|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 17:39:08   
ivaj
Samo se nadam da nikad necu doci do toga da mi se neki drugi nudi,pa jos neko ko bi mi se dopao.Zivot ume da bude komplikovan i bez toga.
Ne umem da lazem,pa bi kod mene bilo dza ili bu-ili se razvodim ili nista.

A jos manje bih volela da ovaj moj nadje nekuuser posted image To bih stvarno tesko prebolela.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Život ljubavnice
13.2.2012 17:56:14   
jovicaa
slazem se ivaj, osecala bih se uzasno ako bi mi se zivot sveo na lazi

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Život ljubavnice
26.2.2012 14:13:59   
Anoniman
Zalosno je sta sam dozivjela neku noc,ona i on ,ljudi u braku,izasli sa nama u grad.

A ona isfrustrirana zena ,koja mi je nakon par pica otvorila dusu.Godinama je vara,godinama je ponizava ,ubijena je u pojam i ona to sve trpi.Zarad cega ne znam,i ne zelim da znam,smorila me je ,za medalju.

Ne zelim da budem sa takvom zenom,da pijem kafu,hiljadu savjeta sam joj dala,istrosila sam se, da bi mi ona na kraju rekla da njoj takav muz sudenuser posted image ¨¨


I na kraju toga svega,shvatila sam da je najbolje biti sam sa svojom porodicom u cetri zida,,nego sa nekim ko ti ispija mozak praznom pricom,a moj zivot nju ne zanima,zasto ja nju da slusam kako kuka kako je vara a nista nece po tom pitanju nece da promijeni i tako joj je dobro................

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Život ljubavnice
26.2.2012 14:20:05   
Anoniman
Ne volim biti anonimna,morala sam zbog te osobe a drugo morala sam da podjelim misljenje sa vamauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Život ljubavnice
26.2.2012 14:26:10   
Olga75
a neka je neka uziva sa sudjenim
mada je ovo mozda vise za temu preljuba
cek da nadjem pa da postavim link
ajde anonimna , molim te tamo prebaci post user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Život ljubavnice
26.2.2012 14:27:59   
Olga75
ne preljuba ( ja to tako arhaicno user posted image )
evo link PREVARA

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Život ljubavnice
26.2.2012 21:36:31   
zoća
da i nađem ljubavnika morala bi da ispričam mojoj najboljoj drugarici MMuser posted image user posted image

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 0:46:46   
vukosava
Evo jos jedna pesma na temu "Zivot ljubavnice": klikni. Cini mi se da je hit tema u turbo folku biti preljubnica...


Htela bih s tobom brak i decu
a ti vec imas sve
s muskarcima uvek najbolje
prodju smerne i prosecne

Mozes da biras i sa mnom se igras
gde mi je ponos vreme ce reci
ponedeljak nas je i poneki vikend
i to bas kad mi se posreci

Znam da je dosadna, da nije vrela
meni se moja lepota sveti
pitam se kako na tvojoj kozi
da miris druge ne osetim

Ja ti nisam od onih devojaka
koje ces upoznati s majkom
a ti si od onih sto znaju sta rade
i nikad ne mesaju javno i tajno

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 18:18:14   
mala buba
moram da se ukljucim, bas me je ponela i malo razbesnela ova tema. user posted image
moja neudata sestra je bila u vezi sa deckom 3,5 godine, skoro 4. razmisljali su i o braku, bila je jako zaljubljena i ispunjena. Posle skoro 4 godine, ona otkije da on ima zenu i dete. neverovatno koliko su ljudi oholi, sebicni i bezobrazni. mislim da se ona i dan danas nije oporavila od tog soka.

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 19:49:51   
vukosava

IZVORNA PORUKA: mala buba

moram da se ukljucim, bas me je ponela i malo razbesnela ova tema. user posted image
moja neudata sestra je bila u vezi sa deckom 3,5 godine, skoro 4. razmisljali su i o braku, bila je jako zaljubljena i ispunjena. Posle skoro 4 godine, ona otkije da on ima zenu i dete. neverovatno koliko su ljudi oholi, sebicni i bezobrazni. mislim da se ona i dan danas nije oporavila od tog soka.


I kako posle toga ona nekom da veruje?

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 20:29:02   
Anoniman
Ne tiče me se, ali moram da pitam. Kako je mogla posle toliko vremena da ne zna? Ako je neko sa nekim toliko dugo a nije mu ušao ni jednom u kuću, jer da jeste video bi ako ne ženu i dete ono njihove stvari, to već pali ne jednu, nego 10 signalnih lampica... Kod nas i nema nešto previše onih koji mogu sebi da priušte još jedan samački stan sa kompletnom scenografijom i kostimografijom...

