|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
17.8.2012 11:26:23   
Anoniman
Luna imas oglase na ringeraji , stavi svoju ponudu tamo user posted image
KLIK

(odgovor članu luna83)
  Direktna veza do poruke: 326
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
22.8.2012 11:56:42   
anchy83
Mi smo dobili neki dan ovu od ujke i bas nam se svidja, najlakse zaspi u njoj, posle ga prebacim u krevetac.
http://www.justclick.rs/catalog/product_info.php?cPath=44&products_id=4923&osCsid=te3lfnutmo6kptr941iuttfip1

(odgovor članu luna83)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
22.8.2012 12:13:14   
red3lilu
Mi imamao najobičniju Bubu ležaljku, ima 3 ili 4 položaja, može da fiksira nogice a može i da se ljuljka...koristio je i sin do skoro godinu dana, a i Sara već spavka u njojuser posted image
SLIKA

(odgovor članu anchy83)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
26.8.2012 23:11:08   
crazymama

IZVORNA PORUKA: gracia

Crazymama, sesilija,
kako ste zadovoljne vasom ljuljom, kakva su iskustva? razmisljam da narucim tu istu


gracia tek sada vidim pitanje, izvini... moja ljuljaska je od njenog drugog meseca postala pun pogodak, voli da sedi u njoj, skinuli smo mehanizam za ljuljanje, jer se ona sama ljulja dok mlati nogicama, obozava je tek sad, gleda tv iz nje, hvata one igrackice koje vise, ma vredi svaku paru... e jedino nece da spava u njoj, sto mi i nije neki problem. i jako je stabilna, nema sansi da ispadne, a i ako kojim slucajem ispadne, niska je, odmah je na tepihu :)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
7.9.2012 14:11:24   
zvrk.mrvica
Curke imam pitanje
moja malena od 10 dana vec ima grcice imam neotpakovanu swing and bounce ljulju od graco medutim meni to nisu savjetovali da je stavljam u to jer kako kazu beba mora da lezi
ona ima 3 polozaja ustvari samo se moze spustati i dizati a ostaj isti onaj anatomski polozaj kao u sjedalici
ne mogu postaviti video jer pisem s mob ali ako mi neko moze pomoc bila bih zahvalna
cak mi nisu dali bebu iznijeti iz porodilista u auto sjedalici za bebe od o do 6 nego sam morala kupiti onu ravnu skroz nosilicu

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
7.9.2012 14:54:57   
Anoniman
Mislim da je ta ljulja ok za bebe od rođenja. Ja bih moju stavljala s tim da bih vodila računa da ne provede više od 2 sata u cugu u njoj. Tako smo koristili i AS jaje, u njemu je i izneli iz porodilišta.

(odgovor članu zvrk.mrvica)
  Direktna veza do poruke: 331
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.9.2012 21:33:55   
Nataša1
U Srbiji se obavezno beba iznosi iz porodilišta u auto-sedištu u kom ima taj blago povijeni položaj, kao tvoja ljuljaška.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
21.9.2012 23:22:33   
Bebilina
Zvrk ne deluje mi idealno zbog tog polozaja, ali na kratko je verovatno ok. A sta mislis da ce kod grcic da pomogne? To kretanje? Ne znam generalno sta pomaze pa zato pitam...
Mi imamo slicnu Graco, ali se njoj naslon za ledja spusta i skoro da je horizontalan u najnizem polozaju. Tek sam je pre 2 dana raspakovala i mali je 2 puta po 10ak min bio u njoj. Prvi put se pobunio, drugi zaspao. user posted image Ne planiram za sad puno da je koristim jer ni sa malom nismo. Vise trenutno koristimo bouncer i bas smo kupili novi, genijalan: BabyBjorn Babysitter KLIK
Ja nisam mogla da verujem da je dovoljno da mali okrene glavicu da bi se bouncer zaljuljao i tako ga klackao jako dugo! Fenomenalno izbalansiran i smisljen! Mi ga koristimo u najnizem polozaju koji ode u skoro lezeci kad velika guza zasedne, al opet ne predugo iako je ergonomski. U sustini smo najvise u kolevci i kolicima, na ravnom, ili u rukama, ovo je sve za igru na po 15ak minuta max za sad.user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu zvrk.mrvica)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
27.9.2012 15:15:42   
soni
Ja bebu non stop stavljam u lezaljku, ali koliko je dobro da lezi dugo u njoj user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.12.2012 14:46:48   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: soni

Ja bebu non stop stavljam u lezaljku, ali koliko je dobro da lezi dugo u njoj user posted image


upravo o ovome rszmisljam ovih dana, moja beba provede 12 sati u kreveticu, dakle dok nocu spava, ostalo vreme je u lezaljci, tu se igra, tu spava, ako oduzmem vreme dok sisa i dok se mazimo i drzimo je u rukama, imamo neku chicco lezaljku 0+, koliko vremena vase bebe provode u lezaljci?

