|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada ste primetile da vam se spustio stomak
23.8.2011 19:46:16   
beboni
U 5 mesecu sam trudnoce...jutros kada sam ustala ucinilo mi se da mi je stomak nekako nizi...mislim da je to malo rano..ne mogu da se setim kada mi se spustio stomak u prvoj trudnoci.
Kada ste vi primetile da vam se spustio stomak.user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kada ste primetile da vam se spustio stomak
8.9.2011 23:32:02   
ikacc
Ja sam 8.mesecu i mislim da se polako spusta, a citala sam da se moze proveriti tako sto stavite 4 prsta ispod grudi,ako ne dodirujete stomak, znaci da se spustio ...user posted image

(odgovor članu beboni)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kada ste primetile da vam se spustio stomak
29.10.2015 3:17:00   
dijana1*
Ceo dan sam u tripu da mi se spustio stomak. Nije mi vise visoko da je skroz ispod grudi. I mm kaze da mu se cini da se malo spustio. Aja imam osecaj kao da mi je medju nogama. Plus beba je mirnija, nema vise onako cestih i jakih udaraca. Da li da se brinem? Kada se vama spustio stomak?
U svakom slucaju sutra cu se konsultovati sa dr.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kada ste primetile da vam se spustio stomak
29.10.2015 8:13:30   
isidora88
Dijo stomak moze da se spusti i nekoliko nedelja pre porodjaja, moj se u 8.mesecu bas spustio (mogla sam ceo dlan da stavim ispod grudi) pa sam presla termin. Mislim da nemas razloga za briguuser posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kada ste primetile da vam se spustio stomak
29.10.2015 13:25:18   
Kata90
Ja sam opet celo vreme nosila visoko,i nije mi se spustio....to sve zavisi kod koga kako.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here