|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čudni prijatelji
18.4.2009 18:53:31   
Anoniman
U prijateljstvu se dešavaju svakakve stvari, i lepe i ružne. Jedna od onih manje lepih jeste kad vas neko ko bi trebalo da vam je prijatelj iz čista mira ismeva pred drugima - tada ne znate kako da reagujete, ni kako da se odbranite od poniženja.
Izvor: krstarica.com

Imala sam drugaricu sa kojom sam zaista volela da provodim vreme. Kada je nisu hvatale "bubice" mogla sam sa njom pričati o svemu i svačemu, mogla sam sa njom izlaziti, međutim, dešavalo se da pred drugima kaže "Ti ćuti, ti si plavuša!"... i slične stvari.  Užasno mi je to smetalo.
Prestale smo da se družimo... ima već dosta godina.

Moje pitanje je, jeste li imale takvih prijatelja, koje ste u principu volele, ali neke stvari, koje su u principu retke, su vam ipak smetale, pa je to dovelo do kraja prijateljstva?
  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
18.4.2009 19:05:18   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čudni prijatelji
18.4.2009 19:07:02   
Anoniman
Ja mislim da je to jednostavno ljubomora... strah da bi ja mogla biti dopadljivija, pa odmah spusti. user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
18.4.2009 19:10:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čudni prijatelji
18.4.2009 19:20:31   
dunja RR
imam dve koleginice sa posla, koje to rade; stalno sam im na tapetu- te imam ruzan rukopis, te puno pricam, te ja radim samo po svome a ne kako mi sef kaze, da vam ne pominjem koliko je nas posao prost i jednostavan, smesan u odnosu na ono sto sam ranije u zivotu radila; medjutim trenutno mi je to jedini izvor prihoda, dok ne nadjem nesto bolje, u struci nadam se; njima je ovo jedini posao u zivotu, da ne spominjem da jedna ima 28 a druga 34 godne.....

elem....stalno pred drugima zele da me ocrne, pogotovu kada nisam tu, ali to je sada druga tema....u pocetku sam se nervirala.... sada mi je to smesno....ne razmisljam uopste zasto to rade, mada mi je i sefica rekla da joj smeta njih. ljubomora uperena ka meni...zbog fakulteta, braka......nije da se hvalim, ja cak kao sto rekoh ni ne razmisljam o njihovim razlozima...

ali pre neki dan( znaci  njih dve su best friends), pocele su jedna drudu da prozivaju, tipa ti si Crnogorka , lenja....na kraju se to pretvorilo u raspravu od pola sata izmedju njih dve - te ko je kuvao kafu na moru, ko je ribao solju; ko je ostavljao mokre peskire na krevetu, jedna drugoj govore :-Ja lenja, ti lenjauser posted image ; joj ljudi meni bilo u isto vreme  neprijatno i smesno;

pomirile se za pet minuta, kada sam ja otisla da radim...user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čudni prijatelji
18.4.2009 19:26:24   
dunja RR
inace imam cetiri drugarice, za koje mogu da kazem da su pravi prijatelji; samo sa jednom sam u kontaktu stalno, zato sto  mi dve zive u inostranstvu, a jedna udata, ima dete, puuuno  radi i jako malo vremena, zivi u drugom delu grada.....i nijedna nikada nije bila ljubomorna, prema meni niti ja prema njima....sve ih puno volim,  nemam puno prijatelja...ali one mi puno znace; volim prijatelje sa kojima sam opustena, kojima zelm sve dobro a znam da i oni meni zele bez trunke sumnjeuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čudni prijatelji
18.4.2009 22:39:51   
Anoniman
user posted image dunjice, imamo i temu o pravim prijateljima... ovde samo mislila na one čudne. 

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čudni prijatelji
19.4.2009 0:11:02   
afrodita
Ima cudnih ali cudom i vratim.user posted image
Jel ja spadam onda u te cudneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čudni prijatelji
19.4.2009 8:15:01   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čudni prijatelji
19.4.2009 13:07:02   
Lu
Ma neki ljudi jednostavno podcjenjuju druge misleći da će time istaći svoje kvalitete,kojih ustvari i nemaju jer da imaju ne bi im trebalo da nekoga ocrnjuju ili podcjenjuju.
To ustvari ne mogu biti nikakvi prijatelji,oni su s vama dobri cijelo vrijeme tj.glume i čekaju pravi trenutak da vam spuste neku podlost i to rade u nedostatku dobih argumenata u nekom razgovoru ili raspravi.
Takve sam se osobe nedavno riješila bez problema i sad se kao čudi zašto ja s njom ne razgovaram,koje licemjerjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čudni prijatelji
19.4.2009 19:27:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Ma neki ljudi jednostavno podcjenjuju druge misleći da će time istaći svoje kvalitete,kojih ustvari i nemaju jer da imaju ne bi im trebalo da nekoga ocrnjuju ili podcjenjuju.



