|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smršati posle trudnoće!
23.4.2012 16:30:10   
Mama 78
Jao Miva i mene to ubija,kad god udjem na posao svi do jednog mi kazu koliko si se ugojila i ja puknem.:"nisam se ja ugojila ja nisam ni smrsala,alo ljudi porodila sam se pre dva meseca"user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Smršati posle trudnoće!
23.4.2012 16:35:59   
Anoniman
Ja volim da jedem, testeninu obozvam, u januaru, i februaru sam bila nabacila koje kilo, otislo u stomak, mislila da sam opet trudana, ali sada ga opet nema. A jedem sve, sto rece PE pravi sam guraman, obozvam slako, slano bas sve. Ugojila sam se 17, 5 kg u trdnoci, znaci od 60kg na 77,5, kada sma se porodila imala sam tacno 65, sada ne znam koliko, a li sam usla u farmerke br.27. a trebala bi da krenem na aerobik, ili u teretanu da se zategnem.

(odgovor članu Mama 78)
  Direktna veza do poruke: 452
   RE: Smršati posle trudnoće!
23.4.2012 16:38:45   
cockic
mama 78 i ja imam sta da skinem od kg,ali jos se neopterecujem puno to je
jedno min 5kg ali polako ne zurim jos dojim lenu.
a planiram ako bog da da mi mleko potraje bar do 6 meseca user posted image

nego uzeh farmerke jedne skoro,sve ok samo ovaj pojas oko struka me
smori.tako da za rodjendan malog moram da nadjem neku tuniku
jer me ono sto izletih iz farmerki bas nervira user posted image

(odgovor članu Mama 78)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Smršati posle trudnoće!
23.4.2012 17:26:47   
miva
Bety i Mama 78, najcrnje je sto ja sva ponosna pokazujem svoju bebanu i ocekujem da mi cestitaju sto sam je dobila posle 7 godina a oni svi k'o posandrcali vide moje kile! I kao sto kaze Mama 78, nisam se ugojila i nisam ni smrsala, ja sam se SAMO nedavo (pre nesto manje od 3 meseca) porodila.
I moram citirati baku jedne moje drugarice, koja je rekla - KAKVO JE TO RECI PORODJENOJ ZENI DA JE DEBALA? A KAKVA CE BITI? U MOJE VREME TOGA NIJE BILO! Jesam joj se nasmejala ali me je utesila.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Smršati posle trudnoće!
26.4.2012 17:38:18   
miva
Razmisljala sam nesto, posto ne mogu bas na neku dijetu, zbog dojenja, pokusacu da nejedem posle18 h. Ili ako bas i moram da nesto pojedem da to bude jabuka ili malo jogurta. Pa da vidim sta ce se dogadjati.  

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Smršati posle trudnoće!
26.4.2012 17:41:33   
jovicaa
ne mozes drzati dijetu dok dojis. gledaj da se hranis sto zdravije, to je jedini nacin. izbaci masno, przeno, smanji hleb, izbaci grickalice, sladjene sokove..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Smršati posle trudnoće!
26.4.2012 17:46:41   
Figaro88
Miva a da odes kod nutricioniste?Ja sam skinula 20 kg,ali ja se nisam ugojila u trudnoci vec posle porodjaja,sada mi hvali jos 5 kg do idealne tezine.Nutricionista mi je dosta pomogaouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Smršati posle trudnoće!
26.4.2012 17:48:21   
lanica82
Meni je pojas mnogo pomogao posle porođaja!
Miva, nemoj na dijetu, važno je da imaš dosta mleka za bebu, ja moju dohranjujem jer nemam dovoljno a ona voli kod mene pa plače, duša me boli i sve bih dala da imam više mleka!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Smršati posle trudnoće!
26.4.2012 17:52:32   
jovicaa
i samo da kazem ja ni gram nisam skinula dok sam dojila... dobro ja i nisam imala nesto preterano viska, ali dok sam dojila kilaza mi je stajala. tek kad sam prestala da dojim pocela sam da mrsavim i onda sam bas jako smrsala do aleksandrove prve godine, imala sam cak 7 kila manje nego pre trudnoce.
ja sam citala da telo zadrzava rezerve vode dok se doji i da zato kilogrami ne spadaju.
ali mislim da korekcije u ishrani, kao sto su izbacivanje przenog, masnog, zaprske, belog hleba, peciva, zasladjenih sokova, slatkisa, uvek dobrodosla, prvo zdravije je i za bebu i za mamu.
probaj da za dorucak jedes jogurt i musli recimo, on cisti creva, ubrzava metabolizam... a za rucak nesto lagano. mislim da ne mora da se krka peceno prasence i cokolada da bi se imalo mleka.
mada ja sam dosta jela dok sam dojila, bas sam bila gladna, ali nisam puno mislila o kilama.
i naravno sto vise kretanja, sto vise! duge set____nje akcija ... onda se na hranu i ne misli puno ako je dan ispunjen
a tim ljudima koji ti preispituju tezinu mozes slobodno da kazes da malo preispitaju svoj zivot, pa da se tek onda bave tudjim. umesto da ti budu podrska, oni te jos i gnjave, kao da ce ti to pomoci u bilo cemu