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
8.12.2012 22:53:00   
nink
I moja beba je u njihalici isto chicco 0+ od druge nedelje ga stavljam ma ne steti sigurno .....

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.12.2012 10:05:46   
jovicaa
razmisljam se da uzmem maksimu lezaljku sa vibracijom i muzikom, posto je pravi dosadnjakovic stalno bi da se nosa... pa me zanimaju vasa iskustva, da li radi posao, sto bi rekli?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.12.2012 10:19:16   
MarijaBg
Jovice, Natalija je isto stalno htela da se nosa, a ljulja nam je bila spas. Dok ja nesto radim npr po kuhinji, stavim je na kuhinjski sto, ona mene vidi, ljulja se, muzikica joj svirucka i stvarno bude dobra bar pola sata - za to vreme joj obavezno pricam, inace nije htela bas sama da se zanima. Rucak skuvan, mene ruke ne bole, beba zadovoljna... Znaci jedno veliko ZA user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.12.2012 10:26:01   
jovicaa
ljuljaske su mi dosta skuplje, a kontam da bi je aleks razvalio.. to mi je sad osnovni problem uzela bih muzicku lezaljku, ali dovoljno jaku da je on ne razvali??

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.12.2012 10:32:46   
jovicaa
KLIK
ova mi super izgleda.... ali znam da ce veliki konjic hteti da se baca po njoj, ne znam da li ona to moze da izdrzi...?
mada mi vec imamo jednu lezaljku i aleks cim vidi da beba nije u njoj baca pelenu i baca se u nju i jos uvek je ziva..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.12.2012 19:11:51   
jovicaa
hajde, hajde nemojte da ste skrte na recimauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
14.12.2012 19:44:36   
nink
I naravno Jovice ti i ja obicno iznosima svoja misljenjauser posted image ...Ja imam bez icega njihalicu i Maksim kako kad je raspolozen za nju.Bili smo u gostima i oni su imali tu sa vibracijom ali mom Maksimu se bas i nije dopalo ubrzo je poceo da place...Tako da ne znam sta da ti kazem da li da kupujesuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.12.2012 13:35:37   
MarijaBg
Mi imamo ovakvu KLIK, samo roze, Ima negde unazad na temi i nasa slika. Savrsena je! Samo smo jednom stavili baterije i nikad se nisu istrosile, a koristili smo ljulju mesecima user posted image Platno je mekano, moze da se skine i opere, ima 2 pozicije (lezeci i polulezeci polozaj) a nivo zavaljenosti sam namestas, znaci kad je beba bas mala, namestis da glava i noge budu u skoro istoj ravni, pa bas lezi, a kako raste podizes je da moze i da gleda user posted image
A Aleksu ne daj da seda u to, objasni mu lepo da je to za male beb, a on veliki decko...

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.12.2012 17:38:54   
hanic
ove ljulje su super, mislim da cemo i mi da nabavimo neku user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
15.12.2012 21:49:08   
Bebilina
Jovice ako hoces nesto i za vece dete onda znam da Fisher Price ima lezaljku koja se transformise u stolicu za klackanje za veci uzrast.
Ja nas bouncer mogu da preporucim, ali on je do 2god, a ljuljasku imamo odvojeno i ona je do 13.5kg ili dok ne pocnu da pokusavaju da iz nje izadju.

Na temu vremena provedenog u bilo cemu: max 20min u cugu bez nase animacije u lezaljci, ljulji i u gnezdu za sad ako nije seka u blizini. Ako je ona tu i skace ko i obicno oko njega onda ostane i duze. Na gym-u moze da bude i duze od toga jer mu je interesantno da se kotrlja na sve strane, lovi noge, vezba "guza u vis" itd user posted image . Ne forsiram ove druge naprave jer 20min mi je obicno dovoljno kad treba nesto da zavrsim.

< Poruku je uredio Bebilina -- 15.12.2012 21:51:26 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu hanic)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.12.2012 13:33:35   
jovicaa
mi smo ovu narucili... videcemo kakva je i da li ce nas spasti barem malo KLIK

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.12.2012 13:38:22   
MarijaBg
Jovice, divna je user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.12.2012 13:55:11   
anajid
Mi imamo ovu ljulju za bebe i momci bas vole,odmah se uspavaju

http://www.baby.hr/uploads/webshop/fischer_price_deluxe_prenosiva_njihalica_i_sjedalica_2_copy2.jpg

Ima i muziku,sama se ljulja i ima neke svetlece efekte.Da,ima i neke ruckice kad beba povuce onda svira i svetli.

< Poruku je uredio anajid -- 16.12.2012 13:56:51 >

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.12.2012 14:49:03   
jovicaa
strava anajid, vasa je bas svemirskauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Ljuljaška / ležaljka za bebe
16.12.2012 14:59:19   
Janncica
jovice Javi kako si zadovoljna kad stigne.Super izgleda.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here