|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 14:04:29   
branki*
moj savet je da mirujes,lezis,ne dizes nista tesko i mozda da pitas dr da ti pojaca utrogestan,ja sam koristila 3puta po 2 vaginalete.meni je jedan dan islo malo braon.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 14:09:00   
Ognjenka
Trudim se da mirujem, nije bas da lezim, ali se malo muvam po kuci. Sta mislis, da li da idem na posao? Dr. kaze da idem, ali ja se sad bojim...

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 14:11:14   
cockic
ognjenka neko moze u toku prve ocekivane i da dobije a da je sve ok.
dosta zena i ne zna da su trudne jer su dobile a krace trajalo.
i tek saznale posle 4 nedelje.kad je trebala druga da dodje.
kaze braonkasto nije to nista koristi utrogestan i misli
poziotivno i tako ce biti.
sve u svemu nemoj da brines sve ce biti ok tu je user posted image
beta ti je bila ok.

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 14:13:11   
cockic
nemoj da ides nigde lezi i odmaraj cekaj uz pa kad ti on sve objasni
onda odluci ili trudnicko ili radis user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 14:13:48   
branki*
ja nisam radila.ako mozes,vidi da ne radis bar dok ne prodje to braon.ipak je trudnoca dragocena,toliko si cekala bebcauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 14:42:20   
Dream
Eto i mene su stigli problemi. U cetvrtak sam imala braonkasti iscedak. Prepala sam se skroz. Bila kod lekara i jer zivim u skandinaviji nisu mi dali nista. Doktorka je rekla da moram da cekam i da vidim. Odmarala sam petak i nije bilo nista i subota sam opet pocela nesto da radim po kuci i tad sam dobila izliv. Krv do koljena i to sveze krvi. Nisam bila kod lekara jer mi je rekla i da krvarim da ne idem jer i da je spontani to ce telo samo da regulise. Bolove nisam imala. Nocas nisam krvarila i sad nista. Idem kod lekara cak u utorak jer su ovde praznici. Sve u svemu videcemo. Inace sam 6+4.(Ako jos sam).

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 14:47:23   
branki*
dream,drzim palceve da bude sve u redu,dace Bog...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dream)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 14:47:55   
Yag
Dream drzim fige da sve bude uredu...lezi i odmaraj nemoj nista da radis..jeli bila samo krv ili i komadu uz njuuser posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu Dream)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 14:54:02   
Dream
Yag bila samo krv nisu bili komadi i nisam imala bolove. Videcu na UZ iduce nedenje kako stoje stvari.Posto si i ti imala krvarenje jesi li imala bolove?

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 14:59:06   
Yag
Jesam imala sam i bolove cak su i ugrusci izlazili...to mi tvoje izgleda samo kao nesto bezopasno i nadam se da je tako kad ides na kontroluuser posted image da nisi imala mozda sexuser posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu Dream)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 15:03:00   
Dream
Nisam Yag, jer sam imala braonkasto prije neki dan i nisam imala sexuser posted image Bogami ako je sve u redu ima mm da se iznaceka hihiih...Znas kako je, prvo se mucimo da zatrudnimo a onda kad ugledamo II pocinju drugi problemi pa ti oni prijasnji izgledaju smesni.

Branki hvala i tebi na podrsci, bice dobro ako bog da.

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 15:09:43   
Yag

IZVORNA PORUKA: Dream

Nisam Yag, jer sam imala braonkasto prije neki dan i nisam imala sexuser posted image Bogami ako je sve u redu ima mm da se iznaceka hihiih...Znas kako je, prvo se mucimo da zatrudnimo a onda kad ugledamo II pocinju drugi problemi pa ti oni prijasnji izgledaju smesni.

Branki hvala i tebi na podrsci, bice dobro ako bog da.



bas jest tako ja koristi ugesteron i necu ni da pitam zasto tebi ga ne daju jer znam kakvi zu gadovi na zapadu ti se sad pricuvaj i odmaraj sto vise nece da skodi...saljem jedan veliki user posted image i ostani pozitivna ako je to moguce jel krvaris i dalje i nerese kad je kontrolauser posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu Dream)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 15:10:02   
Ognjenka
Branki, videcu da ne radim, nesto cu da smislim. Hvala na savetu, i u pravu si, nema sad nista vaznije...
Cini mi se zapravo da je sad stalo. Tako je i juce bilo, malo ujutro, a onda ok. Mozda mi i ne bio problem da radim, ali putujem na posao na relaciji Bg-Arandjelovac, pa je malo zeznuto.
Dream, nadam se da je sve u redu. Bas sam mnogo citam o ovim nasim krvarenjima, a ovo tvoje mi izgleda kao da je samo pukao neki kapilar, ako nema ugrusaka. Najdajmo se najboljem!

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 15:14:45   
Dream
Yag u utorak idem na kontroli pa javi cu. Sad ne krvarim, to je bilo samo sinoc.

Ognjenka ti moras da odmaras, i ja sam malo neozbiljno shvatila to i dva dana posle vidi sta se desilo. Nadamo se bice dobro i kod tebe.

