|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   H&M
24.12.2008 23:19:44   
Anoniman
Prošle nedelje sam načula da se otvara H&M u Beogradu. Danas sam dobila potvrdu da jeste otvoren. Jedva čekam da čujem prve utiske i cene. Zanima me dal je povoljno kao u inostranstvu, i zanima me kakav je izbor robe??? Molim, ko prvi ode - nek napiše!
HVALA!

< Poruku je uredio Jeca RR -- 19.4.2010 13:53:12 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: H&M u Beogradu!
25.12.2008 9:36:13   
guppy RR
Jao... ne znam ništa o HM u Beogradu, ali obožavam tu prodavnicu jer imaju i lepa odela velikih brojeva. Svaka im čast!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: H&M u Beogradu!
25.12.2008 9:57:01   
Jeca*
Jeste otvorena. Na minut od firme gde radimo muž i ja user posted image  Samo mi je čudno to što je taj lokal mali, relativno, pa me baš zanima šta od robe imaju. Prvom prilikom obilazim i javljam, mada verujem da će moj muž obići pre mene....pa ću vam onda preneti prvo njegove utiske user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: H&M u Beogradu!
28.1.2009 10:54:46   
Anoniman
Iz teme Veličina bebine garderobice u porodilištu, copy - paste:

Jele: Inače, jako mi se sviđaju H&M-ove stvari za bebe, a iznad svega su super povoljne, međutim ne znam gde ja da ih nađem u Novom Sadu, mislim da ih nema ovde. Znam da je trebalo da se otvori H&M u Bg-u, ali ne znam kakav im je izbor tamo i da li uopšte imaju Baby program. Ako neko zna neke detalje o tome, bilo bi lepo da napiše.

Sonja999s: nisam bila u Bg u HM-u ali sam cula da nema nista specijalno ni za odrasle a ni za decu. jako je mali izbor a roba je katastrofa! u Novom Sadu nema HM. ne znam da li ga ima u Madjarskoj ali ja kupujem u Sloveniji.

Tasha: Ima u Budimpešti nekoliko H&M prodavnica, oooooooogromnih. user posted image   

Jele: Ima u Mađarskoj H&M-ovih radnji, ali mi treba viza da odem u šoping user posted image . Koliko sam čitala, početkom 2009. bi trebalo da se otvori H&M u Zagrebu. Baš sam tražila te inf. na netu, ali nema još ništa konkretno povodom toga.

Evo sada možete da nastavite u ovoj temi o H&M... da nam bude pregledan forum... da i ostali nađu vaša mišljenja i znanja...




(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: H&M u Beogradu!
28.1.2009 11:08:08   
Jele
Sad sam se setila da sam videla H&M-ove stvari za odrasle u Novom Sadu, na I spratu Spensa, bivši Levi's Store... Izbor je bio mali i prilično katastrofalan. U jednom delu radnje su stajale Exit-ove i H&M-ove stvari,  a u drugom Levi's-ove. Možda ako sve nagrnemo tamo i tražimo baby program oni ga i nabave user posted image .  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: H&M u Beogradu!
28.1.2009 11:12:07   
Anoniman
Ništa onda... danas u 17h okupljanje novosađanki "u kadi" i idemo u napad na Levi's... user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: H&M u Beogradu!
28.1.2009 12:50:03   
Anoniman
Džemper "ubica" povučen iz modnog lanca H&M

user posted image

Udruženje potrošača Slovenije upozorilo je roditelje da prestanu da svojoj deci kupuju ili oblače džemper iz švedskog modnog lanca H&M (Hennes & Mauritz) koji može prouzrokovati smrt, prenosi Javno.hr.

Udruženje je apelovalo na roditelje da džemper na kopčanje pod identifikacionim brojem 437260-6555 i 437261-6555 vrate u radnju i traže povraćaj novca ili zamenu proizvoda.
Džemper koji u radnjama H&M košta 14,90 evra povučen je iz prodaje zbog izrazitog ispadanja vlakana koja se zatim oblikuju u klupko kojim se dete može vrlo lako ugušiti. Slovenački mediji prenose da je džemper, koji se proizvodi u Kini, već izazvao jedan nesrećni slučaj, ali ne u Sloveniji.

Izvor: Blic.rs

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: H&M u Beogradu!
28.1.2009 12:55:08   
orhideja
Ja sam bila u njihovoj radnji u Nemačkoj prošle godine u rojtlingenu.Tamo imaju super stvari i radnja je na dva sprata.Cene su otprilike kao ovde u "Tera Novi".Baš super što će i ovde biti takva radnja.Nadam se samo da će biti i približno isti izbor kao i tamo.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: H&M u Beogradu!
26.2.2009 11:12:52   
Jeca*
Ja sam bila u radnji u Beogradu i moram priznati da mi se uopšte ne dopada. Ima malo garderobe (radnjica sama po sebi nije velika-na dva nivoa, s tim što su dole dečije stvari i stvari za kuću). To je Zekstra -oni uvoze i prodaju H&M. Ali sve mi je nekako krpasto i baš mi prvi utisak nije lep. Hajde da dam šansu da uvezu nobi kontigent garderobe za leto, pa ću vam javiti ako sam promenila mišljenje.

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: H&M u Beogradu!
26.2.2009 11:16:05   
Anoniman
Bezveze. user posted image  Uopšte mi nije jasno zašto ne uđu normalno na naše tržište, ja kontam da bi razvalili.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: H&M u Beogradu!
27.2.2009 12:28:38   
Anoniman
Nisam ni spomenula da sam sada kada sam bila u Pešti opet obukla dete za proleće/leto u H&M i u C&A za celih 100-150eur. Ali sve sam kupila: bodiće (dugi i kratki rukavi), majčice (dugi i kratki rukavi), trenerkice, prsluk, pantalonice, čarapice...

