|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osip
9.12.2012 13:25:13   
cockic
e pa da i nama kazem rece virys samo sto ona kaze da svi sad vladajy i stomacni a ja joj spomeny ty njeny jedny redjy stolicy,a slinava je i lena vec par dana.tako da koji god da je virys je mi sytra nevezano za osip vadimo ks i crp jer nije vadila od kad je imala ypaly yva sa nekih 5 meseci i sad mi rece da bi mogla da joj izvadim taman da bydy sigyrni sta je.zvacy da nam dodjy kyci da joj vade iz privatne laboratorije.ko da ide po ovoj mecavi sad a i kola nemamo nekih par dana morala bi taksijem.

njoj bogami nedelyje da ce skoro proci bas ima dosta na stomaky i ledjima na licy nema,ima i malo na nogicama od jytros tih tackica.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Osip
11.1.2013 9:10:33   
Milica82
Pozdrav svima,
mi imamo mali problem i ja stvarno ne znam sta da radim. Moja beba ima skoro 5 meseci i od prekjuce je poceo da joj se javlja osip oko usta i ne prolazi vec mislim da ga ima vise. Isli smo juce kod dermatologa zbog osipa as unutrasnje strane butina i ja pitam usput i za to oko usta sto mu se javilo, medjutim ona kao nije to nista strasno mazite penaten, ali njenu nije nusta bolje. Cak se malo prosirilo od jutros i na obraz. Sve to izgleda kao neko crvenilo, praceno sitnim bubuljicama. Danas ce suprug da donese i jekoderm da probamo sa tim ali uopste mi se ne svidja sto ne prolazi, odvratno izgleda. Njega nista ne svrbi niti se on nesto buni, niti bilo sta. Jos nema zubicei citala sam da to moze od zubica ali da li je moguce da bude bas tako?!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Osip
11.1.2013 9:21:54   
branki*
je l uvodite cvrstu hranu?moze biti neka reakcija na neku namirnicu...i,da,moze biti i od zubica.ne verujem da ce jekoderm pomoci,ali probajte.ja sam bozi mazala pantenol mast,dobra je,nije skupa,pokusaj.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milica82)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Osip
11.1.2013 9:32:17   
Milica82
nismo jos poceli sa cvrstom hranom, to od sledece nedelje. Samo smo uveli pirincane kasice ali na tome je skoro tri nedelje i nije imao nikakvu reakciju posto je na adaptiranom mleku, H1, pa smo onda uzeli i njihove kasice. Doduse on stalno trpa ruke usta i sve sto mu se nadje pod ruke pa i nase prste, mi se trudimo da mu vadimo ruke iz usta ali on sve zivo trpa.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Osip
28.2.2013 23:46:55   
Azra_
Ima li neka mama predlog koju mast mogu da uzmem protiv osipa koji se javio u predelu vrata? Nismo uvodili ništa od hrane, od znoja je očigledno, a i nosio je neki kruti bodić, možda ga iziritiralo dodatno. Ne vidi se preterano crveno, tek se nazire, ali pod rukom se osete sitne tačkice...
Sinoderm, ili nešto slično???user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Milica82)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Osip
12.3.2013 16:19:53   
vikiveki
Ja sam za osip koristila neku kremu protiv ojede od Seba Meda i pokazala se kao dobra

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Osip
18.5.2013 10:43:31   
mlada_mama
Sofija je imala 3 dana temp, i onda je spala, medjutim pojavio se osip, prvo po gornjem djelu ledja, onda vrat, stomak, i na kraju lice, osip je blag, nije mnogo crven i nisu velike fleke vec sitne, citala sam po google-u, da je to tkz. trodnevna groznica, e sad, u zadnjih 7 dana smo 4 puta bili kod pedijatrice, pa me zanima jel moram i zbog ovog da odem, i da li je neko imao iskustva sa tim, kako se lijeci taj osip, jel sam prolazi il mazem sa necim, hvala user posted image

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Osip
18.5.2013 11:23:24   
vikiii
I moj F je pre nedelju dana imao isti problem!user posted image Osip nisam tretirala ni sa cim,prosao je za dva dana. Ako nema turu mislim da nema potrebe da je vodis.Jedino ako ti hoces da budes mirna i da ne razmiljas,odvedi je!

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Osip
18.5.2013 11:31:35   
mlada_mama
nema turu vec 2 dana, samo osip, koji se smanji pa se vrati user posted image nzm, s tim da je danas subota, samo dezurni rade, a valjda ce do ponedeljka da prodje, cula sam da kad beba ima osip bilo koje vrste, kad je okupas u malo sode bikarbone pomogne, tj povuce se... user posted image

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu vikiii)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Osip
18.5.2013 13:04:16   
Tiziana
To je virusni osip. Cesto se desi da se posle temeprature javi.bez broge. Ako se bas pogorsa nesto drasticno ti je vodi..

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Osip
18.5.2013 15:08:55   
Anoniman
mlada mama, to je rozeola ili trodnevna groznica, imas i temu o tome.
http://www.ringeraja.rs/forum/Trodnevna_groznica_ili_Exanthema_subitum/m_814774/tm.htm
i moje dete je to nedavno imalo. nema potrebe da je vodis, nista joj nece dati. ako je spala T, osip ce trajati dan, dva i procice.

