|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dan kad smo izgubili burmu
16.2.2009 15:20:05   
guppy RR

Kako tačno sam upoznala svog muža druga je priča... ali činjenica koju treba da znate za ovu priču je ta, da smo živeli odvojeno 4 godine (Ljubljana - Novi Sad) kako bi se 2003. godine venčali i odlučili da spakujemo stvari i odemo za Ljubljanu.

Mlad bračni par ... da, i to smo nekad bili user posted image , tako spremamo mi njegov stan i bacamo GOMILU stvari u kontejnere. I uveče se umorni ali srećni izvalimo na kauč da odmorimo od priprema na selidbui moj muž onako opušteno stavi ruke iza glave i odjednom SKOČI:

user posted image
NEMA BURME!

U šoku pretražujemo ceo stan... da li je on nju skinuo sa ruke ili nije... ma nije... gde je mogla pasti... puno smo dizali, puno smo gurali u džakove... SMEĆE! ... da, definitivno je pala u smeće.. pretražimo sve, odemo do kontejnera, pootvaramo sve džakove (da, sred noći smo čačkali po smeću)...

user posted image
NEMA BURME ...

odemo u stan.... ja plačem, muž plače,... tek smo se uzeli i uspeli da izgubimo burmu. Cepa nam se srce, ne možemo da pričamo... kad meni kao iz vedra neba nešto kapnu i ja kažem mužu (napomena: nismo verni):

znaš dragi moj, ja ti lepo kažem - OVO JE TEST! (mora, da sam dodala "majke mi", to ja često koristim)
Neko nas "tamo gore" testira i gleda kako mi sad u braku rešavamo probleme.
Ajde mi da se dogovorimo šta ćemo oko te burme...

I sednemo mi ... i muž kaže da bi voleo da nosi burmu, i odlučimo da odmah sledećeg jutra odemo kod našeg zlatara da nam napravi novu burmu.

-------------
Sledećeg jutra

Dođemo u zlataru... Novi Sad, rano jutro.... u toj ulici ima 4 zlatare, ako ne i više...
dobar dan, dobar dan... mi smo juče izgubili burmu, izgledala je ovako i onako... a zlatar nas prekine i kaže:

Ja znam ko ste vi!
Vi ste gospodin i gospođa [prezime]

user posted image

Mi ga gledamo...
Mi se gledamo...
On otvara sveščicu i kaže ... ovo su vaši podaci, ovakva je bila vaša burma, jel tako?

Mi klimamo... i gledamo se... ?
user posted image

A on kaže... jutros čim sam otvorio radnju došao je jedan klošar i doneo mi vašu burmu. Kaže, našao ju je u ulici [tačan naziv ulice] u kontejneru, u džaku je bila stara pocepana jakna, u džepu od jakne vaša burma. Znao sam da je vaša jer sam našao u svesci da sam vama takvu pravio (veličina, model).

user posted image

SVAŠTA! ...

Ja pogledah muža i rekoh mu: jesam li ti rekla da je ovo TEST!.... (majke mi)
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
16.2.2009 15:25:01   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Super prica! Mogu da vas zamislim kako preturate po kontejneru usred noci user posted image  Ma najvaznije je da ste je nasli, i da ste polozili odmah prvi test kao bracni par user posted image  Izgleda da ipak ima "nekog gore" ko nas cuva i pazi pa kada nesto vazno izgubimo on nam vrati user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
16.2.2009 15:25:18   
kumara
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ne mogu da verujem!!!!!

Ti vasi slovenacki klosari su bas fini! user posted image Ne mogu da verujem da je covek vratio burmu! Kakvi ste vi srecnici!!!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
16.2.2009 15:26:20   
kumara
U stvari sad sam ukapirala - To je novosadski klosar???