Slažem se... ali eto, kažeš da si i ti imala takvog nekog u životu... i verovatno si mislila da ti je prijatelj - makar jedno vreme si mislila da ti je prijatelj...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čudni prijatelji
19.4.2009 22:18:19   
Verus
Jbt te Lu, ti si rec za rec opisala moju situaciju, ali bas SVAKA rec!  Ja sam u petak okoncala takvo jedno "prijatejlstvo" posle 10 godina...ne bih rekla prijateljstvo, vise ona zove kad joj nesto treba, a ja sluga.  Jbg takva sam, tu sam za prijatelje, zao mi sto sam tolko vremen bacila na nekog ko to nije zasluzio. A juce, posle mog ignorisanja sve vreme na rostilju nakom smo se zatekle zajedno, dodje i zagrli me!  Ajme Boze dragi!
IZVORNA PORUKA: lu

Ma neki ljudi jednostavno podcjenjuju druge misleći da će time istaći svoje kvalitete,kojih ustvari i nemaju jer da imaju ne bi im trebalo da nekoga ocrnjuju ili podcjenjuju.
To ustvari ne mogu biti nikakvi prijatelji,oni su s vama dobri cijelo vrijeme tj.glume i čekaju pravi trenutak da vam spuste neku podlost i to rade u nedostatku dobih argumenata u nekom razgovoru ili raspravi.
Takve sam se osobe nedavno riješila bez problema i sad se kao čudi zašto ja s njom ne razgovaram,koje licemjerjeuser posted image


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čudni prijatelji
19.4.2009 22:44:55   
oliveradj
Izgleda da smo se sve nasle u ovoj temi. Ja sam imala nekoliko takvih prijateljica i naravno prestala sam da se druzim s njima, ali sam im to pokazala kako su nepozeljne. Dve su se tome najmanje nadale kad su skontale bilo im je krivo to sam primetila, a ja sam likovala. Jedna je sada spala da seta kera i jedini joj je prijatelj i niko vise onda mozete zamisliti kakva je osoba. Ali je jako cudno sto ne moze sebe da skonta. Ludaca zivi samo da cuje za tudju nesrecu i samo da se nekome drugome desi zlo. Ne konta kako joj se to vraca. 

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čudni prijatelji
19.4.2009 23:10:21   
Dora
Ja nemam tih problema. Jako teško se sprijateljim sa nekim, i uglavnom na samom početku se otkrije pravo lice. Ako ta osoba prođe celu proceduru, jako sam odan i dobar prijatelj koji stvarno zavoli. Čak mi ni loše osobine ne smetaju ako je dobar kao osoba. Prihvatim ga. Ali jedna od najgorih stvari je ponižavanje i omalovažavanje, i to još nikome nije uspelo da mi uradi. Isto tako, ja nikad nikoga ne bih tako tretirala. Ko mi se ne sviđa ignorišem ga, ko mi se sviđa volim ga. I nema mesta za druge stvari...

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čudni prijatelji
19.4.2009 23:17:28   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Dora

mi se ne sviđa ignorišem ga, ko mi se sviđa volim ga. I nema mesta za druge stvari...



Kao da sam ja napisala ovo user posted image




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čudni prijatelji
20.4.2009 9:16:48   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: lu

Ma neki ljudi jednostavno podcjenjuju druge misleći da će time istaći svoje kvalitete,kojih ustvari i nemaju jer da imaju ne bi im trebalo da nekoga ocrnjuju ili podcjenjuju.



Slažem se... ali eto, kažeš da si i ti imala takvog nekog u životu... i verovatno si mislila da ti je prijatelj - makar jedno vreme si mislila da ti je prijatelj...


