|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kupus dijeta
6.2.2009 8:59:09   
Anoniman
Kupus dijeta Kupus dijeta je sedmodnevna dijeta ali se može i produžavati. Pobornici ove dijete tvrde da ako se pridržavaš dijete, očistit ćes svoje tjelo od nečistoća, i osjećat ćes se bolje nego prije.
Poslije samo sedam dana, ne samo što ćeš izgubiti kilažu, već ćes biti i pun energije. Ova dijeta brzo sagorijeva masnoću i tajna je u tome da će više da sagori kalorija, nego što će biti unešeno.Ova dijeta strogo zabranjuje alkohol! Moraš prestati sa dijetom najmanje 24 sata prije nego počnes da piješ alkoholna pića. Skuvati juhu od: 5 velikih glavica luka2 zelene paprike1 ili 2 konzerve cijelog paradajza1 svezanj celera1 velika glavica kupusa1 pakovanje smjese za juhu koja sadrži leće, žito, ječam i suvi grašak Posoliti, pobiberiti, staviti peršun, a po želji mogu i ljute paprike. Zaliti vodom da pokrije i kuhati dok povrće ne smekša. Ova juha se može jesti kad god osjećas glad i koliko god hoćeš. Neki tvrde da što više jedeš, više ćeš da smršaš. Uz ovu juhu možes još da jedeš sljedeće: PRVI DAN
Sve vrste voća osim banana. Lubenice i dinje imaju manje kalorija od ostalog voća. Jedi samo juhu i voće. Za piće može nezaslađen čaj, nezaslađenu crnu kava, voda. DRUGI DAN
Svo povrće. Jedi koliko hoćeš da nisi gladan. Pokušaj da jedeš lisnato povrće, a izbjegavaj grašak, kukuruz... Za večeru možeš pojesti jedna veliki pečenim krumpir na maslacu. NE JEDI VOĆE. Ne zaboravi da jedeš i juhu najmanje jednom. TREĆI DAN
Jedi juhu, voće, povrće koliko hoćes. Nemoj da jedeš krumpir kao jučer. Ako ste se pridržavali uputa, trebalo da ste zgubili 2-3 kilograma. ČETVRTI DAN
Pojedi do 3 banane u toku dana, juhu, i pij nemasno mlijeko koliko hoces. Banane imaju puno kalorija i ugljikohidrata, a takodje i mlijeko, i ovaj dan tvoje tijelo će trebati kalorije i ugljikohidrate. NEZABORAVI DA JEDES JUHU. PETI DAN
Govedina i paradajz. Možes da pojedeš 300-600 grama govedine i da pojedeš do 6 komada paradajza. Pokušaj da piješ 6-8 caša vode da ispereš mokraćnu kiselinu iz tijela. Ponovo napominjemo da ne zaboraviš jesti juhu bar jednom dnevno. ŠESTI DAN
Govedina i povrće. Mozes da jedeš koliko hoceš govedine i povrća. Juha kao i svaki dan. SEDMI DAN
Smeđu rižu i povrće. Pij nezaslađen voćni sok. Možes da jedeš koliko hoćes riže i povrća. Obavezno jedi i juhu. Na kraju sedmog dana, ako si se pridržavao uputa izgubit ćes 4-7 kilograma. Ako si izgubio više od 7 kilograma, pauziraj sa dijetom dva dana prije nego počnes ispočetka. Pošto svako ima drugačiji probavni sistem, ova dijeta neće imati na svakoga isti efekat. Poslije trećeg dana vidjet ces da imas više energije. STROGO ZABRANJENO: Kruh, alkohol, pića na bazi uglikohidrata (uključivo sa dijetalnim sokovima) UZIMAJ: vodu, nezasladjene čajeva, crnu kavu, nezaslađene voćnih sokove i nemasno mljeka. Tvrdi se da lijekovi neće štetno djelovati u toku ove dijete.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kupus dijeta
6.2.2009 9:07:56   
Anoniman
Anegdota:
Skuvala meni baka to (pre trudnoće je bilo), i ja jedem čorbu, jede ona mene, međutim shvatim u neko doba, da ima nešto sitno u čorbi što se meni ne sviđa. Bilo je leto, pa pošto sam pljuvala to sitno, najlakše mi je bilo da sedim na terasi. I tako sam ja pljuckala to danima, dok me baka jednom nije pitala šta pljuckam... kada sam joj rekla, ona je bila u fazonu BUDALO, PA TO JE NAJBITNIJE! OSLOBAĐA VODU I RAZGRAĐUJE MASNE NASLAGE. Naravučenije: ne pljujte ništa iz supe! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kupus dijeta
6.2.2009 9:14:14   
NadaR
Bas cu da pokusam... Samo rovim po frizideru u zadnje vrijeme!user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kupus dijeta
6.2.2009 13:07:56   
Jeca*
Ja najviše volim onu UN dijetu, od 4 dana. Svaki put sam uspevala baš lepo da smršam. Čekam da prestanem da dojim bebu i odmah se bacam na nju user posted image  Svima oko mene je delovala!!!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kupus dijeta
6.2.2009 13:09:11   
Anoniman
pozdrav jeco meni brate ona nesto podugacka... valja 3 mjeseca kuburiti

