|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   green expresso
16.8.2009 22:25:20   
vodolija 82
da li je neko mozda koristo ove kapsule,ja bih da probam ali bojim se da ne skodi cemu???Sta mislite o ovoj zelenoj kafi?

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: green expresso
16.8.2009 22:26:27   
sneza24
A za sta su te kapsule?

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: green expresso
17.8.2009 0:31:08   
vodolija 82
za mrsanje.

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: green expresso
17.8.2009 13:18:27   
sonja999s
ja pijem te kapsule, 3 dan je danas

pre toga sam pila zelenu kafu ali u kesicama
za 14dana  - 2kg manje s tim sto me je uhvatio nezgodan period - pms pa sam jela bukvalno sve sto mi se naslo na putu



(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: green expresso
17.8.2009 13:22:20   
Rivana

IZVORNA PORUKA: sonja999s

ja pijem te kapsule, 3 dan je danas

pre toga sam pila zelenu kafu ali u kesicama
za 14dana - 2kg manje s tim sto me je uhvatio nezgodan period - pms pa sam jela bukvalno sve sto mi se naslo na putu




A kakva je ta zelena kafa ja sam cula, da je dobra i za probavu?

(odgovor članu sonja999s)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: green expresso
17.8.2009 14:45:30   
vodolija 82
Sonja javi nam za 15-ak dana ima li rezultatauser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: green expresso
27.9.2009 22:25:22   
Suncicabg
Da li trudilice smeju da piju zelenu kafu? user posted image Cula sam da je efikasna, ali...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: green expresso
16.10.2009 11:15:30   
mamanp
Citam juce u novinama o Ivani iz Negativa. Zena pila zelenu kafu i smrsala...
Vidim Sonja je to pila...kakva su iskustva???

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: green expresso
16.10.2009 11:29:31   
vodolija 82
ja juce prva popila vidjecemo kakvi ce biti rezultatiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: green expresso
16.10.2009 11:48:07   
mamanp
Jesi li pila kafu ili kapsule?

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: green expresso
16.10.2009 11:53:21   
alexis77
Ja sam je pila, celu kutiju i poremetio mi se ciklus, tačnije-produžio se (ionako je dug)!
To mi se isto desilo sa herba-fast kapsulama, sve sam to batalila...
Sada pazim da se zdravo hranim i to je to! Ciklus mi se ustalio, a to mi je najvažnije sada!
Moja koleginica je isto imala problem sa ciklusom za vreme terapije herba-fastom!
Ne znam da li ima veze, ali neću da rizikujem!
Btw-uz tablete sam skinula 2 kg za jedan mesec!
Uz čaj-možda 1kg!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: green expresso
16.10.2009 11:55:11   
alexis77
Hoću reći:
uz tablete herba fast-2kg,
uz zelenu kafu-1kg!

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: green expresso
16.10.2009 11:56:06   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: mamanp

Jesi li pila kafu ili kapsule?


ja sam uzela kapsule zelene kafe,pa da vidimo....

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: green expresso
16.10.2009 11:59:19   
alexis77
Ciklus mi je bio na 40 dana, a za vreme ispijanja zelene kafe produzio se na 60 dana!
Moja Dr kaze da to moze da ima veze, inace na kontrolnom pregledu moj ginekolog mi je rekao da je sve ostalo ok! U tom periodu nisam radila na bebici!

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: green expresso
16.10.2009 12:01:37   
vodolija 82
ja trebam dobiti 20,mada meni je svakako poremecen od hormoskih terapija koje sam primala za vto,tako da iako bude kasnilo,necu zati od cega je,jer bas sarauser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu alexis77)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: green expresso
16.10.2009 12:06:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Da li trudilice smeju da piju zelenu kafu? user posted image Cula sam da je efikasna, ali...


Pitajte nekog lekara molim vas...trudilice! Verovatno ne moze da skodi ali otkud znam...imunitet i to...

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: green expresso
16.10.2009 12:07:51   
vodolija 82
ma ja ni jednoj trudnici ne bi preporucila da pije,mozda i nema nikakve veze,ali ipak...user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: green expresso
16.10.2009 13:27:24   
mamanp
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Da li trudilice smeju da piju zelenu kafu? user posted image Cula sam da je efikasna, ali...