Pa jesam mislila da možemo biti prijateljice,kontam zašto ne moj muž je s njenim oduvijek prijatelj najbolji a kad se on oženio nekako logično bi se trebala i ja s njom družiti,međutim ispostavilo se da je ona jedna iskompleksirana osoba koja uživa da nekog namagarči i da onda likuje...suzdržavala sam se neko vrijeme i mm kaže ma pusti vidiš da je glupa i stvarno svi ju čudno gledaju u društvu kad se tako ponaša ali meni to jednostavno ne teba da mi netko crpi moju energiju i oneraspoložava me pa zaštouser posted image
Adio draga...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čudni prijatelji
31.5.2009 13:21:24   
Dora
Imam problem.
Nedavno sam počela da se družim sa jednom devojkom, ali ne bez obaveza, povezivao nas je posao. Ona je neko vreme radila za nas. Od početka me je zivkala non stop, ljutila se kad neću da joj se javim, a kad je zovnem, ona je za minut kod mene. Osećala sam se kao da imam obavezu prema njoj, to nije bilo druženje. često je dolazila da spava kod nas i to nepozvana, pa sam to rešila. Onda se preselila u Novi Sad (inače, živela je u Zr). Draga mi je ali uopšte nije moj tip, skroz smo različite, po svemu. I dalje me stalno zove, a kad joj se ne javim ona zove mm da pita šta je sa mnom.
Kako joj dati do znanja da se napadno ponaša? S njom sam razgovarala o tome ali ona misli da se šalimuser posted image


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čudni prijatelji
31.5.2009 13:26:51   
Lu
IZVORNA PORUKA: Dora

Kako joj dati do znanja da se napadno ponaša? S njom sam razgovarala o tome ali ona misli da se šalimuser posted image



Jao ne mogu da vjerujem,pa jel ima na neke druge prijateljeuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čudni prijatelji
31.5.2009 13:27:32   
Dora
Ima, što je najgoreuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čudni prijatelji
31.5.2009 13:28:36   
Dora
Par puta mi je dovodila i svoje drugarice ali sam joj to zabranila, rekla sam joj da me nerviraju i da ne želim da ih vidim!user posted image baš sam odvratna, jel da?

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čudni prijatelji
31.5.2009 13:32:28   
Lu
IZVORNA PORUKA: Dora

Par puta mi je dovodila i svoje drugarice ali sam joj to zabranila, rekla sam joj da me nerviraju i da ne želim da ih vidim!user posted image baš sam odvratna, jel da?

Ni to nije pomoglouser posted image
Jao pa ona nema ni stida ni srama,ništa...nastavi agresivnije,nemam vremena za druženje,moram neko vrijeme biti sama...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čudni prijatelji
31.5.2009 13:35:19   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Dora

Par puta mi je dovodila i svoje drugarice ali sam joj to zabranila, rekla sam joj da me nerviraju i da ne želim da ih vidim!user posted image baš sam odvratna, jel da?


Da, baš si grozna user posted image


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čudni prijatelji
31.5.2009 13:38:02   
Dora
Žao mi je, dobra je i imala je teško detinjstvo. baš se vezala za mene i moje klince...Vidi se da nas voli. Ponekad mi prija da "izblejimo" ali ponekad...Ma, ne mogu. draga mi je.
...Nema veze, nema mi pomoći...user posted image user posted image user posted image
Samo sam htela da podelim sa vama kakvu drugaricu imam!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čudni prijatelji
31.5.2009 13:38:09   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Dora

Imam problem.
Nedavno sam počela da se družim sa jednom devojkom, ali ne bez obaveza, povezivao nas je posao. Ona je neko vreme radila za nas. Od početka me je zivkala non stop, ljutila se kad neću da joj se javim, a kad je zovnem, ona je za minut kod mene. Osećala sam se kao da imam obavezu prema njoj, to nije bilo druženje. često je dolazila da spava kod nas i to nepozvana, pa sam to rešila. Onda se preselila u Novi Sad (inače, živela je u Zr). Draga mi je ali uopšte nije moj tip, skroz smo različite, po svemu. I dalje me stalno zove, a kad joj se ne javim ona zove mm da pita šta je sa mnom.
Kako joj dati do znanja da se napadno ponaša? S njom sam razgovarala o tome ali ona misli da se šalimuser posted image




Nikad se ne zna, ali možda je psihični bolesnik? user posted image

< Poruku je uredio ljubičica -- 31.5.2009 13:39:16 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Čudni prijatelji
31.5.2009 13:42:01   
Dora
user posted image
ma nije...
ne znate vi šta je psihički bolesnik drugaricauser posted image jedna je išla sa mnom u srednju. E, o njoj kad bih vam pričalauser posted image user posted image user posted image ali drugi put. duga je to priča. Ova cura je ok kad se izuzme napadnost!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here