|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pita sa sirom,tikvicama i spanacem
11.1.2013 15:15:28   
mtajcica83
Potrebni sastojci
1 pakovanje debelih kora
3 jaja
ulje
feta sir
pavlaka
2 tikvice
spanac
mlijeko
jogurt
prasak za pecivo
kisela voda
susam

Priprema: staviti u ciniju, jaja, pola soljice ulja, prasak za pecivo.To malo umutiti mikserom,Dodati feta sir, rendane 2 tikvice, spanac, malo pavlake ,jogurta i mlijeka,i na kraju spanac.mutiti mikserom dok se sve lijepo ne sjedini
Redjati u tepsiju 2 kore,pa smjesu,i tako 3 puta..Na kraju stavite 3 kore, premazati jogurtom i posuti sa malo kisele vode, izbockati na par mjesta viljuskom i na kraju posuti susamom..

Staviti u zagrijanoj rerni na 200 ,i posle 10 min smanjiti na 180.Kada pita bude polu pecena izvaditi je iz rerne, isjeci nozem komade i na te proreze posuti jogurt..
Ja sam je pravila par puta i predivna je..Socna,preukusna..A ako ostane za sutra malo je podgrijte u mikrotalasnu i bice ko da je tog casa iz rerne..
Probajte pa kazite da li vam se svidja
Prijatno user posted image



_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pita sa sirom,tikvicama i spanacem
11.1.2013 16:05:02   
Verolina
Meni ovo zvuci super.user posted image A gde sad tikvice da nadjem? Mogu da stavim blitvu ili dolmu umesto tikava? To imam u zamrzivacu.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pita sa sirom,tikvicama i spanacem
11.1.2013 16:10:12   
mtajcica83
Ovdje kod nas ima tikvica user posted image .. Mozes onda samo sir i spanac, ali bolje je sa tikvicama nekako su socnije...

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pita sa sirom,tikvicama i spanacem
11.1.2013 16:16:58   
Verolina
Moracu da procunjam po pijaci. Ovo stvarno zvuci extra, a ja volim feta sir u tim piticama.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pita sa sirom,tikvicama i spanacem
11.1.2013 16:34:26   
mtajcica83
Ja ponekada dodam i par nekog sira gaude, edamira ili trapista zavisi sta imam kuci u tom trenutku, pa se onda nekako to jos ljespe sjedini sa feta sirom...Naravno ja volim sir u svim mogucim kombinacijama ,bilo koji, osim onaj budjaviuser posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pita sa sirom,tikvicama i spanacem
16.1.2013 12:36:55   
Jole84
Ovo ću danas da probam,baš mi se prijelo user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pita sa sirom,tikvicama i spanacem
18.1.2013 15:42:30   
mtajcica83
Jole, jesi pravila, jel ti se dopalo user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here