< Poruku je uredio Tasha RR -- 27.2.2009 12:29:16 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: H&M u Beogradu!
26.3.2010 0:26:32   
bojana87
meni je mama iz nemackog h&m  donela 3 trudnickih pantalona i jedne farmerice,ja sam prezadovoljna. Inace mene i brata od malih nogu oblaci tamo i stvarno su stvari peri deri.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: H&M u Beogradu!
26.3.2010 23:16:25   
choopa choops
Procitah neki dan da je Zekstra krenula u ozbiljan posao sa H&M-om, da nije vise tako non salantno kao do sad user posted image Pa ako je neko svracao do radnje da li moze malo da pojasni nama strancima user posted image sta sve ima (narocito me interesuje djecja robica user posted image ),stare kolekcije i probrane ili ipak nove,  kakve su cjene i sl?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: H&M u Beogradu!
26.3.2010 23:44:50   
Anoniman
Svracala ja pocetkom februara, s...e zivo! Za cene nisam sigurna, mada ponesto sto sam zapamtila je tada na snizenju bilo kao cene na sajtu, znaci i to je s...e...
Sto se izbora decje garderobice tice, to sam samo i gledala jer sam trazila neki poklon, nije bio ni jedan jedini komad onoga sto sam videla na netu, onih hello citty stvarcica i to, a duksic hiljadu i nesto dinara na snizenju 50%, a na netu puna cena 12 evra, znaci bez snizenja duplo skuplje user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: H&M u Beogradu!
26.3.2010 23:50:33   
choopa choops
Znala sam da je to sve samo sarena laza user posted image

A negdje sam citala da i vani nisu iste cjene on line i u trgovinama? Ko zna je li to istina? user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: H&M u Beogradu!
19.4.2010 13:39:34   
Jeca*

IZVORNA PORUKA: viking

Joj, ni ja. U H&M sam samo jednom kupila jednu traku za kosu, a u svom životu sam ušla bar u 50 različitih njihovih prodavnica u raznim zemljama sveta. A 100 puta mi se desilo na nekom vidim nešto što mi se svidja, i kad pitam gde si kupila, odgovor je u H&M... Jesam li ja luda? (ovo je retoričko pitanje, ne morate da odgovorite user posted image )

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

imate slicno i na sajtu H&M-a, ali ja ne volim njihovu garderobu, nesto mi je krpasta user posted image

KLIK





mm je sad bio u Italiji i kaze, usao sam u H&M i nista mi se nije dopalo da ti kupim, nesto mi sve krpasto user posted image a ja mu jos pokazala jednu tuniku na sajtu i on kaze, ma to uzivo nije tako lepo user posted image
ne znam...mozda je problem i u meni user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: H&M u Beogradu!
19.4.2010 13:51:50   
guppy RR
Nešto po mom ukusu.... ja volim H&M :)

user posted image

user posted image

Naterala me zločesta moderatorka Jeca da kopiram svoj post ovamo
Što je najgore, još slede batine uživo user posted image user posted image user posted image

čak ni administrator više nije što je nekad bio user posted image user posted image


(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: H&M
19.4.2010 13:52:40   
Jeca*
uzivo user posted image , a online user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 19.4.2010 13:53:28 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: H&M u Beogradu!
19.4.2010 13:53:24   
guppy RR
user posted image  user posted image   Lepo ti mene odvedi u HM, pa rešeno user posted image
Biću dobra user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: H&M u Beogradu!
7.9.2010 8:15:40   
Jeca*
Podižem temu pošto videh u temi "gde je šta povoljnije" da se piše o ovome...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: H&M u Beogradu!
14.11.2010 2:49:40   
isidora88
ima li sada sta u h&m na decijem odeljenju?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: H&M u Beogradu!
14.11.2010 11:46:31   
Anoniman
ja sam slusala mnogo o H&M pre nego sto se otvorio ovde i bas sam htela da vidim kako ce biti. moram da priznam da sam se mnogo razocarala. kad god da sam usla, nista pametno nisam nasla, pa sam prestala i da odlazim. naravno, ne znam za decije stvari, ali na odeljenju za odrasle mi se stvarno nista ne cini kvalitetno, pa cak ni simpaticno, a kamoli lepo.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: H&M u Beogradu!
14.11.2010 11:52:23   
Veca77
To sto mi mislimo da je to pravi H&M u Beogradu, to je cista zabluda!
To je radnja koja uzme par njihovih artikala i kaze "to je to". E pa nije to to. Zato i imaju jako los izbor asortimana!

Kada sam na fejsu pitala H&M kada planiraju da otvore radnju u Srbiji jer je traznja za H&Mom ovdei ogromna, odgovorili su mi da u buduce vreme nemaju planove da se prosiruju na nase trziste (bukvalno tim recima). Sta reci?! I ja sam razocarana! Znaci, treba da idemo u inostranstvo da vismo tamo kupovali! Bas vala......!!!

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: H&M u Beogradu!
14.11.2010 12:04:32   
Anoniman
pa, ne znam da li to vazi i za solun, jer ovde imaju dve velike prodavnice (nekoliko spratova) u centru grada user posted image

(odgovor članu Veca77)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: H&M u Beogradu!
14.11.2010 12:16:14   
Veca77
To je sigurno pravi H&M!

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here