|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.4.2012 19:09:57   
crazymama
bice ti super, moja sestra ima obicnu bez vibracija i bez automatskog ljuljanja i oba deteta su joj tu provela dosta vremena, evo sad joj sin obozava tu da drema...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.4.2012 21:07:57   
slavica.
Ova ima vibraciju,a nema to automatsko ljuljanje. I super je to sto moze da se koristi prilicno dugo. Ali ipak,te vase su mi lepse,i deluju mi nekako jace user posted image
Ali opet kazem,poklonu se u zube ne gleda,tako da sam zadovoljna i ovom user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.4.2012 22:10:44   
crazymama
porucila sam ovu

http://www.justclick.rs/catalog/product_info.php?products_id=4616

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.4.2012 22:13:02   
Sanchy
Leppa je CM ,steta sto je nema po radnjama,oli mozda imauser posted image ...ne kupujem nista preko neta...

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.4.2012 22:15:34   
crazymama
ne znam, kad sam ukucala u pretrazivac, nije mi izasla ni jedna radnja, samo on line...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
21.4.2012 22:41:33   
crazymama
stigla mi je ljulja danas, prelepa je, nije uopste glomazna, ali mislim da beba u njoj moze da opstane do 6.meseca, ne vise... videcemo!

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
22.4.2012 12:50:24   
Sesilija 83
Crazu ista kao moja
Mi smo zadovoljni maca u njoj spava drema lupka stalno ziraficu i smeje seuser posted image
Vredi mi svaku paricu

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
22.4.2012 12:58:43   
crazymama
jao sesilija, jedva cekam da je isprobamo, ova moja lenjivica nece napolje :)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
29.4.2012 20:43:33   
rajkom
Pozdrav svima,
Imamo veliki problem sa nosenjem naseg najmladjeg clana.
Nista drugo mu ne odgovara osim kada ga nosim. Jedino je tada zadovoljan.
Prijatelji su mi preporucili ljuljasku. Oni su se preporodili kada su je nabavili.

Najpovoljnije sto sam nasao je u KLIK KlAK SHOPu



Po radnjama decije opreme je dosta skuplja a ovde je dobijam na adresu. Prijatelji su je
nabavili preko njih i zadovoljni su saradnjom.

Kakva su vasa iskustva sa ljuljaskom i da li negde moze da se nabavi povoljnije?


Edit : Obrisan link!

< Poruku je uredio Nada RR -- 30.4.2012 20:04:49 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
30.4.2012 20:03:47   
NadaR
IZVORNA PORUKA: rajkom

Pozdrav svima,
Imamo veliki problem sa nosenjem naseg najmladjeg clana.
Nista drugo mu ne odgovara osim kada ga nosim. Jedino je tada zadovoljan.

Prijatelji su mi preporucili ljuljasku.
Najpovoljnije sto sam nasao je u KLIK KlAK SHOPu
....

Da li je neko imao slican problem i na koji nacin je resio (ako je i to moguce .....) ?
Kakva su vasa iskustva sa ljuljaskom i da li negde moze da se nabavi povoljnije?

Prevashodno kako resiti problem sa nosenjem. Postaje ne izdrzivo.


Edit - obrisan link zbog reklame.


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
1.5.2012 16:57:06   
zeci
rajkom, i mi smo nasu devojcicu non stop nosali, dok nismo probali sa ljuljaskom, stavimo je malo drmucamo, malo animiramo sa igrackama i super, cak i zaspi sama u noj...mnogo joj se vise svidja nego nosanje... imali smo neku obicnu bertoni ili tako nesto ali se sva udubila na jednoj strani pa je malecka ubadala tu... sad smo kupili novu sa vibracijama i muzikom, ali je malo uvaljena pa se malo buni jer je navikla na onu prvu ravnu...

(odgovor članu rajkom)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
5.5.2012 0:12:41   
mamicak
definitivno najisplatljivija stvar!!!!!! Moja je bila do 9 kg i bas sam je prekjuce odnela u podrum. Bilo me strah i dalje je ljuljati u njoj, jer bi se ona skroz iskrivila i htela dodirivati pod pa me bilo strah da se ne sruci zajedno s njom dole:D:D:d......Bas mi nedostaje sad ljulja:(:(

_____________________________

Lejla, moja najveca radost!!!!!!!