(odgovor članu Tiziana)
  Direktna veza do poruke: 461
   RE: Osip
19.5.2013 22:24:47   
mlada_mama
hvala cure na pomoci, skontala sam da je to to, proslo je sve user posted image nismo isli kod dr. jer sam pre toga isla bas par puta stalno, prije ce pokupiti neku bolest tamo user posted image sad je sve ok user posted image

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Osip
19.5.2013 23:05:35   
Zemunka85
Moje dete se osulo, prvi put. Bas mi je tuga...pri tom je opet nesto izujedalo, tj mislim da je komarac i def je alergicna na ujed. Ono je strasno...
A sto se osipa tice, bas kako je Unina mama pisala - ne oko guze, vec na preponama, kod ribice i u nasem slucaju par tackica na ribici. Nije baaaas strasno, ali je sve gore. Kupili smo seba med, nadam se da ce pomoci. Koliko cesto da mazem? Sutra cu uzeti musemu i bez pelena ce biti ceo dan.

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Osip
19.5.2013 23:05:37   
Zemunka85
Moje dete se osulo, prvi put. Bas mi je tuga...pri tom je opet nesto izujedalo, tj mislim da je komarac i def je alergicna na ujed. Ono je strasno...
A sto se osipa tice, bas kako je Unina mama pisala - ne oko guze, vec na preponama, kod ribice i u nasem slucaju par tackica na ribici. Nije baaaas strasno, ali je sve gore. Kupili smo seba med, nadam se da ce pomoci. Koliko cesto da mazem? Sutra cu uzeti musemu i bez pelena ce biti ceo dan.

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Osip
19.5.2013 23:17:01   
mlada_mama
nama je doktorica za osip na pisi dala nystatin mast, 3x dnevno 7 dana, i povuklo se skkkkkroz odmah nakon 3 dana, ali sam nastavila jos 4 dana jer je to neka vrsta antibiotika...

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Osip
20.5.2013 13:31:19   
Rosita
Sinoc sam kod D primetila osip na ledjima, vratu i malo po grudima user posted image . To se ne vidi dok se dobro ne zagleda, sitne tackice, ali grubo je pod rukom, hrapavo. E sad, 16og sam pocela da ga mazem niveinim bebi uljem, tj. masiram posle tusiranja. Sumnjam na to. Ali, osima nema po nogama i guzi, a i to sam masirala. U pitanju je ovo ulje, navodno za osetljivu kozu. Ulje sam pocela da mazem 16og a osip sam videla 19og. Sta mislite, da li je od toga? U kuci imam samo sudocream, i to sam jutros namazala, u sredu idemo na kontrolu pa cu da vidim ako ne prodje.

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Osip
20.5.2013 13:33:56   
Olga75
mozda je osip od znoja

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Osip
20.5.2013 13:54:04   
Rosita
Mozda? Mada mi se ne cini da se on nesto znoji, tu je izgleda na mene, ja na 40 stepeni skoro ni kap ne ispustim.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Osip
20.5.2013 13:57:40   
Modessty
Danilo je umeo tako da se osipa po negde kad mu je vruće. Možda je to

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Osip
20.5.2013 14:12:04   
Rosita
O, ako je to, kad ga ukiflicim bice mu tek veselo user posted image . Nadam se da ce proci, preskocicu niveu veceras.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Osip
20.5.2013 22:53:13   
Yula
Ja bih izbacila to ulje na neko vreme i pratila, veoma moguce da je od njega bez obzira sto se nije svuda osuo. Mozda se bas tu osuo jer mu ta mesta manje disu od lezanja. Bebe se osipaju od svega i svacega.

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Osip
22.5.2013 14:39:33   
Rosita
Pedijatrica isto kaze da je mozda od nivee. I da to ne koristim vec samo jekoderm i pantenol. Mada mu je cini mi se malo manje, i dalje onako hrapavo pod rukom, pa eto, koristicu pantenol pa cu da vidim.

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Osip
22.5.2013 16:25:11   
Anoniman
rosita, takav osip koji opisujes sam ja imala u prvoj trudnoci i to preko stomaka jer sam ga mazala bebi uljem. ja sam samo resavala to tusiranjem, pa preko ciste koze bebi puder. i odmah bi se povlacilo. jos nisam odmah ukapirala da je od ulja, pa sam dva puta napravila istu gresku. oba puta je bebi puder resio problem. isto je tako izgledao, hrapavo.
ulje ne odgovara svakoj kozi, zapusi kozu i ne moze da dise.

(odgovor članu Rosita)
  Direktna veza do poruke: 473
   RE: Osip
22.5.2013 16:28:04   
Rosita
Eto, sigurno je od ulja! 3 bambija za mm, koji je protivnik kozmeticarenja bebe od strane njegove supruge user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Osip
29.5.2013 16:46:54   
truncek
moja dvogodisnja kcerka ima taki osip po celu obrazima nosicu i bradi ali na obrazima joj se sada ranice otvaraju koje pustaju vodu to vec traje sedam dana tako jutros je cak ustala nije mogla desno oko otvoriti jedna strana joj je natekla neznam sta da radim pomozite mi isla sam dok.. dva puta oba puta su mi dali dvije kreme koje mi ne pomazu :( zao mi je male jer to nju ne svrbi ona se ne cese po tom mjestu ali kada se nasmije koza po obrazima joj pukne i onda krvari to je boli :(

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here