|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreca za spavanje
17.10.2012 9:45:24   
Anoniman
Stigla je i moja vreca user posted image

Divna je stvarno user posted image Slikacu jednog dana pa cu postaviti

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 276
   RE: Vreca za spavanje
17.10.2012 9:49:57   
Anoniman
Jeeeej!!!

Nevena već nekoliko noći spava u svojoj. Kad primimo platu poručujem još jednu istu samo drugi dezen da rotiram dok se jedna pere jer je bebeći jorgan prerasla a mašinu za sušenje veša nemam. Tek sad vidim koliko znači...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 277
   RE: Vreca za spavanje
17.10.2012 9:54:58   
Anoniman
mi smo dobili tri vrece, sve tri su zimske, sa rukavima, dve su bas vrece, a treca je sa nogavicama. ne znam da li ce hteti da spava u njima. jedno vece sam je stavila (nije htela da zaspi, pa da barem bude pokrivena) ali se brzo pronervozila jer u vreci ne moze tako lako da se okrece.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 278
   RE: Vreca za spavanje
17.10.2012 9:56:10   
liliana
Da li neko može da mi napiše (može i u PP) gde ste naručivale te vreće, pošto ne mogu da otvorim link koji je postavljen. Napišite mi, molim vas, pod kojim je imenom firma ulogovana na Fejsbuku, kako bih mogla da ih kontaktiram.
Ja sam sve obišla, ali nigde ne nađoh vreće za trogodišnje dete.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Vreca za spavanje
17.10.2012 9:58:12   
Anoniman
Mrvica Bebi Butik
profilna slika je baby gim user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 280
   RE: Vreca za spavanje
17.10.2012 9:58:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ksena

mi smo dobili tri vrece, sve tri su zimske, sa rukavima, dve su bas vrece, a treca je sa nogavicama. ne znam da li ce hteti da spava u njima. jedno vece sam je stavila (nije htela da zaspi, pa da barem bude pokrivena) ali se brzo pronervozila jer u vreci ne moze tako lako da se okrece.


Ni Nevena nikad ne bi zaspala u vreći, nego je ja stavim kad zaspi. Ako se skidaju rukavi kao na našoj starij, skini ih, nema potrebe da im i ruke budu ubundeljane. Mi smo rukave koristili samo na kampovanju kad je spavala u šatoru pidžama pa ta vreća pa u veliku vreću kampersku jer je već bio kraj leta i hladne noći.

< Poruku je uredio gae_gr -- 17.10.2012 10:00:54 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 281
   RE: Vreca za spavanje
17.10.2012 10:04:41   
liliana
Hvala Ribizli i Gae. Baš ste brze i diiiiivneee!user posted image

Što se tiče spavanja u vreći, mi smo Tini kupili vreću relativno kasno (imala je nekih 15 meseci, jer je više, prosto, bilo nepodnošljivo to njeno otkrivanje i moje nespavanje po čitau noć. Prvih par dana se bunila, nije htela, pa sam je ja ubacivala u vreću kada bi zaspala, ali je i to bio Sizifov posao-jer se skoro svaki put budila, i opet smo muku mučili. Onda sam ja rešila da presečem i da je uspavljujem u vreći. Bunila se, 2-3 večeri je bilo cmizdrenje pred spavanje, ali se navikla. Evo, sada ima skoro 3 god i pred spavanje sama ode po vreću i sama se pokuša ubaciti unutra. Kaže: "Mama, buci Tiji džaka!"user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Vreca za spavanje
18.10.2012 12:14:32   
Sonreir
Mi smo danas kupili napokon vrecu za spavanje (ne znam koja je velicina,ne pise) i sada skupljamo strpljenje da izdrzimo period adaptacije user posted image videcemo ko ce izaci kao pobednik user posted image Ako nekog interesuje, moj sin ima 2god., a dimenzije vrece su : duzina 90cm, a sirina kod nogu 50cm, otprilike kao sto je pisala Tash dimenzije za vrecu njenog mladjeg sina user posted image

_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Vreca za spavanje
18.10.2012 14:32:30   
Anoniman
nisam obratila paznju da li se skidaju rukavi, mada mi se cini da ne. pogledacu kasnije.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 284
   RE: Vreca za spavanje
19.10.2012 9:37:45   
Anoniman
Jos ne znam kako ce jer se i dalje pokriva frotirom , vruce joj je stalno

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 285
   RE: Vreca za spavanje
19.10.2012 12:40:07   
Sonreir
Prva noc u vreci prosla bez ikakvih problema, odspavao u komadu jutrod do 9, sve isto kao i inace, samo sto je za razliku od prethodnih noci bio lepo topao kada sam ga jutros uzela user posted image Naravno, stavila sam ga u vrecu tek kada je zaspao. Jos uvek ne smem puno da se radujem vreci kao resenju problema, cekam jos neki dan da ga ne ureknem user posted image

_____________________________

Mama, dokle ćeš više da citaš tu lingejaju? :-)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Vreca za spavanje
19.10.2012 15:45:26   
Ivanka 75
Ajde nek neko opet postavi link za naručivanje vreća, neće da mi otvori, prijavljuje grešku,...... user posted image

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Vreca za spavanje
19.10.2012 15:47:20   
Anoniman
Kucaj ovo na fb

IZVORNA PORUKA: ribizla

Mrvica Bebi Butik
profilna slika je baby gim user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 288
   RE: Vreca za spavanje
19.10.2012 19:16:18   
cockic
mi uzeli milbi ako se nev aram tako se zove vreca je ok za sad samo da vidim da li ce lena hteti u njoj oprana je i ceka da bude hladnije : ))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Vreca za spavanje
20.10.2012 9:33:43   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sonreir