< Poruku je uredio gae_gr -- 5.3.2012 20:30:45 >

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 20:39:47   
anirez
Skidam kapu svim zenama koje mogu da zive takav nacin zivota.
Licno sam protivnik svega sto se tice preljubnistva, pa brate mili ako ne mozemo skupa nacemo svako sebi sta nam pase i kraj.
Nikad jedna strana (o kojoj se god radilo) nece sebi naci ljubavnika/ljubavnicu ukoliko je zadovoljna/zadovoljan svojim nacinom zivota.
Ako postoji nezadovoljstvo to toga ce doci! Pa sta onda da radim u braku ili vezi u kojem nisam sretna?

< Poruku je uredio anirez -- 5.3.2012 20:40:39 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1387
   [Obrisana poruka]
5.3.2012 20:40:14   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 20:41:57   
anirez
Vukoslava bez uvrede ali 4 godine biti s nekim i ne vidjeti nesto sto ti je pred ocima?!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 1389
   [Obrisana poruka]
5.3.2012 20:52:21   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 1390
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 20:56:20   
anirez
Po meni sve pare svijeta ne mogu da kupe niciju srecu, mozes imati milione ali ako ih nemas s kime podijeliti dzaba ti.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 1391
   [Obrisana poruka]
5.3.2012 20:59:06   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anirez)
  Direktna veza do poruke: 1392
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 21:00:36   
MicinaMama
Anirez ljubav je slepa,glipa i gluha...pa tako da i kraj rodjenih ociju NE ZELIS da vidis! user posted image ....Ovo ovako kazem bez da sam procitala neciji post,vidim sta je anirez zadnja napisala pa sam dodala salu,ali nekada je stvarno tako.

(odgovor članu anirez)
Direktna veza do poruke: 1393
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 21:02:24   
Anoniman
Ja sam na ivici da prelomim i odem sa nekim drugim muškarcem u krevet. U braku sam i sve ostalo je dobro ali već godinu i po dana ja nisam imala orgazam jer moj muž ne može duže od 2 minuta u krevetu. UŽasno sam više željna svega i rekla mu da nađe pomoć i biću uz njega šta god treba ali on godinu dana ništa nije uradio. Meni je došlo da poludim više pa mi dođe prvog na ulici da spopadnem. Jeste zvuči odvratno ali poludeću. On mi se uvek izvinjava i kao žao mu pa je kao depresiivan al šta meni to vredi kad ja normalnog seksa imala nisam sto godina!!!!

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 1394
   [Obrisana poruka]
5.3.2012 21:09:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1395
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 21:09:28   
anirez
ma ne pravim se uopce pametna, ne kazem ni da sam cedna niti da sam svetica, kazem ono sto mislim, a sad kako ce to neko da protumaci njegova stvar.
Osobi anonimnoj nemam pojam sta da kazem, uzmi mu vijagru i daj, kazu da onda musko moze duze user posted image

Ej izvini salu na stranu, razgovaraj s njim, ja licno brate da ti iskreno kazem da imam taj problem nebi ni ja nemu dala, pa kako je njemu fino istresti svog velikana tako je i tebi fino, pa ak hoce se potrudit da oboje uzivate super, ak nece nebi ni ja.
Opet ne shvati ovo zdravo za gotovo, ti najbolje znas

< Poruku je uredio anirez -- 5.3.2012 21:11:49 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1396
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 21:12:38   
Anoniman
Anonimna, ovo je pre za temu prevara. U svakom slučaju ja bih se pre pozabavila njegovom depresijom nego ljubavnikom. I veruj mi da znam o čemu pričam jer sam i ja prošla nešto slično sa mm, ali smo istrajali i pored svega. I evo nas i dalje u braku, bez ljubavnika i ljubavnica a sex nam je bolji nego ikad do sad. Čak ni pre krize dok su cvetale ruže nije bilo ovoliko dobro.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1397
   [Obrisana poruka]
5.3.2012 21:13:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anirez)
  Direktna veza do poruke: 1398
   [Obrisana poruka]
5.3.2012 21:14:43   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1399
   RE: Život ljubavnice
5.3.2012 21:15:17   
anirez
Mila majko odavno nisam na zanimljiviju temu naletila, po forumima sam jako dugo, ali na ovoj temi mislim da cu se zadrzati user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here