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
16.2.2009 15:26:41   
guppy RR
Lenka, to su bili novosadski klošari...
on je prodao našu burmu u zlataru user posted image I koje smo sreće - par sati nakon što smo je izgubili - i baš NAŠEM zlataru!!

user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
16.2.2009 15:30:24   
kumara
Ma znam ukapirala sa da sam kreten! user posted image

Ja bih rekla ZONA SUMRAKA! Ali ona pozitivna! user posted image Bas ste srecnici!!! Super mi je prica. Zamisli samo kad deci budete pricali, kad porastu, kako su mama i tata izgubili burmu! Hihihi!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
16.2.2009 15:31:45   
Anoniman
Ovako izgleda kada dvoje ljudi imaju vise srece nego pameti user posted image  Salim se, nemoj mi zameriti, ali ste stvarno imali nesvakidasnje veliku srecu user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
16.2.2009 15:33:31   
guppy RR
Ko mi kaže.... ono što si ti napričala u Kako ste upoznale svog muža ... brrrrr, ono je tek zona sumraka

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
16.2.2009 16:30:34   
Anoniman
Nego kako je burma dospela u DŽEP od jakne? user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
16.2.2009 16:37:14   
guppy RR

sasvim logično... preturali smo ta stara odela po džepovima da vidimo da nije unutra ostalo nešto ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
16.2.2009 16:39:07   
Anoniman
Šaaaaaaaaaalila sam se!!!!! Šta se duriš? user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
16.2.2009 17:16:49   
andrijana
Jao,Boze.... Najezila sam se!

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
16.2.2009 19:03:10   
Jeca*
WOOOOOW...KAKVA PRIČA user posted image user posted image user posted image  Ja sam veliki vernik i...ma skroz sam se naježila!!!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
17.2.2009 16:14:27   
Maya21
Znam da kasnim sa odgovorom, guppy ali se jaaakooo dobro secam te situacije :) ljubim!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
17.2.2009 16:15:45   
guppy RR

jesmo bili u frci, a?

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
17.2.2009 16:25:45   
Jacaca
Pa i bila je dobra proba! Vi ste je savrseno zavrsili.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
17.2.2009 16:27:56   
Lu
A kako sam ja ovu priču propustilauser posted image
Super guppy prošli ste testuser posted image
Mom mužu su u Italiji ukrali burmu iz toaletne torbice u stanu prije 3 god. i ja sam svoju odmah skinula,odnijela zlataru i kupili smo nove.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
17.2.2009 20:09:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

A kako sam ja ovu priču propustilauser posted image


Tako draga što od kada ti dete ide u vrtić tebe nema na forumu! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
18.2.2009 17:40:36   
NadaR
  wooooooooooow,  mislim da je to znak da je vas brak predodredjen da bude uspjesan!user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
18.2.2012 20:54:21   
Olga75
ja sam svoju burmu " izgubila " treci dan nakon vencanja . Otisli smo u NS , ponedeljak ujutru , moj muzic ( matori sada ) je otisao da radi a je se spremam da izadjem da se nadjem sa drugaricama ( sabah zora 11 sati user posted image ) . Sredim se i odem , vratim se negde oko 13 , presvlacim se i u jednom momentu shvatim nema mi burme user posted image . Jooj , sta cu , zovem brata , stanovao je tada dve ulice od nas , studentarija , on i cimeri dodju , ja ih postrojim , krenu oni mojim putanjama , do kafica , po pijaci , radnjama , ispituju a ja ocajavam u stanu . Dolazi matori , ja sva u suzama a stan se puni studentima koji podnose izvestaje , nema burme user posted image . Sta cu , kazem , sad cu da vam napravim palacinke i odoh u kuhinju
a moja burma , kao da je neko stavio , stoji na sudoperu user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
18.2.2012 21:19:06   
NadaR
 Joj Olga user posted image  

aaa , vidi gore post od prije tacno 3 godine .. predugo sam ovde


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
18.2.2012 21:24:43   
Olga75
kao da sam znala user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
19.2.2012 8:17:29   
nenja22
heheh, za ne poverovati da i ovakva tema postoji, plus mogu da se upisem u istu user posted image

mi se vencali pocetkom maja, mm sve vreme pre pricao kako jedva ceka da nosi burmu, smorio drustvo toliko da su ladno posle na fotkama tagovali prsten user posted image sve u svemu, odma sutradan posle svadbe, spakovali se na voz, venecija i deset dana kroz italiju...i vec prvi dan, on krene da se zali da mu je burma velika, gledamo, ono stvarno prilicno trci oko prsta...skontamo da mu je verovatno zeznuta velicina za broj jest da je oslabio za vreme priprema za svadbu, ali nije valjda bas toliko, majku mu user posted image al' dobro, bolje veca nego manja, nosice je na suzavanje kad se vratimo i to je to.