Prva noc u vreci prosla bez ikakvih problema, odspavao u komadu jutrod do 9, sve isto kao i inace, samo sto je za razliku od prethodnih noci bio lepo topao kada sam ga jutros uzela user posted image Naravno, stavila sam ga u vrecu tek kada je zaspao. Jos uvek ne smem puno da se radujem vreci kao resenju problema, cekam jos neki dan da ga ne ureknem user posted image

user posted image

(odgovor članu Sonreir)
  Direktna veza do poruke: 290
   RE: Vreca za spavanje
20.10.2012 9:44:05   
cockic
ja bogami cekam da malo bude hladnije jer je vreca jorgance i onda ce da provristi u njoj,mada moze da ima samo tanji bodic i nju.ali mi sad ucimo da prespavamo noc pa nebi da je bas sad poremetimo ritam user posted image za sad je dobro obucem pa ako se otkrije nece joj biti hladno.jer je u stanu toplije nego pre par dana user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Vreca za spavanje
12.11.2012 15:10:16   
Christabel
Kupili smo pre par dana lepu zimsku vrecu, bez rukava, kopca se drikerima na ramenima i cibzarom sa strane. U vrecu je stavljam kad zaspi, jer se buni. Nocu se budi par puta iz raznih razloga pa je jos dodatno besna kad shvati da je u vreci. Ono sto me i dalje izludjuje je sto se ngde oko 7 ujutro uspe izvuci iz vrece tj.u nekom polu-snu nogama uspe da otkopca drikere i otvori cibzar i izvuce se. Iako je u tom periodu vec kod nas u krevetu, svi moji pokusaji da je pokrijem posle jorganom ili cebetom zavrsavaju se neuspehom - cim oseti nesto prekop sebe, rita se, okrece, cak legne i popreko po jastucima, samo da ne bude pokrivena. A u sobi nije uopste toplo da se tako spava. Sve u svemu, nastavljam sa vrecom, pa se iskreno nadam da ce je kad tad prihvatiti

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Vreca za spavanje
12.11.2012 18:06:19   
cockic
vreca je super stvar mala mi spava u vreci vec jedno 20 dana i lepo je prihvatila ujutru kad se razbudi krece da je nervira jer tesko ustane sa njom u krevecu inace nocu superiska user posted image

(odgovor članu Christabel)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Vreca za spavanje
12.11.2012 18:18:38   
Anoniman
Neša spava u vreći, obožava je, ali mora i meda da spava u njojuser posted image
user posted image

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 294
   RE: Vreca za spavanje
12.11.2012 18:20:28   
Anoniman
Nevena se skroz navikla, sama legne u vreću i čeka da je zakopčam. Pokrivač i dalje ne trpi ali vreću voli.

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 295
   RE: Vreca za spavanje
12.11.2012 18:26:00   
Anoniman
Vreća je baš odlična stvar, ali ovaj moj neće u nju nikako. A baš nemirno spava, i vrti se i više je otkriven nego pokriven... Moraću da pokušam opet.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 296
   RE: Vreca za spavanje
12.11.2012 19:58:10   
cockic
snek jer si probala sa vecom vrecom ja iskrena da budem manju nisam ni imala letnja je isto bila veca a koja velicina ne mogu se setiti ovo sad zimska je 4-ka meni se cera i sin vrte bas dosta mada sin je nije ni koristio a nisam ni pokusavala a sad za ceru smo uzeli  po savetu prodavacice vecu da se nebi bunila sto je zarobljena i da ima mesta za noge ispostavilo se kao tacno barem u nasem slucaju.meni ova cetvorka deluje da ja mogu da udjem u nju user posted image a sad kako je koristi nedelu je mi veliko prvi put kad je vide bas mi je delovala ogromno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2012 10:32:08   
Anoniman
kako ste navikli decu na spavanje u vreci? da li mislite da je bolja ona sto ima nogavice ili ona iz jednog dela? sta oblacite deci kad ih stavljate u vrecu za spavanje?
ispostavilo se da jedna od vreca koju smo dobili, moze biti i bez rukava, skinula sam ih, medjutim prvo vece se mm bunio user posted image  kao tesko mu da gleda m "zarobljenu" u vreci, a sinoc je ona generalno pravila probleme oko spavanja pa opet nije zavrsila u vreci.

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 298
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2012 11:18:55   
MarijaBg
Kseno, mi smo poceli sa vrecom prosle jeseni negde u oktobru, znaci imala je 6-7 meseci i vec nemirno spavala, okretala se, otkrivala, tako da smo morali. I odmah je fino prihvatila. Sad je expert za hodanje u vreci user posted image I bez rukava i nogavica, ona obicna dzak-vreca je najbolja. Bitno je da im bude fino komotna, da mogu da se vrte kako su navikli... Kad je toplije, ispod vrece joj obucem samo bodi dugih rukava, zadnjih dana joj tek oblacim i donji deo pidzamice.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Vreca za spavanje
6.12.2012 11:44:34   
cockic
ma vreca je spas meni je lena u vreci od nekih 8 i po meseci ako se dobro secam i ja sam zadovoljna samo sto je nasa vreca ogromna br.4 i ona se u njoj digne u krevecu tako da je usavrsila stajanje u vreciuser posted image poena je da nije knap bas ja tako mislim da imaju vise mesta za noge u njoj.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here