|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zatvor
16.2.2012 12:40:27   
Odri Hepbern
Ja za sad nemam nikakvih problema, kao i do sad 2x dnevno idem. Ja pijem puno balans jogurta, jedem kuvano, puno voca i povrca, ujutru pahuljice, nekad laneno seme. Tako sam se hranila i pre trudnoce, i definitivno mom organizmu odgovara. Pijem i puno vode.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Zatvor
17.2.2012 14:19:25   
jabukica
Meni se problem prvi put javio u šestom mesecu kad sam promenila kompleks multivitamina za trudnice, ali brzo sam ga se rešila uvodeći 3u1 ujutro, ovsene pahuljice ili ovsene mekinje. Još uvek se držim tog pravila da ujutro prvo pokrenem creva tako da nemam više problema user posted image

_____________________________

Sve što raste htelo bi da raste, neka raste i treba da raste... Duško Radović

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Zatvor
17.2.2012 19:55:37   
peca
Ja ne znam sta se samnom desava, inace ceo zivot patim od zatvora, a zadnjih 5 dana mozes da navijas sat po meni user posted image
Mozda bebac krci puteve user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jabukica)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Zatvor
18.2.2012 17:29:32   
Anoniman
Laneno seme je ODLICNO ! Stavila sam punu kasikicu u jogurt i posle sat vremena sam bila blazena na solji user posted image

(odgovor članu peca)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Zatvor
18.2.2012 18:31:01   
MicinaMama
Ja cim ostanem u drugom stanju imam zatvor ali samo taj prvi mesec...cudno...i onda nemam problema sve tamo do osmog,devetog meseca...onda pocne ponovo.U glavnom zna se sta je dobro,supasta hrana,voda,zitarice (musli)...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Zatvor
19.2.2012 22:46:37   
ljubičica
Kupila sam laneno seme i nemam pojma zašto ga nisam probala.... Ja se požalila dr da imam problema sa zatvorom i ona mi prepisala sirup Portalak. Ja popih pola litre i ono ništa, i aj što i dalje imam zatvor nego me ubiše "vetrovi me lomeeeeee, ja teram po svooooome...." user posted image Tako da sam to batalila... A od kompota i tako toga nema vajde.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Zatvor
20.2.2012 19:42:06   
Sanchy
I ja imam problem...juce sam ga resila kompotom ali uglavnom od hrane i tecnosti slaba vajda...ne znam oni cepici za decu ne bi trebalo da skode trudnicama?Da li je jos neko dobio nesto od lekica za ovaj problem,osim ovog sirupa gore sto je neko napisao?

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Zatvor
20.2.2012 21:49:14   
Anoniman
imajte u vidu da kad pijete te sirupe za zatvor, dakle laktulozu, da bi delovali morate popiti i dovoljnu kolicinu vode.

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: Zatvor
20.2.2012 22:11:18   
^iva^

IZVORNA PORUKA: Sanchy

I ja imam problem...juce sam ga resila kompotom ali uglavnom od hrane i tecnosti slaba vajda...ne znam oni cepici za decu ne bi trebalo da skode trudnicama?Da li je jos neko dobio nesto od lekica za ovaj problem,osim ovog sirupa gore sto je neko napisao?

ja imam problem i uzimam mikroklizme 3 ima u pakovanju tako da kad zagusti moram da upotrebim i super je sacekam malo olaksam dusu user posted image

_____________________________

iva

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Zatvor
21.2.2012 10:44:05   
MaryJane
Mene je spasilo Badnje veče i suve kajsije.

(odgovor članu ^iva^)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Zatvor
21.2.2012 18:22:21   
ljubičica

IZVORNA PORUKA: ksena

imajte u vidu da kad pijete te sirupe za zatvor, dakle laktulozu, da bi delovali morate popiti i dovoljnu kolicinu vode.