< Poruku je uredio jovicaa -- 26.4.2012 17:55:43 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Smršati posle trudnoće!
26.4.2012 17:58:37   
Figaro88
Jovice ja i ti mislimo na isto,zrava ishrana i dijete su dve razlicite stvari,a tako ces mozda izgubiti koje kilo,a mleka ces sigurno imati,neces gladovati....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Smršati posle trudnoće!
26.4.2012 18:11:44   
jovicaa
da figaro... ja da imam ozbiljnih problema sa kilama, sigurno bih otisla kod nutricioniste, ne moze da steti, a moze da pomogne sigurno

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Smršati posle trudnoće!
26.4.2012 18:17:12   
miva
Necu ja jos na dijetu! Samo moram da prekinem sa slatkisima, a JAKO mi se jedu! To me ubija! Grickalice uopste ne jedema, ali bananice i ola-la kolacice tamanim za medalju! Pa sam resila da umesto toga uzmem jabuku ili vocni jogurt. A kada  prestanem da dojim pozabavicu se ozbiljnije dijetom.
I hvala na podrsci svima!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Smršati posle trudnoće!
26.4.2012 20:32:22   
New Mom
Zatrudnela sa 65kg, na porođaj otišla sa 80kg (+15kg).
18 dana posle porođaja imam 72kg.
Posle prošle trudnoće (krenula sa 65kg, na kraju imala 78kg)sam na samom porođaju (tj. merila sam se 3 dana posle) imala -8,5kg, a posle 3 nedelje sam imala samo 3kg viška. Posle 6 meseci sam imala 56kg.
Sad ide izgleda sporije...

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Smršati posle trudnoće!
26.4.2012 23:04:08   
jovicaa
polako new mom, bebac je tek izasaouser posted image
ma zene ne brinite se, ko hoce moze da se vrati u formu, moja tetka se bila ugojila 30 kila u prvoj trudnoci, a izgleda preterano dobro sad, samo opusteno

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Smršati posle trudnoće!
27.4.2012 0:05:27   
Anoniman
miva, mogu i umem brzo da skinem mnogo kila. ali tada bi sigurno ostala bez mleka. pa sam resila da ja njemu dam dobar start u zivotu (kad vec mogu da biram, ima puno mama koje ne mogu), a za kile cemo kasnije, kad mu ja (iliti one) ne budem centar sveta.
inace, bas puno setamo, predjemo i do 15 km dnevno (ok, ja predjem, Gos'n se vozi ili nosi u marami) i vidim stosta po gradu - devojke-devojcice-pa i zene koje bi po gradji trebale imati bar 5 kg vise, i ti kg bi im bas lepo stajali, noge cica po gradu koje nemaju listove i butine,nego im iskocila kolena (bozeprosti, izgledaju mi kao iz logora pobegle), pa sve to utegnuto u 2 broja manje farke i tacno im po kukovima vidis da je tu umetnost i samo hodanje, a ne sedenje ili oblacenje.
i onda mi u susret dodju moje dve iz skolice, sveze mamike cetvoromesecnih beba, sa onim "lomna u struku" i jos onaj obli bebi-stomacic koji se ocrtava ispod odece... i onda se pitam da li se stvarno momci okrecu za onim cackalicama? i sta tu ima lepo? ne kazem da sada treba da budem 250kg slon-u-pokusaju, ali stvarno ne zelim da izgledam logoraski.

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 465
   RE: Smršati posle trudnoće!
27.4.2012 12:04:47   
miva
Betty ja uzivam dok gledam kako moja bebana sisika! Ne bih to menjala ni za sta na svetu!!!!
Ja sam se jako sporo oporavljala, imala sam bas tezak porodjaj a i ona zima nam bas i nije dozvoljavala da setamo. Ovih dana smo krenule u setnje. Tesko mi je da dugo budem na nogama, polako cemo, malo po malo, pa sve duze setnje cemo da pravimo.
Juce sam se bas nasmejala, moj muz i ja smo sa bebanom bili u super marketu, i jedan sladak deckic od, recimo dve godine mi je namigivao dok smo cekali u redu na kasi. Na sta je mm rekao - JEL' VIDIS KAKVI SE FRAJERI LOZE NA TEBE! Stvarno mi nije stalo da izgledam kao anoreksicna lujka, znam sta vidjas po goradu, to sve izgleda bolesno koliko je mrsavo! Meni to nije cilj, ja bih samo da vratim svojih 58 kg, jer sam visoka (tj. niska) 159 cm.