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kupus dijeta
6.2.2009 13:10:49   
Jeca*
Ja je nikada nisam držala toliko dugo. Obično sam uspevala da smršam posle mesec i po

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kupus dijeta
6.2.2009 13:13:58   
Anoniman
meni ovu dijetu rodica preporucila

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kupus dijeta
6.2.2009 13:17:56   
Anoniman
Molim da se postavi UN dijeta, ja nemam pojma o čemu pričate... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kupus dijeta
6.2.2009 19:15:56   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Tasha

Anegdota:
Skuvala meni baka to (pre trudnoće je bilo), i ja jedem čorbu, jede ona mene, međutim shvatim u neko doba, da ima nešto sitno u čorbi što se meni ne sviđa. Bilo je leto, pa pošto sam pljuvala to sitno, najlakše mi je bilo da sedim na terasi. I tako sam ja pljuckala to danima, dok me baka jednom nije pitala šta pljuckam... kada sam joj rekla, ona je bila u fazonu BUDALO, PA TO JE NAJBITNIJE! OSLOBAĐA VODU I RAZGRAĐUJE MASNE NASLAGE. Naravučenije: ne pljujte ništa iz supe! user posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kupus dijeta
9.2.2009 8:58:16   
Anoniman
ja od subote na ovoj dijeti ... do kad cu izdrzati ne znam ... al corba je gadna do bola user posted image

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kupus dijeta
9.2.2009 9:02:31   
stella
Imam i ja jednu dijetu u kojoj sedmicno mrsas do 5kg,al se bas moras svega pridrzavati.Kad budem imala vise vremena napisacu je.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kupus dijeta
9.2.2009 9:04:29   
Anoniman
de ziva bila al ako znas da je neko smrsao od nje

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kupus dijeta
9.2.2009 9:07:16   
Anoniman
Čorba je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kupus dijeta
9.2.2009 9:13:19   
stella
Jesam ja,prije par godina,sada nemogu jer jos uvijek dojim malenu,al cim prestanem bacam se na dijetu.

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kupus dijeta
23.4.2009 16:03:36   
hera
Stella o kakvoj dijeti pricas? Pomozi debeloj drugarici sa RR tj.meni.