Stvarno user posted image
Meni dr nije to rekla user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Zatvor
4.4.2012 12:47:46   
Anoniman
Moje stanje je uzasno , juce sam uzela laxomucil , videcu danas da li ce biti nekog efekta .. Popila sam do sad 2 kesice , promenila sam i vitamine , uz sve drugo sto pijem od tecnosti i jedem od voca , povrca .. valjda ce bas malo da mi smeksa stolica ..

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: Zatvor
4.4.2012 15:42:35   
branki*
ooo,ribiz,ti se jos patis sa tim?!da li smes tabletice dulkolaksa,makar ponekad?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Zatvor
4.4.2012 15:47:01   
nink
I ja cu poludeti od zatvora,ajde recite mi nesto prirodnooo,mada sam probala i smokve ,sljive potopljene,ma sta nisam ali ajde mozda neko zna nesto bolje...Ne bih nikakve lekove da naglasim

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Zatvor
4.4.2012 15:48:33   
branki*
ja sam ves savetovala ribizli,njoj je valjda pomoglo u prvi mah,a meni pomaze uvek-laneno seme u jogurtu.jesi probala?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Zatvor
4.4.2012 19:24:45   
nink
E nisam ajde da probam i to inace vec ludim vec i imam osecaj da sam teza nego sto jesam samo zbog probave lose!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Zatvor
4.4.2012 19:35:08   
Anoniman
Probajte i Donat vodu, i ona deluje kod nekih ljudi, a prirodno je user posted image

(odgovor članu nink)
  Direktna veza do poruke: 242
   RE: Zatvor
4.4.2012 19:53:14   
New Mom

IZVORNA PORUKA: nink

I ja cu poludeti od zatvora,ajde recite mi nesto prirodnooo,mada sam probala i smokve ,sljive potopljene,ma sta nisam ali ajde mozda neko zna nesto bolje...Ne bih nikakve lekove da naglasim

Jao, ja sa time kubirim i po 10 dana.
Laculose MIP je sirup na bazi šećera koji se pije i preporučuje se trudnicama.
Više vode (Mivela ili Donat najbolje), voće na prazan stomak, kafa sa masnim mlekom, šljive, lan, jogurt... Nema šta nisam probala.
poslednje sam reagovala na neki kašasti sok od višnje na prazan stomak.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Zatvor
4.4.2012 21:04:09   
nink
Znaci nisam jedina imaa nas dosta sa ovim problemom..Sutra kupujem i vodu donat i to da probam

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Zatvor
5.4.2012 12:22:41   
Anoniman
Jutros sam povratila od napinjanja user posted image
Jos uvek mi laxomucil nije pomogao , imala sam stolicu al tvrdu user posted image

(odgovor članu nink)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Zatvor
5.4.2012 13:32:39   
gracia
Ja sam prestala da pijem Mamavit, zbog zatvora. Od tada mi je mnogo lakse. I pijem puno Biobalans i sl. jogurta

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Zatvor
5.4.2012 13:39:20   
anajid
Ja probala sve i svasta.Moj organizam navikao na kafu i cigaru.Muke zive.Kad mi dodje preko glave,skuvam kafu zapalim cigaru i odmah trcim u WC.Znam da nije pametan izbor,ali resim problem i onda sam mirna.

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Zatvor
5.4.2012 20:44:57   
JellKo
I meni se cini da je kao kod Anajid, bez kafe i cigara sve bilo po zlu...
Ali eto, meni je dosta pomogao (i jos pomaze) magnezijum u sumecim tabletama, iako sam bila sumnjicava. I da, donat Mg mi je pomogao samo kada sam ga pripremila prema uputstvu koje sam vidjela na sajtu, a onako iz flase kad sam ga pila - nista. I uz to, stalno zdrava ishrana - voce, povrce, jogurt, zitarice itd.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Zatvor
5.4.2012 21:56:22   
Anoniman
Znaci da pocnem da dzimlam

(odgovor članu JellKo)
  Direktna veza do poruke: 249
   RE: Zatvor
5.4.2012 21:59:10   
minavb
Ti si jos u zatvoru? Da ti dam onu kartu iz monopola da se izvuces?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here