(odgovor članu Mama 78)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Smršati posle trudnoće!
27.4.2012 12:11:14   
Olga75
Miva , meni je apsolutno svejedno ali ti si jos uvek porodilja , sicice kile , nisu se odjednom ni nagomilala
ali ta opsesija je malo teska , tvoje telo je proslo kroz ogromne promene i to sto ne izgledas kao super model je u redu'ako mislis da nije u redu postoje : fitnes treneri i plasticni hirurzi
i to je to
moras da odredis prioritete
meni se licno uopste ne svidja sto izgledam kao tetka ali ja sam u tim godinama da sam necija mama , necija tetka , ima zena koje su u mojim godinama postale bake
sigurna sam da si ti mnogo mladja od mene pa samim tim i fleksibilnija
sacekaj da beba prestane da sisa , da se povuce materica i hormoni dodju u neki balans
a onda ces da se stavis na redukcionu dijetu , pocnes ozbiljno da vezbas
a ako ne budes zadovoljna da odes ko hirurga koji ce da uradi liposukciju i odsece visak koze

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Smršati posle trudnoće!
27.4.2012 12:18:29   
indy_25
Miva opustise nece vrijeme brzo proci. Neces dijiti 100 g. Kad prestanes dojiti smrsaces ako zelis lako. Ja npr sam bila isto kao i ti i prestala sam da dojim saru od 5 mjeseci bas zato sto sam bila opterecena kilazom. Kile su bas brzo spadale kad sam prestala dojiti. Pokusavala sam dok sam dojila da idem na dijetu ali cim bi izbacila sokove i slatkise mlijeko bi mi nestajalo. Bas sam morala puno da pijem i da jedem da bi je dojila. Nemoj misliti o kilama sada i nemoj mozak da opterecujes s tim.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Smršati posle trudnoće!
27.4.2012 12:21:32   
minavb
Olga, imas pp

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Smršati posle trudnoće!
27.4.2012 12:29:49   
Olga75
Mina , hvala user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Smršati posle trudnoće!
27.4.2012 12:45:03   
minavb

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Miva a da odes kod nutricioniste?Ja sam skinula 20 kg,ali ja se nisam ugojila u trudnoci vec posle porodjaja,sada mi hvali jos 5 kg do idealne tezine.Nutricionista mi je dosta pomogaouser posted image

Pravi izbor user posted image
Olgice, nema na cemu!user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Smršati posle trudnoće!
27.4.2012 19:14:32   
miva
Zacrtala sam sebi da cu dojiti bebanu minimum 6 meseci, a volela bih i duze. Ove moje kile ce definitivno morati jos da sacekaju! A posle dijeta i vezbanjc. Nisam ja toliko optercena kilogramima koliko mi je okruzenje nabilo komplekse. Okruzena sam lekarima a sve vi jako dobro znate sta lekari misle o gojaznim ljudima! Ja kile nisam dobila od zderanja vec od lezanja! I nisam ja lezala sto sam htela vec sto sam morala!
A i ti lekari su mi se popeli na glavu, cast pojedincima, za sve im je krivo pusenje (ja sam nepusac), gojaznost i stres.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Smršati posle trudnoće!
30.4.2012 19:09:50   
miva
Slatkise sam batalila! user posted image
Kada mi dodje da jedem nesto slatko ja popijem vocni jogurt, ili pojedem neku vocku, racunam bolje to nego keks i cokolada!
Sok od jabuke popijem s vremena na vreme, uglavnom pijem vodu i caj za dojilje. Mleka imam (da kucnem u drvo) a ja se osecam mnogo bolje. Pogotovo sto smo bebana i ja pocele da setamo svaki dan po 5 km. user posted image

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Smršati posle trudnoće!
7.5.2012 23:17:37   
Anck Su Nmaun
..Nemoguca misija...drugim recima user posted image
Nikad nisam drzala dijete niti znam kako bi!
Pokusavam sad da malo korigujem ishranu (mada jos dojim) , uzmem juce 3 kutije onog Fit& Fun muslije, kao bar za dorucak da izbacim hleb,kad oces.... posle sat vremen ja gladna, i onda se najedm necega sa hlebom, i dodje mu da sam vise pojela nego da se nisma trudila user posted image

Poskidala sam neke snimke za rekreaciju, pa cu malo po stanu da se aktiviram, jer da odem negde nemam kad i nema ko decu da mi cuva user posted image
Moram nesto preduzeti, imam 10 kg viska aosecam se kao da imam 30! tako sebi i izgledam, a stomaaaaaaaak kao u 5 mes trudnoce user posted image jako me bedaci moj sadasnji izgled user posted image

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Smršati posle trudnoće!
7.5.2012 23:19:49   
minavb
Bolje jedi hleb nego musli.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here