|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zlopamtilo
19.4.2009 8:15:56   
Anoniman
Da li ste zlopamtlo?
  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
19.4.2009 8:17:59   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Zlopamtilo
19.4.2009 11:40:38   
afrodita
Nazalost jesam. I to veliko zlopamtilo.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Zlopamtilo
19.4.2009 19:14:35   
Sneža
Kao pravim se da nisam,a u stvari pamtim kao slonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Zlopamtilo
19.4.2009 19:15:19   
Anoniman
user posted image Ima jedan grozan crtać, zove se "Slon nikada ne zaboravlja!" 

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Zlopamtilo
19.4.2009 21:37:54   
prase
Mislim da jesam zlopamtilo, ne zaboravljam, ali umem da opraštam. Počela sam da treniram protiv ove svoje loše osobine i... pa, reklo bi se da mi dobro ide. Lepo obećam tom nekome da mu više nikada neću pomenuti nešto što je bilo i nekoliko puta se ujedem za jezik pošto sam obećala, a onda nekako i sama zaboravim. Naravno, ovo važi samo za osobe do kojih mi je stalo za ostale me baš briga user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Zlopamtilo
19.4.2009 23:02:56   
oliveradj
Mislim da jesam!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zlopamtilo
14.7.2009 21:45:31   
Anoniman
Toliko sam zlopamtilo da se nekada stidim same sebe. I ne odustajem dok se ne osvetim. I nisam ponosna na to... ali pravda se mora zadovoljiti!

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zlopamtilo
14.7.2009 21:50:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sneža

Kao pravim se da nisam,a u stvari pamtim kao slonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Toliko sam zlopamtilo da se nekada stidim same sebe. I ne odustajem dok se ne osvetim. I nisam ponosna na to... ali pravda se mora zadovoljiti!



Mogu obe ove izjave da potpishem.... user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Zlopamtilo
14.7.2009 21:54:49   
Dora
IZVORNA PORUKA: prase

Mislim da jesam zlopamtilo, ne zaboravljam, ali umem da opraštam. Počela sam da treniram protiv ove svoje loše osobine i... pa, reklo bi se da mi dobro ide. Lepo obećam tom nekome da mu više nikada neću pomenuti nešto što je bilo i nekoliko puta se ujedem za jezik pošto sam obećala, a onda nekako i sama zaboravim. Naravno, ovo važi samo za osobe do kojih mi je stalo za ostale me baš briga user posted image


...isto tako...

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Zlopamtilo
14.7.2009 21:55:38   
Natasajvc
Nikada. Ja svemu nadjem opravdanje.

_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Zlopamtilo
15.7.2009 12:08:39   
Anoniman
mogu oprostiti (opet naravno zavisi šta), ali i ono što oprostim  ne zaboravljam

a najgore od svega je što sam jako osvetoljubiva  

(odgovor članu Natasajvc)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Zlopamtilo
15.7.2009 12:12:37   
andjelko

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

mogu oprostiti (opet naravno zavisi šta), ali i ono što oprostim  ne zaboravljam

a najgore od svega je što sam jako osvetoljubiva  



Potpisujem!Kao da si mi misli procitala.Moze proci i par godina ali kad tad mi taj neko dodje na penal...Znam da nije bas lepo ali ne diram te ne diraj me!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Zlopamtilo
15.7.2009 12:15:15   
Anoniman
sto bi se reklo ne barći user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andjelko)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Zlopamtilo
15.7.2009 12:22:10   
andjelko
Bas tako!Bas me briga ko je skim, ko gde ide,ko sta ima,ko se skimuser posted image user posted image I bas zato ne volim kad vodim kad mi gledaju u kesu sta sam kupila,kako sam se obukla,........A kad vidim zavese od komsija da se pomeraju kad dolazimo poludim.Pa ne bi ja ustala i stala na prozor da gledam ko je dosao nema te sanse.....Lud narod!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Zlopamtilo
15.7.2009 12:37:47   
barbara
nisam zlopamtilo ali sam oprezna sa takvim osobama!svakom svacije,kako zasluze tako ce im se vratiti!ja nisam bog pa da im ja sudim ili im se svetim!ja necu prvo zbog sebe a posle i zbog moje dece koju cu nekada imati!

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu andjelko)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Zlopamtilo
16.7.2009 11:39:10   
ljubičica
Jao, pa jesam. Ja praštam, ali nikad ne zaboravljam, a ako me je neko baš ujeo ja mu s` vremena na vreme spomenem kako nisam zaboravila.
Eto, recimo, mm i ja smo plesali na venčanju naš prvi ples i on onako blentav se okrenuo i dovatio drugaricu, a mene ne znam ko i dok sam ja onako u šoku gledala šta se dogodilo on je onako opušteno đuskao. Ja sam popi****. I pre mesec dana, kad smo bili na svadbi naših prijatelja, a oni su plesali svoj ples, ja sam mu rekla kako mu nikada neću zaboraviti što me ostavio baš na 1/2 našeg plesa i odplesao dalje. Raspao se, i toliko se izvinjavao da sam ja na kraju počela da se smejem, jer znam da nije on to uradio namerno već zato što je blenta moja user posted image
Ja pamtim, ne vraćam (barem ne uvek), ali zapamtim.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Zlopamtilo
16.7.2009 15:35:57   
božana
IZVORNA PORUKA: gagi

Joj Tasho pogodi me u zivac.Itekako znam biti zlopamtilo ako mi je neko stao na zulj ali to ne valja i nije zdravo za mene.


Potpisujem.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Zlopamtilo
16.7.2009 16:12:09   
suziQ
Trudim se da oprostim ali nikada nikome ne zaboravim..

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Zlopamtilo
16.7.2009 16:24:20   
nina83
Umem da oprostim vrlo dragim osobama 1-2x ( u zavisnosti od okolnosti), ali uvek "zabelezim" u malom mozgu da budem u pripravnosti. Ne volim da se svetim, jer ako predjem preko necega, ne vracam se vise na isto.

(odgovor članu suziQ)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Zlopamtilo
16.7.2009 16:27:17   
gracija
IZVORNA PORUKA: suziQ

Trudim se da oprostim ali nikada nikome ne zaboravim..

Potpisujem

(odgovor članu suziQ)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Zlopamtilo
16.7.2009 16:34:28   
Verus
Ne.  Oprostim naneto zlo, ali ne zaboravim.

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Zlopamtilo
17.7.2009 15:34:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: Sneža

Kao pravim se da nisam,a u stvari pamtim kao slonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Toliko sam zlopamtilo da se nekada stidim same sebe. I ne odustajem dok se ne osvetim. I nisam ponosna na to... ali pravda se mora zadovoljiti!



Mogu obe ove izjave da potpishem.... user posted image



Evo i mene saglasne.
Ako skupimo dovoljno istomisljenica, mozda napravimo stranku zlopamtilica.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Zlopamtilo
17.7.2009 18:51:49   
Rina
Ja nisam,a ponekad bi volela da jesam...Ako mi nesto uradis i istog trenutka (ili veoma brzo dok je vruce) te ne ubijem, posle sve zaboravim...
Dobro ..zavisi i sta je u pitanju naravno...Ali mogu i da te ubijem odmah nije ni to lepo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Zlopamtilo
18.7.2009 10:11:01   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Rina

Ja nisam,a ponekad bi volela da jesam...Ako mi nesto uradis i istog trenutka (ili veoma brzo dok je vruce) te ne ubijem, posle sve zaboravim...
Dobro ..zavisi i sta je u pitanju naravno...Ali mogu i da te ubijem odmah nije ni to lepo user posted image


potpisujemuser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here