Pitajte nekog lekara molim vas...trudilice! Verovatno ne moze da skodi ali otkud znam...imunitet i to...


Dojilje znam da ne smeju, a za trudilice ne znam.

< Poruku je uredio mamanp -- 16.10.2009 13:28:05 >


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: green expresso
13.11.2009 1:01:31   
dr boba
Ja sam pocela da je pijem, dva dana, da bi saznala od mame da su nekada zene pile zelenu kafu da bi izazvale pobacaj!!!??? Odustala sam, obzirom da sam trudilica.Zato, oprez!!!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: green expresso
7.12.2009 14:30:04   
Jeca*
Posto skinuh one silne kilograme (hvalila se vec po forumu user posted image ) ostala sam na kilazi na kojoj sam i nikako da skinem jos 5 da bih bila savrseno zadovoljna user posted image  mislila sam malo da pauziram sa dijetama i vec pominjanim tabletama zelenog caja, jer vec 2meseca stagniram na istoj kilazi. STo je dobro, jer od 35kg nisam vratila nijedan, pupupu, ali ja hocu jos malo user posted image  (a na prolece cu, nadam se, ukljuciti i neki sportic, sad nemam vremena nikako user posted image )
u to ime, kupih zelenu kafu u kesicama, pa javljam rezultate vremenom, posto sam danas tek popila prvu. Iz mog okruzenja su jako dobri rez...stvarno vidno smrsale neke osobe. Pa videcemo deluje li i kod mene user posted image

evo nesto sto sam skinula sa neta:

Zelena kafa pomaže smanjenju apsorpcije šećera iz hrane i na taj način smanjuje količinu kalorija koje ulaze u telo. Prema istraživanju objavljenom u časopisu „Journal of International Medical Research” dokazano je da konzumiranje jedne šoljice ove kafe na dan za osam nedelja smanjuje telesnu težinu za 10 %, povećava mišićnu masu za 8% u odnosu na masno tkivo, smanjujete telesni indeks mase tjela za 8% i sve to bez ikave promene uobičajenog režima ishrane.
kako to zaista funkcioniše? Sastojci u zelenoj kafi sprečavaju apsorpciju glukoze u crevima i tako regulišu metabolizam. Inače, zelena kafa je poznata i po tome kao odlično oružje u borbi protiv starenja zbog antioksidanata koji sprečavaju nastanak slobodnih radikala, supstance koje uzrokuju oštečenje ćelija i nastanak bolesti.


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu dr boba)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: green expresso
13.12.2009 22:52:26   
Jeca*
Poruka gini (pomenusmo ovo u temu Turbo Slank)
Zelena kafa koju ja pijem je ona u kesicama, ima ih 14 u kutiji, znaci za 14 dana i kosta oko 2000,00. Za nju znam da je dobra i da je zaista dala rezultate mnogima koje poznajem.
Pogledaj na sajtu Strong nature vise informacija o tome

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: green expresso
13.12.2009 23:20:35   
gina
Hvala Jeco user posted image user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: green expresso
18.12.2009 12:17:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

Sonja javi nam za 15-ak dana ima li rezultatauser posted image


obavezno draga, i mene baš zanima ima li efekat     user posted image

(evo dok kuckam mm me pita "Ljubavi hoćemo mi nešto da jedemo?"user posted image )   user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: green expresso
18.12.2009 12:18:57   
Anoniman
  žene, kakav je ukus te zelene kafe?user posted image

(odgovor članu gina)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: green expresso
18.12.2009 12:40:35   
Jeca*
kao nes iz kesice. sad ne znam da li vise kao 2u1 ili 3u 1 jer ja to nikad ne pijem, ali recimo tako nekako. Prijatnog je ukusa.
a meni zasad i vrlo deluje. Apetit maltene i nemam, smrsala sam koji kg, bas se vidi. Jedino sto mi se malo usporio metabolizam tj opet redje idem u toalet, ali ja mislim da je to zato sto maltene nista ne jedem user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here