(odgovor članu zeci)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.5.2012 8:30:07   
Ivence
Rajkom, mi smo imali taj problem, nije htela ni da zaspi ako je ne nosimo... ja sam pozajmila ljlju, stariji model, ovako izgleda...

user posted image

Da sam tada znala sto znam sada, dala bih i brdo para, mala i po pola dana u njoj spava, cak i ne zeli napolje bez nje... Mada, moj ti je savet da pozajmite pa da vidite, jer cak i da kupite polovnu, ova kao moja kosta oko 1500 din, nije to mnogo, s obzirom koliko kostaju nove, ali opet, zasto bacati novac ako nece... mada ja mislim da ce hteti, samo ga par dana treba animirati, ljuljati, pa ce se navici :)))


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu mamicak)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.5.2012 8:34:53   
Ivence
A moja sestra ima ovu sobnu, do 13kg..

user posted image

Njen mali je jako vezan za nju, i samo je pristajao na ovu varijantu... s tim sto sam cula da ne bi smele bebe bas celi dan u ovome, hoce da im se zavrti u glavi.. imam neke prijatelje, oni su imali taj problem... inace, ova polovna moze da se nadje za 3000 din :)


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.5.2012 21:10:10   
mamicak
Ja moju, pogotov u pocetku nikada nisam ni u ljuljasci ni u lezaljci drzala dugo. U pocetku sam po pola sata, 45 min na dan a kasnije bih je u ljulji stavljala po 2 x max i to ne odjednom. NIkako nije pozeljno drzati ih po celi dan zbog kicme. Bar je meni tako receno.

_____________________________

Lejla, moja najveca radost!!!!!!!

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
9.5.2012 8:22:15   
Azra_
Ivence, meni su u radnjama govorili da za takav tip ljuljaske kao sto je na tvojoj slici dete mora da ume da sedi. Dakle, od 6.meseca pa nadalje.

(odgovor članu mamicak)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
9.5.2012 8:46:18   
Ivence
IZVORNA PORUKA: Azra_

Ivence, meni su u radnjama govorili da za takav tip ljuljaske kao sto je na tvojoj slici dete mora da ume da sedi. Dakle, od 6.meseca pa nadalje.

Na kojoj slici, prvoj ili drugoj? Uglavnom, nebitno na kojoj, obe su za od rodjenja, na ovoj dole se ne vidi, ali ona ima podesavanje za lezeci polozaj, tj, skroz se ispravi... ima na svakoj toj ljulji etiketa za koji je uzrast... te sto su od sest meseci nemaju opciju za lezanje, a ove druge imaju :)

< Poruku je uredio Ivence -- 9.5.2012 8:57:13 >


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
9.5.2012 8:50:34   
Ivence
IZVORNA PORUKA: mamicak

Ja moju, pogotov u pocetku nikada nisam ni u ljuljasci ni u lezaljci drzala dugo. U pocetku sam po pola sata, 45 min na dan a kasnije bih je u ljulji stavljala po 2 x max i to ne odjednom. NIkako nije pozeljno drzati ih po celi dan zbog kicme. Bar je meni tako receno.

Meni moja dr rekla da sme, ali da lezi, nikako da sedi... i naravno, nije tu po celi dan... mora da se okrece na stomak bar sat vremena dnevno, i da lezi ravno na ledjima.. samo, kada se uspava, ja je ne diram dok se sama ne probudi...uglavnom, mojoj curici nije smetala, ni zbog kicme, ni zbog cega... poslednjih nedelja je vise ne stavljam, jer se sada prevrce, pa ne smem, tek ponekad ako moram... ali i dalje joj je omiljena :)

< Poruku je uredio Ivence -- 9.5.2012 8:52:46 >


_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu mamicak)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
11.5.2012 14:11:23   
Azra_
Mi imamo ovakvu
user posted image
da sam bila pammetna, ranije bismo je kupili jer beba bas uziva u njoj iako vise nije tako mali. Spas!

< Poruku je uredio Azra_ -- 11.5.2012 14:12:44 >

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
11.5.2012 14:33:30   
crazymama
meni danas patronazna rekla da ne stavljam bebu u ljuljasku, jer ima neprirodan polozaj i da joj se krivi kicma??!
a na ljuljasci pise od 0+ meseci...
sta sad sa radim? dete voli da se ljuljuska...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
11.5.2012 17:21:07   
Anhelito
Podeljena su misljena, meni je npr. pedijatar rekao da sme da lezi.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
11.5.2012 17:30:07   
nink
Crazymama ja sam oboje svoje dece stavljala od rodjenja...Hvala bogu evo ih pravi i zdravi i trece cu stavljati......

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
21.6.2012 21:48:02   
gracia
Crazymama, sesilija,
kako ste zadovoljne vasom ljuljom, kakva su iskustva? razmisljam da narucim tu istu

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
4.7.2012 12:51:27   
zvrk.mrvica
curke sta mislite o ovoj
http://pokit.org/get/?9b3bed607f5b3790eda45b987cdab119.jpg
konstrukcija se moze skidati vibrira ima muziku na baterije ili struju
????

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
17.8.2012 10:55:56   
luna83
Drage mame,
da li je neka zainteresovana za kupovinu polovne ljuljaske http://www.justclick.rs/catalog/product_info.php?cPath=44&products_id=2820.
Mi smo je jako malo koristili,kao nova je?

(odgovor članu zvrk.mrvica)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here