|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pampers poklanja porodicama iz Bosne
3.6.2009 9:44:41   
guppy RR

Drage moje mamike koje te iz BiH i imate bebu mlađu od 6 meseci!!
Skoknite na naš bratski RR portal http://www.ringeraja.ba/pampers

Ispunite formular i ako ste u prvih 1000 porodica koje to urade, dobićete besplatni Pampers paket.

ljubac, guppy

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pampers poklanja porodicama iz Bosne
3.6.2009 9:46:59   
bebać
Guupy mahala sam ti sa rr.ba a ti si već otišlauser posted image kako je lijepo vidjeti svog zemljaka u tudjiniuser posted image user posted image user posted image

Ja sam prijavila tamo bebicu od prijateljice,što se skoro porodila(ima 3 mjeseca)da ih malo obradujem,doduše i treba imauser posted image

Guppy znaš li koji je sastav paketića???


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pampers poklanja porodicama iz Bosne
3.6.2009 9:49:01   
guppy RR
hahahahahaa nisam videla da si mahala... a kako si me nasmejala sa

kako je lijepo vidjeti svog zemljaka u tudjini


hahahahahahahahha
ne znam sastav paketića, Pampers nam pravi iznenađenje.
Ako imaš još neku prijateljicu tako, šalji joj mail da se prijavi... šteta da ne dobije kad je tako jednostavno!!!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pampers poklanja porodicama iz Bosne
3.6.2009 9:52:25   
bebać
Nemam miko,sad da ne izmišljamuser posted image user posted image user posted image treba nekad biti i skromanuser posted image Ja sam pokupila te nagrade gdje se mogla,pa vlažne maramice vlažne maramiceuser posted image user posted image user posted image nadjem sebi zanimacije,a onda se zeznem pa mi to udje u krv i ne mogu se prisabrat posleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pampers poklanja porodicama iz Bosne
3.6.2009 9:53:33   
Anoniman
e ebem mu misha nemam koga prijaviti ...kad se ona Eugenija jos nije porodila user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pampers poklanja porodicama iz Bosne
3.6.2009 9:56:43   
Lu
Mene su izgleda izbrisali sa rr bauser posted image
Nevaži mi ni lozinka ni e-adresa,nisam se tamo ni javljala odkad sam ovdje valjdauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pampers poklanja porodicama iz Bosne
3.6.2009 9:58:24   
guppy RR
lu, raspitaću se 

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pampers poklanja porodicama iz Bosne
3.6.2009 10:03:03   
Lu
Hvala guppy,uspjela sam poslati  zahtjev za novu lozinku pa čekam..

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pampers poklanja porodicama iz Bosne
3.6.2009 10:05:17   
bebać
LU pa tebe tamo nema,nisam te sretalauser posted image user posted image user posted image nekad nidjem na tvoj stari post i odmah doletim ovamo u (domovinu)da vidim jesil on-line...neka me sjeta i radost u isto vrijeme prodjuuser posted image user posted image user posted image

A sinoć kad sam 'usrela' Gupiku tamo,baš sam se obradovalauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pampers poklanja porodicama iz Bosne
3.6.2009 10:08:51   
Lu
Ma gdje ima bolje ...user posted image user posted image user posted image
Evo još uvijek čekam lozinku,mogu podijeliti 10 000 paketa user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here