i vratimo se mi, on lepo odmah u zlataru (inace su burme pravljene u bgu, a mi u kotor se vratili, gde i zivimo, je l te) vraca se kuci, ja vidim prsten i dalje tu, sta je bilo, majstor zlatar matori ga pogledao i rekao mu a dodje za nedelju dana...inace u kotoru jos dve zlatare, al tamo se time uopste ne bave i to je to...ok, ajde, ima posla sta li, ode mm opet, ovaj ga opet vrati...i to sve kaze, gleda ga nekako i odmerava i kao da nije da nema vremena nego da nece to da mu uradi...kad je treci put otisao, to i ispadne da jeste, jer ga je matori pola sata odgovarao, te ugojices se, te to se ne radi, te sve neka sumanuta objasnjenja...mm u cudu, ali se izbori sa dedom nekako, koji je plus na kraju dodao "ok, uradicu ti to, ali videces, nece ti se svideti"
posle jedno nedelju dana, konacno (sve ukupno jedno tri od prvog pokusaja) dolazi mm kuci sa suzenom burmom...odemo mi na plazu, on sve vreme vrti onu burmu i izjavljuje "ma on meni ovo ladno nije ni suzio, vidi kako je komotno i dalje" ja vec u fazonu da ne paranoise, ok je, ima malo lufta, al' ne treba bas ni da ga steze i tako ja njega nabedim da je to ok...
posle nekog vremena, ode on u vodu sa sve maskom, i perajima, roni, zeza se, vadi neke skoljkice, kad u jednom trenutku cujem ja " jbteeee, pa nema mi burme!!!"

sta, gde, kako?!? ipak mu skliznula u vodi user posted image skenjan on, ja vise iznervirana sto sam ga nabedila da je ok, dali se u akciju sa tri maske i petoro drugara naizmeicno kao je trazili narednih dva sata...al' oces sipak da nadjes medj onim sljunkom, nema sanse naravno...i sta da se radi, ja nekako opustena relativno, on bas bas skenjan, ja u fazonu, ma napravicemo novu, sta da se radi...

i ode on sutradan kod onog zlatara matorog, a ovaj ga na pricu doceka sa komentarom "jesam ti rekao da ti se nece svideti"
mm zblanutuser posted image

ok deda, ajd ti lepo da mi napravis novu

"aaa, to nema sanse sad, a i pitanje na jesen, jer mi takve ne pravimo"

sta bre ne pravite?!? (ono naj naj najobicnije burme od belog zlata, takve smo oboje hteli i bas bili odusevljeni kad smo ih stavili)

"pa nema ovde zahteva za takvim, a letos nema vremena, pa mozda na jesen kad prodje sezona"

i tako deda otpali mm, on sav pokisao nazad kuci...

sumo sumarum, deda na jesen isto nije mogao, kad smo bivali u bgu uvek nesto prece bilo da se zavrsi, ja planirala za prvu godisnjicu da ga obradujem, al' sam malo bila zaokupljena drugim stvarima (porodila se 3. maja, a 9. nam godisnjica) pa se ne organizovah na vreme...al' sad narucujem uskoro i ima za drugu godisnjicu da ga "prstenujem" opet user posted image


_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dan kad smo izgubili burmu
19.2.2012 20:56:27   
boba 11
ih al imate problema zato je moja uredno spakovana u koferce .Al imam i dobar izgovor ugojila sam se pa mi malauser posted image

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here