom

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here