Pozdravljam vas user posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 15:18:49   
madre

IZVORNA PORUKA: Dream

Krv do koljena i to sveze krvi.Bolove nisam imala.


ovo se meni desavalo, mnogo puta u trudnoci. ja sam imala hematom, koji je uzrok svega toga... videces ne kontroli, nadam se da je sve u reduuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Dream)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 15:28:20   
MicinaMama
Ja samimala manje krvarenje u prva tri meseca,sve je bilo u redu.kazu da je bilo normalno krvarenje koje se cesto desava trudnicama.Vecih problema nisam imala HB

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 16:05:57   
Sanchy
To je danas toliko cesto da se ponekad stvarno zapitam zasto je to tako?Ja na primer nisam imala problem prva tri meseca ali sam zato prokrvarila u cetvrtom pa opet pri kraju sedmog...bez ikakvog vidljivog razloga eto...zasto?Nemaju pojma,sad sam ok,beba takodje..tako da nema puno razloga za brigu ,ako se desi otici do dezurne da te pogledaju za svaki slucaj i to je to,,,kuci mirovanje u smislu sto cesce i sto duze lezanje prevashodno...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
27.5.2012 17:05:20   
Yag

IZVORNA PORUKA: Dream

Yag u utorak idem na kontroli pa javi cu. Sad ne krvarim, to je bilo samo sinoc.

Ognjenka ti moras da odmaras, i ja sam malo neozbiljno shvatila to i dva dana posle vidi sta se desilo. Nadamo se bice dobro i kod tebe.

Pozdravljam vas user posted image



heheh isti dan idemo na kontrolu i bice sve ok veruj,,:)))user posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu Dream)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
28.5.2012 17:07:25   
jbojana1980
Da li to mirovanje znaci samo leskarenje po kuci? Ja sam recimo u subotu ceo dan setala, danas takodje i sad vidim jedva primetnu svezu krv. citala sam prethodne postove, ali jednostavno ne mogu da budem mirna.
Inace, koristim utrogestan 1 od 200 i to vaginalno. Kontrola je tek u sredu, a do tada ne smem da odem do WC-a.user posted image

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
28.5.2012 17:20:27   
MicinaMama
jbojana mirovanje podrazumeva upravo to da ne ides u setnju jer pospesujes sve sa setnjom,setnja je dobra za otvaranje trudnice-zdrava je za zenu ali onu zenu koja nema nekakve komplikacije...kao i za kilazu ali meni nije pomagala bog zna sta.Do duse meni su obe trudnoce kriticne tako da sam ja jedna od tih koje moraju da miruju.Ne smes da se naprezes,sedis i dugo stojis.Lezi koliko god imas slobodnogvremena,teze poslove neka ti odradi neko drugi(ako imas koga).lakse poslice mozes sama ali nemoj daq preterujes sa saginjanjem i cucanjem.

(odgovor članu jbojana1980)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
30.5.2012 19:19:29   
Dream
Eto da se javim. Danas sam bila kod gin. na prvi UZ. Krvarenje je stalo i na uz sve izgleda normalno, nema hematoma. Srceva reakcija je tu i dr je rekla da je sve normalno. Nezna se razlog krvarenja i rekla mi je da malo smanjim tempo, manje stresa i da odmaram vise. Eto ja cu se truditi da je slusam, sad za sad samo lezim.Pozdrav svima.

Yag gde si ti? kako si prosla na kontroli?

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
30.5.2012 22:05:57   
branki*
odlicno,dream,bas mi je drago da je sve u reduuser posted image miruj.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dream)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
31.5.2012 8:53:44   
Ognjenka
Dream, bas mi je drago da je sve dobro!!!user posted image

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
2.6.2012 16:34:47   
soni
ognjenka, bas mi je zao sto i ti kroz to prolazis... ja sam tamno braon, i u 2 navrata imala krv, cak 2 i po meseca trudnoce...pojela sam se ziva...ovde mi nikakav utrogestan ili bilo sta drugo nisu dali, isto tako ni na bolovanje me nisu poslali, radila sam i bila na nogama non stop..strepela kad god odem u wc.... kako doslo , tako i otislo..bez icega...ovde su mi govorili da je sve ok, da je to normalno i da svaak druga krvari i da ako krene spontani nece ni lezanje ni lekovi pomoci..
ti pokusaj da mirujes sto vise i ubedjuj sebe da je to tako i veruj da je tvoja beba tu i da cete se za koji mesec druziti
to ti je moje iskustvo...mozes da nadjes starije postove da procitas

IZVORNA PORUKA: Ognjenka

U cetvtak mi je test pokazao dve crtice, i beta je bila 197. To je bilo posle 5 dana kasnjenja (na dan m test je bio negativan). Nekoliko sati kasnije pojavio se kao zuti sekret, i malo neceg braonkastog. Dr. je prepisao utrogestan ujutro i uvece vaginalno. Evo posle 2.5 dana utrogestana i to braon se smanjilo, ali ga jos ima. Dr. kaze da ne brinem i da dodjem u cetvrtak na prvi UZ. Imate li jos neki savet?



_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
2.6.2012 16:42:51   
Yag
ee da soni ti meni bas cesto naum padnes...:))user posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Da li dozvoljavate da vam se mesaju u vaspitanje deteta?
elenica4ever

Da li dozvoljavate da vam se mesaju u vaspitanje deteta?

Da (23%)

Ne (77%)


Ukupan broj glasova: 31

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here