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kupus dijeta
27.4.2009 19:56:39   
ljubičica
Ja sam sad na toj UN dijeti oč 4 dana i za 15 dana sam oslabila 15 kg. Ali, kad je bio dan voća ja pametna ponela samo 2 jabuke na posao, kao ješću kad dođem kući oko pola 5, jela sam ALI PLJESKAVICU!!!!!
A, onda sam jela tako par dana svašta dok nisam vratila 2 kg i iznervirala se što jedem sve i svašta i evo opet sam na dijeti i za 4 dana sam skinula 1 kg. Polako, ali sigurno...
Još se ja i ne pridržavam baš striktno, pijem kafu sa šećerom i mlekom i i dalje se skidaju kg user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu hera)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kupus dijeta
27.4.2009 21:21:33   
Mai
Ja sam bila na kupus dijeti pre 10-tak godina i corba je bila BLJAK, ali ja sam smislila i dodala malo paradajz soka i to ljutog pa mi je postala fenomenalna. Dobro nije bas toliko bila dobra, ali sam mogla da se naviknem. I pridrzavala sam se tri meseca i smrsala 10 kilograma, ali sto je najvaznije kad sam prestala da jedem corbu, nastavila sam da vodim racuna sta jedem i kilogrami se nisu vratili vec su i dalje nestajali.

Nijedna druga dijeta mi nije pomagala a i jako su me druge nervirale jer mnogo obavezuju.

Sad vec dugo vremena ne mogu da se nakanem da pocnem ponovo sa dijetom, ali kad se setim kako je delovala pozelim da je ponovo isprobam. I sad bi mi prijalo 10 kg manje.


< Poruku je uredio Tasha RR -- 20.6.2009 20:50:51 >

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kupus dijeta
6.4.2010 17:46:51   
Anoniman
Ja sam danas otpocela ovu dijetu i corba je fenomenalna user posted image ...ne salim se,bas mi se svidja user posted image !Jesam li ja jedina kojoj se svidja user posted image ?

(odgovor članu Mai)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kupus dijeta
6.4.2010 18:17:53   
lanajelena
ova djeta je odlicna...samo posle 2,3 dana ja nemogu vise da vidim kupus...zato kad sam je pravila sve ubacim u blender bar da ga nevidim

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kupus dijeta
6.4.2010 19:16:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lanajelena

ova djeta je odlicna...samo posle 2,3 dana ja nemogu vise da vidim kupus...zato kad sam je pravila sve ubacim u blender bar da ga nevidim
Meni nije ruzno uopste a inace obozavam kupus i mogu da ga jedem svaki dan,sto mi je plus u ovoj dijeti user posted image .Samo se nadam da ce rezultati biti dobri user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kupus dijeta
6.4.2010 20:03:03   
cipiripi
sve je to shok za organizam...
moja sveki je to drzala, pa je posle dve godine zbog poremecaja hormona od dijeta operisala hockin na stitnoj...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kupus dijeta
6.4.2010 20:18:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

sve je to shok za organizam...
moja sveki je to drzala, pa je posle dve godine zbog poremecaja hormona od dijeta operisala hockin na stitnoj...

Aaaaaaaaaaaaaaaaa,ja nisam nikada drzala dijete...necu ni ovu dugo,ali makar da se pokrenem po tom pitanju...ja inace slabo jedem,imam jedan obrok dnevno,tako da ne znam kako bih korigovala ishranu user posted image I onda ovo vidim kao neko resenje...nikada nisam imala problem sa kilazom tako da mi je sadasnja situacija uzasna user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kupus dijeta
6.4.2010 20:23:01   
cipiripi
izbaci bela zla: so, secer, brasno, mast... i uspeces... user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kupus dijeta
6.4.2010 20:24:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

izbaci bela zla: so, secer, brasno, mast... i uspeces... user posted image
Hranu ne solim jos od trudnoce,secere slabo unosim,mast...hm,nikako,maslinovo je u upotrebi,a brasno onako,kroz hleb,1-2 parceta dnevno user posted image

< Poruku je uredio Jos malo pa mamica -- 6.4.2010 20:25:09 >

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kupus dijeta
6.4.2010 20:26:26   
cipiripi
a testa i kolaci? gazirano i gusti sokovi?

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here