|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krostata sa breskvama
12.8.2009 9:05:51   
guppy RR
Opet je neko bio vredaaaan! nek se javi ko je :))
Dobili smo novi recept u RR Recepte <-- KLIK
user posted image

Sastojci:
*listato testo (samrznuto iz prodavnice)* sveze breskve (moze i one iz kompota, ako pravite zimi)* pola litre slatke pavlake* 3 zumanceta* 2 kesice vanili secera* par kasika dzema od breskve (moze i neki drugi)* 2-3 kasike ruma (zavisi za koga pravite)

Uputstvo:
Listnato testo kojeg smo kupili pustimo da se odmrzne i razvucemo da bude vece nego tepsija u kojoj pecemo. Stavimo ga u tepsiju tako da ima rubove na straicama tepsije. Po celoj povrsii testa napravimo rupe sa viljuskom. Marmeladu stavimo u soljicu i pomesamo ih sa pravim rumom ili ekstraktom ruma i promesamo. Smesu razmazemo po testu.Breskve nasecemo na dve polutke i isecemo ih na polukruzne komade. Naredjamo ih po testu jedno pored drugog. Slatku pavlaku rucno promesamo sa vanilinim secerom i zumancetom i smesu prelijemo preko testa. Predhodno trebamo rernu da ugrejemo na 180°c i pečemo otprilike 40 minuta. Voila :) P.s. Ova poslastica je takodje primerna za secerase jedino je potrebo zameniti marmeladu sa dijabeticnom. p.p.s Ako volite mozete pre stavljanja pavlake pospipati malo cimeta na breskve.

Vreme pripreme: 60 minuta


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Krostata sa breskvama
12.8.2009 9:18:49   
Delijagirl
Me me me :P

Moracu da spremim nesto da stavim sliku na sta bi to trebalo da lici :)


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Krostata sa breskvama
12.8.2009 9:19:51   
guppy RR
Pa bilo bi super! I ako neko drugi spremi, nek ubaci sličicu.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Krostata sa breskvama
12.8.2009 9:21:59   
Delijagirl
Bas cu babi reci nek mi donese slatku pavlaku kad vec dolazi :) 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Krostata sa breskvama
12.8.2009 9:38:57   
Anoniman
Zvuci odlicno. Moracu da probam.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Krostata sa breskvama
12.8.2009 22:09:31   
Delijagirl
Ovo je super za leto jer je mnogo lagana poslastica :)

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Krostata sa breskvama
10.3.2010 21:50:12   
Delijagirl
 Krostata SLika (ne radi ovaj slikomat uopste pa eto obecane slike) 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Krostata sa breskvama
10.3.2010 21:53:09   
eugenija
Ja čitam Koščata sa breskvama, kontam mršava cura sa velikim sisamauser posted image user posted image Pa se mislim, kakva je ovo tema jbteuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Krostata sa breskvama
10.3.2010 21:54:23   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ja čitam Koščata sa breskvama, kontam mršava cura sa velikim sisamauser posted image user posted image Pa se mislim, kakva je ovo tema jbteuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here