|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupus dijeta
15.11.2013 11:37:55   
Misha i Ljisha
dijeta sta je to? maze se na hleb? user posted image


ma ta sonoma dijeta mi izgleda super ali je bas skupa. Brate mili treba imati novaca za nju. Ali bih sve to jela u slastuser posted image

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kupus dijeta
15.11.2013 11:42:51   
mama micki
Ej nije skupa, ne moraš jesti škampe i losos svaki dan. Ja evo nisam ni jednom. Ja jedem piletinu junetinu, svinjetinu, ribu, pečurke... juče sam pravila gulaš. Ne jedem ni ja ono što tamo piše, nemam toliko para. Za doručak jedem jaja, pečenicu, pileća prsa uz integralni tost ili hleb, za večeru tako nešto slično a za ručak svašta bućkam. Smeš čak i prebranac na maslinovom ulju, ima mnogo toga.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kupus dijeta
15.11.2013 11:43:24   
vikiveki
Pa to i nije tako loša dijetauser posted image belo brašno je u suštini ono što nas najviše goji

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kupus dijeta
15.11.2013 11:45:48   
mama micki
Ma brašna i belog hleba sam se nekako i odrekla ali kad vidim čokoladu počnem da kriziram...ali dijeta u suštini nije teška

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kupus dijeta
15.11.2013 12:10:04   
World
To je zavaravanje da mozes skinuti par kg za 2-3 dana, tu samo izgubis vodu.. Ja ne volim te brzinske dijete, u sustini ne volim nikakve dijete zato sto nemaju dugorocni efekat, a neke mogu biti i jako stetne po organizam. Najbolje je ako se moze biti disciplinovan pa promijeniti nacin ishrane na duze vrijeme, a da vam to prija umjesto da se mucite. U svakom slucaju sta god se jelo, definitivno su brasna i seceri namirnice koje ne treba uopste konzumirati.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kupus dijeta
15.11.2013 13:41:42   
mama micki
World slažem se, prvo se gubi voda. Ali kada prođe ovih deset dana, gubi se mesečno najviše 3 kg. Nije poenta u tome da se kilogrami brzo izgube već da se organizam navikne na zdrav način ishrane. Ja ne gladujem, nesmem, dojim bebu, jedem sve osim belog brašna, grickalica i slatkša. Super je zaista. Veliki pozdrav za Banja Lukuuser posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kupus dijeta
15.11.2013 17:33:04   
World
Podrzavam nejedenje navedenog. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kupus dijeta
10.2.2016 8:28:41   
Trcosava
Malo da oživim temu user posted image

Nađoh svoj posto od pre verovatno 2 godine. Promenila sam se. Mislim i dalje ne jedem meso, ali sa ostalim sam se nekako pomirila.
Prvi dan mi bio kritičan, drugi sam ok izgurala. ALI!!!!
Juče je ovde bio pust (karneval kojim teraju zimu) i glavno jelo, odnosno poslastica su krofne. Pojela sam jednu. Da je baka nije kupila i naterala me da odnesem ni manje ni više nego 3 gore, ne bi ni pojela!!!

Ali tu mojoj brljavosti nije bio kraj. Pošto deca idu od kuće do kuće i daju im se slatkiši, morala sam da kupim i one milka keksiće i somica i to pojela!!!

Danas mi je 3. dan. Za jedan dan je otišlo 700 gr (pa nek je i samo voda, to znači da ću splasnuti i izbaciti vodu koja se nagomilava negde). Danas voće i povrće.
Za doručak ću čorbu, kasnije za užinu jednu jabuku, pa ručak čorba. Za popodnevnu užinu jednu kelerabu. Većera će verovatno biti šargarepa.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kupus dijeta
17.4.2018 14:35:22   
findere
Tablete za mršavljenje
Zabranjeno reklamiranje bez dogovora sa Marketingom RR!

< Poruku je uredio veselica RR -- 17.4.2018 14:43:26 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kupus dijeta
2.5.2018 18:04:34   
MimaKos
Dojim pa ne smem kupus, a znam da je delotvorna

(odgovor članu findere)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kupus dijeta
2.5.2018 18:24:06   
mama Jo
Super!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kupus dijeta
2.5.2018 18:25:48   
MimaKos
Steta zacas bi smrsala

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kupus dijeta
2.5.2018 18:27:09   
mama Jo
😊
Mas prodje dojenje

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kupus dijeta
2.5.2018 18:27:55   
MimaKos
Ja do god. dana .. jos 9 meseci

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kupus dijeta
2.5.2018 19:39:43   
Anck Su Nmaun
Ono kao jedem samo kupus ma daaaaj

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kupus dijeta
2.5.2018 19:40:37   
mama Jo
Ima puno vitaminac

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kupus dijeta
2.5.2018 19:40:48   
MimaKos
Al se mrsavi, probala sam :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 67
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here